زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[بررسی] حق استفاده از جزوه، ویس و آزمون های آپلود شده

ارسال: #۳۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: [بررسی] حق استفاده از جزوه، ویس و آزمون های آپلود شده
بابا این سوالات بعد از آزمون دادن بچه ها روی سایت منتشر میشه.نه قبل از اون که بگیم سوالا لو رفته...!!!مثل این میمونه که دوست من بره پارسه وبعد هم سوالات آزمون به منم بده تا توی خونه آزمون بدم.اون راضیه .حالا من برای استفاده از آزمون ها باید برم کل بچه هایی که پارسه ثبت نام کردن و پیدا کنم ازشون اجازه بگیرم...!!یه چیزی میگینا...!!!
اگر که بچه ها فقط برا سوالات آزمون بود که میرفتن پارسه ثبت نام میکردن،مطمئن باشین هیچوقت جامعه آماری پارسه اینقد بالا نمیرفت...همه سوالات و دانلود میکردن.پارسه ای ها براشون مهمه که شرایط کنکور و تجربه کنن ،مشاوره داشته باشن...

خداوند بهترین های خود را به کسانی میبخشد که حق انتخاب خود را به او میسپارند..!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)raha0067 نوشته شده توسط:  بابا این سوالات بعد از آزمون دادن بچه ها روی سایت منتشر میشه.نه قبل از اون که بگیم سوالا لو رفته
فقط پاسخنامه رو منتشر می کنند، اون هم نه روی سایت، بلکه در پنل کاربری هر داوطلب، بعد از چند روز هم معمولا از روی سرور حذف می کنند، حتی اگر یکی از داوطلبین خود پارسه از آزمون جا بمونه باید شخصا بره موسسه و سوالات رو بگیره، فایل سوالات رو به کسی نمیدن!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , sd_javadi
ارسال: #۳۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط salnet.)
با سلام.

یک نکته خیلی خیلی مهم: شما روی دفترچه آزمون پارسه نگاه کنید آیا روی اون نوشته حق نشر محفوظ است!!!؟؟؟ اگر نوشته نیست پس هیچ مشکلی در این خصوص وجود نداره برخلاف جزوات و کتابها.

لطفا آزمونها رو یک روز بعد از برگزاری آزمونهای پارسه قرار بدید. من که بعید میدونم مشکلی باشه چون آزمونش برگزار شده پس این سوالات صرفا نمونه سوال هست و از هر منبعی میتونه باشه. خیلی از افراد از دوستانشون تهیه می کنند. من خودم سال ۸۷ آزمون پارسه شرکت کرده بودم همه سوالات خود اصلش رو به یکی از دوستام میدادم.به نظر من خود موسسه هم مشکلی از این بابت نخواهد داشت. چون اصلا صرف داشتن سوال نیست و خیلی عوامل دیگه برای کسانیکه خود آزمون پارسه ثبت نام می کنند مطرح است.

