زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۱۳۶
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  الان هم میخوام بخوابم اما میترسم ! اتاق من یه پنجره به حیاط پشتی داره ، صدای عجیب غریب میاد ، فک کنم یه موش داره شیطنت میکنه ، منم میترسم هر لحظه آقا موشه(خانم موشه ) این حصار بینمون رو بشکنه و بم حمله ور شه !!!! من میترسم : (
موش که ترس ندارهConfused

میتونی دور تا دورت رو بالش بچینی که آقا موشه نخورت Tongue یادش بخیر بچگیا من همین کارو میکردم که آقا جنه پامو از زیر تخت نگیرهBig Grin

راه دیگه هم اینه که توی گوشیت فیلم بریزی موقع خواب نگا کنی. ۱۰ دقیقه ای خوابت میبره.

There is no there there.
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , Shady205 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۳۷
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب ساعت ۲ و خورده ایه و وقت درد دل کردن Tongue

من آرزوم اینه که برم دانشگاه George Mason توی واشنگتن درس بخونم. چون یکی از فامیلا اونجا استاده و من هم خیلی دوس دارم که برم. اما خب هزینش یکم بالاست (خیلی بیشتر از یکم)! بنابراین باید شرایطی پیش بیاد تا بشه بورسیه گرفت و رفت.

برنامه ای که ریختم اینه که من اگه الان دانشگاه قبول شم، برای بالا کشیدن خودم ۴ سال وقت دارم (۲سال ارشد+۲سال سربازی). داشتم فکر میکردم که تو این ۴ سال چه کارا میشه کرد... میشه مقاله داد، کتاب ترجمه کرد، کلی مدرک تخصصی گرفت، زبان خوند و ....

اما از اون طرف فک کردم که نکنه قبول نشم!! اگه قبول نشم باید برم سربازی. همه برنامه هام، زحمتام... همه چیز خراب میشه... Sad امیدوارم هم من و هم بقیه به اونی که میخوایم برسیم...

میرم بخوابم. شب بخیر.

اگه یه لحظه هم به نشدن فک نکنی حتما می شه. تو فکرت جایی برای نشدن نذار. ( یکی باید بیاد اینارو به خودم بگه Wink )

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  الان هم میخوام بخوابم اما میترسم ! اتاق من یه پنجره به حیاط پشتی داره ، صدای عجیب غریب میاد ، فک کنم یه موش داره شیطنت میکنه ، منم میترسم هر لحظه آقا موشه(خانم موشه ) این حصار بینمون رو بشکنه و بم حمله ور شه !!!! من میترسم : (
موش که ترس ندارهConfused

میتونی دور تا دورت رو بالش بچینی که آقا موشه نخورت Tongue یادش بخیر بچگیا من همین کارو میکردم که آقا جنه پامو از زیر تخت نگیرهBig Grin

راه دیگه هم اینه که توی گوشیت فیلم بریزی موقع خواب نگا کنی. ۱۰ دقیقه ای خوابت میبره.

شما واقعا ده دقیقه ای خوابت می بره؟ پس چرا من اختلال خواب دارم؟ (اینجا چرا شکلک گریه نداره؟) Smile
باید برم دکتر Confused
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۳۸
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
سلام.
خسته نباشید می گم به همه مانشتی های عزیز.
می بینم که مثل ماه های قبلی خیلی مصمم تر و پرانرژی تر کامنت گذاری تون براهه. Smile
انشالله که همیشه شاد و سرحال باشید. (تاحالا این ساعت شب برای کسی آرزوی سلامتی نکرده بودم SmileSmile)

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zeitun , asiehmohammadian
ارسال: #۱۳۹
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  شما واقعا ده دقیقه ای خوابت می بره؟ پس چرا من اختلال خواب دارم؟ (اینجا چرا شکلک گریه نداره؟) Smile
باید برم دکتر Confused
تو پست قبلیم ببین ساعت چند شب بخیر گفتم، اما هنوز بیدارم. یه دکتر خوب هم به من معرفی کنTongue

