زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با انتخاب واحد،خوابگاه و ثبت نام دانشگاه شیراز

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ق.ظ
دانشگاه شیراز
سلام، دوستانی که دانشگاه شیراز درس خوندن می شه درباره‌ی دانشگاهشون اطلاعات بدن
سطح دانشگاه؟
اساتید؟
خوابگاه؟(بخصوص برای شبانه هاBig Grin)
محیط دانشگاه؟
سلف سرویس؟
و ...

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط shahryar.)
دانشگاه شیراز
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)alime نوشته شده توسط:  سلام، دوستانی که دانشگاه شیراز درس خوندن می شه درباره‌ی دانشگاهشون اطلاعات بدن
سطح دانشگاه؟
اساتید؟
خوابگاه؟(بخصوص برای شبانه هاBig Grin)
محیط دانشگاه؟
سلف سرویس؟
و ...
سلام.
من کارشناسی دانشگاه شیراز یودم.
طی این چند سال اساتید کاملا با تجربه و با سوادی آورده.سطح گرایش هوش مصنوعی این دانشگاه خیلی بالاست و اساتیدش خیلی با تجربن.
خوابگاه دانشگاه شیراز هم که معروفه!حتی بهتر از خوابگاه های دانشگاهای تهران است.
واسه شبانه‌ها خوابگاه تو باجگاه می دن.(باجگاه خارج از شهره ولی سرویس داره)ولی خیلی سر سبز و با صفاست.کیفیتش غذاش هم خوبه.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , saba_1984 , summer_66
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ق.ظ
دانشگاه شیراز
گرایش نرم افزار نسبت به گرایش هوش در دانشگاه شیراز اساتید کمتری داره( کمبود استاد در مقطع ارشد )اما هوش دانشگاه شیراز سطحش خیلی بالاست و مثل نرم افزارش نیست که اساتیدش کم باشن. اما واسه گرایش نرم دکتر سامی که کترای فناوری اطلاعات دارن و فعلا ۵ سال هم تعهد خدمت دارن به دانشگاه شیراز استاد خوبی هستن
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , alime , saba_1984
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ
RE: دانشگاه شیراز
محیط دانشگاه مخصوصا بخش خودمون قدیمیه تقریبا .نفت و گاز و مکانیک هست که نوسازه. سلف مهندسی هم تو همین ساختمان نفت و گاز هست.
اما خوبه در کل ولی در نگاه اول ساختمون بخش رو با فردوسی مقایسه نکن چون فکر کنم فردوسی از این نظر خیلی بهتر باشهBig Grin شیراز دانشگاهش به صورت شهرک نیست و ساختمان های مختلفش در سطح شهر قرار دارن اما تردد بین این ساختمانها (در صورت نیاز) راحت هست و همه چیز تقریبا دم دست هست. این موضوع خوابگاه شبانه‌ها که آقای شهریار گفتن رو در جریان نیستم و براتون میپرسم.
همون طور که گفتن دکتر سامی یکی از بهترین اساتید نرم هستن و انرژی خیلی خوبی دارن و تبعا دانشجویی رو میپسندن که با انرژی کار کنه و مشتاق باشه Tongue سعی کن با این استاد دوست باشی و بهش نشون بدی که قصد داری با جدیت و انرژی در گرایش نرم ظاهر بشی نتیجه این برخوردت رو خیلی زود میبینی و با استقبال این استاد رو به رو میشی.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , shahryar , nimaaa , saba_1984
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  محیط دانشگاه مخصوصا بخش خودمون قدیمیه تقریبا .نفت و گاز و مکانیک هست که نوسازه. سلف مهندسی هم تو همین ساختمان نفت و گاز هست.
اما خوبه در کل ولی در نگاه اول ساختمون بخش رو با فردوسی مقایسه نکن چون فکر کنم فردوسی از این نظر خیلی بهتر باشهBig Grin شیراز دانشگاهش به صورت شهرک نیست و ساختمان های مختلفش در سطح شهر قرار دارن اما تردد بین این ساختمانها (در صورت نیاز) راحت هست و همه چیز تقریبا دم دست هست. این موضوع خوابگاه شبانه‌ها که آقای شهریار گفتن رو در جریان نیستم و براتون میپرسم.
همون طور که گفتن دکتر سامی یکی از بهترین اساتید نرم هستن و انرژی خیلی خوبی دارن و تبعا دانشجویی رو میپسندن که با انرژی کار کنه و مشتاق باشه Tongue سعی کن با این استاد دوست باشی و بهش نشون بدی که قصد داری با جدیت و انرژی در گرایش نرم ظاهر بشی نتیجه این برخوردت رو خیلی زود میبینی و با استقبال این استاد رو به رو میشی.

