زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۹۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط maryam22.)
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  تو از سهمیه شاگرد اولیت استفاده کردی؟ شریف اونایی که از سهمیه استفاده کردن چه رتبشون پایین باشه چه بالا ثبت نام نکرد. حتی بچه ها رفتن سنجش و اعتراض کردن اما بازم رئیس دانشگاه اجازه نداد.
اره / یعنی چی ثبت نام نمی کنم؟ آخه چرا؟ مگه میتونن؟ / پس تکلیف ما چی میشه

آخرین خبر اینکه گفتن رتبه اولی ها ۳شنبه ساعت ۹ صبح دانشگاه باشن تا نتیجه معلوم بشه.
جناب روستا آزاد گفتن فردا جلسه دارن و شرایطی برای سنجش میذارن که اگر قبول کنن شاگرد اول ها ۳شنبه ثبت نام میشن و اگر نه که ....معلوم نیس چی میشهHuh

منم روز اول که با انگیزه رفتم ولی روحیم خراب شد،از این رفتارشون اصلا خوشم نیمد.بی منت دانشگاه تهران قبول میشدمSad
به هر حال امیدوارم مشکل زودتر حل بشه و دیگه در آینده این مشکل تکرار نشه.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , ashkan_d13
ارسال: #۹۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  مدارکی که تو سایت گفته همه رو باید داشته باشی،فقط یه فرم بود به نام فرم ۱۴ اون رو نخواستن,همون فرم معدل کافیه

فرم معدل همونه که تو دفترچه ارشد بود باید دانشگاه تائید میکرد؟
واسه نظام وظیفه چی بردی؟

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)maryam22 نوشته شده توسط:  آخرین خبر اینکه گفتن رتبه اولی ها ۳شنبه ساعت ۹ صبح دانشگاه باشن تا نتیجه معلوم بشه.
جناب روستا آزاد گفتن فردا جلسه دارن و شرایطی برای سنجش میذارن که اگر قبول کنن شاگرد اول ها ۳شنبه ثبت نام میشن و اگر نه که ....معلوم نیس چی میشهHuh

منم روز اول که با انگیزه رفتم ولی روحیم خراب شد،از این رفتارشون اصلا خوشم نیمد.بی منت دانشگاه تهران قبول میشدمSad
به هر حال امیدوارم مشکل زودتر حل بشه و دیگه در آینده این مشکل تکرار نشه.

معلوم شد بحث سر چی بوده / خبر گزاری فارس خبرشو گذاشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاش زده بودیم دانشگاه تهران / بی منت
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , ashkan_d13
ارسال: #۹۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  خوشمان نیامد از شریف!

خیلی جالبه کاری ندارن رتبه‌ت ۱ شده یا ۱۰۰۰، تو لیست شاگرد اولا باشی ثبت‌نامت نمی‌کنن!
حالا این از مسئولاش هیچی، دانشجوهاشو بگو همگی جلو بوفه می‌شینن با خیال راحت سیگار می‌کشن!!

اینجا، دانشگاه شریف
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22 , Amir V
ارسال: #۹۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  خیلی جالبه کاری ندارن رتبه‌ت ۱ شده یا ۱۰۰۰، تو لیست شاگرد اولا باشی ثبت‌نامت نمی‌کنن!
حالا این از مسئولاش هیچی، دانشجوهاشو بگو همگی جلو بوفه می‌شینن با خیال راحت سیگار می‌کشن!!

اینجا، دانشگاه شریف
شرف واسه امسال اسم ۱۰ تا دانشگاه رو داد که بدون کنکور رتبه اولاشون رو بگیره واسه این فکر کنم زیاد سخت گیری می کنن و این که عموما بیشتر از ظرفیت معرفی می کنن! خلاصه همیشه یه بحثی هست.
اوایل عجیبه چون تعداد افراد سیگاری زیاده ولی کم کم واسه من که عادی شده!! برخی چیزایی که در دانشگاه های دیگه سخت گیری می کنن اینجا نیست۱ مثلا من توی لیسانس حراست توی دانشگاه هم چرخ می زد ولی اینجا ورودش سخته ولی داخل دانشگاه من ندیدم به کسی ایرادی بگیرن.

کم کم با جوش اشنا می شید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۹۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط sinohe.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

واسه منم صادر نشده.. فکر کنم واسه انتخاب واحد مشکل داشته باشیم..

