زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۳۷۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان خوب هستین ؟
من پارسال برای ارشد خوندم اما موفق نشدم جایی که مد نظرم بود با رتبه ی دلخواهم قبول بشم...
امسال تا الان هیچکاری نکردم واسه درس ها ... میخوام شروع کنم .. سرکارم میرم نمیدونم میتونم یا بیخیالش بشم ! هعییییی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوب هستین ؟
من پارسال برای ارشد خوندم اما موفق نشدم جایی که مد نظرم بود با رتبه ی دلخواهم قبول بشم...
امسال تا الان هیچکاری نکردم واسه درس ها ... میخوام شروع کنم .. سرکارم میرم نمیدونم میتونم یا بیخیالش بشم ! هعییییی

بخون ضرر نداره که
اومدیمو قبول شدی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzaneh.bn
ارسال: #۳۷۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان گرامی کسی اطلاع نداره که فصل طراحی مدارات آسنکرون توی مدار منطقی جزء سرفصل های کنکور هست یا نه؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۳۷۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط hun73r.9h0s7.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
.........
۰
۰
ارسال: #۳۸۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان گرامی کسی اطلاع نداره که فصل طراحی مدارات آسنکرون توی مدار منطقی جزء سرفصل های کنکور هست یا نه؟؟

سلام .
.توی آزمونهای آزمایشی اکثر موسسات از این مبحث تست میآد .احتمالش کمه که جز سر فصل نباشه
۰
۰
ارسال: #۳۸۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Alirezaj نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان گرامی کسی اطلاع نداره که فصل طراحی مدارات آسنکرون توی مدار منطقی جزء سرفصل های کنکور هست یا نه؟؟

سلام .
.توی آزمونهای آزمایشی اکثر موسسات از این مبحث تست میآد .احتمالش کمه که جز سر فصل نباشه

آره..سوال هست ازش توی آزمون ها...ولی من همون روزی که این سوال رو گذاشتم رفتم و کل فصلشو خوندم (جز اون بخش ASM که واقعا میره توی مدار منطقی پیشرفته) کلن چیز خاصی نداره..یدونه تخصیص کد داره و یدونه طراحی مدارات آسنکرون در حد خیلی مبتدی و Race و روش های رفع این مشکل race....
امسال ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد از قسمت HDL سوال بیاد...چون هست توی سرفصل...
بازم تشکر

۰
۰
ارسال: #۳۸۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
دوستان کسی سیگنال مطالعه کرده ؟ چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟ گسی جزوه ای از تدریس دکتربابایی زاده که فیلمش در مکتب خونه موجود هست داره؟
۰
۰
ارسال: #۳۸۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Regan نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوب هستین ؟

بخون ضرر نداره که
اومدیمو قبول شدی
چشم ولی ادم نمیدونه تو این مدت کم چی بخونه Big GrinHuhWink
۰
۰
ارسال: #۳۸۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ق.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  چشم ولی ادم نمیدونه تو این مدت کم چی بخونه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  wink.gif]
معلوم نیست امسال سنجش باز چه خوابی ببینه
ولی مشترک رو بیشتر بخونید.. تا میتونید دروس مشترک رو بخونید.. هرچقدر میتونید مشترک رو بخونید. . چقدر تاکید کردم Big Grin حتما در جریانید که پارسال هر کی مشترک رو خوب جواب داده بود رتبه بهتری هم آورده بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzaneh.bn
ارسال: #۳۸۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ق.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  چشم ولی ادم نمیدونه تو این مدت کم چی بخونه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  wink.gif]
معلوم نیست امسال سنجش باز چه خوابی ببینه
ولی مشترک رو بیشتر بخونید.. تا میتونید دروس مشترک رو بخونید.. هرچقدر میتونید مشترک رو بخونید. . چقدر تاکید کردم Big Grin حتما در جریانید که پارسال هر کی مشترک رو خوب جواب داده بود رتبه بهتری هم آورده بود.

آره دقیقا... منم تو مشترک کم اووردم پارسال . ماشاله بچه ها خیلی درصدای مشترکشون بالا بود باورم نمیشد اینقد بچه ها بالا بزنن
مرسی که راهنمایی کردی HeartRolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
برای شبکه؛ آیا باید کتاب "شبکه های کامپیوتری تنن بام، ترجمه دکتر پدرام) رو بخونم؟ اگر نه؛ پس چه کتابی رو باید بخونم؟
سوال دوم اینکه، آیا باید از فصل ۱ تا آخر کتاب بخونم؟ یا فقط فصل های خاصی توی آزمون سوال میاد؟ چه فصل هایی؟
۰
۰
ارسال: #۳۸۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Davood21 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای شبکه؛ آیا باید کتاب "شبکه های کامپیوتری تنن بام، ترجمه دکتر پدرام) رو بخونم؟ اگر نه؛ پس چه کتابی رو باید بخونم؟
سوال دوم اینکه، آیا باید از فصل ۱ تا آخر کتاب بخونم؟ یا فقط فصل های خاصی توی آزمون سوال میاد؟ چه فصل هایی؟

سلام و عرض ادب..
برای شبکه فقط تمرین های کتاب کراس و راس رو باید خوند اونم چهار فصل اولش...خیلی از سوالای کنکور دقیقا از همون تمرین ها گرفته میشه..واسه فصل پیوند داده و MAC ادرس باید تمرین های کتاب لئون گارسیا رو خوند...همین...همین..همین...همین...
من به عینه تمام سوالات رو توی تمرین ها دیدم..شباهتشون خیلی زیاد بود....بعضی سوالا هم که کلن سختن..جوری سوال میدن طراح سوالا که نتونی حل کنی...حالا به نحوه ها مختلف..یکی اینکه سوال رو الکی میپیچونن...یکی اینکه سوال خیلی وقت گیره..یکی هم اینکه سوال سخته و جدید هست به شدت...
موفق باشی...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Davood21
ارسال: #۳۸۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
خواهشمندم اگر کسی در ترم اخیر کلاس کامپایلر دکتر کارگهی در موسسه نصیر شرکت کرده، لطف کنن جزوشون رو برای استفاده سایر دوستان قرار بدن.
سپاس
۰
۰
ارسال: #۳۸۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام بچها.
نظریه زبان فصل های مهمش کدوم فصل های؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۹۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها.
نظریه زبان فصل های مهمش کدوم فصل های؟
ممنون

فک کنم زبان های منظم و زبان های مستقل از متن به نسبت بقیه فصل ها مهم تر باشن...ولی خب کلن ۴ تا تست میاد از نظریه...احتمالا از هر فصل یه سوال بدن :-))))) ول خب معمولا ازین دو فصل همیشه سوال هست دو سه تا...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close