زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز عرفه

ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط یگانه.)
روز عرفه
فردا روز عرفه است.
روز عرفه (بعد از شب قدر)روزی است که که خداوند بندگان خویش را به عبادت خود خوانده وموائد جود واحسان خود را برای ایشان گسترانیده وفضل خداوند دراین روز شامل حال همه بندگان میشود.
که مهمترین اعمال این روزخواندن زیارت امام حسین درروز عرفه است وروزه این روز ثواب بسیاردارد.
التماس دعای فراوان.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Mahbanoo313 , SaMiRa.e , Pakzad , Sunshine Off , mohammadali1990 , Aurora , eris229 , equilibrium , پروفسور , misagh01 , sepid , zeinab , nina69 , ماه بانو
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط yarandish.)
RE: روز عرفه
قسمتی از دعای عرفه ............

خدایا!
به که واگذارم می کنی؟
به سوی که می فرستی ام؟
به سوی آشنایان و نزدیکان؟تا از من ببرند و روی برگردانند.
یا به سوی غریبان و غریبه گان تا گره در ابرو بیافکنند
و مرا از خویش برانند؟
یا به سوی آنان که ضعف مرا می خواهند
و خواری ام را طلب می کنند؟
من به سوی دیگران دست دراز کنم؟
در حالی که خدای من تویی و تویی کارساز و زمامدار من.
ای توشه و توان سختی هایم!
ای همدم تنهایی هایم!
ای فریاد رس غم وغصه هایم!
ای ولی نعمت هایم!
ای پشت و پناهم در هجوم بی رحم مشکلات!
ای مونس و مامن و یاورم در کنج عزلت و تنهایی و بی کسی!
ای تنها امید و پناهگاهم در محاصره ی اندوه و غربت و خستگی!
ای کسی که هر چه دارم از توست و از کرامت بی انتهای تو!
تو پناهگاه منی!

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , یگانه , Pakzad , SaMiRa.e , mohammadali1990 , Aurora , eris229 , farahnaz , پروفسور , misagh01 , ITgirl , rasoul67 , nina69 , Ali-B , Mojde# , banafshe
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
روز عرفه
منم از طرف خودم و همه دوستان مانشتی از همه دوستان التماس دعای مخصوص دارم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه , Pakzad , SaMiRa.e , mohammadali1990 , Aurora
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
بچه ها یه دعای ویژه هم برای ما کنید،دعای ماهم اگه مقبول درگاه خدابشه همه شمارااز یادنمیبرم.
بر روی سجاده خود اسمی از ما هم بیارید.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , یگانه , Pakzad
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو تقویم ما انگار فردا عرفه است. ولی عربستان امروز. دیدم تلویزیون زیرنویس کرده بود پخش زنده دعای عرفه از صحرای عرفات!! یعنی امروز تو تلویزیون ما میخونن دعای عرفه را؟؟
اگه کسی میداند بگوید چه خبر است؟

خوب عربا توی ماه قمری همش ۱ روز از ما جلو هستن دیگهSad هرسال تلویزیون پخش زنده ۱ روز قبل از صحرای عرفات داره که میشه امروز ولی تو بلاد خودمون فردا توی مساجد دعاشو میخونن همچنان که تلویزیونم پخش میکنه مجددا
ساعت پخش مستقیم از صحرای عرفات رو کسی میدونست بیاد بگه
کنکوریها و غیر کنکوریها همگی التماس دعا مخصوصا بچه های مشهدAngel

I will win
not Immediateley
but Definitely
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , SaMiRa.e
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
روز عرفه
دلم بدجوری گرفتست
خیلی غرق در دنیا، کار و درس و گرفتاری های روزگار شدم که اصلا حواسم نبوده که تو ایام مسلمیه هستیم و این روزا حجاج به صحرای عرافات میرند
وای خدا
الهی الاعف

برای رسیدن به هدف های بزرگ ، باید تلاش های بزرگی انجام داد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , tabassomesayna
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
روز عرفه
پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید:
«خداوند در هیچ روزی به اندازه روز عرفه، بندگان خود را از آتش جهنم آزاد نمی‌کند».
«در میان گناهان، گناهانی است که جز در عرفات بخشیده نمی‌شود».

نقل است از رسول خدا(ص) پرسیدند:‌ چه کسی از اهل عرفات، گناهش از همه بزرگ‌تر است؟
حضرت فرمود: «کسی که عرفات را درک کرده باشد و گمان کند خداوند او را نیامرزیده است».

