زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل تننباوم - راهنمایی

ارسال:

marvelous پرسیده:

سیستم عامل تننباوم - راهنمایی

با سلام، امیدوارم که سوالم رو در مورد کتاب مورد نظرم تو بخش درست ایجاد کرده باشم.

امروز این کتاب از غیب برای من رسید. یعنی غیب که نه متصدی کتابخونه محلمون برام کنار گذاشته بود. با توجه به اینکه امسال کنکوری هستم و ارشد هوش مصنوعی میخوام امتحان بدم میخواستم ببینم از این کتاب هم میتونم به عنوان منبع استفاده کنم؟ آیا خوندنش برام خوبه الان تو این موقعیت؟
راهنمایی کنید.
سپاسگذارم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

شبگرد پاسخ داده:

RE: سیستم عامل تننباوم - راهنمایی

[quote='marvelous' pid='470031' dateline='1565728403']
با سلام، امیدوارم که سوالم رو در مورد کتاب مورد نظرم تو بخش درست ایجاد کرده باشم.

امروز این کتاب از غیب برای من رسید. یعنی غیب که نه متصدی کتابخونه محلمون برام کنار گذاشته بود. با توجه به اینکه امسال کنکوری هستم و ارشد هوش مصنوعی میخوام امتحان بدم میخواستم ببینم از این کتاب هم میتونم به عنوان منبع استفاده کنم؟ آیا خوندنش برام خوبه الان تو این موقعیت؟
راهنمایی کنید.
سپاسگذارم
تا اونجایی که من میدونم منبع سیستم عامل کتاب سیلبرشاتس هست. کتاب کنکوری هم یکیش کتاب دکتر حقیقت خوب هست یکیش هم کتاب راهیان ارشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

marvelous پاسخ داده:

(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  [quote='marvelous' pid='470031' dateline='1565728403']

راهنمایی کنید.
سپاسگذارم
تا اونجایی که من میدونم منبع سیستم عامل کتاب سیلبرشاتس هست. کتاب کنکوری هم یکیش کتاب دکتر حقیقت خوب هست یکیش هم کتاب راهیان ارشد

ممنونم از راهنمایی شما.
حالا در کل بخونمش یا ارزش نداره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

عزیز دادخواه پاسخ داده:

(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  [quote='marvelous' pid='470031' dateline='1565728403']

راهنمایی کنید.
سپاسگذارم

ممنونم از راهنمایی شما.

یه زمانی مرجع بود اما الان نیست.خوندنش فقط وقت تلف کردنه.
درمورد منابع پیشنهای دوستمون که گفتند دکتر حقیقت . این منبع بهترین و اصلی ترین منبع سیستم عامل هست. دقت کنید که انتشارات پر باشه نه پارسه. پارسه قدیمیه و بعدا ویرایش شده.
در مورد کتاب راهیان ارشد این کتاب فقط تستهای کنکور سالهای قبل هست چیز دیگه ای نداره که این تستها همشون در کتاب دکتر حقیقت هست.
منابع فرعی هم یکیش ویس دکتر حقیقت هست که فکر میکنم توی کانالی به اسم رایان آزمون گذاشتن. البته اگه با ویس شنیدن مشکلی نداری.
یکی هم فیلم کلاس خلیلی فر هست که شنیدم خوبه اما ندیدم. ظاهرا خلیلی فر سیستم عامل رو بهتر از بقیه ی درسها تدریس میکنه. البته خودم ندیدم و هیچ نظری ندارم.
خلاصه اینکه توصیه بیش از نود و نه درصد رتبه برترهای چند سال اخیر برای این درس کتاب دکتر حقیقت هست.

یه چیز دیگه هم اضافه کنم. پوران یه کتاب سیستم عامل داره که خوبی که داره اینه که مثلا اگر الگوریتمی رو گفته توی متن درس مثال زیاد زده براش و درست حسابی یاد میگیری اما تو کتاب دکتر حقیقت اومد الگوریتمی رو گفته هیچ مثالی براش نزده البته بعدا توی تست ها توضیح داده اما بدیش اینه که وقتی میرسی به تستها هیچی نمیشه زد چون تستها ادامه ی آموزششه. واسه همین من کتاب پوران نوشته ی موسوی رو هم میخونم. دقت کنید که پوران احتمالا یه سیستم عامل دیگه هم داشته باشه.

ارسال:

marvelous پاسخ داده:

(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۳ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  [quote='marvelous' pid='470031' dateline='1565728403']

راهنمایی کنید.
سپاسگذارم

ممنونم از راهنمایی شما.

یه زمانی مرجع بود اما الان نیست.خوندنش فقط وقت تلف کردنه.
درمورد منابع پیشنهای دوستمون که گفتند دکتر حقیقت . این منبع بهترین و اصلی ترین منبع سیستم عامل هست. دقت کنید که انتشارات پر باشه نه پارسه. پارسه قدیمیه و بعدا ویرایش شده.
در مورد کتاب راهیان ارشد این کتاب فقط تستهای کنکور سالهای قبل هست چیز دیگه ای نداره که این تستها همشون در کتاب دکتر حقیقت هست.
منابع فرعی هم یکیش ویس دکتر حقیقت هست که فکر میکنم توی کانالی به اسم رایان آزمون گذاشتن. البته اگه با ویس شنیدن مشکلی نداری.
یکی هم فیلم کلاس خلیلی فر هست که شنیدم خوبه اما ندیدم. ظاهرا خلیلی فر سیستم عامل رو بهتر از بقیه ی درسها تدریس میکنه. البته خودم ندیدم و هیچ نظری ندارم.
خلاصه اینکه توصیه بیش از نود و نه درصد رتبه برترهای چند سال اخیر برای این درس کتاب دکتر حقیقت هست.

یه چیز دیگه هم اضافه کنم. پوران یه کتاب سیستم عامل داره که خوبی که داره اینه که مثلا اگر الگوریتمی رو گفته توی متن درس مثال زیاد زده براش و درست حسابی یاد میگیری اما تو کتاب دکتر حقیقت اومد الگوریتمی رو گفته هیچ مثالی براش نزده البته بعدا توی تست ها توضیح داده اما بدیش اینه که وقتی میرسی به تستها هیچی نمیشه زد چون تستها ادامه ی آموزششه. واسه همین من کتاب پوران نوشته ی موسوی رو هم میخونم. دقت کنید که پوران احتمالا یه سیستم عامل دیگه هم داشته باشه.

ممنونم دوست عزیز
خوشبختانه من مال انتشارات پر رو دارم کتاب سیستم عامل حقیقت رو و همونو دارم میخونم. خب حالا که میگی مرجع هم نیست و قدیمی شده این کتاب تننباوم میدم دوباره به کتابخونه. نصیحتهات فوق العادن. یک دنیا ممنونمSmileHeart
پوران رو هم حتما همین موسوی رو میگیرم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۱۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  سیستم عامل سیلبرشاتز marvelous ۱ ۲,۰۷۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۴,۵۵۶ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close