زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص

ارسال: #۱۶
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط kobra2017.)
RE: رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص
(۰۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ)molai نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش و اعلام نتیجه های چند برابر ظرفیت
[تصویر:  439997_Untitled.png]
دوستانی که دعوت به مصاحبه شدن رتبه ( هر دو گرایش) و محل قبولی مصاحبشون رو بگن.
دوستانی که دعوت نشدن هم بگن.
ممنون

سلام من نتونستم ببینم کجا قبول شدم تو سایت هم وارد شدم کدوم سمت نتایج است ؟

سلام. فعلا که نزدن. تو سایت سازمن سنجش زده "در حال انجام" فکر کنم تا شب بزنن چون گفته بودن ۴ تیر میزنن

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ)Mohtava نوشته شده توسط:  بچه ها اطلاعات تکمیلی و روزهای مراجعه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر و شاهد کی اعلام می شه تو سایت خوده دانشگاه ؟ ( به غیر از روزهایی که تو خوده دفترچه نوشته )
من رفتم سایت شاهد فعلا نزده بود

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ)Mohtava نوشته شده توسط:  بچه ها اطلاعات تکمیلی و روزهای مراجعه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر و شاهد کی اعلام می شه تو سایت خوده دانشگاه ؟ ( به غیر از روزهایی که تو خوده دفترچه نوشته )

سلام دوست عزیز
اگر موقع ثبت نام کنکور شماره موبایل داده باشی خود دانشگاه مالک بهت پیامک میزنه و روز و ساعت رو بهت میگه و همچنین لینکی که توی اون همه اطلاعات مربوط به مصاحبه هست رو برات پیامک می کنه پارسال که برای من پیامک کرد.
با آرزوی موفقیت

بله. دوست منم سه سال پیش بریا مصاحبه دانشگاه شاهد بهش پیامک زدن

ولی انموقع تو سایت سازمان سنجش اسامی رو نمینوشتن. امسال قراره اسامی رو از طریق سایت سنجش اعلام کنن؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ ب.ظ
دوستان کسی رو میشناسین دانشگاه مالک قبول شده باشه؟مصاحبه اش چه جوریه؟استخدام میکنن حتما؟
لطفا هرکی هرچی میدونه بگه
به من که پیامک نزدن اصن
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ
سلام
منو دعوت به مصاحبه کردن چون شهرستانم هیچ اطلاعاتی راجع به دانشگاه امام حسین ندارم چنتا سوال برام مهمه کسی میدونه یا دانشجوی اونجاس بگه
۱-ایا حضور تمام وقت در دانشگاه اجباریه
۲-ایا میشه خونه گرفت و خوابگاه نریم
۳-هفته ای چند روز درگیر دانشگاه میشیم و باید کلاس بریم بجز سه ماه اول که دوره پاسداریه(حدودی)
این سه سوال برام مهمه ممنون میشم کسی جواب بده
نرم افزار و شبکه قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
یه چیزی برای من سواله، یعنی نتیجه ی انتخاب رشته ها به همین سرعت مشخص شده؟ توی اطلاعیه میگه کسی که رشته خاص دعوت به مصاحبه شده یعنی انتخاب های قبلیرو نیاورده، پس یعنی نتیجه انتخاب رشته مشخص شده!؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  یه چیزی برای من سواله، یعنی نتیجه ی انتخاب رشته ها به همین سرعت مشخص شده؟ توی اطلاعیه میگه کسی که رشته خاص دعوت به مصاحبه شده یعنی انتخاب های قبلیرو نیاورده، پس یعنی نتیجه انتخاب رشته مشخص شده!؟

این متن رو یه جا دیدم نمیدونم درسته یا نه:

"گویا امسال نحوه انتخاب به اینصورت بوده که افرادی که مثلا انتخاب دهم خود را بورسیه زدندو رتبه اشان طوری بوده که حداقل سه رشته از انتخابهای یک تا ده را قبول میشده اند،دیگر سنجش اسامی این افراد را برای بورسیه نمیدهد چون اینها در همان انتخابهای یک تا ده قبول میشده اند.
اما اگر فردی در انتخابهای مثلا بیستم بورسیه را انتخاب کرده و برای مصاحبه هم دعوت شده دوحالت دارد:
۱_اینکه در انتخابهای یک تا ۲۰اصلانمره علمی برا قبول شدن دران انتخاب را نداشته است.
۲_در انتخابهای یک تا بیست حداقل یک و حداکثر دو تا را ممکن بوده که قبول شود،اما سنجش ان بورسیه را هم برایش معرفی کرده یعنی تا انتخاب بیستم امکان قبول شدن در حداکثر سه کد رشته را داشته است.
و اگر کسی در شهریور ماه بخواهد به یکی از ان دو رشته قبل از انتخاب بیستم هم برود میتواند به ان دانشگاه برود و مشکلی ندارد"