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  فرم معدل همونه که تو دفترچه ارشد بود باید دانشگاه تائید میکرد؟

نه یه فرم دیگه هست که باید ببری دانشگاه کارشناسی تا تایید کنه. من همون قبلی رو بردم ایراد گرفت. البته به زور ثبت نام کرد ولی گفت زود بیار
۰
۰
ارسال: #۹۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

واسه منم صادر نشده.. فکر کنم واسه انتخاب واحد مشکل داشته باشیم..

برای منم صادر نشده، ولی استاد راهنما و ساعت ثبت نام رو نوشته. کسی هست که براش مجوز صادر شده باشه؟

Quote :" I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. It is the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles until death.” Leonardo da Vinci
۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

مگه باید درس هایی که می خوایم برداریم رو مدبر گروه امضا کنه؟
من رفتم پیش دکتر ثانی فقط فرم دروس جبرانی رو امضا کردن
۰
۰
ارسال: #۹۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  

فرم معدل همونه که تو دفترچه ارشد بود باید دانشگاه تائید میکرد؟

واسه نظام وظیفه چی بردی؟

فرم معدل رو میتونی از این آدرس بگیری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه نظام وظیفه من که بین کارشناسی و ارشدم فاصله نبود چیزی نمیخواست
فرم ها رو هم میتونی از آدرس ce.sharif.ir قسمت education قسمت فرم ها بگیری
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۹۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
چند تا سوال می خواستم بپرسم که اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم:
اول اینکه ۱۲ واحد برداشتن چقدر سنگینه؟ من چون ۶ واحد جبرانی دارم یکم می ترسم که عقب بیفتم واسه همین می خوام اگه بشه بردارم ۴ تا درسو... به نظرتون اشتباهه؟

در مورد این استادام اگه یکم اطلاعات بگید ممنون:
بیگی و سلیمانی ( یادگیری ماشین ارائه دادن)
کسائی (پردازش تصویر)
جم زاد (بینایی ماشین)
ربیعی (فرآیند های تصادفی)

ربیعی و منظوری شلمانی ( سیگنال و سیستم: کدوم بهتره؟ به نظر میاد کلاساشون داره پر میشه. اگه پر شد دیگه کاریشش نمیشه کرد؟)
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ
۱۲ واحد با اجتساب جبرانی یا ۱۲ واحد از ارشد؟؟ راستش ما ترمهایی که جبرانی هم نداشتیم ۹ تا برمی داشتیم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe
ارسال: #۱۰۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ۱۲ واحد با اجتساب جبرانی یا ۱۲ واحد از ارشد؟؟ راستش ما ترمهایی که جبرانی هم نداشتیم ۹ تا برمی داشتیم.

سیگنال و سیستم که جبرانیه + ۹ واحد از ارشد
ریاضی مهندسی هم که جبرانی ترم بعد برمیدارم
خیلی وحشتناک میشه پس؟Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
دکتر ربیعی سختگیر ترین استاد گروه هوش مصنوعیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پیش دکتر اجلالی درسایی که میخواستم رو نوشتم واسم امضاء کردن ولی الان رفتم تو پرتال نوشته مجوز ثبت نام توسط استاد راهنما صادر نشده،کسی هست واسش مجوز صادر شده باشه؟

مگه باید درس هایی که می خوایم برداریم رو مدبر گروه امضا کنه؟
من رفتم پیش دکتر ثانی فقط فرم دروس جبرانی رو امضا کردن

آره باید تا قبل از انتخاب واحد درسایی که میخوای رو تو فرم مربوطه بنویسی مدیر گروه امضاء کنه و بهت مجوز انتخاب واحد بده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe , unique_as14
ارسال: #۱۰۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ۱۲ واحد با اجتساب جبرانی یا ۱۲ واحد از ارشد؟؟ راستش ما ترمهایی که جبرانی هم نداشتیم ۹ تا برمی داشتیم.

سیگنال و سیستم که جبرانیه + ۹ واحد از ارشد
ریاضی مهندسی هم که جبرانی ترم بعد برمیدارم
خیلی وحشتناک میشه پس؟Big Grin
نه این جوری سخت نمی شه. البته بستگی به اساتید داره ولی بصورت نرمال این قدر واحد با احتساب جبرانی زیاد نیست

۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ
من وارد سیستم که میشم میگه مجوز ثبت نام هنوز صادر نشده ،من روز شنبه برگه مشاوره انتخاب واحدمو دکتر رامسین امضا کرد و یه نسخه نگه داشت.چطور پیگیری کنم؟اگه تا فردا مجوز ندن چی؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۱۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close