زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب برای سیستم عامل

نظرسنجی: کتاب برای سیستم عامل؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۲۶/۱۳%
    استالینگز ۲۶/۱۳%
۲۹ ۲۶/۱۳%
  • ۹/۹۱%
    تننباوم ۹/۹۱%
۱۱ ۹/۹۱%
  • ۵/۴۱%
    سیلبرشاتس ۵/۴۱%
۶ ۵/۴۱%
  • ۴۸/۶۵%
    حقیقیت (پارسه) ۴۸/۶۵%
۵۴ ۴۸/۶۵%
  • ۹/۹۱%
    هیچ کدام ۹/۹۱%
۱۱ ۹/۹۱%
در کل ۱۱۱ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط talash.)
کتاب برای سیستم عامل
خیلی ممنون از پاسختون
فقط ببخشید براتون امکان داره سرفصل هاشو بنویسن و اینکه هر فصل چه صفحه ای شروع میشه تا من بفهم کتاب قدیمش با این چقدر فرق داره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
کتاب برای سیستم عامل
من سیستم عامل پارسه
آقای عابدسلیمی رو دارم
مال سال ۸۸ هستش
این چطوره؟
ارسال: #۳۳
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
لینک دانلود کتب سیستم عامل
[align=left]Title: Operating Systems – Design and Implementation (3rd Edition) – Prentice Hall Software Series
Author: Andrew S Tanenbaum Albert S Woodhull
Publisher: Prentice Hall Publication
ISBN: 0131429388
Date: 2006-01-04
Number Of Pages: 1080
Average Amazon Rating: 3.5
==

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

==
اینم منبع :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

===
دوستان یه نکته ای که خودم فهمیدم از کتاب بالا اینه :
کتاب بالا رو نخونید ارزش نداره
در قالب chm هست و بیشتر گیج می کنه
همون کتب پوران پژوهش موسوی طیبی + جزوه های فارسی مثل استالینگز و کتب دیگه که اساتید محترم میگن مطالعه کنید
یادتون باشه تجربه ی یه شخص چقدر می تونه ما رو جلو بندازه
التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۳۴
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ق.ظ
سلام
به نظر من سیلبرشاتس بیشتر برای پیاده سازی خوبه، چون برنامه ها رو گفته (البته ترجمه روحی-شهریاری). اما به طور کامل به مباحث نپرداخته.
استالینگز برای مفاهیم کتاب بسیار خوب و مناسبیه.
به جای خوندن تننباوم کافیه کتاب تست پارسه مشاهده بشه. البته من از کتاب پارسه برای مفاهیم اصلا خوشم نمیاد، هر مطلبی را ۱۰ بار توضیح داده و متنش هم خیلی ساده نوشته شده.

به نظر من اگر کتاب اصلی هر درسی دقیق! خونده بشه، تستا رو میشه بدون دیدن جوابشون، به درستی حل کرد.
کلا تست های کنکور خیلی... سخت نیستن! اما حجم مطالب زیاده... اما این مسئله هم اگر درسها مفهومی خونده بشوند، حله که البته نیاز به کمی زمان بیشتر داره، اما واقعا! ارزشش رو داره!
خوندن مفهومی یعنی این که تا یه مطلبی فهمیده نشده، ازش رد نشیم. چون تمام مطالب با هم مرتبط و بر پایه یکدیگر هستند.
دیگه این که نمیشه فقط با یک کتاب درس رو مفهومی خوند. بهتره که زمان خواندن یک درس، تمام منابع اصلی و کنکور را همراه داشته باشیم. برای سهولت می توان درس به درس پیش رفت.
ارسال: #۳۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ
دوستان عزیز برای مصالعه کتاب پارسه اقای حقیقت چقدر زمان میبره از الان شروع شه میشه کتاب استالینگزم بعدش خوند ؟؟
ارسال: #۳۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
این موضوع زیادی کش دار شده و داره میشه کلاف سر در گم!
لطفا درخواست هاتون رو توی بخش درخواست ها مطرح فرمایید.
موضوع بسته میشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۴۷۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۰۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۶۹ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۷۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۲۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close