شما با چه رتبه ای دعوت به مصاحبه شدین؟
کدوم دانشگاه؟
انتخاب قبلی هاتون چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط jentelman1990.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ)kobra2017 نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ)molai نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش و اعلام نتیجه های چند برابر ظرفیت
[تصویر:  439997_Untitled.png]
دوستانی که دعوت به مصاحبه شدن رتبه ( هر دو گرایش) و محل قبولی مصاحبشون رو بگن.
دوستانی که دعوت نشدن هم بگن.
ممنون

سلام من نتونستم ببینم کجا قبول شدم تو سایت هم وارد شدم کدوم سمت نتایج است ؟

سلام. فعلا که نزدن. تو سایت سازمن سنجش زده "در حال انجام" فکر کنم تا شب بزنن چون گفته بودن ۴ تیر میزنن

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ)Mohtava نوشته شده توسط:  بچه ها اطلاعات تکمیلی و روزهای مراجعه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر و شاهد کی اعلام می شه تو سایت خوده دانشگاه ؟ ( به غیر از روزهایی که تو خوده دفترچه نوشته )
من رفتم سایت شاهد فعلا نزده بود

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ)Mohtava نوشته شده توسط:  بچه ها اطلاعات تکمیلی و روزهای مراجعه برای مصاحبه دانشگاه مالک اشتر و شاهد کی اعلام می شه تو سایت خوده دانشگاه ؟ ( به غیر از روزهایی که تو خوده دفترچه نوشته )

سلام دوست عزیز
اگر موقع ثبت نام کنکور شماره موبایل داده باشی خود دانشگاه مالک بهت پیامک میزنه و روز و ساعت رو بهت میگه و همچنین لینکی که توی اون همه اطلاعات مربوط به مصاحبه هست رو برات پیامک می کنه پارسال که برای من پیامک کرد.
با آرزوی موفقیت

بله. دوست منم سه سال پیش بریا مصاحبه دانشگاه شاهد بهش پیامک زدن

ولی انموقع تو سایت سازمان سنجش اسامی رو نمینوشتن. امسال قراره اسامی رو از طریق سایت سنجش اعلام کنن؟؟؟

نتایج رو که ۳ تیر و نزدیکای بعدظهر اعلام کردن.یک روز زودتر از ۴ تیر و اعلام قبلی شون.

اون "در حال انجام "که تو اون جدول مربوط به "برنامه زمانی آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶" زدن یعنی الان تو بازه مشخص شده و در حال انجام هست.(دهه اول تیر ماه که از ۳ تیر شروع شده)

برای مشاهده نتیجه باید "ورود به سیستم" زده بشه و سپس اطلاعات درخواستی داوطلب وارد بشه. بعد از ورود، (عکسی که در پیوست گذاشتم) اگر در انتهای صفحه مربوط به داوطلب، گزینه ای به نام "مشاهده نتایج بورسیه" بود یعنی دعوت به مصاحبه . اگه روش کلیک بشه نوشته چه کدرشته هایی.

روال اعلام نتایج اینه که تو سایت سنجش میزنه.
برای اطلاع زمانبندی مراجعه، دست خود دانشگاه مربوطه اس که پیامک بده یا نه.
تو اطلاعات راهنمای معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت هم نوشته به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه بشه.مثل سایت دانشگاه شاهد

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  یه چیزی برای من سواله، یعنی نتیجه ی انتخاب رشته ها به همین سرعت مشخص شده؟ توی اطلاعیه میگه کسی که رشته خاص دعوت به مصاحبه شده یعنی انتخاب های قبلیرو نیاورده، پس یعنی نتیجه انتخاب رشته مشخص شده!؟

به قول خودشون طبق اطلاعیه، نتیجه انتخاب رشته مربوط به کدرشته های قبل از کدرشته نیمه متمرکز بررسی کردند.
حتی دکتر یوسفی هم متعجب بود به این سرعت مشخص شده

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)جسی نوشته شده توسط:  دوستان کسی رو میشناسین دانشگاه مالک قبول شده باشه؟مصاحبه اش چه جوریه؟استخدام میکنن حتما؟
لطفا هرکی هرچی میدونه بگه
به من که پیامک نزدن اصن

مالک رو دقیقا نمیدونم ولی مصاحبه، مصاحبه عقیدتی -سیاسی دینی باید باشه.
قول استخدام و حتمی بودن استخدام که فکرنکنم.شاید بگن اولویت داره.
یادمه یکی از آشناها فوق مکانیک یا برق از مالک اشتر اصفهان گرفت. الانم جایی دیگه کار میکنه.
پیامک ندادن اونا، شاید به خاطر مواجهه با تعطیلی های عید باشه. تو سایت شون هم بابت زمان بندی مراجعه(و در صورت لزوم مدارک درخواستی مثل کارت ملی و شناسنامه و ..) تا الان اطلاع رسانی نکردن.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  یه چیزی برای من سواله، یعنی نتیجه ی انتخاب رشته ها به همین سرعت مشخص شده؟ توی اطلاعیه میگه کسی که رشته خاص دعوت به مصاحبه شده یعنی انتخاب های قبلیرو نیاورده، پس یعنی نتیجه انتخاب رشته مشخص شده!؟

