زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۶۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
خانم انرژی مثبت میشه درمورد خوابگاه های دخترونه هم توضیحی بدین؟ من از بچه ها تعریف خوبگاه های شریف رو شنیده بودم ولی چیزی که blackhalo از خوابگاه پسرونه گفتن خیلی فاجعه است! Big Grin دخترونه هاش که اینطوری نیس؟!
و اینکه ۲۵ که کلاس ها شروع میشه بهمون اتاق میدن یا تحویلش دیرتره؟

Quote :" I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. It is the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles until death.” Leonardo da Vinci
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)mali_IT نوشته شده توسط:  خانم انرژی مثبت میشه درمورد خوابگاه های دخترونه هم توضیحی بدین؟ من از بچه ها تعریف خوبگاه های شریف رو شنیده بودم ولی چیزی که blackhalo از خوابگاه پسرونه گفتن خیلی فاجعه است! Big Grin دخترونه هاش که اینطوری نیس؟!
و اینکه ۲۵ که کلاس ها شروع میشه بهمون اتاق میدن یا تحویلش دیرتره؟
در مورد خوابگاه ها یه کم توی ادرسی که گفتم توضیح داده شده
خوابگاه طرشت ۲ سویتی هست واحداش یه خوابه هر واحدم ۴-۵ نفر البته یه بلوکش این جوری نیست و فکر کنم ۷-۸ نفره باشه
خوابگاه ۶ واحدی واحداش ۲ خوابه است ۸ نفره
خوابگاه صادقی هم یه خوابه و دو خوابه ۶ و ۸ نفر
خوابگاه ازادی ۲ خوابه است اونم ۸ نفره

زمان تحویل بستگی داره ممکنه همون زمان بهتون بدن ولی به احتمال زیاد چون خوابگاه کم میارن و برخی بچه ها هنوز دفاع کردن و ندفن و گرفتاریها ممکنه دیرتر بدن ولی خب نمی شه در کل نظری داد!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , mali_IT
ارسال: #۶۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ
خوبگاه ما هم دو خوابه بود. البته یه اتاقش در صورت حضور همه افراد از ۱۰۰% فضا استفاده میشد(کوچیک بود)Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , mali_IT
ارسال: #۶۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
ولی خوابگاه پسرا تو طرشت ۳، همشون ۴ نفری هستن ها!
من اونجا بودم.
بعضی از ارشدا هم که میرن زنجان، اونجا هم اکثرا ۵ یا ۶ نفره هست ولی اتاقاش مهمولا از طرشت بزرگتره.

شوریده رو مگه ندادن به دخترا؟! قرار بود دخترانه بشه که!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , unique_as14
ارسال: #۶۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ولی خوابگاه پسرا تو طرشت ۳، همشون ۴ نفری هستن ها!
من اونجا بودم.
بعضی از ارشدا هم که میرن زنجان، اونجا هم اکثرا ۵ یا ۶ نفره هست ولی اتاقاش مهمولا از طرشت بزرگتره.

شوریده رو مگه ندادن به دخترا؟! قرار بود دخترانه بشه که!
نه بابا !!! وریده که خیلی قدیمیه بدن به ما Big GrinBig Grin
۱۲ واحدی رو دادن به ما که الان خوابگاه صادقیه فکر کنمSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , mali_IT
ارسال: #۶۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
زدوستانی کسی میدونی این فرم شماره ۱۴ واسه ثبت نام شریفو چیکارباید کرد؟دانشگاه فعلیمون باید پرش کنه؟اگه واسه ثبتنام اولیه نبریمش مشکلی پیش میاد؟من الان فارغ التحصیل شدم ولی مدرک موقتم فعلا نیومده،چندروز دیگه میاد،چیکارباید بکنم؟
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط unique_as14.)
این فرم واسه اوناییه که هنوز فازغ التحصیل نشدن و تا ۶/۳۱ فارغ التحصیل میشن هستش / فرم احتمال فراغت اسمشه که دانشگاه خودتون باید یه فرم با محتوای فرم ۱۴ به فرمت خود دانشگاهتون واست بزنه
ولی شما میگی که فارغ التحصیل شدی پس دیگه اینو نمی خوای / همون فرم فراغت از تحصیلو ببری کافیه (این گواهی فراغت از تحصیل هم به عنوان گواهی اتمام کارشناسیی محسوب میشه و هم مدرک برای خدمت سربازی که یعنی داری از معایت تحصیلی استفاده میکنی) / مدرک موقت هم فعلا لازم نیست / میتونی بعد ببری
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: _MAjid_
ارسال: #۶۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
درمورد درسایی که ترم یک هوش باید برداریم کسی چیزی میدونه؟ازبین این درسای ارائه شده کدوماش قابل گرفتن؟جبرانیم باید برداریم چیزی؟جبرانیارو ازکجا باید ببینیم؟بعد یه مسئله ای،ظرفیت زده ۱۵ نفر و احتمالا ۳۰ نفر شایدم بیشتر برای هر گرایشی گرفتن بقیه باید چیکار کنن؟!یکی یکم منو از ابهام دربیاره که کلا چیکارا باید واسه انتخاب واحد انجام بدیم؟
۱
۰
ارسال: #۶۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  درمورد درسایی که ترم یک هوش باید برداریم کسی چیزی میدونه؟ازبین این درسای ارائه شده کدوماش قابل گرفتن؟جبرانیم باید برداریم چیزی؟جبرانیارو ازکجا باید ببینیم؟بعد یه مسئله ای،ظرفیت زده ۱۵ نفر و احتمالا ۳۰ نفر شایدم بیشتر برای هر گرایشی گرفتن بقیه باید چیکار کنن؟!یکی یکم منو از ابهام دربیاره که کلا چیکارا باید واسه انتخاب واحد انجام بدیم؟
شاید ادرس زیر بدبدتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته اقای بلک فکر کنم بیشتر بتونن کمک کنن چون گرایششون با شما یکیه.

