زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۷۰۶
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  وقتی سوالته ۴ سال پیش کنکور اصلی میتونی بزنی اما سوالات پارسه ریپ میزنی ایراد از تو نیس...از اون بنده خدایی ک فک کرده همه اینایی ک میخوان ازمون بدن ارشدو تموم کردن میرن واسه دکتری محض تفریح سر جلسه پارسه نشستن....
سوالاته ۸۸ تا ۹۲ روی نگاه بندازین ب حرفای من میرسین...

در این مورد تو مدرسان هم همین مشکل تو ds هست ds تو حل سوالای کنکور هیچ مشکلی ندارم و همه رو حل می کنم ولی تو مدرسان بیشتر از ۴ تا نمی تونم بزنمHuh

Ayyy ya ya ya
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۷۰۷
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ق.ظ
یکمی بعضی‎ها ناامیدن انگار!
من خیلی‎ها رو می‎شناسم که اینطوری شدن تقریبا، شاید هم یکمی بدتر، مخصوصا هرچی که جلوتر میریم. تو گذشته موندن، هنوزم دارن حسرت روزهای قبل رو می‎خورن و جالبم اینه که هیچ کار مثبتی واسه جبرانش انجام نمیدن! مثلا طرف از یه جایی استارت زده، یه کارایی هم کرده که خوب هم بوده انصافا ولی به هر دلیلی تو کارش وقفه افتاده. چند بار هم افتاده. بعد ماشین‎ حساب رو برمی‎داره میگه خب! من که مثل خیلی‎ها از اول تابستون شروع نکردم! پس ۳ ماه تابستونو + ۲۰ روز مهرو + ۸ روز آبانو + ۱۴ روز و ۱۰ ساعت و ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه آذر هم از وقت من واسه کنکور گذشته! الانم که دارم نمی‎خونم!

از لحظه حال غافل میشه بعد میگه اصلا بخونم که چی بشه؟ هی یه حسی بهم میگه چه فایده دوباره شروع کنم؟ من که کلی از بقیه عقبم! مگه از الان هم میشه؟ اصلا کی بوده که از الان بخونه و بتونه؟! یا داره به مشکلات گذشته فکر می‎کنه یا رویاپردازی‎های آینده و اون دانشگاه خوبه! تو زمان حال نیست اصلا! پس به نظر میاد که بابا تو خودت نمی‎خوای! بحث نتونستن نیست اصلا! تو "خودت" نمی‎خوای! نمی‎خوای مسئولیت قبول کنی، نمی‎خوای سختی‎ها رو بپذیری، داری شونه خالی می‎کنی، بعد بازم حرف از هدفمندی و انگیزه می‎زنی؟ حتی به نظر من مشکل اصلیت زمان هم نیست که می‎خوای همه کم کاری‎های همین الانتو (نه دیروزتو) بهش نسبت بدی!

اصلا مگه حرکت یه داوطلب کنکور خطیه که بشه با ماشین حساب تخمینش زد؟ نه! اصلا نمیشه ثابت در نظر گرفتش! ۲/۵ ماه از وقت عزیزم رفته، ۱/۵ مونده! نه آقا! تو می‎تونی تو ۱/۵ ماهی که از الان زمان داری، یعنی از ۳۰ آذز تا ۱۵ بهمن کار و فعالیتی رو انجام بدی که اون تلاش رو تو فعالیت‎های ۳ ماه گذشته خیلی از داوطلبا هم به زور میشه پیدا کرد! همچین چیزی بوده واقعا! شب‎های امتحان یک نمونه خیلی کوچیک از اونهاست! مسائل و مباحث خیلی خیلی سخت‎تر از کنکور هم بوده که بصورت فشرده حل شده، چیزی که شاید همون فرد در نگاه اول خوابش رو هم تو اون زمان نمی‎دید، اما چون با یه نمودار اکیدا صعودی آغاز کرد خیلی زودتر از بقیه افرادی که زودتر شروع کرده بودند به هدف مشترکش با دیگران رسید. در واقع آدم‎های موفق اینا هستن! همین‎هایی که Maximum کارها رو تو Minimum زمان انجام میدن!

