زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تفاوت ها

ارسال: #۶۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ
تفاوت ها
آقا سامان...شما حرفت کاملا ً درسته...
ولی یکم به خارج از مانشت و جامعه ی مهندسی یه نگاه بنداز
خیلی ها به فکر منافع خودشونن و بقیه ی مردم رو بیخیالن
پایه ی ما مشکل داره و خدار رو شکر یه روز خوب میاد..
اوه اوه...بحث سیاسی شد...
بیخیال این حرفا
محمّد آقا بازم تفاوت بزار حال کنیم!!!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366
ارسال: #۶۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
تفاوت ها
خیلی از نظرات دوستان اینجا میتونه درست باشه اما یه مسئله ای که همیشه اینجور مواقع ذهنم به سمتش میره اینه که یه منتقد اول باید خودش به حرفی که میزنه عمل کنه یعنی همون ضرب المثل معروف که میگه " سخنی که از دل برآید بر دل نشیند " البته اینجا منظورم واقعاً به هیچ یک از دوستان عزیز نیست و نظر همشون محترمه ولی واقعاً خیلی وقتا ما ایرانی ها عادت داریم شدیداً از یه رفتار و روشی نقد میکنیم در حال که توی شرایط دیگه خودمون مرتکب همون عمل میشیم ....
من واقعاً به این اعتقاد دارم که وقتی هرکس اصلاح و تغییر رو از خودش شروع کنه اونوقت کل جامعه اصلاح میشه و پیشرفت و تمدن حاصل میشه.
داستان معروفی درباره این مسئله هست که شاید شنیده باشید ولی شنیدن مجددش خالی از لطف نیست.
یه بزرگی اینطور روایت میکنه که : "وقتی بچه بودم تصمیم داشتم وقتی بزرگ شدم دنیا رو عوض کنم،یه کم که بزرگتر شدم فهمیدم که دنیا رو نمیتونم عوض کنم ولی میتونم کشورم رو اصلاح کنم،وقتی به سنین نوجوانی رسیدم دیدم کشورم رو هم نمیتونم اصلاح کنم و فقط میتونم شهرم رو اصلاح کنم.وقتی جوانی پخته شدم دریافتم شهرم را هم نه که فقط در محله ام میتونم تغییر ایجاد کنم و سرانجام وقتی به پختگی رسیدم دریافتم من فقط قادرم خودم رو اصلاح کنم و اصلاح جهان با اصلاح خودم امکان پذیر است."

