زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محمد تنهایی و دانشگاه ایلام!

ارسال: #۳۱
۰۲ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: محمد تنهایی و دانشگاه ایلام!
(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۱۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  خودتون رو زیاد اذیت نکنید
برای طراحی الگوریتم نباید که همه مسائل رو سر کلاس حل کرد
درسته که خیلی عمیق و گسترده است ولی از هر بحر کوزه ای باید برد!
درس رو ومیدید و شاید هم ۱ مثال و بقیه مثالها و تمرینها به عهده دانشجو
البته کلاسهای حل تمرین و رفع اشکال که توسط دانشجوهای برتر و زرنگ برگزار میشه هم خیلی میتونه کمک کنه

از هر بحر کوزه ای باید برد

از این جمله تون خیلی خوشم اومد ‌، تا حالا نشنیده بودم ‌، جالب بود ‌، مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۶ ق.ظ
مشکل اینجاست که من حل تمرین هم احتمال زیاد ندارم. برای اولین بار هست که این درس داره توی دانشگاه ایلام ارائه می‍شه!!!!!! تا به حال استاد نداشه Big Grin
امروز امتحان معماری سازمانی داشتم، جاتون خالی چرت و پرت نوشتم توی برگه، خودم برگه رو تصحیح کنم ۱۰ به خودم نمی‍دم. خلاصه سرجلسه یاد بچه‍هایی افتادم که ممکنه با امتحان‍های ناجور بد حال بشن. در حالی که بچه‍های بدی هم نیستند و تصمیم گرفتم یه خورده توی نمره‍ دادن ساده بگیرم. ولی درس رو سفت و سخت بگیرم.
هنوز که خبری از مدیر گروه نشده!! خدا رو چی دیدی شاید بی‍خیال من شدن Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۳۳
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۷ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۷ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  اگه لازم شد یکی از گروه‌ها رو بندازید بیرون از کلاس تا همه دستشون بیاد و فقط کپی پیست نکنن Big Grin

ConfusedConfusedConfused
شما چقدر خشن هستین؟؟؟/
خدا نکنه شما استاد دانشگاه بشین.
من دعا میکنم هر شغلی میخواین بدست بیارین به جز استاد دانشگاه

استاد باید با دانشجو‌ها دوست باشه تا دانشجو‌ها هم نسبت به درس هم نسبت به کلاس شور و شوق داشته باشن
صد در صد هم اینجوری بیشتر علاقه دارن که درس اون استاد رو بخونن.
البته سخت گیری و جدی بودن هم در بعضی مواقع نیازه ولی نه تا این حد

من خودم تو دانشگاه درس دادم من آدم خشنی نیستم توی کلاس های من همیشه پر از خنده بوده اما بچه‌ها یادم گرفتن که باید یه چیزی رو هم جدی بگیرن اون درسه

اما شما تو رو خدا از این دعا‌ها نکنید چون من میخوام مدرس دانشگاه بشم

میشه بپرسم چطوری محیط کلاس رو با خنده کنترل میکنید ؟!

آخه به نظرم خیلی سخته که خانومی هم بخواد استاد جدی و منضبطی باشه و هم روی خندیدن به دانشجوها نشون بده ،

برام جالبه بدونم شما چه جوری خنده و جدی بودن رو در کلاستون با هم تلفیق میکنید ؟! ممکنه در این مورد قدری توضیح بدید ؟!

به خدا من مردم !! Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

برای خانم‌ها سخته اما آقایون این مشکلات رو ندارن من کارگاه درس میدادم توی کلاس مجاز بودی هر جور تنقلات رو بیاری به شرطی این که سروصدا نباشه من همیشه با بچه‌ها دوست بودم اما یه جوری که سوء استفاده نشه در کل هیچوقت نمره کارگاه رو کم ندادم مگه کسایی که خیلی ضعیف بودن

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال: #۳۴
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ
برای درس طراحی الگوریتم چه کتاب یا جزوه ای رو تدریس می کنید؟

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
ارسال: #۳۵
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۹ ب.ظ
این ترم که الگوریتم بهم نرسید! اما من اگه باشم مخلوطی از CLRS و نیپولیتن رو تدریس می‍کنم.

دوستان در مورد درس گرافیک هم یه نظری بدین!! این درس رو من نمی‍دونم چی چیه باید تدریس کنم!!( زوری! )

ارسال: #۳۶
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
گرافیک ۱ به ما فلش و مفاهیم اولیه گفتن + فتوشاپ مایا و ... در قالب ارائه توسط بچه ها
گرافیک ۲ به ما متلب درس دادن (Matlab) و مباحثی مثل رفع نویز تصاویر‌، الگوریتم های اصلاح رنگ تصویر‌، نحوه تحلیل نور توسط چشم( شبکیه چشم و سلول های مخروطی و ...)‌، بررسی لبه (edge detection) و چیزای این شکلی .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این ترم که الگوریتم بهم نرسید! اما من اگه باشم مخلوطی از CLRS و نیپولیتن رو تدریس می‍کنم.