باز هم میگم روی دفترچه سوال نگاه کنید اگر مثل کتابها و جزوات پارسه همون جملات نوشته نیاز به اجازه هست در غیر اینصورت اصلا گرفتن اجازه مطرح نیست.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: [بررسی] حق استفاده از جزوه، ویس و آزمون های آپلود شده
با سلام خدمت همه . بعضی از دوستان یه حرفایی میزنن ... !!
در رابطه با صدای ضبط شده ی اساتید چون خود من هم می خواستم از این صداها استفاده کنم باید در جواب " هاتف" عزیز که گفتند : "در فرم ثبت نام کلاس های کنکور هیچ حرفی درباره ضبط صدای استاد نیامده" باید عرض کنم که بر خلاف گفته ی شما و به گفته ی خودشان (مسئولین) در موسسه ی نصیر چنین چیزی آمده .
همچنین فرمودند : "اگر نگران حق موسسه هستید، باید بدونید که موسسات اساتید ثابت ندارند که انتشار صدای استاد باعث تضرر اونها بشه" خیلی جالبه . این جا بحث ضرر و زیان نیست. بحث حق است و این که آیا شما حق استفاده دارید یا خیر ! گاهی اوقات شما وسیله ای دارید که اگر کسی از آن استفاده کند هیچ ضرری متوجه شما نمی شود ولی اگر حق استفاده به آن شخص را ندهید او نمی تواند از آن استفاده کند. در این جا هم همین طور است ؛ وقتی موسسه اجازه ندهد یعنی شما حق استفاده ندارید چه آن ها ضرر کنند و چه نکنند.
خیلی از دوستان در بحث صدای ضبط شده ی اساتید اصلا حق موسسه را ندیده می گیرند. ببینید عزیزان وقتی که شما از صدای ضبط شده ی یک درسی دارید استفاده می کنید باید از استاد آن درس و همچنین موسسه ای که آن استاد در آن تدریس می کند اجازه بگیرید. این خیلی واضحه. چرا ؟ چون صاحب حق هستند. به فرض این که استاد راضی باشد که شما از صدای ضبط شده ی کلاسش استفاده کنید ولی حق موسسه چه می شود؟ کلاس را چه کسی برگزار کرده ؟ مکان کلاس و شرایط و امکانات کلاس ازآن چه کسی است؟ اگر موسسه ای نبود آیا کلاسی تشکیل می شد؟ البته اگر استادی به طور مستقل کلاسی را تشکیل و به انتشار مطالب آن هم راضی باشد حرفی نیست. . دوستی در ایمیلی در تیر سال ۹۰ از استاد یوسفی سوال کرده بودند.در جواب واضح است که از نظر ایشان استفاده از صداهای ضبط شده ی کلاسشان مانعی ندارد. در جایی که استادی غیر مستقل در موسسه ای تدریس می کند به نظر بنده رضایت صرف استاد مجوز استفاده از صدای ضبط شده ی کلاسش را نمی دهد.
به همین دلیل بنده شخصا با موسسه ی پارسه تماس گرفتم و پرسیدم آیا موسسه ی شما حق استفاده از صداهای ضبط شده ی کلاس هایتان را می دهد؟ جوابی که دادند چنین بود : "استفاده شرعا و قانونا مشکل دارد". دوستی گفته بودند : "کسی که گوشی رو بر میداره فقط یه کارمنده جزء هست" بله ، ولی شرایط و ضوابط جایی که در آن کار می کند را می داند و اگر اطلاع نداشت با چنین قطعیتی جواب نمی داد.
حالا دیگر خودتانید و وجدانتان .... .

البته این سوال را از موسسه ی آموزشی نصیر نیز پرسیدم و جوابی که دادند عینا چنین است : " تنها در صورتی که استاد مربوطه اجازه ی ضبط صدا را بدهد و به انتشار آن هم راضی باشد شما می توانید از آن صدا استفاده کنید." باز دم نصیر گرم.

البته یک تذکر هم به مدیر خوب این سایت جناب دکتر تنهایی و همچنین مدیران بخش های مختلف این سایت خوب (نزنید محرومم کنید ها !!!!!! من حالا حالا ها اینجام .) : وظیفه ی شما هم هست که در صورت قطعی شدن عدم رضایت موسسه ها به انتشار محتویات خدمات آموزشی شان ، از انتشار آن مطالب جلوگیری کنید (به طور ساده یعنی آقا اجازه ی آپلود ندید). با تشکر از همه ی شما.

در مورد آزمون ها و جزوه ها هم اگر کسی می خواد استفاده کنه یه اجازه بگیره. هزینه اش یه تلفنه. البته در مورد آزمون ها هم دوستمون "Avicenna "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جواب کاملی دادند.
خیلی خوبه که توی این سایت به این چیزا اهمیت داده میشه.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01 , هاتف , sd_javadi
ارسال: #۳۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
ویس های کلاس های پارسه آیا مجاز است؟
با سلام خدمت همه ی دوستان. من این مبحث رو به طور کامل اینجا مطرح کردم ولی گفتم توی یه تاپیک جداگانه مطرحش کنم تا افرادی که این مسایل براشون مهمه این مطلب رو ببینن.

