زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با انتخاب واحد،خوابگاه و ثبت نام دانشگاه شیراز

ارسال: #۳۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
دانشگاه شیراز
من بچه تهرانم ولی پرچم شیراز رو میبرم بالا‌، تا کسی نرفته باشه شیراز متوجه حرفهای دوستان نمیشه‌، اینقدر شیرین و دوست داشتنی صحبت میکنن‌، خیلیم به مسافرا احترام میزارن

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , summer_66 , barca , luna , Helmaa , alime , ali , nekooh , diligent
ارسال: #۳۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ
دانشگاه شیراز
بابا چه دعواییه ها:دی!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۲
۲
ارسال: #۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط admin.)
دانشگاه شیراز
من منظورم با لحن صحبت شما بود. بله خیلی جاها ما بحث‌هایی در مورد دانشگاه‌های دیگه داشتیم. اما حرف‌هایی مثل اینکه: همینه که هست،‌ شیوه صحبت کردن من هیچ ایرادی نداره‌! و ... تنها نشانه از کوره در رفتن و رفتن به جاده نقد غیرمنصفانه است.
بهترین قضاوت رو کاربران می‌کنند. نگاه کنید که حتی یک نفر هم به اون مطلب شما رای مثبت نداده. این چه معنایی می‌تونه داشته باشه؟ یعنی همه با شما مشکل دارند؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , shahryar , summer_66 , rend4rend , Manix
ارسال: #۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط alireza3742.)
دانشگاه شیراز
اگه من شخصا قرار بود شهرستان زندگی کنم بعد از اصفهان و مشهد حتما شیراز رو انتخاب میکردم . شیراز یکی از معدود شهرهایی هست که تهرانیها خیلی اونجا احساس غربت نمیکنن و دلیلش هم مردم فوق العاده خونگرم و مهربان شیراز هست . کیفیت دانشگاه شیراز هم که نیاز به گفتن نیست و در حد خوبی هست.اگه ۳ تا دانشگاه ممتاز ایران رو جدا کنیم( تهران - شریف و امیرکبیر )میشه گفت شیراز در درجه پائینتر از اینها و تقریبا هم رده با چند دانشگاه خوب دیگه مثل شهید بهشتی و صنعتی اصفهان قرار می گیره .
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , alirrrrrr
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: دانشگاه شیراز
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  من بچه تهرانم ولی پرچم شیراز رو میبرم بالا‌، تا کسی نرفته باشه شیراز متوجه حرفهای دوستان نمیشه‌، اینقدر شیرین و دوست داشتنی صحبت میکنن‌، خیلیم به مسافرا احترام میزارن
بابا ایول!!! اگه تو بچه تهرانی پس چرا تو تیم ملی پرتقال بازی میکنی؟؟؟ Huh

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط shahryar.)
دانشگاه شیراز
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  شهریار من این رو ندیده بودم !! واگرنه از دانشگاه شیراز اونقدرام تعریف نمی کردم Big Grin

اولا این که ما کلی شیرازی و اصفهانی داشتیم که مطمئن باش برق شیراز و صنعتی اصفهان رو میاوردند ولی شهرشون نموندند اومدند کامیپوتر شهرتهران !!

درضمن اینطور که میگی پس باید بچه های تهران یا اطراف اون خیلی قوی‌تر از جاهای دیگه باشند که کامپیوتر مثلا دنشگاه شهرتهران از برق صنعتی و شیراز زودتر پرمیشه !
برق شیراز تا چند پر میشه ؟؟!!!!!!!!!! Big Grin Big Grin
کامپیوترش رو نمی دونم !! Big Grin

درمورد اساتیدی هم که گفتید فکر نمی کنم یه استاد خوب زندگی تو شهرستان رو به تهران ترجیح بده !!!

