زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۷۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  این برای من هم سوال هست ، که اگه فردی تکمیل ظرفیت قبول شه مهر میره یا بهمن ؟!
مگه میشه همه قبول شده های مرحله اول ثبت نام کنن ؟! پس جای اون چند نفر که نمیرن ثبت نام باید تا بهمن خالی باشه!!

کسی شنیده که فردی تو تکمیل ظرفیت قبول بشه و مهر شروع کلاساش باشه؟

سلام سال گذشته کلاسها از مهر آغاز شده . یکی از دوستام در تکمیل ظرفیت قبول شد و کلاساش از مهرماه شروع شد ..

خیلی ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط network115.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
لطفا یکی جواب من بده.تکمیل ظرفیت مشهد بزنم بهتره یا علوم تحقیقات شاهرود یا نیشابور شانس قبولی تو کدوم بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا تو علوم تحقیقات حق انتخاب واحد داریم؟؟؟؟؟؟؟

رتبم ۱۳۳ تراز ۵۹۱۶ مشهد اخرین فرد قبولی ترازش ۶۹۱۵
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط shokoo.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)sanaz_a نوشته شده توسط:  سلام
رشته معماری تبریز
آخرین رتبه ۲۳
رتبه من ۷۷
تبریز علوم تحقیقات هم این رشته رو داره علوم تحقیقات بزنم یا همون تبریز؟تورو خدا یکی کمک کنه سال دومم بود حالم خیلی خرابهSad

ترازت چنده؟ ببین اساتیدشون یکیه...اگه یکیه خوب فرقی ندارن باهم...

(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  این برای من هم سوال هست ، که اگه فردی تکمیل ظرفیت قبول شه مهر میره یا بهمن ؟!
مگه میشه همه قبول شده های مرحله اول ثبت نام کنن ؟! پس جای اون چند نفر که نمیرن ثبت نام باید تا بهمن خالی باشه!!

کسی شنیده که فردی تو تکمیل ظرفیت قبول بشه و مهر شروع کلاساش باشه؟

سلام سال گذشته کلاسها از مهر آغاز شده . یکی از دوستام در تکمیل ظرفیت قبول شد و کلاساش از مهرماه شروع شد ..

خیلی ممنون
بستگی به تعداد تکمیل ظرفیت داره اونایی که تو تکمیل مهر قبول میشن حتی ممکنه دو گروه بشن که یه عده مهر برن و یه عده بهمن ...نجف آباد که پارسال اینکارو کرد بر اساس حروف الفبا یه عده مهر و بقیه بهمن رفتن سر کلاس
۱
۰
ارسال: #۷۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
سلام من با رتبه ۲ و با تراز ۶۷۳۲ قبول شدم اشتیان حالا می خوام بدونم تو تکمیل ظرفیت برای قزوین میتونم شرکت کنم ایا میشه این کار رو کرد اگه بهمن ماه هم باشه کلاسا مشکلی ندارم(یه جوررایی انتقالی) .زمان ثبت نام تکمیل کیه؟

زبان:۱/۷
ریاضی:۲۵
مشترک:۳۸/۴
تخصصی:۴۳/۴
رتبه:۲
تراز:۶۷۳۲
آشتیان
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh*
ارسال: #۸۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام دوستان
انشالله راضی باشید از نتیجتون
دو تا سوال داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
۱/دانشگاه قزوین برای شبکه چند بار تکمیل می گیره؟(علوم تحقیقاتش نه ها)
۲/تو تکمیل ظرفیت مرحله اول حدودا تا چقدر اختلاف تراز می تونه امیدوار باشه؟
ترازم ۶۳۵۰ هستش.
تراز نفر آخرم ۶۹۹۶ هست.