خیلی از دوستان در بحث صدای ضبط شده ی اساتید اصلا حق موسسه را ندیده می گیرند. ببینید عزیزان وقتی که شما از صدای ضبط شده ی یک درسی دارید استفاده می کنید باید از استاد آن درس و همچنین موسسه ای که آن استاد در آن تدریس می کند اجازه بگیرید. این خیلی واضحه. چرا ؟ چون صاحب حق هستند. به فرض این که استاد راضی باشد که شما از صدای ضبط شده ی کلاسش استفاده کنید ولی حق موسسه چه می شود؟ کلاس را چه کسی برگزار کرده ؟ مکان کلاس و شرایط و امکانات کلاس ازآن چه کسی است؟ اگر موسسه ای نبود آیا کلاسی تشکیل می شد؟ البته اگر استادی به طور مستقل کلاسی را تشکیل و به انتشار مطالب آن هم راضی باشد حرفی نیست. . دوستی در ایمیلی در تیر سال ۹۰ از استاد یوسفی سوال کرده بودند.در جواب واضح است که از نظر ایشان استفاده از صداهای ضبط شده ی کلاسشان مانعی ندارد. در جایی که استادی غیر مستقل در موسسه ای تدریس می کند به نظر بنده رضایت صرف استاد مجوز استفاده از صدای ضبط شده ی کلاسش را نمی دهد.
به همین دلیل بنده شخصا با موسسه ی پارسه تماس گرفتم و پرسیدم آیا موسسه ی شما حق استفاده از صداهای ضبط شده ی کلاس هایتان را می دهد؟ جوابی که دادند چنین بود : "استفاده شرعا و قانونا مشکل دارد". دوستی گفته بودند : "کسی که گوشی رو بر میداره فقط یه کارمنده جزء هست" بله ، ولی شرایط و ضوابط جایی که در آن کار می کند را می داند و اگر اطلاع نداشت با چنین قطعیتی جواب نمی داد.

البته این سوال را از موسسه ی آموزشی نصیر نیز پرسیدم و جوابی که دادند عینا چنین است : " تنها در صورتی که استاد مربوطه اجازه ی ضبط صدا را بدهد و به انتشار آن هم راضی باشد شما می توانید از آن صدا استفاده کنید." باز دم نصیر گرم.

البته یک تذکر هم به مدیر خوب این سایت جناب دکتر تنهایی و همچنین مدیران بخش های مختلف این سایت خوب (نزنید محرومم کنید ها !!!!!! من حالا حالا ها اینجام .) : وظیفه ی شما هم هست که در صورت قطعی شدن عدم رضایت موسسه ها به انتشار محتویات خدمات آموزشی شان ، از انتشار آن مطالب جلوگیری کنید (به طور ساده یعنی آقا اجازه ی آپلود ندید). با تشکر از همه ی شما.

در مورد آزمون ها و جزوه ها هم اگر کسی می خواد استفاده کنه یه اجازه بگیره. هزینه اش یه تلفنه. البته در مورد آزمون ها هم دوستمون "Avicenna " این جا جواب کاملی دادند.
Fardad-A، در تاریخ ۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اصلا" موسسه بنظرم همچین حقی نداره. استاد میتونه حتی اجازه فیلمبرداری هم بده. میتونه تمام حرفاش را ضبط کنه سر کلاس رو سی دی بده به بچه ها.داخل کلاس همه چیز به استاد مربوط میشه و هیچ ربطی به موسسه نداره.
طبیعی است که موسسه اگه زورش برسه یه پولی هم بابت صداها میگیره.اگه ازش بپرسید میگه این پولی که میگیرم برای ثبت نام کلاسها کمه و اگه زورش برسه بیشتر میگیره.
دانشجو به قصد استاد میاد تو موسسه . اگه میخواهید مطمئن شوید تو همه درسها اساتید نامعتبر بذارید تو موسسه تا موسسه ورشکست بشهBig Grin
اسم موسسه بخاطر اساتیدش میتونه باشه.
استاد و موسسه و .... همه شون علمشون از کتابایی است که بدون اجازه از مولف خارجی داره اینجا کپی میشه اون چی ؟ اشکالی نداره؟

۲
۶
ارسال: #۳۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ
موسسه ی پارسه اجازه ی استفاده از ویس های کلاس هایش را نمی دهد...
سلام
من یه سوالی دارم:
این صدای ضبط شده مگه توسط خود دانشجو و سرکلاس با گوشی یا mp3player صورت نمیگیره؟

پس اون استاد عزیز، خودشون دارن میبینن که صداشون داره ضبط میشه و قطعا میدونن که ممکنه این صدای ضبط شده به دوستان اون شخص هم داده بشه.پس دیگه چرا راضی نباشه و مثلا میگویند شرعا و قانونا اشکال داره؟؟

من استادهایی میشناسم که سرکلاس اجازه ضبط صداشون را نمیدن.
اگر واقعا استادی راضی نیست که صداشون و تدریسی که دارن پخش بشه پس اجازه ندهندکه دانشجو صداشون ضبط کنه!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ
موسسه ی پارسه اجازه ی استفاده از ویس های کلاس هایش را نمی دهد...
بنظرم اگه استاد اجازه ضبط میده اصلا" کاری باین حرفای این موسسات نداشته باشید. صدای استاد دیگه محصول موسسه نیست که بخواد رضایت بده یا نده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Morris
ارسال: #۳۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام

به نظرم در این مورد هر کسی باید براساس مرجع تقلید خودش عمل کنه.

