زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیر انتفاعی هوش یا نرم افزار

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
بچه ها من هم میتونم نرم بخونم توی شهرمون
هم هوش توی ساری که ۳ ساعت با خونمون فاصله داره که موسسه اش هم روزبهانه ساری است.
به نظرتون هوش بهتر از نرم افزاره؟
اصلا ارزششو داره رفت و آمد کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
سلام همه چیز بستگی به علاقه و توانایی خودتون داره ؟ولی به نظر من به رفت و امدش نمی ارزه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
RE: غیر انتفاعی هوش یا نرم افزار
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)zio_one نوشته شده توسط:  بچه ها من هم میتونم نرم بخونم توی شهرمون
هم هوش توی ساری که ۳ ساعت با خونمون فاصله داره که موسسه اش هم روزبهانه ساری است.
به نظرتون هوش بهتر از نرم افزاره؟
اصلا ارزششو داره رفت و آمد کنم
دوست گرامی از من میشنوی همون نرم افزار بخون چون توی مقاطع بالاتربیشتربهش نیاز دارند.ثانیا اصلا روزبهان از نظراستاد ومحیط دانشگاهی مخصوصابرای مقطع بالا خوب نیست.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط مهناز۶۵.)
سلام بچه ها من رشته کارشناسی مهندسی نرم افزار بوده اما حالا برای ارشد خیلی سردرگم هستم واقعا نمیدونم چه رشته ای برای ارشد انتخاب کنم و به طور جدی شروع به خواندن کنم راستش این رشته فکرمیکنم برام خیلی سخته و دوست دارم یه رشته دیگه که قبولی ارشدم دران صد در صد باشد را بهم پیشنهاد بدین که تعداد کتاباش کمتر باشه و راحتتر بشه خوندش
توروخدا بهم کمک کنید مدتهاست منتظر جواب به این سوالم هستم
ممنون میشم از راهنماییتون
لطفا نظرات وپیشنهاداتتون رو به ایمیلم بفرستین ممنون
n.setareh91@yahoo.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۲ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۶۱۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۴۶۲ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۴۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۵۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261
  مفهوم انواع آنتروپی و ویژگی های غیر خطی سیگنال مغز baharkhanoom ۰ ۱,۷۷۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: baharkhanoom
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۶۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۹۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close