در مورد ظرفیت درسها هم باید بگم عموما این ظرفیت رو میذارن بعدا توی ترمیم تعدادی اضافه می شه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _MAjid_
ارسال: #۷۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  درمورد درسایی که ترم یک هوش باید برداریم کسی چیزی میدونه؟ازبین این درسای ارائه شده کدوماش قابل گرفتن؟جبرانیم باید برداریم چیزی؟جبرانیارو ازکجا باید ببینیم؟بعد یه مسئله ای،ظرفیت زده ۱۵ نفر و احتمالا ۳۰ نفر شایدم بیشتر برای هر گرایشی گرفتن بقیه باید چیکار کنن؟!یکی یکم منو از ابهام دربیاره که کلا چیکارا باید واسه انتخاب واحد انجام بدیم؟
اینجا رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , _MAjid_
ارسال: #۷۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط unique_as14.)
یه سوالی از بچه های تهرانیه دانشگاه داشتم / شهرستانها هم اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم بگم / میخواستم بدونم چه موسسه های زبان خوب و معتبری تو تهران معرفی می کنید که دوره های پیشرفته و تخصصی زبان هم داشته باشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahad.mozafari
ارسال: #۷۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
کیش، کانون زبان و سفیر رو تعریفشون من بیشتر شنیدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , Xilinx
ارسال: #۷۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  درمورد درسایی که ترم یک هوش باید برداریم کسی چیزی میدونه؟ازبین این درسای ارائه شده کدوماش قابل گرفتن؟جبرانیم باید برداریم چیزی؟جبرانیارو ازکجا باید ببینیم؟بعد یه مسئله ای،ظرفیت زده ۱۵ نفر و احتمالا ۳۰ نفر شایدم بیشتر برای هر گرایشی گرفتن بقیه باید چیکار کنن؟!یکی یکم منو از ابهام دربیاره که کلا چیکارا باید واسه انتخاب واحد انجام بدیم؟
اینجا رو ببینید:

==============================
الان من بخاطره اینکه استاد باهام خوب نبوده همینجوری نمره دادو من شدم ۱۲/۵ تو الگوریتم باید دوباره پاسش کنم؟!!!!خیلی نامردیه!آخه اون استاد نبود که!به هرکی هرچی حال میکرد نمره میداد!
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
فکر کنم چون بالای ۱۲ شدید احتیاجی نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _MAjid_ , انرژی مثبت
ارسال: #۷۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ق.ظ، توسط mali_IT.)
برای ما که ایتی هستیم یه درس با عنوان "امنیت داده و شبکه" تو فرم ثبت نام دانشکده برای دروس جبرانی گذاشتند، ما اصلاً همچین درسی تو چارت درسی لیسانسمون نبود که من بخوام افتاده باشم یا نه!!! کسی هست بدونه قضیه این چی میشه؟ این به من پیش میخوره؟ Sad

ما شبکه های کامپیوتری ۱ و شبکه های کامپیوتری ۲ داشتیم. ولی چارت شریف برای کارشناسی، شبکه کامپیوتری و همین "امنیت داده" را داره، شبکه ۲ ندارند. یعنی منظورشون از "امنیت داده و شبکه" همون شبکه ۲ بوده ؟ًًً!!!
ممنون میشم اگه کسی میدونه، بگه

Quote :" I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. It is the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles until death.” Leonardo da Vinci
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close