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366 , Bache Mosbat , esisonic , nikou
ارسال: #۶۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ
تفاوت ها
من میگم اگه ما، کارمونو درست انجام بدیم...
بقول بزرگی، ما مأمور به وظیفه ایم، نه نتیجه...
شما ژاپن (رو که خیلی هم دوستش دارین و دوس دارین اونطوری باشیم Smile) رو ببینین. مثلا موقعیت جغرافیاییش. میشه گفت جزو بدترین موقعیتهاست. کوهستانی، جزیره ای، زلزله خیز(در حد لالیگا). اما در بعضی محصولات کشاورزی، حتی حرف اولو میزنه. یا اقلا همون شده زمینه پیشرفتشون که بیان و محکم ترین بناهای دنیا رو بسازن که با ۸ ریشتر، تکونش نمیده... اگه اونام میگفتن: "ما نمیریم طرف این چیزا، چون شرایطشو نداریم" و صبر میکردن تا شرایطشون درست شه، تا حالا که هیچ، تا قیامت هم به جایی نمیرسیدن...
بازم میگم؛ حرف من اینه که باید، باید، باید از خودمون -من، شما و...- شروع کنیم... هرکسی، مسئول عمل خودشه...
(یه حکایت جالب هم بگم که خالی از لطف نیست: زمان حضرت ابراهیم که قرار بود حضرتو بندازن توی آتیش، وقتی نمرود، حضرت رو به داخل آتیش پرتاب کرد، - میدونین که آتش بر ایشون گلستان شد- اما قبلش، حضرت دید که پرنده ای دائم داره میره و میاد. حضرت از پرنده پرسید: تو چرا میری و میای؟ چیکار میکنی؟ پرنده میگه: میرم منقارمو پر آب میکنم و میارم روی آتیش میریزم تا خاموش شه!!! (فکر کنین جهنمو بخواین با قطره چکان خاموش کنینSmile) بعد حضرت میخنده و میگه: بابا! این کار تو که تاثیری نداره! خودتم میدونی که با این چند قطره نمیتونی این کارو کنی. پرنده میگه: اما عوضش وظیفه خودمو درست انجام دادم و وقتی در قیامت مواخذه کنن که فلان موقع چه میکردی و چه اقدامی کردی؟ میتونم بگم نهایت تلاشمو کردم... وظیفمو کامل انجام دادم و پیش وجدان خودم آسوده ام...)
خب. حالا شما میتونی برداشت کنی که چه کار احمقانه ای بوده و بعد بشینی و به «تفاوت ها»، بخندی و بگی مشکل از «بالا» ست، یا به اندازه ی سهم خودت، هر کاری، ولو کوچیکو انجام بدی... خودتی و وجدان خودت... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366 , Bache Mosbat
ارسال: #۶۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط mohammad_1366.)
RE: تفاوت ها
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)saman1990 نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم! (پای من ناخواسته به اینجا باز شدا. آخه توی صفحه اول سایت، اون بالا بود، ما هم اومدیم Smile)
اینطور که به نظر میاد، اینجوری، بیشتر بین خود بچه های اینجا لج و لج بازی میشه و اونوقت یه تازه وارد مث من که نمیدونم چه خبره، فکر بد میکنه (البته من چون همیشه خوش بین هستم، میذارم به حساب حرفای دوستانه تون)
اما بیایین به دید یه مهندس نرم افزار به قضیه نیگاه کنین! (نمیدونم درست برداشت کردم یا نه. اما به نظر میاد اینجا سایت مهندسای نرم افزاره. آره؟)
مثلا اول نیازها رو ببینیم. بعد امکانات بالقوه رو. بعد هم امکان سنجی و...
ما که داریم میبینیم چی داره به سرمون میاد. تحریم ها، دشمنی های نهان و آشکار، حرفهای دشمن، کنایه ها... پس اقلا خومون نمک نپاشیم به زخممون.
(نمیدونم. شاید جای گفتن این حرف، اینجا نباشه. اما یه بزرگی میگفت: «امام زمان با دعای شیخ مفیدها و... نیومده. میخواد به دعای ما بیاد؟! اینکه دعا کنیم و بنالیم، کافیه؟ به نظرتون وقتش نرسیده که یه اقدام درستی برای این هدف انجام بدیم؟» )
خب. حالا با غر زدن، دردی دوا نمیشه. فقط بعضی از دوستای خوبمون، بهشون بر میخوره. حق هم دارن. چون به منم برخورد...
خب حالا حرفمو میگم...
خود ماها چقدر دنبال درستکار بودن بودیم؟ چقدر برای علم و پیشرفت درس خوندیم. شعار نمیدم. اما خداییش چندتاتون وقتی یه امتحان سخت و مهم دارین و استاد از کلاس میره بیرون، دست از پا خطا نمیکنین؟ بعضیا میگن این چیزا ربطی نداره. اما این ژاپنی ها، همین کارا رو هم میکنن. به اصولشون پایبندن. یه مثال دیگه رو دوست خوبمون، آقا محمد زدن(چراغ قرمز).
اگه یه استاد بگه یه کار پژوهشی انجام بدین که نمره نداره، چندنفرتون با شوق انجام میدین؟ اصلا بدون شوق؟ اصلا انجام میدین؟!
حالا یه چیز دیگه. اگه (به فرض محال و فقط برای مثال) گوگل بیاد بگه میخوام لیست سرچای هر نفر رو با اسمش منتشر کنم، چند نفرتون حاضرین هرچی رو توی عمرتون سرچ کردین، به همه بگین؟! خداییش. حالا که قرار نیست بگین. اما صادقانه به خودتون جواب بدین...
یه مثال دیگه. اگه بگن یه پروژه ملی داریم که برای شما نفعی نداره، اما برای آیندگان خیلی مهمه و شما میتونین انجامش بدین... چقدر حاضرین همکاری کنین؟
ببینین دوستای خوبم. این کشورهای پیشرفته مثل ژاپن (که من واقعا با وجودم تحسینشون میکنم) هیچی از ما بیشتر ندارن، جز اینکه از خودشون میگذرن، برای اهداف کشورشون...
خدایی، من و شما، با همین کارای کوچیک، جهش میکنیم...
من حرفم اینه که باید از خودمون شروع کنیم. کشور ما رو ۷۰ میلیون "خودمون" میسازه...

