زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توسعه مانشت

ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
توسعه مانشت
دوستان به نظرتون می‍شه دامنه فعالیت مانشت رو به رشته‍های دیگه هم گسترش داد. به عنوان نمونه برای اولین گام رشته مهندسی برق رو بهش اضافه کرد؟

من خودم احتمال موفقیت چنین کاری رو خیلی کم می‍دونم. می‍خوام نظر شما رو در این زمینه بدونم که چه طور می‍تونیم مانشت رو گسترده‍تر کنیم؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۴۰ ق.ظ
RE: توسعه مانشت
من هم مخالفم . به چند دلیل‌: یکی اینکه هر کسی به یک کار به همه کار‌، هر کسی به همه کار به هیچ کار( ضرب المثله )
یعنی ثابت شده‌، اکثر سایتایی که تو یه حیطه موفقیت پیدا می کنن‌، بهتره همون حیطه رو گسترش بدن و وارد شاخه های دیگه نشن . درصد موفقیت بسیار پایینه . مگه یه سایت دیگه درست کنید با یه اسمه دیگه و اون رو متمرکز کنید رو برق .
دوم اینکه من دوست داریم اینجا کامپیوتری بمونه . Big Grin دلیل خودخواهانه ایه می دونم .
یه دلیل دیگه هم اینکه اگه می بینید سایت موفقه‌، عامل اصلی اش خود شما هستین که می تونین مشکل های هم رشته ای‌ها تو نو حل کنید و کلا درک بالایی از حرف های بچه‌ها دارین . اگه اینجا برقی بشه‌، شما شاید نتونین این ساپورت رو داشته باشین و در نتیجه مثل الان نمی شه .

یه مثال می زنم‌، سایت کارشناسی دات کام هم فروم ارشد راه انداخته . ولی حیطه سایت کنکور کاردانی به کارشناسیه‌، برید ببینید که اصلا جواب نداده .

در آخر تصمیم نهایی با شماست .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۳۲ ق.ظ
توسعه مانشت
دکتر من دقیقا میخواستم این پیشنهاد رو بدم ولی فکر کردم شما موافقت نکنید. در مورد حرفهای اقا پارسا هم باید روش بحث بشه چون دلایل خوبی رو اوردن

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۰ ق.ظ
RE: توسعه مانشت
منم مخالفم

فکر میکنم اگه مانشت همچنان فقط در حیطه کامپیوتر بمونه خیلی خیلی بهتره

اصلا ما کامپیوتری‌ها دوست داریم سایت مانشت اختصاصی خودمون باشه

اگه این سایت رو هم مصادره کنین دیگه ما چه جوری میتونیم واسه بقیه کلاس بذاریم ؟!؟!؟!؟! Tongue

لطفا فقط کامپیوتری بمونید

مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ب.ظ
توسعه مانشت
من خیلی رشته پرست نیستم اما فکر نکنم جواب بده چون بچه های رشته های دیگه خیلی با اینترنت کار نمی کنند توی دانشگاه ما یه پرداخت اینترنتیم به زور دانشگاه انجام می دادن

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط samanium.)
توسعه مانشت
سلام
اتفاقا توسعه دادن ایده خوبیه ولی نه چند رشته ای بشه و.....
من ایده متهورانه ای دارم
اینکه مانشت موجودیت خارجی پیدا کنه
و از فضای مجازی صرف در بیاد
و به یه پژوهشکده تبدیل بشه
تا آخرش باهات میمونم محمد جان!
Idea

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ب.ظ
توسعه مانشت
منم موافق نیستم چون اونوقت باید بگردیم ببینیم کدوم بحث مربوط به رشته خودمونه!!! اونوقت وقتی میزنیم کدوم آزمون بهتره مثلا ممکنه واسه رشته برق آزمون x خوب باشه واسه ما y بعد قاطی میشه کلا!
به نظر من اگه میخواین توسعه بدین مثلا انجمن ۱ و ۲ و ... درست کنید و هر انجمن واسه یه رشته ولی این که یه انجمن همه رشته ای داشته باشه جالب نیست.اعضای هر انجمن هم مجزا باشن.(نخود نخود هر که رود خانه خود Big Grin)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
توسعه مانشت
سامان جان ان شا الله یه دانشگاه به اسم مانشت بزنیم Big Grin

خود من هم خیلی راغب نیستم. پیشنهادهای زیادی از جانب کاربران قدیمها می‍شد. می‍خواستم نظریات شما رو بدونم. ما فعلاً شعبه غیر کامپیوتری نداریم Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۶ ب.ظ
توسعه مانشت
نخود نخود هر که رود خانه خود
:دییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
دکتر رو گروه زیست شناسی و عمران به های قوی و پرشور را میارم
خاستید در خدمتم

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
توسعه مانشت
به نظر من هم مانشت اگه تخصصی روی کامپیوتر و آی تی کار کنه بهتره، فکر نمیکنم بشه در مورد رشته های دیگه مثل کامپیوتر اینقدر خوب کارکرد، چون نیاز به جذب متخصصان این رشته‌ها هستش که خودش کار زیادی می طلبه!

