زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۶۴۶
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان یه سوال !

تراز من تو شهر فردوس ۴۹۵۰ شد. مرحله اول که قبول نشدم حالا واسه تکمیل ظرفیت موندم کجاها رو بزنم( بین شهرهای با تراز پایین مثل بوشهر - شاهرود- سمنان و یا واحد بین الملل قشم و کیش)؟

در کل سوالم اینه که سطح علمی کیش و قشم بالاتره یا علوم و تحقبقات بوشهر و شاهرود و...(هزینه کیش و قشم برام مهم نیست)

ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴۷
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط ali_55.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
فکر کنم یکی پستمو پاک کرد الان!!

وضعیت:
تعیین نشده
میزان اخطار: ۰%

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام، من انتخاب اولم علوم تحقیقات تهران تراز ۶۱۷۷ ورتبه ۴۳۱ اخرین نفر ۹۸
من اولین انتخابمو میخوام بزنم البرز ،کسی میدونه احتمال داره قبول بشم؟ چطور دانشگاهیه البرز؟
بقیه انتخابام هم (پردیس علوم تحقیقات رو فاکتور میگیرم)
همدان
دماوند
قزوین
ساوه
بروجرد
هیچ کس نیست بدونه اولویت دانشگاهای ارایه شده از نظر جو علمی، رنکینگ تو ایران، سطح علمی استاد و... به ترتیب چیه؟
بین البرز ،قزوین، دماوند،ساوه،همدان توروخدا یکی یه ترتیب بده،فردا آخرین مهلته!!!!!!!!!!!!!!
۰
۱
ارسال: #۶۴۸
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط soroosh.)
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)soroosh نوشته شده توسط:  بچه ها دقت کنین که گول رتبه های پارسال it نخورین چون پارسال فقط شبکه قزوین میشد امتحان داد ولی امسال علاوه بر اونجا ۳ جای دیگه یعنی تجارت قزوین,شبکه گرمسار و طراحی نرم اقزار کرمانم هست.
من شبکه قزوین رتبم ۱۲۴ شده اگه مثل پارسال بود حتما قبول بودم.باید الان رتبمو در ۴ ضرب کنم البته به طور تقریبی چون تراز این ۴ جا فرق داره

تحلیلت کاملا اشتباه بود..

خودمم فهمیدم ولی اونی که مثلا تجارت قزوین ۶۰ شده ترازش از من بالاتره

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ممنون میشم راهنماییم کنید.
واسه شبکه اولویت اولم پردیس علوم تحقیقات قزوین رو بزنم یا واحد علوم تحقیقات کرمان؟

علوم و تحقیقات کرمان دانشگاه بسیار بسیار فوق العاده ای هستش.
به نظر من اول کرمان (البته فقط علوم و تحقیقاتش) و بعد جاهای دیگه رو بزن دوست من.

ممنون
ولی آخه تا پارسال تراز علوم تحقیقات قزوین بعد از واحد قزوین از همه جا بالاتر بوده
تازه اینکه خود واحد قزونیم قطب شبکه تو کشوره.
مرددم
امسال اسمشو فقط کردن پردیس.
نمی دونم
بچه ها به نظرتون امسال هنوز پردیس قزوین همون ابهت سالهای پیش رو داره یا نه؟

بچه ها کسی نظری نداره؟
یه روز مونده ها!

من it قزوین ترازم ۶۲۳۵ و رتبم ۱۲۴ شده.
ساکن کرمانشاهم به نظر شما اول علوم تحقیقات قزوین و بزنم یا کرمانشاه؟
۰
۱
ارسال: #۶۴۹
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
خواشها یکی به ما جواب بده جریان این بومی چیه؟

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۶۵۰
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ)mohrez7002@gmail.com نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  مرسی ولی خودم بعید میدونم که شانسی داشته باشم.
اگه اصفهانو اول بزنم بعدم فارس . اینجوری یه وقت انتخاب فارسم نمیسوزه؟ بعدشم پردیسا رو بزنم .