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , pooyaa , e.shrm , kati , sahar_rostami2 , dzzv_13 , Mänu , virtual girl , fatemeh_m , sara_omd , unicornux , neda_Network , comp_s , sahar bano , mahdiazadbar , Onix , Saoshiyant , takexpert , Nara , saber1366 , tohidi4503 , sand , ایزدی , ican , tabassomesayna , Afroz , sara786 , shovaliehsiah , hnarghani , fulgent , negar.z , zahra 67 , remove , El@he , msalehi1991 , mah5 , atti joon , alma90 , Yasan , tayebe68 , Sakura , farnaz.sad , sara901
ارسال: #۷۰۸
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  یکمی بعضی‎ها ناامیدن انگار!
من خیلی‎ها رو می‎شناسم که اینطوری شدن تقریبا، شاید هم یکمی بدتر، مخصوصا هرچی که جلوتر میریم. تو گذشته موندن، هنوزم دارن حسرت روزهای قبل رو می‎خورن و جالبم اینه که هیچ کار مثبتی واسه جبرانش انجام نمیدن! مثلا طرف از یه جایی استارت زده، یه کارایی هم کرده که خوب هم بوده انصافا ولی به هر دلیلی تو کارش وقفه افتاده. چند بار هم افتاده. بعد ماشین‎ حساب رو برمی‎داره میگه خب! من که مثل خیلی‎ها از اول تابستون شروع نکردم! پس ۳ ماه تابستونو + ۲۰ روز مهرو + ۸ روز آبانو + ۱۴ روز و ۱۰ ساعت و ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه آذر هم از وقت من واسه کنکور گذشته! الانم که دارم نمی‎خونم!

از لحظه حال غافل میشه بعد میگه اصلا بخونم که چی بشه؟ هی یه حسی بهم میگه چه فایده دوباره شروع کنم؟ من که کلی از بقیه عقبم! مگه از الان هم میشه؟ اصلا کی بوده که از الان بخونه و بتونه؟! یا داره به مشکلات گذشته فکر می‎کنه یا رویاپردازی‎های آینده و اون دانشگاه خوبه! تو زمان حال نیست اصلا! پس به نظر میاد که بابا تو خودت نمی‎خوای! بحث نتونستن نیست اصلا! تو "خودت" نمی‎خوای! نمی‎خوای مسئولیت قبول کنی، نمی‎خوای سختی‎ها رو بپذیری، داری شونه خالی می‎کنی، بعد بازم حرف از هدفمندی و انگیزه می‎زنی؟ حتی به نظر من مشکل اصلیت زمان هم نیست که می‎خوای همه کم کاری‎های همین الانتو (نه دیروزتو) بهش نسبت بدی!

اصلا مگه حرکت یه داوطلب کنکور خطیه که بشه با ماشین حساب تخمینش زد؟ نه! اصلا نمیشه ثابت در نظر گرفتش! ۲/۵ ماه از وقت عزیزم رفته، ۱/۵ مونده! نه آقا! تو می‎تونی تو ۱/۵ ماهی که از الان زمان داری، یعنی از ۳۰ آذز تا ۱۵ بهمن کار و فعالیتی رو انجام بدی که اون تلاش رو تو فعالیت‎های ۳ ماه گذشته خیلی از داوطلبا هم به زور میشه پیدا کرد! همچین چیزی بوده واقعا! شب‎های امتحان یک نمونه خیلی کوچیک از اونهاست! مسائل و مباحث خیلی خیلی سخت‎تر از کنکور هم بوده که بصورت فشرده حل شده، چیزی که شاید همون فرد در نگاه اول خوابش رو هم تو اون زمان نمی‎دید، اما چون با یه نمودار اکیدا صعودی آغاز کرد خیلی زودتر از بقیه افرادی که زودتر شروع کرده بودند به هدف مشترکش با دیگران رسید. در واقع آدم‎های موفق اینا هستن! همین‎هایی که Maximum کارها رو تو Minimum زمان انجام میدن!

وای مرسی! اومده بودم بگم که نا امیدم! غر بزنم! از گذشته! Smile ولی حق با شماس الان وقته نا امیدی نیس...پیش به سوی کنکور!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , mahdiazadbar , izadan11
ارسال: #۷۰۹
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
dzzv_13دوست خوبم من مشکل شما را تو استنتاج دارم فک کنم دقتمون کمهDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۷۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
بچه ها کسی ۶۰۰ مساله رو خونده؟ می دونید فصل ۴ مبحث درخت قرمز-سیاه واسه ارشدنیاز هست یا نه؟ آخه توکتابا زیاد دربارش صحبت نشده انگار
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۷۱۱
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  من از آزمون های بعدی شرکت میکنم .. یه جا برا رقیب باز کن همون اطرافای خودت Wink
داداش بیا. جا باز و جا دراز. فقط آب معدنی بیار که مثل پرسپولیسیا مسموم نشی. قربون دستت هرچی میخوای ازمن بگیر ولی رتبه ۲ را از من نگیر. Big Grin

(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ۶۰۰ مساله رو خونده؟ می دونید فصل ۴ مبحث درخت قرمز-سیاه واسه ارشدنیاز هست یا نه؟ آخه توکتابا زیاد دربارش صحبت نشده انگار
با اینکه پرسپولیسی هستم ولی حالم از این درخت قرمز سیاه به هم میخوره