ماها چقدر دنبال درستکار بودن بودیم؟ اینو به وجدان هر فرد میسپردم
چقدر برای علم و پیشرفت درس خوندیم. شعار نمیدم. اما خداییش چندتاتون وقتی یه امتحان سخت و مهم دارین و استاد از کلاس میره بیرون، دست از پا خطا نمیکنین؟ هیچ کدوم البته بعضیا جلوی استاد هم ورقه میارن، خودشون هم تو همین سایت هستن، ولی برای پیشرفت هیچ کدوم ، برای اینکه یاد نگرفتیم، برای اینکه از اول ابتدایی کتابهایی داشتیم که لذت یکبار دیدن هم نداشتن ولی الان بارها کتابهای کلاس زبانمو(headway) که پر از تصاویر با کیفیت هستش همیشه میخونم، بقول معلم کلاس زبانمون که میگفت ، خط به خط ، صفحه به صفحه این کتابها پشتش فکر بوده ....
در مورد سوالهایی که کارهای پژوهشی و یا پروژه ی ملی چرا، نباید پولی داده بشه ، چرا فکر میکنم ،کار خوب بدون هزینه حتما انجام بشه ، چرا پول بیت المال صرف موارد بشی که آیندگان سودی نبرند ، پولو تزریق دانشگاهها ، دراختیار اساتید قرار بدیم که نصف بیشتر اساتید کامپیوتر گروه نرم افزار ، مجبور به کار در بیرون شرکت نباشند، و همه ی فکرشون داخل دانشگاه باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: saman1990 , Joonz , nikou
ارسال: #۶۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ
تفاوت ها
تزریق پول در دانشگاه ها خیلی جواب نمی ده تو کشور های جهان سوم. نمونش هند که بودجه ی آموزشی ش از بودجه ی دفاعی و بهداشتش بهتره. بالای ۵۰ درصد خونه ها تو هند دستشویی هم ندارند. در هر حال نتیجش این شده که الان تو هر دانشگاهی تو آمریکا تو هر آکادمی و دانشکده ای استاد هندی به وفور هست. یعنی باعث می شه که مهاجرت نباشه؟
ایران کشور جهان سومه. سرمایه ی ما نیروی انسانیه! و احتمالا حس وطن پرستی! نیروی انسانی خود ما هستیم. از تک تک خودمون باید شروع کنیم. به جای غر زدن. درسته فساد هست . بیکاری هست. تبعیض هست . ولی آدم موفق هم کم نداریم .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saman1990 , انرژی مثبت , ahmadi_development , Lantern , hkarimi , mohammad_1366
ارسال: #۶۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط saman1990.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)saman1990 نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم! (پای من ناخواسته به اینجا باز شدا. آخه توی صفحه اول سایت، اون بالا بود، ما هم اومدیم Smile)
...
من حرفم اینه که باید از خودمون شروع کنیم. کشور ما رو ۷۰ میلیون "خودمون" میسازه...

