زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۳۶۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
درود

برای همه ی دوستان ارزوی موفقیت دارم
با انرژییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بخونید

موفق باشییییییید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , nazanin_sh
ارسال: #۱۳۶۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
دوستای عزیزم سلام

مرتضی هستم ترم ۶ مهندسی نرم افزار

میخوام تو کنکور ۹۵ به صورت آزمایشی شرکت کنم کلا با حال و هوای کنکور ارشد آشنا بشم و خودمو هم یه محکی بزنم

این ۴ تا درسو که تو کنکور میان و این ترم هم برداشتم میخوام بخونم و راه های خوندن و برنامه ریزی و ... رو روشون انجام بدم ببینم تو کنکور نتیجه میده یا نه

درسها: سیستم عامل - نظریه زبان ها و اتوماتا - زبان های برنامه سازی - پایگاه داده

۲ درس تخصصی و ۲ درس مشترک

سیستم عامل رو از روی کتاب استالینگز دکتر حسین پدارم میخونم و برای تست و نکته هم کتاب پارسه دکتر حقیقت

نظریه زبان ها و اتوماتا: کتاب لینز رو میخونم ترجمه جعفر تنها و برای تست و کنکور هم پوران

پایگاه داده: کتاب روحانی رانکوهی رو میخونم و برای تست هم مقسمی

زبان های برنامه سازی: کتاب پرات و برای تست هم مقسمی

همونطور که گفتم ترم ۶ هستم و هم میخوام مفهومی یاد بگیرم و درسارو کار کنم هم برای کنکور آزمایشی آماده شم

اگه نظری در مورد منابع دارین خوشحال میشم بهم بگین
۰
۰
ارسال: #۱۳۶۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
فروش ۲۵ جلد کتاب دست دوم منابع ارشد IT
دوستان عزیز ، با توجه به نزدیک شدن به زمان امتحان ارشد رشته کامپیوتر و آی تی ، بنده تصمیم گرفتم کتابهایی که برای کنکور ارشد گلچین کرده بودم رو به صورت یکجا با قیمت مناسب در اختیارتون بگذارم. این ۲۵ کتاب رو من با مطالعه سایت های مختلف از جمله مانشت و کنکور ارشد و.... وصحبتهای رتبه های برتر جمع آوری کردم این کتابها خیلی جدید نیستند ولی کاملا قابل استفاده وبیشتر اونها نو هستند (همه منابع اصلی و بیشتر کتابهای پارسه) ولی چند جلد از اونها کاملا زیر مطالب خط کشیده واستفاده شده . برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید این کتابها میتونید روی لینک زیر کلیک کنید تا در این گروه تلگرام عضو شوید . عکس کلیه کتابها رو میتونید در گروه مربوطه ولینک زیر ببینید .
این کتابها شامل( پک کامل پارسه رشته ITشامل۱۲ جلد کتاب)( پایگاه داده - شبکه - مهندسی نرم- گسسته پوران پژوهش )- (ساختمان داده - طراحی الگوریتم -پایگاه داده -سیستم عامل - مقسمی ) (مرجع اصلی هوش راسل- مهندسی نرم پرسمن - سیستم عامل استالینگز- گسسته قلی زاده)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شماره تلفن :۰۹۳۷۴۷۰۶۵۳۳

لینک عضویت تلگرام این کتب :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۶۹
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط آیلا.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
عجب !
۲
۳
ارسال: #۱۳۷۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  من تا حالا به خاطر درسای دانشگاه و کارآموزی و پروژه و کوفت و زهرمار و... نتونستم هیچ درسی درست بخونم، یعنی اصلا نتونستم بخونم

بمیرم زودتر راحت شم Sad

خوب الان باید آمین بگیم یا نه Big GrinBig Grin

انشالله زودتر به انتظار مورد نظرتون برسید

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
ارسال: #۱۳۷۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط davood_2016.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)mortezapc نوشته شده توسط:  دوستای عزیزم سلام

مرتضی هستم ترم ۶ مهندسی نرم افزار

میخوام تو کنکور ۹۵ به صورت آزمایشی شرکت کنم کلا با حال و هوای کنکور ارشد آشنا بشم و خودمو هم یه محکی بزنم

این ۴ تا درسو که تو کنکور میان و این ترم هم برداشتم میخوام بخونم و راه های خوندن و برنامه ریزی و ... رو روشون انجام بدم ببینم تو کنکور نتیجه میده یا نه

درسها: سیستم عامل - نظریه زبان ها و اتوماتا - زبان های برنامه سازی - پایگاه داده

۲ درس تخصصی و ۲ درس مشترک

سیستم عامل رو از روی کتاب استالینگز دکتر حسین پدارم میخونم و برای تست و نکته هم کتاب پارسه دکتر حقیقت

نظریه زبان ها و اتوماتا: کتاب لینز رو میخونم ترجمه جعفر تنها و برای تست و کنکور هم پوران