این گفته‌ها با کمی لبخند مطرح شده است !! Big Grin
ببین نیما جان شما داری کلی بحث می کنی ولی من دارم درباره گرایش هوش این دو دانشگاه صحبت می کنم.تعصبی هم حرف نمی زنم.
پارسال هم ۳ تا از بچه های ساکن تهران با رتبه هایی تو رنج ۱۵۰ تا ۲۵۰ که علم وصنعت هم میاوردند زدن هوش شیراز.البته اینها کارشناسی هم شیراز بودن.
دکتر تاجری پور فارغ دانشگاه تهران .دکتر ثامنی از شریف و....
تمامی اساتید هوش از دانشگاه های تهران و آمریکا و کانادا هستند.
بعدشم لزومی نداره استادای خوب فقط حاضر باشن تو تهران زندگی کنند.بعضی‌ها خانوادشون تو شیراز هستن و به همین خاطر تو تهران نیستند.بعدشم هیئت علمی دانشگاه های تهران تکمیل هست.این جوری نیست که مثلا هر سال ۲ تا جدید بگیرند.به همین خاطر بعضی از اساتید مجبورن بیان شهرستان.
در ضمن گفته های من هم با لبخند بیان شدند Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط fatima1537.)
دانشگاه شیراز
دوستان عزیز خواهشا بحث رو منحرف نکنید . این مطالب ممکنه به درد کسانی که میخوان سال دیگه دانشگاهی رو انتخاب کنند بخوره.
از شیرازیها هم ممنونم که اینقدر به شهرشون و دانشگاهشون تعصب دارنSmile (جدای از حاشیه های این بحث)وهرکدوم سعی کردن صادقانه دانشگاهشون رو معرفی کنند واقعا آدم باید اهل هرجایی که هست به اون جا افتخار کنه و تعصبش رو داشته باشه
کیه که ندونه شیراز جزء دانشگاههای خوبه کشوره؟ Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , summer_66 , barca
ارسال: #۳۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
دانشگاه شیراز
بچه هایی که دانشگاه شیراز قبول شدید امروز ثبت نام اینترنتی هست. گفتم اگه کسی یادش رفته تذکر داده باشم. خدا رو شکر ثبت نام شیراز خیلی ساده و بی دردسر انجام میشه.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , saba_1984 , H-Arshad
ارسال: #۳۹
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ
دانشگاه شیراز
خوشا شیرازو وضع بیمثالش...
فقط عشقم شهرشه و آدماش‌، مابقی رو بیخیال....
۲
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ق.ظ
دانشگاه شیراز
دوستان به نظر من این اونقدر مهم نیست که شریف باشی یا شیراز یا اصلا دانشگاه آزاد ناکجا آباد همه اینا بر میگرده به علاقه و پشتکار و تلاش خود آدم که خودش بخواد و واسه رسیدن به هدفش تلاش کنه و هر روز به دنبال یادگرفتن یه چیزه جدید باشه چه بسا من دوستانی داشتم که دانشگاه دولتی شیراز با من بودند ولی موفقیت چندانی نداشتن از جمله یکی از دوستانم که شریف میرفت اما دوستانی هم داشتم که به دانشگاه آزاد نه چندان معروف میرفتند اما با تلاش و پشتکار موفق هستند و از لحاظ علمی هم از اونا خیلی بالاترند اینو که من با اطمینان میگم واقعا دیدم
۴
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
دانشگاه شیراز
سلام
میشه به من کمک کنیدددددددددددد
من هرمزگانیم
امسال می خوام دانشگاه شیراز قبول شم
چون هم عاشق شیرازم هم رشته مورد علاقمو داره
سوال من اینه
من دوتا بچه دارم
خوابگاه متاهلین واسه متاهلان هستش تو شیراز؟
شرایطش چه جوریه؟
باید چه ادامی بکنم تا خوابگاه ظرفیتش پر نشده بتونم بگیرم خوابگاه رو؟
خواهشمندم اگه کسی می دونه زود جوابمو بده
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۱ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)jfareba نوشته شده توسط:  سلام
میشه به من کمک کنیدددددددددددد
من هرمزگانیم
امسال می خوام دانشگاه شیراز قبول شم
چون هم عاشق شیرازم هم رشته مورد علاقمو داره
سوال من اینه
من دوتا بچه دارم
خوابگاه متاهلین واسه متاهلان هستش تو شیراز؟
شرایطش چه جوریه؟
باید چه ادامی بکنم تا خوابگاه ظرفیتش پر نشده بتونم بگیرم خوابگاه رو؟
خواهشمندم اگه کسی می دونه زود جوابمو بده

آره خوابگاه متاهلین داره، شرایطش رو نمی دونم ولی فکر نکنم تا قبول نشده باشی بتونی اقدامی بکنی

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
دانشگاه شیراز
سلام
درود به دوستان شیرازی Heart

در مورد ۶ واحد زبان اجباری دانشگاه شیراز و اینکه بعضی از دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود سوال داشتم. لطفا بفرمایید این ۶ واحد دقیقا چی هست ، خیلی ممنون

پ.ن : تاپیک دانشگاه شیراز پیدا کردم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلام

در مورد ۶ واحد زبان اجباری دانشگاه شیراز و اینکه بعضی از دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود سوال داشتم. لطفا بفرمایید این ۶ واحد دقیقا چی هست ، خیلی ممنون

آره ۶ واحد زبان داره اما کلاس نداره و فقط یک آزمون هست که باید حد نصاب نمره رو که ۱۰ از ۲۰ هست رو بیاری
این ۶ واحد هم جزو واحدهای اصلی محسوب نمی شه، یه جورایی الکیه اما باید حتما قبول شی توش درغیراینصورت دوباره ترم بعد باید آزمونش رو بدی
اکثر سوالات آزمونش هم از کتاب ۵۰۴ کلمه و بخشی از متون تافل هست
نه کلاسامون که انگلیسی نیست

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , Manix
ارسال: #۴۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلام

آره ۶ واحد زبان داره اما کلاس نداره و فقط یک آزمون هست که باید حد نصاب نمره رو که ۱۰ از ۲۰ هست رو بیاری
این ۶ واحد هم جزو واحدهای اصلی محسوب نمی شه، یه جورایی الکیه اما باید حتما قبول شی توش درغیراینصورت دوباره ترم بعد باید آزمونش رو بدی
اکثر سوالات آزمونش هم از کتاب ۵۰۴ کلمه و بخشی از متون تافل هست
نه کلاسامون که انگلیسی نیست

احتمالا این قانون را دانشگاه شیراز قبل از انقلاب گذاشته است Angel بنابراین همان زمان درس ها زبان انگلیسی تدریس می شده Cool
پارسال یکی از دوستای من با سهمیه شاگردی اولی قبول شد ولی از دست زبان انگلیسی شاکی بود به همین دلیل با همون سهمیه رفت دانشگاه شهید بهشتی .

خیلی ممنون برای پاسخ Blush
امیدوارم همه دوستان مانشتی دانشگاهی دوست دارند ، قبول شوند
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۸۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۹۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close