زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۷۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
فکر کنم دوستام توی لیسانس درسی با عنوان امنیت داده گذرونده بودن البته مطمپن نیستم ولی شبکه ۱ و ۲ فکر کنم نباشه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , mali_IT
ارسال: #۷۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط mosenabdoli.)
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
بچه های هوش هم هیچ کدومشون درس سیگنال رو پاس نکرده بودن... به غیر از یکی دو تا سخت افزاری، بقیه مثه شما حتی تو چارتشون هم نبوده...
پیش نیاز چیز خوبیه... نگران نباشین... چیزی رو از دست نمی دین!
(الان سامان شروع می کنه به بد بیراه گفتن! Big Grin )

در ضمن به عنوان یه تجربه شخصی مهم (مخصوصن برای بچه های هوش)... هر چه سریع تر برید دنبال استاد پیدا کردن... یعنی تکلیفتونو با خودتون مشخص کنین که قراره چه فیلدی کار کنین، بعد بچسبین به یه استاد خوب تا بگیردتون... تجربه نشون داده که به غیر از یکی دو تا استاد خفن مثه ربیعی، که آزمون ورودی می ذارن واسه آزمایشگاهشون، بقیه فرست کام فرست سرویس کار می کنن!

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , انرژی مثبت , mali_IT , blackhalo1989 , hardware23 , mohammad_13690
ارسال: #۷۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  یه سوالی از بچه های تهرانیه دانشگاه داشتم / شهرستانها هم اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم بگم / میخواستم بدونم چه موسسه های زبان خوب و معتبری تو تهران معرفی می کنید که دوره های پیشرفته و تخصصی زبان هم داشته باشه؟

اگر هدفت اپلای کردن باشه و برای اپلای واسه جای خفن نمره TOEFL و GRE بالا میخوای، شک نکن که باید بری موسسه امیربهادر

شعبه اصلیش تو تهرانه و واقعا تو زمینه آزمون های بین المللی هیچ رقیبی نداره... هر موسسه دیگه ای هم تو هر شهری تو زمینه این آزمون ها ادعا میکنه، اصلا قابل قیاس با امیربهادر نیست
کلاساش زود پر میشه... زود باید بری برای ثبت نام
از بابت امکانات شبیه سازی آزمون ها (مثلا TOEFL) هم بسیار کامل و مجهز هستش.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , hardware23 , M a h d i
ارسال: #۷۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اگر هدفت اپلای کردن باشه و برای اپلای واسه جای خفن نمره TOEFL و GRE بالا میخوای، شک نکن که باید بری موسسه امیربهادر

شعبه اصلیش تو تهرانه و واقعا تو زمینه آزمون های بین المللی هیچ رقیبی نداره... هر موسسه دیگه ای هم تو هر شهری تو زمینه این آزمون ها ادعا میکنه، اصلا قابل قیاس با امیربهادر نیست
کلاساش زود پر میشه... زود باید بری برای ثبت نام
از بابت امکانات شبیه سازی آزمون ها (مثلا TOEFL) هم بسیار کامل و مجهز هستش.
مرسی / اینه دیگه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۸۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط mali_IT.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  فکر کنم دوستام توی لیسانس درسی با عنوان امنیت داده گذرونده بودن البته مطمپن نیستم ولی شبکه ۱ و ۲ فکر کنم نباشه

ممنون

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  بچه های هوش هم هیچ کدومشون درس سیگنال رو پاس نکرده بودن... به غیر از یکی دو تا سخت افزاری، بقیه مثه شما حتی تو چارتشون هم نبوده...
پیش نیاز چیز خوبیه... نگران نباشین... چیزی رو از دست نمی دین!
(الان سامان شروع می کنه به بد بیراه گفتن! Big Grin )

در ضمن به عنوان یه تجربه شخصی مهم (مخصوصن برای بچه های هوش)... هر چه سریع تر برید دنبال استاد پیدا کردن... یعنی تکلیفتونو با خودتون مشخص کنین که قراره چه فیلدی کار کنین، بعد بچسبین به یه استاد خوب تا بگیردتون... تجربه نشون داده که به غیر از یکی دو تا استاد خفن مثه ربیعی، که آزمون ورودی می ذارن واسه آزمایشگاهشون، بقیه فرست کام فرست سرویس کار می کنن!