خوب اخه اگه شما علوم فارس که پایین تره رو نیارید اصفهان که بالاتره رو که نمیارید به این نکته توجه کنید

خوب پس نتیجه میگیرم که اصلا اصفهانو انتخاب نکنم . فقط فارسو بزنم واسه اولین انتخابم!
اینجوری بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۶۵۱
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط alirezakamyar.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alirezakamyar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....

age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe

اینطور نیست دوست عزیز،
لطفاً اشتباه راهنمایی نکنید.
motmaen bashin hamin jooriye,vase inke to marhale avalam in tor bodesh,kesi ke olom tahghighat zade bod va ghabol nashode bod to markaz ya joonob age tarazesh mikhord ghabol shode.takmil zarfiatam hamin revalo teei mikoneWink

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alirezakamyar نوشته شده توسط:  age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe
نمی دونید اگه انتخاب اول تهران جنوب باشه تو علوم تحقیقات هم بررسی میشه یا نه؟
میشه فارسی بنویسید؟

فک نکنم.

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Mina_J نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alirezakamyar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....

age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe

اینطور نیست دوست عزیز،
لطفاً اشتباه راهنمایی نکنید.

دوستان سوالتونو از مشاور خواجه نصیر پرسیدم گفتن که اگه شما آزاد تهران شرکت کرده باشید توی هرکدوم از واحدهای آزاد تهران یعنی مرکز جنوب شمال و علوم تحقیقات ترازتون بررسی میشه..و بعد اگه توی این چهار تا قبول نشدین انتخاب های دهگانه بررسی میشه،این چهارتا واحد دانشگاهی با هم مرتبط هستن....واسه همینه که بعضی از بچه ها علوم تحقیقات شرکت کرده بودن ولی توی کارنامه شون نوشته بود مثلا واحد قبولی تهران شمال..همین چندوقت پیش که نتایج آزاد اومد خودم کارنامه یکی از بچه ها رو دیدم که اتفاقا سوال کرده بود چرا علوم تحقیقات شرکت کردم ولی تهران شمال قبول شدم..

قابل توجه بعضیا ...

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  خواشها یکی به ما جواب بده جریان این بومی چیه؟

اگه رو حرفشون هنوز باشن قراره ۸۷% بومی بگیرن
۱
۰
ارسال: #۶۵۲
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
خب از کجا بفهمیم بومی کجا هستیم؟!

مثلا شهر ما که اصلا از این پردیسها نداره

بومی یعنی شهر محل سکونت یا محل امتحان؟

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۶۵۳
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  خب از کجا بفهمیم بومی کجا هستیم؟!

مثلا شهر ما که اصلا از این پردیسها نداره

بومی یعنی شهر محل سکونت یا محل امتحان؟

تو فرم تکمیل ظرفیت ، در قسمت مشخصات استان محل سکونت شما رو نوشته و شما بومی این استان به حساب میایید.
در آزمون سراسری بومی به صورت استانی می باشد ولی فکر کنم دانشگاه آزاد یک سیستم منطقه ای جداگانه برای خودش داره..
مثلا منطقه یک استان فارس ،منطقه دو آذربایجان غربی ، زنجان و اردبیل،منطقه سه شامل مازنداران و منطقه چهار شامل اصفهان و چهار محال بختیاری و.... هست.

ولی احتمالا بومی گزینی ، گزینش استانی منظور نظر باشه.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۶۵۴
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
یه سوال !
من مثلا نرم تهران امتحان دادم .. ۵۳۰۰ شدم .. و تو هوش ۶۱۰۰ ..
وختی بررسی میکنن تو هر کدوم از واحد های تهران آیا هوشمم بررسی میکنن ؟
چون تو انتخابای ۱۰ گانم هوشم دارم ..

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۶۵۵
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
میشه جوا ب بدینننننننننننننننننننن!!!!
سلام بچه ها...میشه راهنمایی کنین؟؟؟
تراز من توی دانشگاه نجف آباد ۵۷۶۰ هستش
و تراز آخرین فرد قبولی ۶۹۰۰...
۱-واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
۲-واحد یزد - کد: ۱۰۵
۳-واحد میبد - کد: ۱۷۹
۴-ردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
۵-پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
۶-پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
۷-پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
۸-پردیس علوم و تحقیقات کهگیلویه و بویراحمد - کد: ۶۴۹
۹-واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
۱۰-پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
مسافت برام مهمه...
به نظرتون میشه جایی آورد؟؟؟؟؟؟

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۶۵۶
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط byb.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  یه سوال !
نه فقط اون انتخاب اولتو بررسی میکنن...

