زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۳۹۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
سلام دوستان
برای سیستم عامل مهندس سلامی خوبه؟!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۲
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
مهندس سلامی بیشتر به درد کاردانی به کارشناسی می خورد تا ارشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin724
ارسال: #۳۹۳
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  مهندس سلامی بیشتر به درد کاردانی به کارشناسی می خورد تا ارشد.
حالا چیکار کنم؟!Sad
۱
۰
ارسال: #۳۹۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
خوب با اساتید دیگر که سیستم عامل درس می دهند بر دار مانند گارگهی و سلیمی و حقیقت است که دو تا از اساتید در نصیر و دکر حقیقت فثط در پارسه تدریس می کنند
۰
۰
ارسال: #۳۹۵
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط rezaei.m.)
RE: کلاس کنکور
(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ)notelo نوشته شده توسط:  دوست من کلاس کنکور برای رشته کامپیوتر فقط نصیر!! چرا؟ شما اگه به سایت هر دو برین اختلاف وحشتناک قیمت های کلاس‌ها با اساتید یکسان رو میبینین حالا فکر میکنین ساعت کلاسای پارسه حتما بیشتره که قیمتش بیشتره؟ نه خیر!! ما با دکتر حقیقت سیستم عامل داشتیم که تو پارسه ۲۵۰ بود اما نصیر ۱۵۶!!! که برای هر دو ۲ روز کامل اضافه کلاس گذاشت! حالا از قیمت های زیاد پارسه بگذریم موسسه نصیر دکتر اجلالی رو در دروس منطقی و معماری داره که اصلا اصلا اصلا قابل مقایسه با دکتر نامور پارسه نیست! حالا که اختلاف رو قهمیدین می خوام برم سر این که چه درسی چه استادی بهتره!

از ریاضیات شروع میکنیم:
ریاضی مهندسی: تنها درسی هست که اختلاف کوچیکی بین پارسه و نصیر هست و دکتر معتقدی رو بیشتر تعریف میکنن اما من کریمی رفتم و راضی بودم! اینجا انتخاب با خودت اما به نظر من اختلاف خیلی زیادی نیس بین این دو

آمار و احتمال: طورانی پارسه خوبه محبی کیای نصیر هم خوبه! اما بازم بحث قیمت هستش! (اعتراف که تا اینجا پارسه سرتر بوده یه کوچولو) البته من جای کسی باشم کلاسش رو نمیرم! کتاب پارسه طورانی رو خودت بخون خیلی خوب جواب میده!

محاسبات: کلاس نرو چون وقتتو تلف میکنی!! خودت کتاب بخونی سنگین تری

ساختمان گسسته: از اون درسای بد قلقیه: ی (اگه درست نوشته باشم) این درس استاداش در سطوح مختلفی هستن (این نکته رو بگم که من این درس رو برای ارشد نخوندم اما اطلاعاتم در مورد اساتید میگم خدمتتون)
استاد سیدجوادی رو همه میگن خیلی عالیه!!!! اما من با شخصیت ایشون مشکل دارم نه بار علمی! اکثر بچه‌ها هفته های آخر این استاد رو دیگه نمیومدن کلاس (دقت کنین کلاس کنکوره ها!! دانشگاه نیست کلاسارو بپیچونین!! پس ببینین چقدر این استاد رو اعصاب بوده که از پولو درسو کنکور بچه‌ها میگذشتن)!! خلاصه پیشنهاد من رو بخواین هادی یوسفی استاد بسیار منظمی هستن و تو این درس من ایشون رو پیشنهاد میکنم...

دروس مشترک:
ساختمان داده: دوستان همه از آقای طورانی در پارسه تعریف میکنن زمانی که کلاس رو دارن میرن! اما بعد از کنکور اکثرا ناراضی! من دکتر ابراهیمی مقدم رو پیشنهاد میدم که واقعا همه چیز رو گفت و میشه گفت سوالات ای تی امسال خیلی هاش مستقیم از جزوه این استاد عزیز بود

نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها: دکتر کارگهی رو تنها تو نصیر و موسسات دیگه (به جز پارسه) میشه پیدا کرد که واقعا به جرات میگم اگه هم گام باهاشون باشین نظریه رو ۱۰۰ میزنین شک نکنین!!! اما پارسه دکتر سیدجوادی رو داره که علاوه بر شخصیت منحصر به فردشون به نظر من تسلط ایشون در الگوریتم و گسسته است و نظریه تسلط کمتری دارن!! استاد دیگه این درس تو پارسه دکتر نواله که با دکتر کارگهی قابل قیاس نیستن

مدار منطقی : اگه کلاس میری فقط دکتر اجلالی! یوسفی و نامور رو کلا فراموش کنین! دکتر اجلالی نیازی به تعریف نداره واقعا و همین که گفتم، میری کلاس ایشون و به هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنی!

معماری کامپیوتر: Big Grin دکتر اجلالی!! همون توضیحات بالا!

سیستم عامل‌: من این درس رو با دکتر حقیقت داشتم! راضی بودم اما یه نکته میگم توجه کنین! دکتر حقیقت خیلی خیلی مفهومی میگه این درس رو اما استاد عابد سلیمی تستی کار میکنن! پس باید دقت کنین که اگه تابستون این کلاس رو میرین برین دنبال دکتر حقیقت و بعد خوب خوب تست کار کنین اما هرگز با ایشون مهر این درس رو بر ندارین چون کلاس فوق العاده طولانی دارن ایشون و تا ۲ هفته قبل از کنکور هنوز درس رو تموم نمیکنن!!

دروس تخصصی نرم افزار‌:
اصول طراحی کامپایلر: من این کلاس رو با دکتر کارگهی رفتم کلاس! فوق العاده بود، اما استاد پارسه رو هم تعریفش رو شنیدم اما نظری راجب ایشون ندارم! اما کارگهی فوق العاده بود!