این متن رو یه جا دیدم نمیدونم درسته یا نه:

"گویا امسال نحوه انتخاب به اینصورت بوده که افرادی که مثلا انتخاب دهم خود را بورسیه زدندو رتبه اشان طوری بوده که حداقل سه رشته از انتخابهای یک تا ده را قبول میشده اند،دیگر سنجش اسامی این افراد را برای بورسیه نمیدهد چون اینها در همان انتخابهای یک تا ده قبول میشده اند.
اما اگر فردی در انتخابهای مثلا بیستم بورسیه را انتخاب کرده و برای مصاحبه هم دعوت شده دوحالت دارد:
۱_اینکه در انتخابهای یک تا ۲۰اصلانمره علمی برا قبول شدن دران انتخاب را نداشته است.
۲_در انتخابهای یک تا بیست حداقل یک و حداکثر دو تا را ممکن بوده که قبول شود،اما سنجش ان بورسیه را هم برایش معرفی کرده یعنی تا انتخاب بیستم امکان قبول شدن در حداکثر سه کد رشته را داشته است.
و اگر کسی در شهریور ماه بخواهد به یکی از ان دو رشته قبل از انتخاب بیستم هم برود میتواند به ان دانشگاه برود و مشکلی ندارد"

شما با چه رتبه ای دعوت به مصاحبه شدین؟
کدوم دانشگاه؟

من کلا دانشگاه های خاص رو نزدم، ولی تعجب کردم از این سرعت! امیدوارم موقع اعلام نتایج نهایی شوکه نشیم!
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ
کسایی که مصاحبه دعوت شدن لطفا رتبه و محل رو بگن. بلکه بقیه با مقایسه بتونن قبول شدنشون رو حدس بزنن
۱
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  کسایی که مصاحبه دعوت شدن لطفا رتبه و محل رو بگن. بلکه بقیه با مقایسه بتونن قبول شدنشون رو حدس بزنن

بله منم امیدوارم دوستان بگن.
حتی دوستانی که قبول نشدن هم بگن
چون با این قوانینی که امسال گذاشتن میشه دیگه به راحتی قبولی ها رو حدس زد
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ
من دعوت به مصاحبه نشدم

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  من دعوت به مصاحبه نشدم

کدوم دانشگاه رو زده بودین؟
رتبه‌ای که زدین ( ۲۱۰) کنکور کامپیوتره یا آیتی؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  من دعوت به مصاحبه نشدم

والا ۲۱۰ آیتی و ۳۰۰ نرم شدم
قبلیا تهرانو شیراز فقط.حدس من روی شیرازه.
من امنیت مالکو زده بودم و امنیت دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali hjt , sciencelover
ارسال: #۲۸
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۵ ق.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  

به نظرم شیراز رو راحت آووردین
و این که دانشگاه امینت ملی هنوز اعلام نشده...بعدا اعلام میشه

من هنوز منتظرم ببینم با چه رتبه ای شاهد دعوت شدن...چون شاهد اخر تهرانه و اگه رتبش رو بدونیم میشه تقریبا رنج قبولی های تهران رو حدس زد
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ق.ظ، توسط alizl70.)
قربانت
من ۲ سال پیش ۳۳۰ شدم دعوت به مصاحبه ی شاهد شدم.اون سال تا ۲۷۰ ۸۰ هم شاهد قبول شدن
رنج قبولیای تهران مشخصه فکر کنم.
مالک با ۲۵۰ هم میشه قبول شد.
شبانه های تهران تا زیر ۲۰۰

۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط kobra2017.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  کسایی که مصاحبه دعوت شدن لطفا رتبه و محل رو بگن. بلکه بقیه با مقایسه بتونن قبول شدنشون رو حدس بزنن

بله منم امیدوارم دوستان بگن.
حتی دوستانی که قبول نشدن هم بگن
چون با این قوانینی که امسال گذاشتن میشه دیگه به راحتی قبولی ها رو حدس زد

سلام. من همسرم با رتبه ۱۴۲ دانشگاه شاهد که انتخاب ۱۷ هم از ۲۰ تا انتخاب بود دعوت نشد. قبلش شبانه های تهران رو زده بود که احتمالن چون قبول میشه دعوتش نکردن

(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  

به نظرم شیراز رو راحت آووردین
و این که دانشگاه امینت ملی هنوز اعلام نشده...بعدا اعلام میشه

من هنوز منتظرم ببینم با چه رتبه ای شاهد دعوت شدن...چون شاهد اخر تهرانه و اگه رتبش رو بدونیم میشه تقریبا رنج قبولی های تهران رو حدس زد
بنظرم رتبه های بالای صد البته به شرط اینکه در اولویت های اول هم انتخاب کنید دانشگاه شاهد دعوت میشید ضمن اینکه تا رتبه ۳۰۰ بنظرم جا داره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sciencelover

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۴۹ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۹۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۱۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۱۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۴۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۸۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close