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  مشاور خواجه نصیر درست گفته اند ولی این نکته را فراموش کرده اند بگویند که در همون دفترچه ثبت نام آزمون همونجا که نظریه قبولی واحدهای تهران نوشته شده است این مطلب هم آمده است که در صورتی شخصی در مرحله اول قبول نشود شانس او در بقیه واحدهای رشته انتخابی اش که ظرفیت آنها تکمیل نشده است نیز بررسی می شود .

استناد اینجانب ، بند ۳۶ و۳۷ فایل پیوست است

دوست عزیز شما اگه دفترچه سال ۹۰ رو هم نگاه کنید همین متن رو نوشته و همینطور که میدونیم سال ۹۰ تکمیل ظرفیت بر اساس انتخاب خود دانشگاه بوده و "اول هم توی رشته انتخابی اولیه بررسی می شده".بنابراین احتمالا در شیوه نگارش این متن ابهام وجود دارد منظورشون همونی بوده که در اخبار و اطلاع رسانی های تکمیل ظرفیت اعلام کردن.
بهتره بجای تشویش افکار بقیه یکم به هم آرامش بدیم و امیدوار باشیم که هر کسی به اونچه که لیاقتشه برسه.
۲
۰
ارسال: #۶۵۷
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  میشه جوا ب بدینننننننننننننننننننن!!!!
مسافت برام مهمه...

۱-اصفهان ۲-فارس ۳-مرکزی ۴-پردیس یزد۵-کرمان اینطوری اگر خواستی بگو تا ۵ تا بعدی هم بهت بگم
۰
۱
ارسال: #۶۵۸
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ)mohrez7002@gmail.com نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  مرسی ولی خودم بعید میدونم که شانسی داشته باشم.
اگه اصفهانو اول بزنم بعدم فارس . اینجوری یه وقت انتخاب فارسم نمیسوزه؟ بعدشم پردیسا رو بزنم .

خوب اخه اگه شما علوم فارس که پایین تره رو نیارید اصفهان که بالاتره رو که نمیارید به این نکته توجه کنید

خوب پس نتیجه میگیرم که اصلا اصفهانو انتخاب نکنم . فقط فارسو بزنم واسه اولین انتخابم!
اینجوری بهتره؟

دوست عزیز بر چه اساسی میگید علوم تحقیقات اصفهان بالاتره ، ترازشون رو دارید ؟
۰
۰
ارسال: #۶۵۹
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  یه سوال !
نه فقط اون انتخاب اولتو بررسی میکنن...

(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  مشاور خواجه نصیر درست گفته اند ولی این نکته را فراموش کرده اند بگویند که در همون دفترچه ثبت نام آزمون همونجا که نظریه قبولی واحدهای تهران نوشته شده است این مطلب هم آمده است که در صورتی شخصی در مرحله اول قبول نشود شانس او در بقیه واحدهای رشته انتخابی اش که ظرفیت آنها تکمیل نشده است نیز بررسی می شود .

استناد اینجانب ، بند ۳۶ و۳۷ فایل پیوست است

دوست عزیز شما اگه دفترچه سال ۹۰ رو هم نگاه کنید همین متن رو نوشته و همینطور که میدونیم سال ۹۰ تکمیل ظرفیت بر اساس انتخاب خود دانشگاه بوده و "اول هم توی رشته انتخابی اولیه بررسی می شده".بنابراین احتمالا در شیوه نگارش این متن ابهام وجود دارد منظورشون همونی بوده که در اخبار و اطلاع رسانی های تکمیل ظرفیت اعلام کردن.
بهتره بجای تشویش افکار بقیه یکم به هم آرامش بدیم و امیدوار باشیم که هر کسی به اونچه که لیاقتشه برسه.
انشا ء الله همینجوری بشه ما که دعاگوی همه هستیم از همین جا
۰
۰
ارسال: #۶۶۰
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mossa نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  میشه جوا ب بدینننننننننننننننننننن!!!!
مسافت برام مهمه...

۱-اصفهان ۲-فارس ۳-مرکزی ۴-پردیس یزد۵-کرمان اینطوری اگر خواستی بگو تا ۵ تا بعدی هم بهت بگم

مرسی دوست عزیز....من خودم اصفهانیم کرمان به من خیلی دوره...همچنین اراک به من نزدیک تر از فارس...

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۴۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close