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ق.ظ
توسعه مانشت
من متخصص برقی بیشتر از متخصص کامپیوتری تو دست و بالم دارم Smile

فعلاً که بی‍خیالش شدمSmile فعالیتهامون رو بر پایه مهندسی کامپیوتر گسترده‍تر کنیم بهتره تا یه رشته جدید رو وارد کنیم.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۴۰ ق.ظ
توسعه مانشت
اقای دکتر من تو کتابخونه درس میخونم و بخشی که ما درس میخونیم همه داوطلب ارشد و دکترا هستیم البته خوب من اخر وقت میام مانشت جالبه بین ۲۰ ۳۰ نفری که هستیم فقط من داوطلب کامپیوتر هستم خوب با همه دوست شدم و رشته برق بیشترین امار بعد مکانیک و بعد صنایع و مدیریت و از همه رشته‌ها هستند و تقریبا همه دیگه مانشت رو میشناسن و اولین باری که سایت رو بهشون معرفی میکنم و خصوصیات سایت و انجمن رو بهشون میگم
۱-امکاناتی که سایت داره
۲-درباره بسته مانشت
۳-حضور رتبه های برتر کنکور در سایت
۴-رفع اشکالات درسی
۵-مشاوره هامون
۶-اسکن ازمون های ازمایشی
۷-معرفی منابع
۸-مصاحبه‌ها و.....
در اخر میرم تو پروفایل شما و میگم ایشون هم اقای دکتر تنهایی هستند که بنیانگذار انجمن هستند
و کمی هم میان نگاه میکنن و مثلا من میرم بخش رفع اشکال رو بهشون نشون میدم بعد چند ثانیه بد بختا میرن تو فکر و بعد بلافاصه(برا همشون اینو تست کردم)میگن برا رشته ما نداره همچین یه چیزی و البته بعدش میگن این رفع اشکال و حضور رتبه های برتر و اسکن ازمون های ازمایشی خیلی خوبه ای کاش ما هم این طور انجمنی داشتیم!!!
منم میگم ما اینیم دیگه و جدیدا هر روز میرم سر میز هم میزی های من برق میخونن و سریع میگن از اقای دکتر تنهایی چه خبر؟؟!!!!
خوب حالا من نمیگم مانشت فعالیت شو گسترده کنه برا این رشته‌ها اما با هم رشته ای هاشون صحبت کن پیشنهاد بدین به دوستاتون شاید یه انجمن اینجوری راه اندازی کردند اما خوب برای مانشت این کار درد سر داره و تخصصی هم نیست مگر اینکه خواسته باشیم از جنبه مالی به موضوع نگاه کنیم در غیر اینصورت مانشت در زمینه کامپیوتر و ای تی و علوم کامپیوتر در سطوح مختلف رشد کنه خیلی خیلی بهتره به نظر من-اما خوب این رشته های اکثرشون با ایمیل و ویندوز بلد نیستند کار کنند تا چه برسه در این سطح بخوان فعالیت کنند چشم من اب نمیخوره همکاریشون در حد ما بروبچ کامپیوتر باشه!!!!
درود بر شما

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲ ق.ظ
توسعه مانشت
حرفتون درسته. متاسفانه جو همکاری هم توی ایران وجود نداره. هیچ کسی حاضر نیست چنین کاری رو توی رشته خودش انجام بده. شاید راحت بشه گفت شبیه این چیزی که ما داریم (که تازه اول راهشه) توی هیچ کدوم از رشته‍ها وجود نداره. خوب انجمن ما یه خاصیت دیگه هم داره اینکه یا کسی عضو نمی‍شه و یا فرهنگ مانشت رو قبول می‍کنه و عضو می‍شه. دوستان به شما کمک می‍کنن، شما هم به اون‍ها کمک می‍کنی. آدم واقعاً لذت می‍بره از این جو و این نشاط موجود.

آرزوی من اینه که روزی جامعه ما اینطوری بشه. همه دنبال حل مشکل باشند. با هم همکاری کنند و همیشه تنها انگیزه تلاششون مادیات نباشه. خدا رو شکر مانشت فعلاً تونسته بچه‍ها رو دور همدیگه جمع کنه. فکر کنید هر کسی بخواد یه سایت بزنه. نه تنها هیچ استفاده‍ای برای کسی نداره تنها باعث گیج شدنش هم می‍شه. اینجا یه جوری عرصه ذکات علم شماستBig Grin

راستی مانشت داره به ۱۰۰۰۰ امین مطلب ارسالی خودش نزدیک می‍شه. ممنونم از همه دوستان.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال: #۱۴
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ق.ظ
توسعه مانشت
سلام
من امروز مانشتو به مدیر گروه فن آوری پیام نور ایلام معرفی کردم‌،
خیلی استقبال کرد
و عنوان داشت که بچه‌ها زیاد در مورد ارشد و منابع ازم سوال میکنن
....
"عنوان داشت" رو حال کردین: ;

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۵
۲۳ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
توسعه مانشت
بیاین روی در و دیوار آدرس انجمن مانشت رو بنویسیم Big Grin

شوخی کردم اموال عمومی رو خراب نکنیدا! میتونید از تخته سیاه کلاستون استفاده کنید Big Grin (البته دیگه باید بگیم تخته سفید)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۲۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۴۸۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close