زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جک و طنز

ارسال: #۳۹۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
RE: جک و طنز
یکی ۱ پازل رو بعد دو سال حل میکنه به دوستش میگه . اونم میگه فکر نمیکنی یه کم طول کشیده؟ میگه نه روش نوشته واسه ۱۰-۷ سال
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , firouzi.s
ارسال: #۳۹۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)baziramzi.ir نوشته شده توسط:  یکی ۱ پازل رو بعد دو سال حل میکنه به دوستش میگه . اونم میگه فکر نمیکنی یه کم طول کشیده؟ میگه نه روش نوشته واسه ۱۰-۷ سال

آقا تقلب کردی
این تو مجله موفقیت نوشتهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir
ارسال: #۳۹۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط baziramzi.ir.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)baziramzi.ir نوشته شده توسط:  یکی ۱ پازل رو بعد دو سال حل میکنه به دوستش میگه . اونم میگه فکر نمیکنی یه کم طول کشیده؟ میگه نه روش نوشته واسه ۱۰-۷ سال

آقا تقلب کردی
این تو مجله موفقیت نوشتهBig Grin

چه جالب پس یکی دیگه :

یکی یه تلویزیون می خره می ره کنترلشو پس می ده .می گه:آقا ماشین حساب توش بود حروم خوری به ما نیومده.
حیف نون یه دوقلو می بینه میزنه زیر خنده میگن:چرا میخندی؟میگه:بابا تابلوئه که فتوشاپه!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , firouzi.s , pos , Mohammad-A
ارسال: #۳۹۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
جک و طنز
یه روز یه پیرزنه توی اتوبوس داد زد: نی نای نای نای نی نای نای نای. همه براش کف زدند. پیرزنه که از کار مردم تعجب کرده بود از توی کیفش دندونای مصنوعیشو درآورد و توی دهنش گذاشت و گفت: ننه نیاورون نیگردار

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Mansoureh , Mohammad-A
ارسال: #۳۹۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
جک و طنز
یادمه قبلا می رفتیم عروسی سر سفره عقد به عروس و داماد سکه کادو میدادند.بعد که گرون شد نیم سکه میدادند بعد ربع سکه ... اگه همین جور پیش بره باید سر سفره عقد به عروس و داماد بگیم آفرین! آفرین!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۳۹۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ق.ظ
جک و طنز
تو مترو یارو دست کرده تو جیبم , دستشو گرفتم میگم راحتی داداش ؟ میگه ا ا ا جیبه تو بود؟ بابا بگو دیگه , یه ربه دارم میگردم , فکر کردم موبایلمو زدن , نزدیک بود داد بیداد کنم یه بی گناهی متهم شه ....
====================================================
سر کلاس زبان خارجه استاد از رفیقم چیزی پرسیده که باید به انگلیسی جوابشو میداده.
چند ثانیه طول کشید واون همون طور که داشت فکر می‌کرد با خنده گفت :
....loading, please wait
======================================================
ادامه دارد... Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , **sara** , انرژی مثبت , diligent , Maryam-X
ارسال: #۳۹۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
جک و طنز
میبینم از تو اشپزخونه سر و صدا میاد، رفتم میبینم داداشه هی در یخچال رو باز و بست میکنه میگم چرا همچین میکنی .... کنده شد!!!! میگه دارم Refresh میکنم ببینم چیز جدید پیدا میکنم یا نه !!

ارسال: #۳۹۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  ...
وضعِ نت یه جوری شده که ،
هفت هشت تا تب باز می کنی ،
بعد مثل سیخای کباب هی دونه دونه ازاون اول تا آخر بهشون سرمیزنی ببینی درچه وضعیه،لود شده یا نه..!
....

ممنون خیــــــــلــــــــــــی باحال بود
بعد از این که این رو خوندم همش همین حس رو دارمTongue

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۳۹۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ب.ظ
جک و طنز
دانشجوی عزیز،
وقتی که شما سر کلاس اس ام اس میفرستی من کاملا متوجه میشم، چون هیچ احمقی به خشتک خودش زل نمیزنه در حالی که لبخند روی لباشه !
دوستدار تو،
استاد

سپاس‌گزاری شده توسط: ali reza
ارسال: #۴۰۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  غلطنامه:
زنبوردار : کسی که همسر بلوند دارد
کاشمری : در آرزوی ازدواج
...