بهرحال حلال و حرام هر کسی پای خودش هست.

موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01
ارسال: #۳۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط mahdi20.)
اصلا یه چیزی توی بعضی ویس ها بخصوص جلسات اولشون که من گوش دادم مثل سیستم عامل حقیقت ، نظریه کارگهی ، و ... هیچ وقت نشنیدم که استاد مربوطه اعتراضی نسبت به ضبط شدن صداشون داشته باشن بااینکه مسلما رکوردر ها در معرض دید و نزدیکشون هست تا صداشون بخوبی ضبط بشه .

حتی به عنوان مثال توی ویس جلسه دوم معماری ، دکتر اجلالی خودش صریحا به دانشجویی که از جلسه دوم اومده سر کلاس توصیه میکنه جزوه و ویس جلسه قبل را گیر بیاره و گوش کنه !!!

پس خیلی راحت میتونستن همون اول به دانشجوها تذکر بدن که اصلا حق ضبط صدا را ندارید که این کار را نکردن !

بنظر من جناب دکتر تنهایی و مدیران محترم بخصوص فرداد عزیز بهتره یه جورایی به این بحث های کلیشه ای که هر چند وقت یکبار تکرار میشه برای همیشه خاتمه بدن

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مانشت صرفا" کتابها و محصولات علمی را که دارای مجوز انتشار باشند و مشمول قانون کپی رایت و دارای مجوز از نظر حق قانونی مولف یا پدیدآورنده باشند را اجازه انتشار نمیدهد. در خصوص موارد دیگر که منع قانونی ندارند ممانعتی نخواهد کرد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۴۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام و ممنون بابت وقتی که برای این نوشته گذاشتید.

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  در جواب " هاتف" عزیز که گفتند : "در فرم ثبت نام کلاس های کنکور هیچ حرفی درباره ضبط صدای استاد نیامده" باید عرض کنم که بر خلاف گفته ی شما و به گفته ی خودشان (مسئولین) در موسسه ی نصیر چنین چیزی آمده .
منظورم موسسه پارسه بود، این گفته مسئولین نصیر هم چیز جدیده، احتمالا امسال به این فکر افتادند چنین چیزی رو اضافه کنند.

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  همچنین فرمودند : "اگر نگران حق موسسه هستید، باید بدونید که موسسات اساتید ثابت ندارند که انتشار صدای استاد باعث تضرر اونها بشه" خیلی جالبه . این جا بحث ضرر و زیان نیست. بحث حق است و این که آیا شما حق استفاده دارید یا خیر ! گاهی اوقات شما وسیله ای دارید که اگر کسی از آن استفاده کند هیچ ضرری متوجه شما نمی شود ولی اگر حق استفاده به آن شخص را ندهید او نمی تواند از آن استفاده کند. در این جا هم همین طور است ؛ وقتی موسسه اجازه ندهد یعنی شما حق استفاده ندارید چه آن ها ضرر کنند و چه نکنند.
موسسه فقط به سود مالی خودش توجه داره، اگر ضرر مالی نبینه، انتشار این صدا ها به شهرت اش هم کمک می کنه، به این صورت حتی باید ممنون سایت پُر بازدید مانشت هم باشه که روزانه نزدیک به ۲۰ هزار بازدید کننده داره!!

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  حالا دیگر خودتانید و وجدانتان .... .
همونطور که شما توجیهاتی رو آوردید، توجیهاتی هم برای استفاده از ویس ها هست، باز با این حرف شما من کمی تردید کردم! جزوه ای رو که خودم قرار دادم مطمئن ام بهش، چون همه اذعان دارند که کپی رایتش با نویسنده ی جزوه است، اما درباره صداهای کلاس، کمی تحقیق می کنم، اگر به نتیجه شما رسیدم حذفشون می کنم!
درباره آزمون، من استفاده کننده ازش نیستم و چون شبهه زیادی داره اصلا به کسی هم توصیه نکردم.

۰
۲
ارسال: #۴۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  موسسه فقط به سود مالی خودش توجه داره، اگر ضرر مالی نبینه، انتشار این صدا ها به شهرت اش هم کمک می کنه، به این صورت حتی باید ممنون سایت پُر بازدید مانشت هم باشه که روزانه نزدیک به ۲۰ هزار بازدید کننده داره!!