خیلی ممنون summer_66 جان،آره دانشگاه فردوسی مثل یک شهرک بود. حتما سعیمو می کنم، شبیه دکتر سامی که می گین استادی تو فردوسی هم داشتیم که خیلی انرژی داشت و خیلی انرژی می خواست و من خیلی دوسشون داشتم.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  محیط دانشگاه مخصوصا بخش خودمون قدیمیه تقریبا .نفت و گاز و مکانیک هست که نوسازه. سلف مهندسی هم تو همین ساختمان نفت و گاز هست.

نظر من بر خلاف نظر دوستمون هست ،

قصد هیچگونه جسارتی ندارم اما به نظر من دانشگاه شیراز اصلا در حد و اندازه ای نیست که بتونه با دانشگاههای تراز اول فعلی‌، بخوبی رقابت کنه ‌، دانشگاه شیراز حدود ۲۰ - ۳۰ سال پیش وضعیت خیلی خوبی داشت ولی الان افت کرده ‌، چیزی که من بیشتر در بین اساتید دانشگاه شیراز دیدم معمولا حال گیری و اذیت کردن و کلاس گذاشتن های بیخودی برای دانشجو هست‌، کلا در دانشگاه شیراز این روال سختگیری سالهاست که رایج هست و جا افتاده‌، البته بخش تا بخش متفاوت هست و بعضی بخشها شرایط بهتری داره‌، در مورد بخش کامپیوتر‌، شرایط چندان ایده آل نیست( بخش چندان ممتازی نیست ‌، بعضی استاداش در سن بازنشستگی هستن و در عین حال خیلی ادعا دارن‌، بعضی استاداش هم تازه کار و خیلی مغرورن‌، البته استاد خوب هم داره )‌، اما خب در شیراز زیاد بهتون سخت نخواهد گذشت ‌، شهر نسبتا خوبیه( البته باستثناء وضعیت رانندگی ‌! )ترافیکش زیاده اما مسافتها زیاد طولانی نیست( نسبت به تهران )‌، رفت و آمدها راحته‌، مردمش زیاد کاری به خیر و شرّ کسی ندارن‌، ساختمانهای فنی و مهندسی در مرکز شهر هست و به حمل و نقل عمومی و اصناف مختلف دسترسی مناسبی وجود داره‌، خوابگاهها در دسترس هست‌، البته ممکنه بعضی از خوابگاهها دلچسب نباشه اما به هر حال برای یکی دو سال ارشد شاید قابل تحمل باشه ‌، اگر هم پسندتون نباشه میتونید از پانسیون یا منازل استیجاری استفاده بفرمایید .

رویهمرفته‌، دانشگاه شیراز بعد از دانشگاههای تراز اول تهران و بعضی شهرهای دیگه‌، میتونه انتخاب درست و مناسب و خوبی باشه و خیالتون رو از بابت کنکور کارشناسی ارشد راحت کنه

تبریک میگم به کلیه دوستانی که شیراز قبول شدن ... Smile Smile Smile
۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  نظر من بر خلاف نظر دوستمون هست ،

قصد هیچگونه جسارتی ندارم اما به نظر من دانشگاه شیراز اصلا در حد و اندازه ای نیست که بتونه با دانشگاههای تراز اول فعلی‌، بخوبی رقابت کنه ‌، دانشگاه شیراز حدود ۲۰ - ۳۰ سال پیش وضعیت خیلی خوبی داشت ولی الان افت کرده ‌، چیزی که من بیشتر در بین اساتید دانشگاه شیراز دیدم معمولا حال گیری و اذیت کردن و کلاس گذاشتن های بیخودی برای دانشجو هست ،