پایگاه داده: کتاب روحانی رانکوهی رو میخونم و برای تست هم مقسمی

زبان های برنامه سازی: کتاب پرات و برای تست هم مقسمی

همونطور که گفتم ترم ۶ هستم و هم میخوام مفهومی یاد بگیرم و درسارو کار کنم هم برای کنکور آزمایشی آماده شم

اگه نظری در مورد منابع دارین خوشحال میشم بهم بگین

سلام. خیلی خوبه که از الان پشتکار دارید برای کنکور. در مورد منابع زیاد اطلاعات ندارم ولی نکته ی دیگه ای رو می گم. به نظرم چون دو ترم دیگه قطعاً دارید و کنکور هر نتیجه ای بگیرید باید دانشگاه فعلیتون رو ادامه بدین، بهتره تلاش کنینبه جای موفقیت در کنکور سال بعد، معدل خوبی بیارین. چون معدل برای همیشه می مونه و در کنکور سال ۹۶ شما موثره اما کنکور فقط یک آزمون آزمایشی برای شما محسوب میشه و تکرار شدنی. تلاش کردن براش شاید باعث بشه معدلتون پایین بیاد. به هر حال مثلا برای نظریه ممکنه یک استاد اصلا از جزوه ی خودش و اثباتی سوال بده و شما کتاب کنکور رو بخونید و مسلط بشید نتونید نمره ی خوبی بیارید، چون اساسا نوع سوالا فرق دارن.

به نظرم اگرم دوست دارید در کنکور خوب عمل کنید، باز هم اولویت رو اول بذارید برای بهبود معدل براساس نمونه سوالات اساتید و بعدش اگر کاملاً مطمئن شدید امتحانات رو خوب می دید وقت اضافه رو بذارید برای تست زدن. البته اگه من باشم از کتابای کنکور فقط برای تقویت پایه درسی استفاده می کنم و تست هاشو توی شرایط فعلی شما نمی زنم.
برای نظریه تمرینای لینز برای کنکور مهم هستن. در مورد پوران خیلی اطلاع ندارم.

(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  من تا حالا به خاطر درسای دانشگاه و کارآموزی و پروژه و کوفت و زهرمار و... نتونستم هیچ درسی درست بخونم، یعنی اصلا نتونستم بخونم

بمیرم زودتر راحت شم Sad

امید داشته باشین، سه ماه بیشتر مونده. اگه کنکور به جای اردیبهشت، مثل سال قبل هفته ی آینده بود چی کار می کردین؟
توی شرایط شما اگه من باشم اولویت دار می خونم: مباحثی که مسلط باشم و مباحثی که زیاد کاری نداشته باشن اول می خونم که روحیه بگیرم بعدش اگه وقت اضافه اومد می رم سراغ فرعی ها. البته مرور رو هم فراموش نمی کنم. مرجع هم بستگی به درسش داره ولی فکر کنم توی شرایط شما برای خیلی از دروس نخونم.
۰
۰
ارسال: #۱۳۷۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
دوستان عزیز
خدا قوت
کسی از دوستان زبان عمومی یا تخصصی میخونه ؟؟ و از چه منبع هایی؟؟؟
من خودم زبان فنی پارسه میخونم و خوب توضیح داده
زبان عمومی هم دارم لغت های ضروری مخصوص تافل رو میخونم

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۳۷۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  خوش به حالتون، امیدوارم همه بچه های مانشت موفق باشن،HeartHeartHeartHeart
لطفن واسه منو و دوستمم دعا کنید زودتر خوب شیم و به قول شما به دویدن ادامه بدیمSadSad
تصادف کردیم با ماشین، دسته راستم شکسته، ۲۰ روزه درس نخوندم و درد دارمSadSadSad
امیدوارم زودتر خوب شیم بهتون ملحق شیم ماهمConfusedConfusedConfused

(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  ۲۱ روز پیش من آخرین نفری بودم که تا آخر در صحنه امتحان آزمایشی بودم و تست زدم ، مقدار موندن مهم نیست اما امروز من اولین نفری بودم که از صحنه آزمون خارج شدم خیلی برام جالب بود ، نگران و ناراحت کننده بود

تلاش تون رو بیشتر کنید مثل من نشین ConfusedConfused

بازم سلام سلام سلااااااام

شما دو تا دوست عزیز از نظر درس خوندن شرایط من رو داشتید فقط تفاوت اینه که من کنسرت داشتم و مجبور شدم این سه هفته ی آخر تمام وقت برم سر تمرین و کلا با خیال رااااحت درس رو کنار گذاشتم. در حالیکه آزمون ۵۰% اول رتبم ۳۹ شد این آزمون ۱۶۰ اینا شدم.

اماااااااا......

من اینجوری حساب کردم که فقط ۲۵% سوم رو جا میمونم. این دو هفته ۲۵% چهارم رو میخونم و جمع میکنم و برای آزمون ۵۰% هم ۲۵% سوم رو میخونم و جمع میکنم.