واکنش : بازش کن
بیناموس : موشی که از قدرت بینایی بالایی برخوردار است
آنکارا : منظور آن کارها است
سوگند : خیلی افتضاح
باقرخان : خواننده ای که در هنگام خواندن قر می دهد
منافات : دختری به نام فاطمه که دوستانش اورا مونا صدا می کنند
آدیداس : داس معمولی
عطسه : راس ساعت سه
کدخدا : کسی که به برنامهٔ اتوکد تسلط دارد
فروتن : آمپول
سیتوپلاسم : به خاطر تو پلاس و علاف هستم
عرضه اندام : پهنای شکم را گویند
مملکت : گربه مملی
Al Pacino : همه پاهاتووون رو ورچینین
Hello Honey : جهنم و عزیزم! کوفت و عزیزم!
Histogram : شما (دوست) گرامی، خفه شو!
Eminem : امین هستم

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , R.SH , Xilinx , Shiny , zzsnowdrop , ali reza
ارسال: #۴۰۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط banou.)
جک و طنز
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  باقرخان : خواننده ای که در هنگام خواندن قر می دهد
کدخدا : کسی که به برنامهٔ اتوکد تسلط دارد
سیتوپلاسم : به خاطر تو پلاس و علاف هستم
Eminem : امین هستم
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grinخیلی خندیدم.تشکر

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۴۰۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
جک و طنز
ای کسانی که ایمان آوردید، جدی جدی ایمان آوردید؟ دیگه آیه نازل نکنیم؟ ردیفه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Shiny , nikou , nasogh
ارسال: #۴۰۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
شوخی با رشته های تحصیلی دانشجویان :
مهندسی کامپیوتر Heart
انتخاب این رشته فقط به افراد با استقامت بالا پیشنهاد می شود. زیرا نشستن پشت کامپیوتر برای ساعات طولانی و انجام بازی های پر اضطرابی همچون GTA,FIFA11وcall of... همچنین ول گشتن در facebookبه طور ۲۴ ساعته به توانایی های بالایی احتیاج دارد.

مهندسی برق : Idea
اولین جرقه های ذهنی دانشجویان برق در دوران کودکی و با دیدن بابا برقی در تلویزیون رخ می دهد. در ابتدای قبولی دچار خود شیفتگی حاد می شوند و خود را از نوادگان ادیسون می بینند.Big Grin هر چه عینک شما ته استکانی تر رتبه ی شما بهتر. هر چه موهای شما فرتر , بلندتر و به هم ریخته تر نزدیکی شما به مرحوم ادیسون بیشتر!! پس از گذراندن چند ترم با موجوداتی به غیر از سیم وباتری اشنا می شوند و تازه می فهمند که یار مهربان تری از کتاب هم وجود دارد.

مهندسی پزشکی :
ایا میخواهید با یه تیر دو نشون بزنید؟! با گرفتن یک لیسانس هم دکتر شوید هم مهندس!!صددرصد تضمینی!!! شما پس از فارغ التحصیلی در بیمارستان های مختلف مشغول به تعمیر تخت,ویلچیر و بقیه می شوید اما از لذات اختصاصی کار شما این است که در بیمارستان گاهی شما را با دکتر اشتباه می گیرند,در این هنگام شما می توانید شخص مورد نظر را سرکار گذاشته و بسی حال بنمایید.Tongue

مهندسی هوا فضا :
دانشجویان هوا فضا در ابتدای تحصیل همگی خود را در ناسا می بینند اما در اواخر ان عموما در اژانس های هواپیمایی مشغول به کار میشوند, البته طی کشیدن باند فرودگاه,پاک کردن شیشه هواپیما و پنچرگیری چرخ هواپیما نیز جزء اینده شغلی این رشته محسوب می شود.
این دانشجویان در ایران حدود ٣٠ واحد درس اجباری "توپولف از برادران رایت تا کنون" را پاس می کنند. اگه زنده بموننTongue

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , Joonz , esi , ssjj , maryami , nasogh
ارسال: #۴۰۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ق.ظ
من هیچوقت نفهمیدم چرا آدما زیرِ پتو احساس امنیت میکنن,

حالا گیریم یه قاتل اومد توی اتاق خواب بعد حتما میگه:

«الان اومــــــدم بکــــشمـــــــِــــت...اَه لعنتی پتو داره نمیشه!»
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Xilinx , esisonic , R.SH , Shiny , ashkan_d13 , nasogh
ارسال: #۴۰۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ق.ظ
جک و طنز
حاضرم با کل وزارت اطلاعات و امنیت کل بندازم ، شرط میبندم نمیتونن آجیل های شب عید که مامانم قایم کرده ، تو خونه پیدا کنن

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , farazin , diligent , Shiny , mamat , nikou , Maryam-X , Aurora , baran , nasogh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb طنز؛ آزرده نمی‌کنند! mr.sinbad2016 ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mr.sinbad2016
Big Grin عاقبت ازدواج با یک مرد برنامه نویس !!!!!!! ( طنز ) aminomidi ۰ ۳,۰۷۴ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  سوال کنکور کارشناسی ارشد آریایی شناسی گرایش فرهنگ (طنز!) Amir V ۹ ۲۵۶ ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mänu
  متن طنز به مناسبت روز دختر ف.ش ۶۶ ۵۰,۲۵۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close