زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۱۰۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  من وارد سیستم که میشم میگه مجوز ثبت نام هنوز صادر نشده ،من روز شنبه برگه مشاوره انتخاب واحدمو دکتر رامسین امضا کرد و یه نسخه نگه داشت.چطور پیگیری کنم؟اگه تا فردا مجوز ندن چی؟؟

من الان با دکتر اجلالی صحبت کردم گفتن امروز مجوز ها رو صادر میکنن
گروه شما هم احتمالاً همینطوره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , mali_IT
ارسال: #۱۰۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط unique_as14.)
خبر جدید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam22
ارسال: #۱۰۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
بچه های شهرستانی نگران نباشن چون اگه خوابگاه را هفته اول مهر هم بدن تو نمازخونه خوابگاه ها و استراحتگاه این چند روز می تونن باشن پارسال که برا ما این طور بود و خوابگاه هم به علت کمبود کمتر از ظرفیت یک سوییت نمیذارن باشین بلکه شاید اول ترم بیشتر از ظرفیت هم باشین کاری به پولش ندارن ی موقع فکر نکنید پول چند نفر را می شه داد واتاق خلوت گرفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۱۰۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط bashir.)
سلام
فرم شماره چهارده رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
دانشجو شریف نیستم ولی دانشگاه ما هم زده فرم شماره چهارده رو پر کنید
کسی لینک فرم چهارده رو میتونه لطف کنه بده؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ)bashir نوشته شده توسط:  سلام
فرم شماره چهارده رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
دانشجو شریف نیستم ولی دانشگاه ما هم زده فرم شماره چهارده رو پر کنید
کسی لینک فرم چهارده رو میتونه لطف کنه بده؟
ارسال ۵۳ همین تاپیک رو ببینید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bashir
ارسال: #۱۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ
اگه مشکل خوابگاه پیدا کردین، یه دوستی، آشنایی پیدا کنین و موافقت افراد اتاق اونا رو بگیرین که دو هفته ای رو مهمونشون باشین
والا اون موقع که ما رفتیم که همین کارو کردیم... یکی از بکس با مرام کلی مرام گذاشت و من رفتم خوابگاه زنجان. تشک و پتو و کمد و همه چی هم بهم دادن!
سخت نگیرین، کسی بدون اتاق نمیمونه... از ترم دوم هم دستتون باز تر میشه برای مسائل خوابگاه...

یه زنبیل بزارین که منم بیام! Big Grin
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
البته باید گفت از مهمون پول میگیرن جدیدا!!!

۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط arixooo.)
میگم به کسی که ساکن همون شهره هم خوابگاه میدن؟
مثلا بگی بابام منو از خونه انداخته بیرون...میگه پیر شدی دیگه..الانم شبا تو خیابون میخوابم...میخوان چی بگن؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۱۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  میگم به کسی که ساکن همون شهره هم خوابگاه میدن؟
مثلا بگی بابام منو از خونه انداخته بیرون...میگه پیر شدی دیگه..الانم شبا تو خیابون میخوابم...میخوان چی بگن؟
واسه غیر ساکنین خوابگاه ندارن! هر سال یه بساطی هست!! یکی دو ماه بچه ها تو نمازخونه الاخون والاخونن دیگه به ساکن تهران...

۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  واسه غیر ساکنین خوابگاه ندارن! هر سال یه بساطی هست!! یکی دو ماه بچه ها تو نمازخونه الاخون والاخونن دیگه به ساکن تهران...

آخه چطوری یکی دو ماه تو نمازخونه میمونن؟ وسایلشونو کجا میزارن؟ کجا حمام میرن؟ نمیشه اصلاً
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23
ارسال: #۱۱۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  واسه غیر ساکنین خوابگاه ندارن! هر سال یه بساطی هست!! یکی دو ماه بچه ها تو نمازخونه الاخون والاخونن دیگه به ساکن تهران...

آخه چطوری یکی دو ماه تو نمازخونه میمونن؟ وسایلشونو کجا میزارن؟ کجا حمام میرن؟ نمیشه اصلاً
حالا نه لزوما تا اونقدر! ولی ممکنه مثلا یکی دو هفته بشه. در واقع باید گفت کلا شریف مشکل خوابگاه داره. بنابراین انتظارش رو داشته باشید. فکر کنم ما یه ۱ هفته تو نماز خونه بودیم بعد ۷-۸ نفری تا ۱ ماه و نیم رفتیم یه سوییت ۴ نفره بعد خوابگاه بهمون دادن . البته نه این که حتکما این طوری باشه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , hardware23 , mali_IT
ارسال: #۱۱۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
مجوز ثبت نام من هنوز صادر نشده تو سیستم. مشکل بقیه حل شد؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تنها انتظاری که از شریف داشته باشید دانشجو های خوبه. هر انتظار دیگه ای بی مورده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , ashkan_d13
ارسال: #۱۱۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط hardware23.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  واسه غیر ساکنین خوابگاه ندارن! هر سال یه بساطی هست!! یکی دو ماه بچه ها تو نمازخونه الاخون والاخونن دیگه به ساکن تهران...

آخه این مهم نیست که دانشجو جایی واسه زندگی نداره ولی خیلی مهمه که تاریخ شروع کلاسا حتما قبل از مهر باشه!

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  مجوز ثبت نام من هنوز صادر نشده تو سیستم. مشکل بقیه حل شد؟

واسه من صادر شده،شما فرم مشاوره انتخاب واحد رو بردید مدیر گروه امضاء کنه؟
اگه آره به مدیر گروهتون ایمیل بدید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe , unique_as14 , ashkan_d13
ارسال: #۱۲۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ
همه درسها پر شده Sad ظرفیتشون خیلی کمه ، دیگه اضافه نمیکنن ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mali_IT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۳۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close