زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط Parva.)
سلام
تبریک به دوستانی که قبول شدند
با ۱۳۳ نرم افزار روزانه علم و صنعت
خدا رو شکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ida_isp , Parva , alirrrrrr , انرژی مثبت , unique_as14 , arman405 , HRZ , samaneh_aftab , mfXpert , marzieh_s , ghaderiyaser , annmary , robot110 , Pegasus , Helmaa , esi , rezatotti , hardware23 , **sara** , A V A , kerm , maryami , agentv , zarei1991 , riga , younes , shobair87 , Morteza_s , masoudalmas , hnarghani , memco , soniasa
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط Parva.)
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

با ۲۳۹ هوش دانشگاه صنعتی اصفهان روزانه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , shervinrs , Parva , a_azarbarzin , انرژی مثبت , alirrrrrr , unique_as14 , euruse , Msccom , HRZ , samaneh_aftab , hamed_k2 , marzieh_s , fatima1537 , ghaderiyaser , Pegasus , Helmaa , esi , rezatotti , hardware23 , **sara** , A V A , kerm , maryami , agentv , farhud , zarei1991 , riga , shobair87 , Morteza_s , Mansoureh , masoudalmas , hnarghani , memco , ماه بانو , arixooo , Xilinx
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط Azamm.)
سلام
من با ۲۶۱ هوش روزانه الزهرا
اینم کارنامه:

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , euruse , samaneh_aftab , انرژی مثبت , marzieh_s , Helmaa , esi , hardware23 , **sara** , A V A , kerm , maryami , agentv , riga , Morteza_s , masoudalmas , hnarghani , soniasa
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
۶۰۰ - هوش مالک اشتر شبانه
Parva، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کارنامه موجود نیست.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , انرژی مثبت , marzieh_s , Helmaa , hardware23 , **sara** , kerm , agentv , maryami , zarei1991 , riga , shobair87 , hnarghani
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
من با ۳۵
شبکه علم و صنعت
آخه این انصافه الان دارم گریه میکنم.
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , samaneh_aftab , انرژی مثبت , ف.ش , marzieh_s , ghaderiyaser , HRZ , a_azarbarzin , alirrrrrr , rasoul67 , Pegasus , Helmaa , esi , hardware23 , **sara** , A V A , kerm , agentv , maryami , farhud , zarei1991 , riga , younes , hnarghani , mehrad sasani , memco , موج , Mahla Mehr , Parva
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
منم با ۳۱۸ هوش همدان قبول شدم
چقدر ظرفیتا را کم کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , samaneh_aftab , انرژی مثبت , ف.ش , marzieh_s , ghaderiyaser , HRZ , alirrrrrr , Pegasus , Helmaa , esi , hardware23 , **sara** , kerm , agentv , maryami , farhud , zarei1991 , riga , Morteza_s , hnarghani , memco , موج
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
باسلام

منم با رتبه ۱۰۱ معماری - روزانه دانشگاه تهران قبول شدم.

من اصلا فکر نمیکردم روزانه قبول بشم رو شبانه حساب کرده بودم با توجه به اینکه ظرفیتا هم کم شده بود کاملا ناباورانه بود. Big Grin
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , ف.ش , shervinrs , samaneh_aftab , marzieh_s , ghaderiyaser , HRZ , alirrrrrr , Helmaa , Pegasus , esi , hardware23 , agentv , **sara** , A V A , kerm , maryami , zarei1991 , riga , Morteza_s , masoudalmas , hnarghani , memco , Xilinx , soniasa , jameshenas
ارسال: #۲۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ)puneh نوشته شده توسط:  
کدام غیر انتفاعی های مشهد رو میتونستید بزنید؟
بگید تا بگم خوبه یا بد.

دانشگاه امام رضا مشهد/غیرانتفاعی/گرایش فناوری اطلاعات

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

من با ۱۹۵ هوش روزانه دانشگاه شیراز قبول شدم Sad
نمیدونم چرا ظرفیتها اینطور شده Angry انتظار علم و صنعت تهران داشتم! واقعا ظلمه
ولی حالا که دیگه شده Smile بیخیخی!!! همکلاسیام خودشونو معرفی کنن
اینجا هم کارنامه ام رو گذاشتم :

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , marzieh_s , ghaderiyaser , HRZ , Eternal , alirrrrrr , Helmaa , esi , انرژی مثبت , hardware23 , **sara** , kerm , agentv , maryami , farhud , riga , shobair87 , jameshenas , lopaki , hnarghani
ارسال: #۲۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ق.ظ
رتبه ۴۳۶ معماری . شبانه امیرکبیر ( واحد گرمسار)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , marzieh_s , ghaderiyaser , HRZ , alirrrrrr , Helmaa , esi , انرژی مثبت , hardware23 , agentv , **sara** , kerm , maryami , riga , hnarghani
ارسال: #۲۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
تبریک به همه دوستان.
جواب رو که دیدم دیپ شدمHuhHuh. آخه پارسال این رتبه من امیرکبیرو می آورد. چقدر دوست داشتم امیرکبیر قبول بشم. حیف شد.AngryAngryAngry
۱۰۲ هوش----- دانشگاه علم و صنعت(روزانه)
اینم لینک کارنامه:

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh_s , ف.ش , HRZ , Eternal , alirrrrrr , rasoul67 , Helmaa , esi , انرژی مثبت , Pegasus , hardware23 , agentv , sadegh20 , **sara** , A V A , kerm , maryami , farhud , zarei1991 , riga , homa , Morteza_s , lopaki , memco
ارسال: #۲۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
۲۷۹ - نرم افزار - هیچ جا .
اینم امار دوتا از دوستامه که اینجا عضو نیستن :
۱۷۹ - نرم افزار - شیراز
۲۳۵ - نرم افزار - شیراز
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , HRZ , taraneh123 , alirrrrrr , Helmaa , esi , انرژی مثبت , Pegasus , hardware23 , agentv , **sara** , kerm , maryami , farhud , zarei1991 , younes , jameshenas , hnarghani , soniasa , cpt.mazi
ارسال: #۲۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ
تبریک به همگی

من که دارم از خوشحالی دیوونه میشم .

هوش مصنوعی دانشگاه شیراز - روزانه - رتبه ۲۵۱

انتخاب اولم و تنها انتخابی که دوست داشتم قبول بشم .

هووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا

واقعا که مانشت تو موفقیت من خیلی تاثیر داشت . جدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
۱۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser , ف.ش , a_azarbarzin , arman405 , unique_as14 , HRZ , alirrrrrr , Helmaa , esi , انرژی مثبت , Pegasus , hardware23 , fateme66 , marzieh_s , sadegh20 , **sara** , kerm , agentv , fe_atash , maryami , zarei1991 , riga , younes , h4cker , SarahRad , Pakzad , shobair87 , masoudalmas , hnarghani , soniasa , cpt.mazi , Mahla Mehr , آرتا , Engineer
ارسال: #۲۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
با ۷۰۸ مجازی شیراز مدیریت سیستم های اطلاعاتی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , HRZ , alirrrrrr , arman405 , esi , انرژی مثبت , hardware23 , marzieh_s , **sara** , kerm , agentv , fe_atash , maryami , riga , hnarghani , mehrad sasani
ارسال: #۳۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
۱۱۰۰شیراز اتی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , arman405 , hardware23 , **sara** , agentv , zarei1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close