زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مصنوعی ای تی ۹۴

ارسال: #۷۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
ولی من فکر می کنم یه نکته ای تو سوال ود داره . که گزینه ۳ f درسته به نظرم .
تو قسمت دوم سوال گفته "اگر روی شیء دیگر باشد یا چند شیء بین آنها باشد " ... چند شیء بین آنها وجود داشته باشد رو نمی شه با سور وجودی بیان کرد . سور وجودی اگه بود باید می گفت شیء یی وجود دارد نه چند شیء . چند شیء رو با گزینه ۳ میشه بیان کرد ... گزینه ۳ به این معنی که یا y روی x هست یا اینکه اگر شی >>>هایی<<< مثل z موجود باشند و z روی y باشد آنگاه y روی x است یعنی z بین x و y است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ
RE: هوش مصنوعی ای تی ۹۴
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)ZARIII نوشته شده توسط:  سلام این سوال مشابه سوال مکاترونیک ۸۶ که دوتا از گزینه هاش جواب بوده اگه از هیورستیک درجه ای یا MRV استفاده کنید یکیش میشه ۵
و یکیش میشه۴ (شایدم ۶ عدد گزینه شو دقیق یادم نیس!) و گزینه اخر که دوتاش توش بود جوابه

حرف شما تا یه جاییش درسته تو اون سوال هم ۴ درست بوده هم ۵ اما هر کدام به یه روش جداگانه درست در میومدن.
اگر از هیورستیک درجه ای استفاده کنیم میشه ۵ اگر از هیورستیک mrv استفاده کنیم میشه راس ۴/
درنتیجه گزینه ۴ غلط هست که میگه هر دو راس ۴ و ۵ با الویت یکسان چون بستگی به روش مورد استفاده داره و اولویتشون یکسان نیست.
من می گم از اون سوالاست که دو گزینه براش اعلام می کنن یا راس ۴ رو باید زده باشین یا راس ۵/

اگر مهربان باشی مردم تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند٬.

ولی مهربان باش! ......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)hasanppp نوشته شده توسط:  ولی من فکر می کنم یه نکته ای تو سوال ود داره . که گزینه ۳ f درسته به نظرم .
تو قسمت دوم سوال گفته "اگر روی شیء دیگر باشد یا چند شیء بین آنها باشد " ... چند شیء بین آنها وجود داشته باشد رو نمی شه با سور وجودی بیان کرد . سور وجودی اگه بود باید می گفت شیء یی وجود دارد نه چند شیء . چند شیء رو با گزینه ۳ میشه بیان کرد ... گزینه ۳ به این معنی که یا y روی x هست یا اینکه اگر شی >>>هایی<<< مثل z موجود باشند و z روی y باشد آنگاه y روی x است یعنی z بین x و y است ...

بلاخره بارسه ماهان مدرسان زدند ۲ دیگه ... درضمن چند به معنای سور عمومی نیست .. و با سور عمومی میتونی شکل بکشی که ببینی غلط در میاد یا نه ..که مشخصا غلط در میاد
ارسال: #۷۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
آقا این سوال سردرد رو پارسه یه چیز زده مدرسان یه چیز دیگه!
بالاخره ۳۲ میشه یا ۸۴؟؟!!
ارسال: #۸۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
در مورد سوال ارضاء محدودیت
با سلام . من سوال سال ۱۳۸۷ مربوط به ارضای محدودیت را دیدم . و توی اون سوال تعداد رنگها داده شده بود و گزینه ۴ درست بود و تعداد رنگهای مجاز هم ۳ بود طبق mvr .ولی مشکل اینجاست که در سوال امسال تعداد رنگها مشخص نیست و هم جواب ۵میشه از طریق هیستوریک درجه ای و هم ۴ درسته از طریق هیستوریک mvr . لازم بذکر است که اگه تعداد رنگ ۳ باشد باز فقط ۴ درسته و اگر ۲ تا باشد ۵ درسته . تحلیل بنده این است و به نظر همه احترام میزارم و منتظر کلید سنجش می مونیم چون ملاک سنجش است و همین بس .
ارسال: #۸۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
منم همینو میگم اگه دوتا رنگ باشه گره ی بعدی میشه ۵ ..خیلی سوال ابهام داری بود..
ارسال: #۸۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط Densike.)
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
عزیز من از راسل واستون نوشتم که mrv اولویت داره
بعدم میگی ۲ رنگ .. با ۲ رنگ میریم سراغ ۴ رنگی نمونده،یعنی نمیشه رنگ کرد باید،عقب گرد کنیم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۸۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
راس میگی اخه خیلی سواله بدی بود مخصوصا میخواسته روی استادایی که کتاب نوشتن کم شه..
ارسال: #۸۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
آره،دوست عزیز ... دقیقا

ارسال: #۸۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  عزیز من از راسل واستون نوشتم که mrv اولویت داره
بعدم میگی ۲ رنگ .. با ۲ رنگ میریم سراغ ۴ رنگی نمونده،یعنی نمیشه رنگ کرد باید،عقب گرد کنیم

خوب دوست عزیز و گرامی ، عقب گرد کردیم ، گزینه انتخابی شما انوقت چنده با تشکر
ارسال: #۸۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)بهروز رو نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  عزیز من از راسل واستون نوشتم که mrv اولویت داره

خوب دوست عزیز و گرامی ، عقب گرد کردیم ، گزینه انتخابی شما انوقت چنده با تشکر
برمیگرده به آخرین گره رنگ شده و رنگ اون،رو تغییر میده ، و دوباره به خاطر mrv 4 انتخاب میشه

ارسال: #۸۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط mohamad moo.)
هوش مصنوعی ای تی ۹۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فردا کلیدها میاد, کلید سنجش کاملا درسته ,علت تغییر کلید سنجش فقط حذف سؤالات مشکل دار وتآثیر مثبت آن است مخصوصآ سال گذشته که سیستم عامل اینطوری شد.ومدرسان وپارسه وماهان فقط ۸۰%درسته که به خاطر همان ۲۰% خیلی رتبه تان بالا پایین میشود پس تا فردا صبر کنید.

[/quote]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۸۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
هوش مصنوعی ای تی ۹۴
جواب شد فقط ۴ همونطور که توضیح دادم ...

سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi
ارسال: #۸۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  جواب شد فقط ۴ همونطور که توضیح دادم ...

میگم densike در مورد سیاست سوالات حذف شده چیزی میدونی .. تاثیر + میزارن یا کلا حذف میشه .. اینجوری الان ما lru رو درست زدیم
به ضرر ما تموم میشه که..

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
ارسال: #۹۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  جواب شد فقط ۴ همونطور که توضیح دادم ...

میگم densike در مورد سیاست سوالات حذف شده چیزی میدونی .. تاثیر + میزارن یا کلا حذف میشه .. اینجوری الان ما lru رو درست زدیم
به ضرر ما تموم میشه که..

من lru رو نزدم و به نظرم حتی اون تست هم نباید حذف شه چون در lru نا هنجاری بلیدی نداریم پس کسی که شروع کنه از ۱ هرچی بره جلوتر تعداد خطا ها کمتر میشه و راحت به جواب میرسه با اینکه خیلی دوست دارم حذف شه ولی این حق نیست که حذفش کنند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۹۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۸۶ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۹۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۹۴۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۵۲۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۸۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۸۲۱ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۴۳۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close