زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در انتخاب موضوع پایان نامه

ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط sir_ams.)
سلام.
من رشته ام فناوری اطلاعات هست و ترم ۷ هستم . این ترم باید موضوع و استاد پروژه ام رو انتخاب کنم
خب من با این جمله که اساتید میگن :" پروژه کارشناسی زیاد مهم نیست" ۱۰۰% مخالفم و میخوام یه موضوع و کاری رو انجام بدم که جالب و اگه بشه جدید باشه(میدونم سخته!) و با تمام مشکلاتش میخوام این کار رو انجام بدم که حداقلش از پایان نامه ام یه مقاله داخلی(اگه ISI بشه که بهترAngel) در بیاد و یه کار مثبت تو زندگیمون کرده باشیم.
دوست دارم که در مورد شبکه یا امنیت کار کنم( که طبق تحقیقاتم) یه جورایی به هوش مصنوعی هم گره میخوره اما با توجه به اینکه تنها استادی که برام مونده یه استاده خیلی خوب و خفن هست که فیلد کاریش مهندسی پزشکی هست و گفته که یه موضوع پیدا کن که فناوری اطلاعات در خدمت مهندسی پزشکی باشه!(میدونست که یه گرایش ارشد ما فناوری اطلاعات پزشکی هست)

حالا به یاری سبز شما نیازمندیم که به ما موضوع پیشنهاد کنید و همیاری کنید این دانشجوی طالب علم راIdea

دوستان ممنون میشم که کسایی که فناوری اطلاعات پزشکی میخونن هم راهنمایی کنند.
پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونمHeart

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
یعنی هیچکس نیست که به من کمک کنه تا یه موضوع مشخص کنم؟
یا حداقل یه دید بدید بهم که یه حرکتی بکنیم(سایتی،جایی معرفی کنید.........)
ممنون

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
بعیده بتونی اینجا همچین موضوعی پیدا کنی ، ای تی در خدمت مهندسی پزشکی !!!!
اما در مورد شبکه و امنیت اگه بخوای تا دلت بخواد موضوع و مقاله و کتاب هست
به نظرم قانعشون کن تو فیلد مربوط به خودت و علاقه خودت کار کنی تا اینکه تو فیلدی که استادت میخواد، اینطوری هم به درده آیندت میخوره و هم اینکه با شوق و هیجان و انگیزه کار پروزتو دنبال می کنی .
بری سراغ امنیت و شبکه و ... خیلی به نفعت خواهد بود.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , irpersian20
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
شبکه و امنیت در خدمت علم پزشکی؟! یکم پیچیده است. ولی شاید مثلا یه ایده (که فقط هم در حد ایده است) که به نظر من میرسه کار کردن روی Remote surgery باشه چون به هر حال در اونها یه شبکه ای لازمه و احتمالا امنیت در انتقال داده ها از جنبه data safety. مطمئنا ایده های زیادی هم می تونه باشه. یا حتی internet doctor هم معمولا یه سری تحقیقاتی روش انجام میشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
ممنونم دوستان
خودم دارم به درمان از راه دور و امنیتش فکر میکنم!
شاید خیلی سنگین باشه! آخه یه جورایی باید یه پروتکل به وجود بیاد تا باعث برقراری ارتباط امن بین دکتری که داره از راه دور عمل میکنه و ابزارهای اتاق عمل بوجود بیاد تا کسی نتونه هک کنه!

نمیدونم اصلا قابل انجام هست یا نه!

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
سلام دوستان کار اموزی من در پژوهشکده قلب وعروق خواهد بود وباتوجه به اینکه موضوع پایان نامه من در ارتباط با محل کار و علم کامپیوتر هست لطفا در انتخاب موضوع من را یاری برسونید با تشکر
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
نمیدونم امنیت در درمان چطور باشه اما موضوعی که در این راستا داره روش به شدت کار میشه مسایل مربوط به علم سایبرنتیک هست.
علمی که واقعا زیباست برید یه سرچی بکنید ببنید چیکار میشه کرد باهاش.
اما یک ایده ای که من میتونم بدم کاریه که تو دانشگاه ریدینگ توسط پروفسور کوین وارویک انجام شده.

پروژه اینطور بوده که مغز یک موش توسط دستگاهی به صورت زنده نگهداری میشه حالا میان سیگنال های مغز این موش رو دریافت میکنن و به وسیله کامپیوتر تحلیل میکنن بعد از اون این سیگنال ها به سیگنال های الکتریکی تبدیل میشه . برای یک ربات در یک جای دیگه فرستاده میشه.ربات که مجهز به سنسور های التراسونیک هست در اویل کارش نمیتونه موانع رو تشخیص بده و همش به دیوار برخورد میکنه اما کم کم یاد میگیره که نباید به این دیواره ها برخورد کنه.
به این ترتیب پروفسور وارویک فهمیدن میتونن به یک ربات آموزش بدن از همین پروژه فهمیدن روزی میتونن مغز انسانهای مرده رو در جسم یک ربات قرار بدن و انسان جدید متولد کنن...