برگرفته از سایت : بیتوته

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Fardad-A , jafarir , good-wishes , sahar121 , ماه بانو , sheriff
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
روز عرفه
مگه ۹ ذیحجه روز عرفه نیست. خوب نهم نهمه دیگه .چرا برا ما امروز روز عرفست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خدایا چنانم کن که از تو بترسم گویا که تو را مى‏بینم،و با پرهیزگارى مرا خوشبخت گردان،و به نافرمانى‏ات بدبختم مکن،و خیر در قضایت را برایم اختیار کن،و به من در تقدیرت برکت ده،تا تعجیل آنچه را تو به تأخیر انداختى نخواهم،و تأخیر آنچه را تو پیش انداختى میل نکنم.

خدایا قرار ده،بى‏نیازى را در ذاتم،و یقین را در دلم،و اخلاص را در عملم، و نور را در دیده‏ام،و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‏مند کن،و گوش و چشمم را دو وارث‏ من گردان،و مرا بر آن‏که به من ستم روا داشته پیروز فرما،و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده،و چشمم را بدین‏سبب‏ روشن گردان.خدایا گرفتارى‏ام را برطرف کن،و زشتى‏ام را بپوشان،و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران‏ و دینم را ادا کن، و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‏اى برتر قرار ده.

خدایا بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست،آنچنان‏که محمّد از جانب تو شایسته آن است،اى بزرگ،بر او بر همه خاندان نجیب و پاک و پاکیزه‏اش درود فرست، و ما را به گذشت از ما بپوشان،که صداها با انواع لغات به جانب تو بلند است،خدایا در این شب براى‏ ما قرار ده،از هر خیرى نصیبى که میان بندگانت تقسیم مى‏کنى،و نورى که با آن هدایت مى‏نمایى،و رحمتى که‏ مى‏گسترانى، برکتى که فرو مى‏فرستى،و عافیتى که بر اندام حیات بندگان مى‏پوشانى،و رزقى که مى‏گسترى،اى مهربان‏ترین مهربانان.خدایا ما را در این وقت از پیشگاه رحمتت پیروز و رستگار و پذیرفته و بهره‏مند بازگردان،و ما را از ناامیدان قرار مده، و از رحمتت با دست خالى مگذار،و از آنچه از فضلت امیدواریم مبتلاى به حرمان مکن،و از رحمتت محروممان‏ منما،و از افزونى آنچه از عطایت آرزو داریم ناامید مساز،و ناکام باز مگردان،و از درگاهت مران،اى بخشنده‏ترین بخشندگان،و کریم‏ترین کریمان،..

خدایا در این وقت ما را از کسانى قرار ده که از تو درخواست کردند،و تو به آنان عطا فرمودى‏ و تو را شکر نمودند پس بر آنان افزودى و به سویت بازگشتند و آنان را پذیرفتى،و به سوى تو از همه گناهانشان بیزاى جستند پس همه گناهانشان را آمرزیدى‏ اى داراى بزرگى و بزرگوارى.خدایا ما را پاک کن،و به جانب راست و درستى توجّه ده،و زارى ما را بپذیر،

خدایا مرا به حقایق اهل قرب محقق کن،و به راه و روش اهل جذب ببر، خدایا به تدبیرت نسبت به من مرا از تدبیرم،و به اختیارت از اختیارم بى‏نیاز گردان،و مرا به مواضع بیچارگى‏ام‏ آگاه کن،خدایا مرا از خوارى نفسم نجات ده،و از شک شرکم پاک کن و پیش از آنکه وارد قبر شوم، از تو یارى مى‏جویم،پس مرا یارى ده،و بر تو توّکل مى‏کنم،پس مرا وامگذار،و از تو درخواست مى‏کنم.پس ناامیدم مکن،و در فضل تو رغبت مى‏نمایم،پس محرومم مگردان،و خود را به تو منسوب مى‏کنم،پس دورم مکن،و در آستانه تو مى‏ایستم پس مرانم،

[تصویر:  220118_134839.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۶۵ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۹۹ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها پشتکار ۲ ۶,۰۹۴ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۶۰۷ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  معرفی موضوعات روز در حوزه امنیت اطلاعات - شبکه amirhacker ۲ ۳,۳۸۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۵۹ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برنامه ریزی برای ۸۰ روز اخر کنکور ایتی lotuss ۶ ۴,۰۳۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  موضوعات به روز SepidehP ۴ ۳,۳۶۰ ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sh4
  از ۲۹شهریور هر روز بررسی یک تست کنکور سراسری/تالیفی کامپایلر Pure Liveliness ۷ ۳,۰۷۹ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close