دوستان در مورد درس گرافیک هم یه نظری بدین!! این درس رو من نمی‍دونم چی چیه باید تدریس کنم!!( زوری! )
من این درس را پاس نکردم ولی مباحث این کتاب مربوط به OpenGL و الگوریتم های ترسیم اشکال هندسی( بیضی و دایره البته با openGl) و همچنین مباحث تبدیلات هندسی (دوران ۳ بعدی‌، انتقال‌، تبدیلات و بزرگنمایی و ... )و دید دو بعدی یه همچین چیزی !!!!.

.... Loading
ارسال: #۳۸
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۸ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این ترم که الگوریتم بهم نرسید! اما من اگه باشم مخلوطی از CLRS و نیپولیتن رو تدریس می‍کنم.

من این درس را پاس نکردم ولی مباحث این کتاب مربوط به OpenGL و الگوریتم های ترسیم اشکال هندسی( بیضی و دایره البته با openGl) و همچنین مباحث تبدیلات هندسی (دوران ۳ بعدی‌، انتقال‌، تبدیلات و بزرگنمایی و ... )و دید دو بعدی یه همچین چیزی !!!!.

بله اولا به ما هم openGl میگفتن ولی بعدش یه استاد توپ اومد که تخصصش هوش مصنوعی بود و مباحث زیر رو به ما گفت:

signal& image processing
Image representation
color image
point operation
histogram
noise
filtering
thresholding
edge detection
بازیابی و بهبود تصاویر + آمار احتمالات کاربردی برای این مباحث
قرار بود راجع به بینایی ماشین و تبدیل فوریه و یه سری مطالب دیگه هم بگن که نشد(بچه‌ها تنبلی کردن )جالب بدونین همه این کارا با متلب انجام دادیم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ق.ظ
انگار هر جایی یه جور تدریس می‍شه این درس!
همون اسلایدهای دکتر نقش نیل‍چی رو درس بدم بهتره Smile

ارسال: #۴۰
۰۴ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط samanium.)
قبلا مدیر گروه دکتر بگ محمدی بود
خیلی با حال بود
اما هرچی باشه شما بچه خود ایلامید و حتی دبیرستان وابسته به دانشگاه که حق اب و گل دارین اینجا
تازه اساتید اینجا اغلب لیسانس و فوق و دکتراشون یکی نیست‌، تدریس شما به یاد موندنی میشه واسه بچه های اینجا
لیسانس برق فوق چیز دیگه Big Grin
در ضمن دکتر یه گریزی به art of computer programming دونالد کانوث هم بزن واسه الگوریتم

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
ارسال: #۴۱
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ
الان مدیر گروه جناب مهندس ولی‍زاده هستند. دکتر بگ محمدی رو هم می‍شناسم و ارادت دارم خدمتشون.

به یاد موندنی!! مگه قراره آخرین ترم باشه که درس می‍دم؟

ارسال: #۴۲
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط samanium.)
نه منظورم اینه که هیچوقت اولین درسشونو که با شما داشتن یادشون نمیره دکتر، معمولا درسای پایه تا الان خوب تدریس نشدن اینجا
Smile

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
ارسال: #۴۳
۱۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۶ ق.ظ
با سلام

خداروشکر هنوز رفقا دانشجو هستن (حالا تو هر مقطعی)

از خداوند متعال (از ته دل) آرزو میکنم اولن کسی که به نظراتشون گرفتار میشه خودشون باشن( آقا یا خانومی که به دکتر میگی همه رو بنداز ترم بعد قیول بشی، الهی که به این جور اتفاقی گرفتار بشی)

دوماً آقای دکتر مرد خوب و شریف و مهربونی هستن (اینم از هندونه) اصلاً تصمیم ندارن که کسی رو بندازن

اما در مورد نکته دوم.
آقای دکتر ما به شدت تو رشتمون با ۴ کمبود مواجه هستیم
اول زبان
دوم زبان
سوم زبان
چهارم کار عملی

منظورم کار مستقیم و درگیر شدن با پروژه‌ها و مخصوصاً نرم افزارهای کاربردی هستش
یکی از رفقا گفت گرافیک ۱ با چه نرم افزارهایی کار کردن و ۲ نیز هم

خیلی خوشحال میشدم اگه آقای دکتر تنهایی هم اینجوری با ما برخورد میکردن

سخت گیری خوبه اما تا ........( به نظر استاد مربوط میشه، شخصیه)

امیدوارم ۴ نکته بالا رو مد نظر قرار بدید

یا علی

--------------------ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ--------------------ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰ موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
ارسال: #۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ
دکتر برای درس گرافیک ما یه کتاب زبان انگلیسی می خوندیم.
ظاهرا کتابش تو ایران نیست...کپی گرفتیم.
اسمش رو پیدا می کنم براتون می گم.
ولی یکی از قشنگ ترین کتابایی بود که خوندم.(از نظر روانی متن،رساندن موضوع،ساده و سبک بودن(نداشتن چرت و پرت)،مختصر و مفید بودن و...
از اون کتابایی بود که اصلا رغبت نمی کنی بری دنبال ترجمش.و خودش را ترجیح می دی...

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۴۵
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۱ ب.ظ
ما واسه گرافیک اینو خوندیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کامل

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۵۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۰۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۱۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۴۵ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۸۹۲ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۴۹۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۳۲ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close