ماها چقدر دنبال درستکار بودن بودیم؟ اینو به وجدان هر فرد میسپردم
...
حرف شما درسته. منم یه چیز دیگه میذارم روش که بدونید حرفتونو قبول دارم! این مطلب که پشت کتاباشون، فکر بوده، درسته و نه تنها در مورد کتابا، بلکه داستانا، رمانها، سریالا، فیلما و...
مثلا شما سریال لاست رو ببینید. پیشنهاد میکنم نقد و تحلیل هاشم ببینید. اینکه داستان، محیط، افراد، محتوا و... سریال و تک تک سکانسای اون، با فکر تهیه شدن. اینکه اونا میدونستن چی بدن بیرون که به هدفشون برسن و واقعا هم رسیدن. به نظر من ارزششو داره که این سریال رو با دید باز ببینین. فکر میکنم تاحالا هم دوبله و تحلیل همزمانش اومده باشه... راجع به اهداف نوشتن رمانهای پرفروشی مثل هری پاتر هم بد نیست کمی تحقیق کنن دوستان (خیلی حاشیه رفتم)... من قبول دارم ما اونطور نبودیم. سیستم آموزشی ما مشکل داشته و داره. اینکه دانشجو فقط با هدف نمره میره کلاس و خیلی چیزای دیگه...
حالا من بازم حرفم رو میگم. مگه نویسنده ی یه داستان مث هری پاتر، یا یه سریال مث لاست یا یه پروژه مث آژاکس یا... که به طور دقیق و حساب شده، یه عده و عقیده ی خاص رو هدف میگیره، کی هست؟... مگه ماها نمیتونیم؟ درسته که توی کشور ما به خیلی چیزا بها نمیدن، اما جلوی ما رو که نمیگیرن... که ایده بدیم...
اصلا بذار یه جور دیگه بگم. شما حرفت درست! ما هیچکار نمیتونیم بکنیم. اما به نظرت با حرص و حسرت خوردن، به چیزی میرسیم؟ مگه دغدغه ی شما، کشورمون نیست؟ پس چرا منکر قدمهای فردی میشی؟ پس چرا همین کارا رو، پیش پا افتاده جلوه میدی؟ مگه ژاپنی ها، چه کار کردن؟ شما فرض کنید ما الان ۱۵۰ سال پیش اونا هستیم. خب. حالا باید چه کنیم؟ غیر اینه که وقتشه از خودمون شروع کنیم؟
من فکر میکنم بهتره به جای ناامید کردن بچه ها از پیشرفت، راهشو نشون بدیم. یا اقلا حالا که وضع به حد بحرانی رسیده و ما به مرحله ی "خواستن" رسیدیم، پس زمینه شو فراهم کنیم.
وقتی هر پستی میذاریم و میگیم که اونا اینو دارن و ما نداریم، کنارش بگیم: "من -خود خود من- به عنوان یه ایرانی دقیقا چیکار کنم؟ که مث اونا بشم؟ یا اقلا نزدیک به اونا" وگرنه حرفو که همه میتونن بزنن... بعضی وقتا، گفتن بخشی از حقایق، بدتر از نگفتنشه! باید کامل گفته بشه تا برای خواننده، سودی داشته باشه. وقت دوستان، خیلی با ارزش تر از اینه که بشینن اینا رو بخونن و هیچ چیز هم گیرشون نیاد... و فقط حسرت... ارزش هر کس، با حرفا و فکرا و عملکردش نشون داده میشه...Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط mohammad_1366.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  تزریق پول در دانشگاه ها خیلی جواب نمی ده تو کشور های جهان سوم. نمونش هند که بودجه ی آموزشی ش از بودجه ی دفاعی و بهداشتش بهتره. بالای ۵۰ درصد خونه ها تو هند دستشویی هم ندارند. در هر حال نتیجش این شده که الان تو هر دانشگاهی تو آمریکا تو هر آکادمی و دانشکده ای استاد هندی به وفور هست. یعنی باعث می شه که مهاجرت نباشه؟
ایران کشور جهان سومه. سرمایه ی ما نیروی انسانیه! و احتمالا حس وطن پرستی! نیروی انسانی خود ما هستیم. از تک تک خودمون باید شروع کنیم. به جای غر زدن. درسته فساد هست . بیکاری هست. تبعیض هست . ولی آدم موفق هم کم نداریم .