ما هم پارسال تونستیم به عنوان یک پروژه یک کار جالب انجام بدین اما متاسفانه تا نصفه رها شد.
پروژه ما این بود که میخواستیم یک ماشین کنترلی رو بوسیله ذهن حرکت بدیم.
اونم این بود امواج مغز رو بوسیله سنسور هایی که تو بازار موجوده چند بار دریافت کردیم و تونستیم یک شکل سیگنالینگ صحیح از روش در بیاریم.یعنی ۸ بار متفاوت به یک فرد گفتیم به جلو رفتن فکر کن و اون هم اینکار و کرد و ما ۸ تا سیگنال گرفتیم.حالا باید بوسیله یک الگوریتم پترن ریکوگنایز یک سیگنال از این ۸ سیگنال بدست میاوردیم.اون موقع کافی بود این سیگنال و به دکمه جلو برنده ماشین کنترلی میدادیم که متاسفانه ما نتونستیم یک الگوریتم صحیح برای اینکار بدست بیاریم.

حالا شما میتونید روی همچین چیزی کار کنید.در واقع اینطور که شبکه ای که از این قبیل پروژه ها نیاز دارن شبکه هایی با پروتکل بسیار پر سرعته.چون اگه بخوان اینکار اینتراکتیو انجام بشه مغز انسان خیلی سریع تر از ماشین کنترلی یا هر چیز دیگست.اگه بتونید همچین پروتکلی برای اینکار ارایه بدین حتی نه پروتکل بلکه فقط یک راه حل یا الگوریتم با پروتکل های موجود فکر میکنم یک مقاله سنگین ازش در بیاد.

راستی پروفسور وارویک تونسته خودشو برای چند دقیقه به اینترنت وصل کنهBig Grin

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Engineer , rainy , irpersian20
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: کمک در انتخاب موضوع پایان نامه
سلام دوستان.من دانشجوی کارشناسی و ترم آخر هستم و باید یه موضوع برای پایان نامه انتخاب کنم.
در رابطه با شبیه سازی شبکه های بیسیم موضوعی به من پیشنهاد میکنین ؟ چون خود شبکه های بیسیم خیلی گسترده است نمیدونم چیکار کنمSad
به راهنمایی هاتون احتیاج دارم..ممنون میشم کمکم کنید
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
دوستان عزیز کسی نیست منو راهنمایی کنه؟Sad
ارسال: #۱۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)Hiva2020 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی نیست منو راهنمایی کنه؟Sad

بهترین کار اینه که روی سیگنال قلب کار کنی و با سنسور ضربان قلب بیمار رو روی شبکه بذاره تا دکتر بفهمه مثلن ضربان قلب بیمارش چنده.
کاری بود که خودم انجام دادم مهندسی پزشکی در خدمت سخت افزار :دی
البته این قسمت شبکش رو شما میتونی با یه ماژول و یه سیم کارت مثلن مقدار ضربان قلب رو SMS کنی Smile

از ایده unicorn هم میتونی استفاده کنی، کلن اون موقعه ها تو خونه ما فقط حرف از سیگنال بود Smile)
یادش بخیر
ارسال: #۱۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
Dr.Cnet
ممنونم از راهنماییت..تشکرShy
ارسال: #۱۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Hiva2020 نوشته شده توسط:  Dr.Cnet
ممنونم از راهنماییت..تشکرShy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا رو هم یه نگاه بنداز پست اول همون پروژم بوده که انجام دادم شاید به کارت اومد Smile
ارسال: #۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سلام من دانشجوی کارشناسی آی تی هستم و دنبال یه موضوع خوب تو زمینه شبکه و امنیت میگردم ولی اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم Sad لطفا راهنماییم کنین

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۱۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
یعنی هیچ کس نیست به من کمک کنه؟!!
لطفا یکم بهم کمک کنین ممنون

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط saeede295.)
سلام
میخواستم یه موضوع بهت پیشنهاد کنم
موضوع پروژه کارشناسی خود من هم شبکه ای و امنیتیه . کار با نرم افزار شبیه ساز Nessi2 که یه نرم افزار شبیه سار شبکه است با تمرکز بر روی امنیت که تو ایران خیلی روش کار نشده و تقریبا ناشناختس . از این جهت که من دیگه موضوعم رو با استاد موردنظرم ثبت کردم هیچ راه پس و پیشی ندارم و باید باهاش کارکنم(ولی خیلی خوبه آدم رو چیزای جدید کار کنه (باور کن Smile )) . خوشحال میشم اگه یه نفر پیدا شه که روی این موضوع کارکنه تا حداقل باهم پیش بریم .
Smile
دوستان توجه کنند که نرم افزار ۲ network simulator یا (NS2) با نرم افزار network security simulator 2 یا (Nessi2) متفاوت است و آنچه که در ایران بسیار باهاش کارشده NS2 است نه Nessi2.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۹۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۰۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close