ما که چیزای دیگه شنیدیم . و دانشجویان خیلی قوی هم داره البته بدون استثناء( shahryar و summer_66 که همش گیر میدن به من Big Grin Big Grin) .
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , summer_66 , alime , klax0n
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط summer_66.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  نظر من بر خلاف نظر دوستمون هست ،

قصد هیچگونه جسارتی ندارم اما به نظر من دانشگاه شیراز اصلا در حد و اندازه ای نیست که بتونه با دانشگاههای تراز اول فعلی‌، بخوبی رقابت کنه ‌، دانشگاه شیراز حدود ۲۰ - ۳۰ سال پیش وضعیت خیلی خوبی داشت ولی الان افت کرده ‌، چیزی که من بیشتر در بین اساتید دانشگاه شیراز دیدم معمولا حال گیری و اذیت کردن و کلاس گذاشتن های بیخودی برای دانشجو هست‌، کلا در دانشگاه شیراز این روال سختگیری سالهاست که رایج هست و جا افتاده‌، البته بخش تا بخش متفاوت هست و بعضی بخشها شرایط بهتری داره‌، در مورد بخش کامپیوتر‌، شرایط چندان ایده آل نیست( بخش چندان ممتازی نیست ‌، بعضی استاداش در سن بازنشستگی هستن و در عین حال خیلی ادعا دارن‌، بعضی استاداش هم تازه کار و خیلی مغرورن‌، البته استاد خوب هم داره )‌، اما خب در شیراز زیاد بهتون سخت نخواهد گذشت ‌، شهر نسبتا خوبیه( البته باستثناء وضعیت رانندگی ‌! )ترافیکش زیاده اما مسافتها زیاد طولانی نیست( نسبت به تهران )‌، رفت و آمدها راحته‌، مردمش زیاد کاری به خیر و شرّ کسی ندارن‌، ساختمانهای فنی و مهندسی در مرکز شهر هست و به حمل و نقل عمومی و اصناف مختلف دسترسی مناسبی وجود داره‌، خوابگاهها در دسترس هست‌، البته ممکنه بعضی از خوابگاهها دلچسب نباشه اما به هر حال برای یکی دو سال ارشد شاید قابل تحمل باشه ‌، اگر هم پسندتون نباشه میتونید از پانسیون یا منازل استیجاری استفاده بفرمایید .

رویهمرفته‌، دانشگاه شیراز بعد از دانشگاههای تراز اول تهران و بعضی شهرهای دیگه‌، میتونه انتخاب درست و مناسب و خوبی باشه و خیالتون رو از بابت کنکور کارشناسی ارشد راحت کنه

تبریک میگم به کلیه دوستانی که شیراز قبول شدن ... Smile Smile Smile

شما ظاهرا از وضعیت جدید شیراز خبر نداری. بله استاد بیخود تو همه دانشگاه‌ها هست (کدوم یکی از ما میتونه ادعا کنه که حتی به بهترین استادا بد و بیراه نگفته باشیم؟!Big Grin بالاخره اساتید خلق شدن برای خون کردن جگر دانشجو!!Tongue). اما شیراز دیگه با این اغراقی که شما گفتی فکر نمیکنم داغون باشه و همه چیز به تلاش دانشجو بستگی داره در حال حاضر هم فقط یه استاد به معنای واقعی فسیل Big Grin وجود داره و اون هم جناب مبرهن هستش که اصلا کاری به ارشد نداره و برای کارشناسی هم یکی دوتا درس سطحی بهش میدن. بقیه اساتید در صورتی که قلقشون رو پیدا کنید و باهاشون همکاری کنید خوب هستن. البته متاسفانه برای ترم جدید خبر رسیده بهمون که دو تا از بهترین استادامون یعنی دکتر زیارتی و دکتر سبحان منش از کشور کوچیدن و ما رو تنها گذاشتن.Sad هر استاد تو شیراز تو یه زمینه فعالیت داره مثل همه دانشگاه های دیگه و تو هر زمینه که علاقه دارید باید برید سراغ استاد مربوط. البته با حرف شما کاملا موافقم که این دانشگاه موقعی در اوج قدرت بود که استاداش اکثرا آمریکایی‌، انگلیسی و هندی بودن( موقعی که بقیه شهرها اصلا دانشگاه به خودشون ندیده بودن) . از وقتی شد دانشگاه شیراز اومد تو رده بقیه دانشگاه های کشور اما هنوز که هنوزه ته مونده ای از قدرت سابقش رو داره به حدی که بعد از ۳ یا ۴ تا دانشگاه در تهران بتونه سرش رو بلند نگه دارهExclamation
بچه هایی که تازه میخوان وارد این دانشگاه بشن سرنوشتشون دقیقا دست خودشونه پس خواهش میکنم بر اساس حرف های بی پایه و یا احیانا تجربیات تلخ خودتون جو سازی نکنید و اذهان بچه هایی که تازه میخوان بیان رو با حرف های نامطلوبتون مخدوش و مسموم نکنید!
دوستمون اینجا تاپیک زده تا در مورد دانشگاهی که الان درش قبول شده اطلاعات بدست بیاره در مورد انتخاب شهر از ما نظر نخواسته!!!
من فکر نمیکنم تو پست اولم چیزی نوشته باشم که به معنی تعریف و تمجید و بزرگنمایی دانشگاه شیراز باشه!! این عکس العمل شما به پست من برام عجیبه و نمیدونم منشا اون چیه!!!!؟؟؟

۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , nimaaa , barca , saba_1984 , rend4rend , iman30v , ariazad , klax0n
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ
دانشگاه شیراز
جدا از بحث دانشگاه شیراز من عاشق شهر شیراز هستم. یکی از معیارهای انتخاب دانشگاه به نظرم شهر قرار گیری هست. جداً شیراز یه شهر فوق‌العاده است.
هر چند الان من تو شریفم اما خیلی وقت‌ها دلم برای شهر اصفهان و اون همه جاذبه طبیعی و مصنوعی تنگ می‌شه. مطمئن باشید که هیچ دانشگاهی نمی‌تونه بهترین اساتید رو بیاره و همه جا مشکلات وجود داره. حتی توی دانشگاه‌ شریف هم کم نداریم اساتیدی که تنها یک نام رو یدک می‌کشند و عملاً از لحاظ علمی به سطح بسیار نازلی رسیدن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , summer_66 , barca , ف.ش , alime , **sara** , Helmaa , najme60 , saba_1984 , luna , rend4rend , kerm , H-Arshad , klax0n , bahram_khan
ارسال: #۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط shahryar.)
دانشگاه شیراز
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  جدا از بحث دانشگاه شیراز من عاشق شهر شیراز هستم.
بفرمایین شیراز در خدمت باشیم! Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , barca , saba_1984
ارسال: #۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)barca_bg نوشته شده توسط:  جدی دکتر زیارتی رفتن؟ یادش بخیر سوالهای طراحی الگوریتم رو می رفتم تو دفترش ازش می پرسیدم! کلی خوشحال میشد!
آره متاسفانه( برای ما نه ایشون!) ظاهرا رفتن کانادا.

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
دانشگاه شیراز
در زمینه هوش بهترین اساتیدی که موندن:دکتر ثامنی و دکتر تاجری پور و دکتر حمزه و دکتر هاشمی و دکتر خون جوش و دکتر عظیمی فر
در زمینه نرم افزار:دکتر سامی و دکتر صدرالدینی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , barca , alime , saba_1984
ارسال: #۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  جدا از بحث دانشگاه شیراز من عاشق شهر شیراز هستم. یکی از معیارهای انتخاب دانشگاه به نظرم شهر قرار گیری هست. جداً شیراز یه شهر فوق‌العاده است.

منم نسبت به شیراز نوستالژی خاصی دارم !
۲
۱
ارسال: #۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ
دانشگاه شیراز
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  منم نسبت به شیراز نوستالژی خاصی دارم !
چی چی لژی خاصی داری؟؟!!!! Big Grin
۲
۱
ارسال: #۱۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  چی چی لژی خاصی داری؟؟!!!! Big Grin

دوباره گیر دادیا Big Grin

نوستالژی‌: احساس درونی تلخ و شیرین به اشیا، اشخاص و موقعیت‌های گذشته.

اینجا احساس شیرین رو به کار بردم .
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۲۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۵۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۴ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۳۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close