بنابراین نگران نباشید. هنوز هم زمان هست برای جبران ۲۵%... به شرط اینکه حساب شده قدم برداریدSmile

موفق باااشییییییید به زودی بهتون سر خواهم زدHeart

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmirzay
ارسال: #۱۳۷۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  خوش به حالتون، امیدوارم همه بچه های مانشت موفق باشن،HeartHeartHeartHeart
لطفن واسه منو و دوستمم دعا کنید زودتر خوب شیم و به قول شما به دویدن ادامه بدیمSadSad
تصادف کردیم با ماشین، دسته راستم شکسته، ۲۰ روزه درس نخوندم و درد دارمSadSadSad
امیدوارم زودتر خوب شیم بهتون ملحق شیم ماهمConfusedConfusedConfused

(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  ۲۱ روز پیش من آخرین نفری بودم که تا آخر در صحنه امتحان آزمایشی بودم و تست زدم ، مقدار موندن مهم نیست اما امروز من اولین نفری بودم که از صحنه آزمون خارج شدم خیلی برام جالب بود ، نگران و ناراحت کننده بود

تلاش تون رو بیشتر کنید مثل من نشین ConfusedConfused

بازم سلام سلام سلااااااام

شما دو تا دوست عزیز از نظر درس خوندن شرایط من رو داشتید فقط تفاوت اینه که من کنسرت داشتم و مجبور شدم این سه هفته ی آخر تمام وقت برم سر تمرین و کلا با خیال رااااحت درس رو کنار گذاشتم. در حالیکه آزمون ۵۰% اول رتبم ۳۹ شد این آزمون ۱۶۰ اینا شدم.

اماااااااا......

من اینجوری حساب کردم که فقط ۲۵% سوم رو جا میمونم. این دو هفته ۲۵% چهارم رو میخونم و جمع میکنم و برای آزمون ۵۰% هم ۲۵% سوم رو میخونم و جمع میکنم.

بنابراین نگران نباشید. هنوز هم زمان هست برای جبران ۲۵%... به شرط اینکه حساب شده قدم برداریدSmile

موفق باااشییییییید به زودی بهتون سر خواهم زدHeart
شما میتونید ی لطفی کنید آزمون ا رو رو سایت بذارید مام استفاده کنیم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۷۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
دوستان کمک کنید ببینم میشه یا نه
من ۲تا ازمون جدی خوندم رتبم شد ۸۸۰و یکی هم شد ۷۲۰
البته اصلا ب سرفصل های ازمون نرسیدم هنوز ب نظرتون اگر چجور بخونم بهتره؟
۲برابر کردن ساعت مطالعه
یا حذف بعضی از دروس؟
یا ...
هر نظری بدین منو خوشحال کردین .
ممنون از همتون
۰
۰
ارسال: #۱۳۷۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  دوستان کمک کنید ببینم میشه یا نه
من ۲تا ازمون جدی خوندم رتبم شد ۸۸۰و یکی هم شد ۷۲۰
البته اصلا ب سرفصل های ازمون نرسیدم هنوز ب نظرتون اگر چجور بخونم بهتره؟
۲برابر کردن ساعت مطالعه
یا حذف بعضی از دروس؟
یا ...
هر نظری بدین منو خوشحال کردین .
ممنون از همتون

خیلی یستگی به خودتون داره.اگه توانایی شو دارین سرعت مطالعه رو زیاد کنید ، اگه نه رو درسایی که قوی هستین وقت و تمرکز بیشتری بذارین،(به قول دوستان تو تله ی ایده آل گرایی نیفتین)
برنامه ریزی کنید که حتما به جمع بندی و مرور مطالب برسید

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۰
ارسال: #۱۳۷۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط hosein 94.)
سلام دوستان
ب لطف خدا درس های آمار و منطقی و ساختمان داده هم تموم شد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال: #۱۳۷۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خدا قوت رفیق
منم کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو تموم کردم
فردا هم منطقی (پوران) رو شروع میکنم + پایگاه داده مقسمی
بقیه دوستان هم بیان گزارش بدن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال: #۱۳۷۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خدا قوت رفیق
خیلی ممنونم
منطقی پوران واقعا خوبه ها ولی تو پاسخ تست هاش خیلی جزییات و نگفته فرض ب این گذاشته ک خواننده میدونه
ولی در کل کتاب خوبیه
۰
۰
ارسال: #۱۳۸۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خدا قوت رفیق
خیلی ممنونم
منطقی پوران واقعا خوبه ها ولی تو پاسخ تست هاش خیلی جزییات و نگفته فرض ب این گذاشته ک خواننده میدونه
ولی در کل کتاب خوبیه
ممنون از راهنماییت
ولی من کتاب مقسمی رو هم کنار دستش دارم و از اون هم برا بعضی جاهاش استفاده میکنم مثه شمارنده ها و فیلپ فلاپ ها و...

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۹۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۶۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close