حرف شما کاملا صحیح است و قطعا آن ها متوجه این سود غیر مستقیمی که در ازای پخش صداهای کلاس ها به دست می آورند هستند، ولی وقتی که اجازه ی استفاده نمی دهند یعنی دارند ضرر مالی می بینند. غیر از این است ؟؟
۰
۲
ارسال: #۴۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه . بعضی از دوستان یه حرفایی میزنن ... !!
در رابطه با صدای ضبط شده ی اساتید چون خود من هم می خواستم از این صداها استفاده کنم باید در جواب " هاتف" عزیز که گفتند : "در فرم ثبت نام کلاس های کنکور هیچ حرفی درباره ضبط صدای استاد نیامده" باید عرض کنم که بر خلاف گفته ی شما و به گفته ی خودشان (مسئولین) در موسسه ی نصیر چنین چیزی آمده .
همچنین فرمودند : "اگر نگران حق موسسه هستید، باید بدونید که موسسات اساتید ثابت ندارند که انتشار صدای استاد باعث تضرر اونها بشه" خیلی جالبه . این جا بحث ضرر و زیان نیست. بحث حق است و این که آیا شما حق استفاده دارید یا خیر ! گاهی اوقات شما وسیله ای دارید که اگر کسی از آن استفاده کند هیچ ضرری متوجه شما نمی شود ولی اگر حق استفاده به آن شخص را ندهید او نمی تواند از آن استفاده کند. در این جا هم همین طور است ؛ وقتی موسسه اجازه ندهد یعنی شما حق استفاده ندارید چه آن ها ضرر کنند و چه نکنند.

در مورد آزمون ها و جزوه ها هم اگر کسی می خواد استفاده کنه یه اجازه بگیره. هزینه اش یه تلفنه. البته در مورد آزمون ها هم دوستمون "Avicenna "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جواب کاملی دادند.

واقعا هدفت چیه؟ تاپیک میزنی...پست میدی...آقا شما استفاده نکن...خیلی ساده هست...

من نمیدونم میخوای چی رو ثابت کنی؟
۲
۰
ارسال: #۴۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  همونطور که شما توجیهاتی رو آوردید، توجیهاتی هم برای استفاده از ویس ها هست، باز با این حرف شما من کمی تردید کردم! درباره صداهای کلاس، کمی تحقیق می کنم، اگر به نتیجه شما رسیدم حذفشون می کنم!

ممنونم از این روحیه ی انتقادپذیری و تحمل نظرات مخالف شما که متاسفانه در کمتر افرادی دیده می شود. متاسفانه هستند افرادی که به جای حل مساله، صورت مساله را پاک می کنند.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  حرف شما کاملا صحیح است و قطعا آن ها متوجه این سود غیر مستقیمی که در ازای پخش صداهای کلاس ها به دست می آورند هستند، ولی وقتی که اجازه ی استفاده نمی دهند یعنی دارند ضرر مالی می بینند. غیر از این است ؟؟
هرچند فکر می کنم کسی که براش امکان شرکت در کلاس باشه حتما به داشتن ویس و جزوه اکتفا نمی کنه ولی
صدای کلاس پارسال دکتر اجلالی، اگر بخواد باعث بشه داوطلبین (بخاطر داشتن صدا و جزوه) کلاس دکتر اجلالی رو ثبت نام نکنند، از ثبت نامی های نصیــر کم میشه چون دکتر امسال نصیر تدریس می کنند، نه پارسه!
طبعا نصیر هم حق نداره درباره کلاسی که سال گذشته در موسسه دیگری برگزار شده ادعایی داشته باشه!

از اینها گذشته فکر می کنم حداکثر فردی که باید رضایت داشته باشه استاده، من درباره اینکه اصلا موسسه حق داره مانع این کار بشه وقتی کسی چنین قانونی رو (حق انتشار صدای کلاس) توی قرارداد امضا نکرده، شک دارم.
ضمن اینکه وقتی می بینم خیلی از کسانی که بخاطر شهرستانی بودن یا بزاعت مالی کم توی شرایط نابرابر آموزشی قرار داشتند، از این جزوات و صداها استفاده می کنند و نتیجه می گیرند، دلم نمیاد این افراد رو محروم کنم!

۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۶۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۸,۳۶۵ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close