زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه

ارسال: #۳۱
۲۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ
Tongue RE: درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم.

من یادمه توی کارشناسی واسه درس شیوه موضوع وب ۲ و بازاریابی اینترنتی رو ارائه دادم.نمی خواستم مثل بقیه بچه ها یه الگوریتمی یا مثلا یه سخت افزاری رو بیام ارائه بدم که آخر سر هم با یک سری فرمول معلوم نشه چی به چی شد و همه خوابشون ببره. رفتم دنبال سایتهایی که توی زمینه های مختلف وب دارن کار میکنن و البته معروفاش و توی نگاه اول به بحث ایده طراحی سایت و مباحث فنیش و ربطش به نسل های وب و توی فاز بعدی استفاده از پیشرفت وب و نقشش توی کسب درآمد این سایتها. همه ی تکنولوژی های روز رو که چه ارتباطی با درآمدزایی دارن رو گفتم. فیسبوک و گوگل و از این دست سایتا و نحوه درآمد زایی شون و البته فیسبوک و اون فروش اطلاعاتی که انجام میده، خیلی مباحث تک و حرفه ای پیدا کردم چون این مطلب رو هم خیلی خودم دنبالش بودم
یه چند تا اسلاید باحال گرافیکی هم واسش طراحی کردم . والبته با ارائه حرفه ای خودم یادمه بچه ها زمانی که اون اطلاعات رو بهشون تو ارائه میدادم همه دهنشون باز مونده بود.جوری شد که با همین ارائه ۲۰ شدم. البته کلی هم توی گروه کامپیوتر خودمون سروصدا کرد.

اسلایدها رو دارم خواستی حداقل واسه گرافیک ارائه ات واست بفرستم.

سلام میشه واس منم بفرستین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه زحمتی براتون داشتم، اگه کمکم کنید ممنونتون میشم
دنبال موضوع پروژه هستم برای درس شیوه ارائه مباحث فنی ... موضوع آزاد هستش و با شرایط زیر:
۱- دارای فایده باشد.
۲- پراکنده نباشد.
۳- دارای طرفدار در جامعه باشد.
۴- ارزش علمی داشته باشد.
۵ – به روز باشد

و مهمتر از همه جالب باشه بروبچ هنگ کنن رو پروژه TongueTongueBig Grin
ارسال: #۳۳
۱۳ اسفند ۱۴۰۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم.

من یادمه توی کارشناسی واسه درس شیوه موضوع وب ۲ و بازاریابی اینترنتی رو ارائه دادم.نمی خواستم مثل بقیه بچه ها یه الگوریتمی یا مثلا یه سخت افزاری رو بیام ارائه بدم که آخر سر هم با یک سری فرمول معلوم نشه چی به چی شد و همه خوابشون ببره. رفتم دنبال سایتهایی که توی زمینه های مختلف وب دارن کار میکنن و البته معروفاش و توی نگاه اول به بحث ایده طراحی سایت و مباحث فنیش و ربطش به نسل های وب و توی فاز بعدی استفاده از پیشرفت وب و نقشش توی کسب درآمد این سایتها. همه ی تکنولوژی های روز رو که چه ارتباطی با درآمدزایی دارن رو گفتم. فیسبوک و گوگل و از این دست سایتا و نحوه درآمد زایی شون و البته فیسبوک و اون فروش اطلاعاتی که انجام میده، خیلی مباحث تک و حرفه ای پیدا کردم چون این مطلب رو هم خیلی خودم دنبالش بودم
یه چند تا اسلاید باحال گرافیکی هم واسش طراحی کردم . والبته با ارائه حرفه ای خودم یادمه بچه ها زمانی که اون اطلاعات رو بهشون تو ارائه میدادم همه دهنشون باز مونده بود.جوری شد که با همین ارائه ۲۰ شدم. البته کلی هم توی گروه کامپیوتر خودمون سروصدا کرد.

اسلایدها رو دارم خواستی حداقل واسه گرافیک ارائه ات واست بفرستم.

سلام میشه لطفا برای منم ارسال کنین؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۳۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۷۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close