بله توازن بودجه قطعا باید مناسب باشه ... من یبار دیگه میگم باز حرفمو تکرار میکنم،
هزینه در آموزش ، هزینه نیست ، سرمایه گذاری
ما الگوهای خوبی در سطح دنیا داریم که از جهانی سومی امروز رشد کردند ،مطالعه ی موردی در تک تک اون کشورها میتونه سیستم های اداری ، آموزشی و تربیتیمون رو درست کنیم ،
بیایم اینجا یه قولی بهم بدیم ، از فردا کارمونو درست انجام بدیم و هرجا کاستی دیدیم در میان بزاریم، چی ، چه کسی و کجا مانع رفتار درست شما شده رو اینجا بیان کنید...
اگر تونستیم جایی رو تغییر بدیم ، به دیگران هم آموزش بدیم، من واقعیتش دستم بجایی نمیرسه، ولی از خودم شروع میکنم ،
من و شما حق نداریم حق کسی رو ضایع کنیم
من و شما باید خواندن کتابو در خانواده ترویج کنیم
من و شما نسبت به کاری که تعهد دادیم ، پایبند باشیم
و...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Fardad-A , Joonz , nikou
ارسال: #۶۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط esisonic.)
رباتبک در ژاپن
[تصویر:  050610_robot.jpg]
و
.
.
.
رباتیک در ایران
[تصویر:  552603_orig.jpg]
به قیافش نگاه نکنید...تازه یاد گرفته راه بره!! Undecided

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366 , nasogh , nikou , web132
ارسال: #۶۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط mohammad_1366.)
تفاوت غذای سلف دانشگاهها

قضاوت با شما
و سلف دانشگاه هاروارد

سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , web132
ارسال: #۷۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
انصافا مملکتمون خیلی مشکلات داره و اصلا احتیاج به دقت بالایی نداره . خود من با ۲۸ سال سن هنوز بیکارم و واقعا نمیتونم یه کار نصفه و نیمه پیدا کنم . از روسای مملکت که دیگه نگو .... اصلا پارتی بازی حرف اول رو میزنه . ولی باید راهکار بدیم انتقاد هیچ فایده ای نداره .
ارسال: #۷۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  انصافا مملکتمون خیلی مشکلات داره و اصلا احتیاج به دقت بالایی نداره . خود من با ۲۸ سال سن هنوز بیکارم و واقعا نمیتونم یه کار نصفه و نیمه پیدا کنم . از روسای مملکت که دیگه نگو .... اصلا پارتی بازی حرف اول رو میزنه . ولی باید راهکار بدیم انتقاد هیچ فایده ای نداره .

دوست من، بخدا ما جایی نیستیم که راهکار بدیم ، باورکن ، یعنی ارائه راهکار واقعا از طرف ما مسخرست، برای بار چندم میگم، من فقط قصدم اینه که روزی روزگاری یکی از دوستان مسئولیت جایی رو گرفت شاید این حرفا یادش بمونه و بتونه در کار خودش وحیطه ی وظایفش تغییر ایجاد کنه....
ارسال: #۷۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  تفاوت غذای سلف دانشگاهها

قضاوت با شما
و سلف دانشگاه هاروارد

خودتون می گین سلف دانشگاه هاروارد!!
ببینین مشکلات موجود یه چیزه . انتقاد کردن درست یه چیزه. ولی واقع بینی هم چیز دیگه!
اینجور حرفا فقط غر زدنه!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saman1990
ارسال: #۷۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تفاوت ها
به نظرم شاید بد نباشه حداقل در بحث اموزشی و حالا به طور جزئی تر اموزش عالی در مورد یه سری توانمندیهایی که داریم و ازش استفاده نمی کنیم یا بد استفاده می کنیم و ملت های دیگه ای هستند که از اون به نحو بهتری استفاده می کنند صحبت کنیم یا اگر دیدیم در این مبحث در جایی کار خوبی انجام شده حالا چه داخل چه خارج و امکان پیاده سازی داره بیان بشه البته به قول دوستان شاید ما نتونیم الان واسش کاری انجام بدیم ولی شاید یه زمان در موقعیتی قرار گرفتید که امکان اجراش بود یا حداقل کسی رو می شناختید که از عهده اش برمی اومد. حالا لزوما نباید بحث مالی باشه می تونه هر مساله ای باشه. گاها تفاوت ها خیلی ریشه ای می شه و به قول دوستان از پایه مشکل داره و گای مواقع به شرایط خاص اون کشور یا دولت یا ... برمیگرده ولی برخی راه کارها یا موارد هستند که این جوری نیستند.
مثلا شاید اگه مرز کشور ما با هر کشور همسایه تغیییر کنه خوب باشه ولی این قدر اون مساله مهم نیست و به چشم نمیاد. می شه مثل خیلی از کارها که اجرا می شه ولی واقعا از نظر زمانی می تونست در برنامه در جای دیگه قرار بگیره و به کارهای بهتر و مهم تر پرداخت.