ممنون

Quote :" I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. It is the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles until death.” Leonardo da Vinci
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , انرژی مثبت
ارسال: #۸۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  (الان سامان شروع می کنه به بد بیراه گفتن! Big Grin )
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli
ارسال: #۸۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط _MAjid_.)
میشه سرکلاسی نشست که درسو برنداشتیم؟یعنی همه جلساتو بریم؟استادا گیر میدن اونجا؟چجوریاست؟
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  میشه سرکلاسی نشست که درسو برنداشتیم؟یعنی همه جلساتو بریم؟استادا گیر میدن اونجا؟چجوریاست؟
من تا بحال ندیدم استادی گیر بده که شما که دانشجو نیستید چرا سر کلاس من میاید Smile چون حضور و غیاب نداشته هیچ کدوم از کلاسای ما

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mali_IT , unique_as14 , _MAjid_ , hardware23
ارسال: #۸۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)_MAjid_ نوشته شده توسط:  میشه سرکلاسی نشست که درسو برنداشتیم؟یعنی همه جلساتو بریم؟استادا گیر میدن اونجا؟چجوریاست؟
البته دقت کنید که بعضی از کلاس ها هست که نصف(یا حتی بیشتر) از درسشون تو کلاس TA هست. همچنین تمرین ها هم نقش مهمی تو یادگیری دارن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mali_IT , unique_as14 , _MAjid_ , hardware23 , mosenabdoli , M a h d i
ارسال: #۸۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  مرسی / اینه دیگه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درسته. خودشه
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۸۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  خوشمان نیامد از شریف!
هنوز واسه نظر دادن زوده Wink بذارید یه چند بار بیاید و برید بعد نظر بدید Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۸۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  خوشمان نیامد از شریف!

چرااا؟

راستی بچه ها من هنوز نرفتم واسه ثبت نام میخوام روز آخر برم / مشکلی که پیش نمیاد؟Huh

اونایی که ثبت نام رفتن لطف کنن بگن چه مدارکیو حتماً میخوان و بدون اونا ثبت نام نمی کنن
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  تو از سهمیه شاگرد اولیت استفاده کردی؟ شریف اونایی که از سهمیه استفاده کردن چه رتبشون پایین باشه چه بالا ثبت نام نکرد. حتی بچه ها رفتن سنجش و اعتراض کردن اما بازم رئیس دانشگاه اجازه نداد.
اره / یعنی چی ثبت نام نمی کنم؟ آخه چرا؟ مگه میتونن؟ / پس تکلیف ما چی میشه

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  رتبه ۱ معماری هم شریف زده. رتبه ۱ آی تی هم نرم افزار شریف زده.

رتبه ۱ معماری کیه؟ از کدوم دانشگاهه؟
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۸۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط hardware23.)
من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  خوشمان نیامد از شریف!

چرااا؟

راستی بچه ها من هنوز نرفتم واسه ثبت نام میخوام روز آخر برم / مشکلی که پیش نمیاد؟Huh

اونایی که ثبت نام رفتن لطف کنن بگن چه مدارکیو حتماً میخوان و بدون اونا ثبت نام نمی کنن
مدارکی که تو سایت گفته همه رو باید داشته باشی،فقط یه فرم بود به نام فرم ۱۴ اون رو نخواستن,همون فرم معدل کافیه

راستی اینم بگم دیروز و امروز که من رفتم دانشگاه رفتار همه خیلی خوب و عالی بودShy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , mali_IT
ارسال: #۹۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

تو کدوم فرم درساتو نوشتی؟ تعداد واحد گذرانده و معدل چی نوشتی؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۰۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close