طراحی و پیاده سازی برنامه سازی‌: دنبال کسی نگردین و دنبال کلاسی نباشین! این درس رو باید خودتون بخونین! شک نکنین!

طراحی الگوریتم: دکتر سیدجوادی خوبه اما ...
من این درس رو تابستون کلاس رفتم اما اگه قرار باشه برگردم از اول با ایشون درس بر نمیدارم! در مورد اساتید دیگه نظری ندارم (تو این درس شرمندتون شدم)

پایگاه داده‌ها: دکتر روحانی رانکوهی رو که همه میشناسنو شکی نیست که استاد بزرگوار و پرباری هستن! اما دو تا نکته باید در مورد ایشون بگم! یکی اینکه بچه های پارسه میگفتن اصطلاحات خیلی عجیبی این استاد به کار میبره! دوم اینکه قیمت پارسه (که ایشون فقط اونجا تدریس میکنن) ۳۵۰ تومان برای این درسه در حالی که نصیر ۹۵ تومانه که دکتر ابراهیمی مقدم تدریس میکنن! من با دکتر ابراهیمی داشتم که فوق العاده راضی بودم از ایشون و تمام تستهای پایگاه امسال رو درست زدم!

در مورد دروس تخصصی غیر از نرم افزار اطلاعات زیادی ندارم!

فقط یک جمع بندی کلی برای کسانی که این تابستون میخوان شروع کنن به کلاس رفتن و درس خوندن برای ارشد ۹۱

من اگه بخوام دوباره برگردم عقب و درس بخونم اینکار رو میکنم
دروس ریاضی رو حتما حتما یک دور کامل تو تابستون تموم میکنم و کلاسایی که تابستون میرم ایناس‌: ریاضی مهندسی کریمی - سیستم عامل دکتر حقیقت - نظریه زبان و ماشین دکتر کارگهی - ساختمان داده دکتر ابراهیمی مقدم - مدار منطقی دکتر اجلالی
این دروس رو هم مهر بر میدارم : معماری کامپیوتری دکتر اجلالی - پایگاه داده دکتر ابراهیمی مقدم - کامپایلر دکتر کارگهی

فقط برام دعا کنین که امسال تهران قبول بشم اگه از مطالب بالا استفاده کردین!

سلام،
ممنون، خدا کنه قبول شده باشی.

بچه ها این منابع خیلی عالیه!

پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله:
کسی که در پی تحصیل علم رود، این عمل کفاره گناهان گذشته اواست.
۰
۰
ارسال: #۳۹۶
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: کلاس کنکور
(۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  سارا خانم فرق رفتن با نرفتن سرکلاس مهندس یوسفی رو میگید ؟؟
کتاباشو بخونی یا کلاساشو بری ؟؟؟

من اصلا کلاسی نرفتم!به نظرتون قبول میشم؟فارغ التحصیل از دانشگاه پنچریمSadهمه رو خودم خوندم!سعی کردم بفهممSadدرس معماری رو فقط رفتم سر کلاس درسی بچه های پیام نور نشستمSad
۰
۰
ارسال: #۳۹۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
بچه هایی که کلاس کنکور رفته اند آیا کلاس برای آنها مفید بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۹۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  بچه هایی که کلاس کنکور رفته اند آیا کلاس برای آنها مفید بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله ، اون درس هایی رو که خوندم خیلی عالی بودن.
صداهایی که شما دارین هم که عالی بود.

پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله:
کسی که در پی تحصیل علم رود، این عمل کفاره گناهان گذشته اواست.
۰
۰
ارسال: #۳۹۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ)rezaei.m نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  بچه هایی که کلاس کنکور رفته اند آیا کلاس برای آنها مفید بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله ، اون درس هایی رو که خوندم خیلی عالی بودن.
صداهایی که شما دارین هم که عالی بود.

سلام
خوب ویس کلاسهاتون رو بزارین ما هم استفاده کنیم Sad
۰
۰
ارسال: #۴۰۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط aryaee.)
با تبریک خدمت دوستان عزیز و قبولی های ۹۲ آیا دوستان که در کنکور ۹۲ موفق شده اند کلاس کنکور رفت بوده اند برای قبولی یا خیر و چه کتابهای و کنکوری خوانده بود ه ا ند که کمکشان کرده بود و تجربه های خودشان را در اختیار دوستان قرار دهند با تشکر از همه دوستان
۰
۰
ارسال: #۴۰۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
دوستان نظریه کدام استاد دکتر کارگهی یا شاپوری؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۰۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان نظریه کدام استاد دکتر کارگهی یا شاپوری؟؟؟

شاپوری رو نمیدونم اما دکتر کارگهی استاد بلامنازع نظریه هست و من شخصا خیلی راضی بودم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۴۰۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ق.ظ
سلام
به نظر شما برای درس نظریه، بهتر هست که کلاسهای استاد شاپوری را شرکت کنم یا استاد سید جوادی؟
من تعریف ساختمان داده استاد طورانی را خیلی شنیده ام. به نظر شما کلاس ایشون خوب و مفید نیست؟
۰
۰
ارسال: #۴۰۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ق.ظ)elix8000@yahoo.com نوشته شده توسط:  سلام
من تعریف ساختمان داده استاد طورانی را خیلی شنیده ام. به نظر شما کلاس ایشون خوب و مفید نیست؟

اگر گرایشتون در کنکور آی تی هست طورانی ، در غیر اینصورت دکتر ابراهیمی مقدم

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۴۰۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
پایگاه دکتر مقدم یا دکتر کیوان پور ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۴ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۷۰ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close