البته به نظرم نه باید سیاه نمایی کرد و نه غلو. واقعیت ها رو باید گفت ولی نه اونجاییش که به نظر ما باید گفته بشه. تفاوت ها رو باید از حیث خوب و بد و بطور کامل گفت و گاهی بهتره به عهده خواننده گذاشته بشه که تشخیص بده چه کار شده و چه کارهایی می شه کرد. نقاط قوت به افراد این انگیزه رو میده که اگه ما تو این زمینه تونستیم و بهتر بودیم پس در موارد دیگه هم می تونیم خوب عمل کنیم و نقاط ضعف این رو نشون میده که ما در همه جا بهترین نیستیم و اگر بقیه تونستند پس ما هم می تونیم ولی باید دید کجای کار ما اشتباهه و راه رو از کجا به بیراهه رفتیم تا برگردیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , IT SIROOS
ارسال: #۷۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط mohammad_1366.)
محل برگزاری جام حذفی کشور (یکی از دو جام معتبر فوتبال ایران) یعنی ما بعنوان یک ایرانی ، اگه یک بیگانه از کشور دیگه بیاد و این زمینو ببینه خجالت نمیکشیم .... اینا درد ...

و

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  تفاوت غذای سلف دانشگاهها

قضاوت با شما
و سلف دانشگاه هاروارد

خودتون می گین سلف دانشگاه هاروارد!!
ببینین مشکلات موجود یه چیزه . انتقاد کردن درست یه چیزه. ولی واقع بینی هم چیز دیگه!
اینجور حرفا فقط غر زدنه!

تورو خدا اینطور نگین ، چرا باید بگم دانشگاه هاروارد ، یعنی از اول زمانی که زمین بوجود اومد دانشگاه هاروارد سر جاش بود
بخدا کم کاری ما اونارو قدرتمند تر داره میکنه ، غر نیست ، دلسوزی ، من انتظار دارم ، دولتم ، کشورم بدونه که جوونای این مملکت ، با چشمای باز همه چیزو زیر نظر دارند، انتظار دارند، و انتظاراتشون هم خیلی وقتها بحقه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , - rasool - , nikou
ارسال: #۷۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط ahmadi_development.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  رباتبک در ژاپن
[تصویر:  050610_robot.jpg]
و
.
.
.
رباتیک در ایران
[تصویر:  552603_orig.jpg]
به قیافش نگاه نکنید...تازه یاد گرفته راه بره!! Undecided

واقعا برام عجیبه این عکس سورنا ست که به تمسخر گرفته شده ومورد تشکرهم قرارگرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IEEE با تحلیل ربات‌های پیشرفته دنیا، نام سورنا را در ردیف ۵ ربات صاحب نام دنیا مورد بررسی قرارداده
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من به شخصه مخالف نقد وانتقاد نیستم اصولا تا نقدی نباشه تحرکی برای پیشرفت صورت نمی گیره اما با سیاه نمایی ،مقایسه غیر اصولی ، وارد شدن به مسائلی که اطلاعات کافی نسبت به اون موضوع نداریم،سطحی نگری ،ندیدن پیشرفتها وسعی در ایجاد ناامیدی و.... مخالفم
منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: saman1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۹۱۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۴۰۵ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تفاوت Back-endو Front-end virtual girl ۳ ۳,۸۳۱ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: webctcir
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۳,۰۵۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۴۵۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  تفاوت گرایش های ارشد it saeid sharifzade ۱ ۲,۷۷۴ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: khaste2
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۷۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  تفاوت چاپ ک z__z ۳ ۳,۱۵۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: z__z
  تفاوت (logn!l) با !(logn) Mr.R3ZA ۵ ۴,۱۸۳ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: somaye-z
  تفاوت مجازی و غیرانتفاعی مجازی?? Mehrsana606693 ۲ ۳,۱۵۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close