ان الانسان لفی خسر / الا الذین .....
انسانها همه در خسران و زیانند / مگر افرادی که....(سوره والعصر)
۲
۱
ارسال: #۸۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)pnuman نوشته شده توسط:  سلام دوستان
انشالله راضی باشید از نتیجتون
دو تا سوال داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
۱/دانشگاه قزوین برای شبکه چند بار تکمیل می گیره؟(علوم تحقیقاتش نه ها)
۲/تو تکمیل ظرفیت مرحله اول حدودا تا چقدر اختلاف تراز می تونه امیدوار باشه؟
ترازم ۶۳۵۰ هستش.
تراز نفر آخرم ۶۹۹۶ هست.

برای پاسخ به سوال دوم باید تراز و رتبه زا در کنار هم با تراز و رتبه ی نفر آخر مقایسه کنیم...
تا ببینین اختلاف ها فشرده اند یا نه...اما اصولا میشه بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ تا امیدوار بود...بازم بستگی به این داره که تراکم رتبه ها بین این اختلاف تراز چه قدر باشه.....
۱
۰
ارسال: #۸۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
باتراز۶۲۰۲ تهران جنوب میشه برای قبولی تو تکمیل ظرفیت تهران امیدی داشت؟؟؟
اخرین فرد قبولی ترازش ۶۹۷۷ بوده

عشق یعنی اشک توبه در قنوت,خواندنش با نام غفارالذنوب
عشق یعنی چشم ها هم در رکوع,شرمگین از نام ستارالعیوب
عشق یعنی سر سجودودل سجود,ذکر یارب یارب از عمق وجود
۲
۰
ارسال: #۸۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام ، اصلا با تراز ۵۰۰۰ امیدی هست که تو تکمیل ظرفیت نرم افزار قبول بشم؟
۱
۰
ارسال: #۸۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
جزییات تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد/امکان انتخاب ۱۰ رشته محل جدید

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از امکان انتخاب رشته محل مجدد در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خبرداد.

دکتر ناصر اقبالی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در آزمون کارشناسی ارشد امسال امکان انتخاب رشته محل مجدد برای قبول نشدگان در مرحله تکمیل ظرفیت فراهم شده است، اظهار کرد: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته نشده‌اند می‌توانند در مجموعه امتحانی که شرکت کرده‌اند مجددا رشته محل انتخاب کنند.

وی افزود: از آنجایی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال داوطلبان در یک مجموعه امتحانی شرکت کرده‌اند در صورتی که قبول نشده باشند می‌توانند گرایش‌های رشته امتحانی خود را که در مجموعه امتحانی قرار دارد، انتخاب کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته محل‌هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام می‌شود متشکل از برخی رشته محل‌های پردیس‌های علوم تحقیقات، رشته محل‌هایی جدید التاسیس و رشته محل‌هایی است که در مرحله ثبت‌نام پذیرفته شدگان اولیه تکمیل نشده بود.

اقبالی با اشاره به امکان انتخاب ۱۰ رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت برای قبول نشدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به ایسنا گفت: برای کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال قبول نشده‌اند امکان این انتخاب فراهم شده است.

رییس مرکز آزمون تاکید کرد: زمان انتخاب رشته محل مجدد در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود./ایسنا
۴
۰
ارسال: #۸۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط پری.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Amin.rad نوشته شده توسط:  سلام من با رتبه ۲ و با تراز ۶۷۳۲ قبول شدم اشتیان حالا می خوام بدونم تو تکمیل ظرفیت برای قزوین میتونم شرکت کنم ایا میشه این کار رو کرد اگه بهمن ماه هم باشه کلاسا مشکلی ندارم(یه جوررایی انتقالی) .زمان ثبت نام تکمیل کیه؟

زبان:۱/۷
ریاضی:۲۵
مشترک:۳۸/۴
تخصصی:۴۳/۴
رتبه:۲
تراز:۶۷۳۲
آشتیان

کسایی که قبول شدن حق انتخاب مجدد رو ندارن

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)aligholidost نوشته شده توسط:  سلام ، اصلا با تراز ۵۰۰۰ امیدی هست که تو تکمیل ظرفیت نرم افزار قبول بشم؟