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11 , nazanin2020
ارسال: #۷۱۲
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
این نرم افزار منو دیونه کرد ! بچه ها خلاصه نویسی پرسمن رو دارین آپ کنین ماهم دعاتون کنیم ؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۷۱۳
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط *afsoon*.)
سلام
بعد از آزمون خوشگلی که داشتم و میخواست کلی روحیه تو این نبرد نصیبش شه امروز شروع کردم به زدن تستای کنکوری
سال اولم تموم شد نکته هاشم در آوردم
و اما نتیجه :
سیستم عامل فصل حافظه هنوز لنگ میزنم که در اولویت اول میخوام جبرانش کنم
برا بعد بعدا فکری میکنیم

دوستان دلسرد نشین ادامه بدین که قراره همکلاس (هم دانشگاهی) بشیم Smile

شاد و موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , bahar1369
ارسال: #۷۱۴
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ۶۰۰ مساله رو خونده؟ می دونید فصل ۴ مبحث درخت قرمز-سیاه واسه ارشدنیاز هست یا نه؟ آخه توکتابا زیاد دربارش صحبت نشده انگار

برای نرم افزار که نیست. برای هوش فکر میکنم باشه.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , nazanin2020
ارسال: #۷۱۵
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
[تصویر:  231998_20517957989315177350.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , tarane1992 , ایزدی , masoud67 , sara786 , sand , Ehsan.Aboli , narjesk , neda_Network , bahar1369
ارسال: #۷۱۶
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  dzzv_13دوست خوبم من مشکل شما را تو استنتاج دارم فک کنم دقتمون کمهDodgy
دقت که بله ولی خب باید اصولش رو خوب یادبگیریم
گسسته رو هنوز نخوندم ولی فکر کنم مشکل از اونجا هم نشئت میگیره
در کل هوش رو بخوام تقسیمش کنم به فصل ۱تا ۷ و ۷ تا ۱۰ تقسیم میکنم(یعنی دو قسمت) .. قسمت اول رو باید فقط از کتاب خوند و تست زد .. قسمت دوم علاوه بر موارد که برا بخش اول گفتم باید دید خیلی وسیعتری داشت و بعضا در دروسی (مثل گسسته) مباحث مشابهش رو خوب تسلط پیدا کرد

(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  من از آزمون های بعدی شرکت میکنم .. یه جا برا رقیب باز کن همون اطرافای خودت Wink
داداش بیا. جا باز و جا دراز. فقط آب معدنی بیار که مثل پرسپولیسیا مسموم نشی. قربون دستت هرچی میخوای ازمن بگیر ولی رتبه ۲ را از من نگیر. Big Grin
پس پرسپولیسی هستی .. !!
همین انگیزه ی کافیه برام که بزنم جلو ازت .. Smile

(بیا یه کل کل حسابی کنیم از اون کل کل های آبی و قرمزی اصیل ... حسابی بخون پرسپولیسی که عقب نمونی Wink )

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , tarane1992 , masoud67 , neda_Network , jparisa
ارسال: #۷۱۷
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
واقعا کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن !
ارسال: #۷۱۸
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  پس پرسپولیسی هستی .. !!
(بیا یه کل کل حسابی کنیم از اون کل کل های آبی و قرمزی اصیل ... حسابی بخون پرسپولیسی که عقب نمونی Wink )
اگه شما حاجی داری ما سردار داریم؛ هرچند هیچکدوم دیگه پول ندارن
بزن بریم داش. نشونت میدم لنگیها بهتر از ۶تایی ها میتونن رتبه بیارن Big Grin

"اگر وقتت را تلف کنی او هم تو را تلف خواهد کرد"
پسر، عجب سخنی. حس میکنم درونم یه جنگ جهانی سومی به وجود اومد.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۷۱۹
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش بیا. جا باز و جا دراز. فقط آب معدنی بیار که مثل پرسپولیسیا مسموم نشی. قربون دستت هرچی میخوای ازمن بگیر ولی رتبه ۲ را از من نگیر. Big Grin
پس پرسپولیسی هستی .. !!

انگیزه کافی نیست ۶ تایی نبودن هم لازمه[تصویر:  232023_81628_eskelet_54.gif]

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۷۲۰
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  انگیزه کافی نیست ۶ تایی نبودن هم لازمه
نه داداش. همه سهم دارند تو کنکور. بذار رقابت در شرایط کاملا عادلانه برگزار بشه. در شرایطی که سازمان سنجش واسه کسی غش نکنه.
رتبه های خوب واسه همه است؛ لنگیها ، ۶تایی ها، شوبله ها و همه و همه . مهم اینه که پرچم کی بالاست. من به شخصه پرچم قرمزها رو میبرم بالا

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , dzzv_13

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close