تکمیل ظرفیت رو پر کن ولی احتمال قبولی توی شهرای که ترازش بالاست خیلی کمه ولی انتخاب اول رو سعی کن درست بزنی

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
۱۰ تا انتخابی که برای تکمیل ظرفیت گذاشتند مانند سراسری لحاظ میشه وتراز به تراز سنجیده میشه نه مانند کنکور کارشناسی که انتخاب به انتخاب برای همه بررسی بشه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۳
۰
ارسال: #۸۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)mahdi_d3000 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)sara_mo نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی

منم مشکل شمارو دارم. رتبه ۷۸ شدو انتخابم نجف آباد بودش. الان که گفتن روزهای آخر شهریور برای دانشگاه های علوم و تخقیقات میتونیم انتخاب شهر و رشته کنیم و در این صورت تکمیل ظرفیت نجف آباد چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی دانشگاه نجف آباد تکمیل ظرفیت نداره ؟
شما این خبر را کجا خوندید؟
میدونید پارسال تا چه رتبه ای گرفتن؟

------------------------------------------------------------
پارسال آخرین نفر رتبه ۷۰ بوده با تراز ۶۵۹۴

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)maryam-golozar نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۸۶ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۳۴۸ توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده
ConfusedConfusedConfusedHuhHuhHuh
،مرسی
اگر نه کدوم دانشگاه بزنم که هم قبول بشم و هم دانشگاه خوبی باشه؟؟
اراک و قزوین؟؟ یا جای دیگه؟؟

----------------------------------------------------------------------------------
خوشبختم رتبه ۸۹ نجف آباد Confused

بعیده نجف آباد هم شما و هم من.....اما دوستان میگن علوم تحقیقات اصفهان میشه
اراک را نمیدونم اما من پارسال به نمره ۶۲۲۱ علوم تحقیقات قزوین آوردم تو تکمیل ظرفیت

علوم تحقیقات اصفهان چه جوری است؟؟ من تا حالا نشنیدم
خوب هست؟؟؟ اعتبار داره؟؟؟
من چون سر کار میرم دلم می خواهد همین اصفهان باشم.
اما دلم نمی خواهد دانشگاه چپو پار قبول بشم.
ما که ۱۰۰ ساله داریم کنکور میدم ، یکسال دیگه هم روش Big Grin Big Grin
تا چه ترازی ا علوم تحقیقات اصفهان قبول میکنه؟؟
یکی از دوستای من ترازش شده ۵۲۴۴ به نظرتون کجا احتمالش هست بیاره!!
کدوم دانشگاه ؟؟
ممنونن
۱
۱
ارسال: #۸۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  ۱۰ تا انتخابی که برای تکمیل ظرفیت گذاشتند مانند سراسری لحاظ میشه وتراز به تراز سنجیده میشه نه مانند کنکور کارشناسی که انتخاب به انتخاب برای همه بررسی بشه.

مطمئنی افتاب جان؟
اگه اینجور باشه عالیهههههههههBig Grin
۱
۰
ارسال: #۸۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  ۱۰ تا انتخابی که برای تکمیل ظرفیت گذاشتند مانند سراسری لحاظ میشه وتراز به تراز سنجیده میشه نه مانند کنکور کارشناسی که انتخاب به انتخاب برای همه بررسی بشه.

مطمئنی افتاب جان؟
اگه اینجور باشه عالیهههههههههBig Grin
اطمینان صددرصدی ندارم اما تا۹۰ درصد اینطوری درنظرگرفته شده،حالا باید دید سازمان دانشگاه آزاد چه میفرماید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۹۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام، من مکاترونیک علوم تحقیقات شدم ۳۸ و تراز ۵۲۰۷ . آخرین نفر قبولی ۲۵ و ترازش ۵۴۱۹ است . من تو تکمیل ظرفیت شانس تهران را دارم ؟؟؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۶۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۳۱ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۷۰۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close