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۰
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ق.ظ
خواب برای منم معضلی شده؛ الان لامپ هم از ترس روشن کردم؛۴ساعت دیگه هم آزمون دارم؛اماخواب با ما قهره.. قرص خواب تاحالانخوردم؛جواب میده بچه ها؟ هر روز کلی وقتم پای مراسم خواب برون هدر میره

لطفا لبخند بزنید !
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۴۱
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  شما واقعا ده دقیقه ای خوابت می بره؟ پس چرا من اختلال خواب دارم؟ (اینجا چرا شکلک گریه نداره؟) Smile
باید برم دکتر Confused
تو پست قبلیم ببین ساعت چند شب بخیر گفتم، اما هنوز بیدارم. یه دکتر خوب هم به من معرفی کنTongue

منم فکرکنم مشکل دارم -زیادی زود خوابم میبره - دراز بکشم تو هر پوزیشنی بین ۱-۵ دقیقه خوابم میبره - آرزو به دل موندم نیم ساعت تو رختخواب غلت بزنم Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Payam92 , asiehmohammadian , mohandes-abedi
ارسال: #۱۴۲
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  خواب برای منم معضلی شده؛ الان لامپ هم از ترس روشن کردم؛۴ساعت دیگه هم آزمون دارم؛اماخواب با ما قهره.. قرص خواب تاحالانخوردم؛جواب میده بچه ها؟ هر روز کلی وقتم پای مراسم خواب برون هدر میره

ئه من فک می کردم فقط من مشکل خواب دارم. من میگرنم دارم. خستگی و دیر خوابی براش خیلی بده. این روزا هم که زود به زود عود
می کنه. فشارم هم می افته باید برم سُرم بزنم. باید حتما دکتر برم . اول به خاطر میگرن بعد یه خاطر خواب. قرص خواب در طول روز هم آدمو کسل می کنه البته اونی که من خوردم این طور بوده راجع به بقیه شون اطلاعی ندارم. اما میرم دکتر اگه قرص خوب بهم داد که تو روز کسالت نداشت میام می گم Undecided
البته هر وقت سرم درد می گیره می گم فردا می رم دکتر خوب می شم باز یادم می ره!

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  شما واقعا ده دقیقه ای خوابت می بره؟ پس چرا من اختلال خواب دارم؟ (اینجا چرا شکلک گریه نداره؟) Smile
باید برم دکتر Confused

منم فکرکنم مشکل دارم -زیادی زود خوابم میبره - دراز بکشم تو هر پوزیشنی بین ۱-۵ دقیقه خوابم میبره - آرزو به دل موندم نیم ساعت تو رختخواب غلت بزنم Smile
خوش به حالت. من هی از این ور می چرخم اون ور هی از خواب خبری نیست Sad
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۳
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
سلام
از تک تک بچه ها ممنونم: حرفاتونو از ته دلم خوندم و امیدوارم همونجوری بشم.
میدونید چیه دوستان: هرچقدر که بخوام واس هدفم بخونم باز اون روزایی که خوب و مهربون بودیم... میاد جلو چشام و وقتی مقایسه میکنم با رفتارش... هنگ میکنم!!!!! و میگم من کجا بودم که این روزا رو حتی تو ذهنمم راه نمیدادم.!!!!!!! تو سرم جا نمیشه این کارش. هرچند کسی که اشک منو دراره ارزش نداره من باید ارشد قبول شم بزنم تو دهنشم..... نه کورم نه کچلم نه زشتم نه بی سواد، نه.... اون نخواست،همین! من متوجه شده بودم این رفتارشو ۴ ماه پیش اما نمیخواستم قبول کنمو خودمو به بی فکری زدم که شاید درست شه حتی مهربونتر باهاش میشدم از قبل تا این دوری راه باعث نشه ماجرای از دل برورد هر انکه از دیده برفت شه... اما باز انگار نه انگار... اما هر روز از من دورتر میشد.. وقتی کسیو بخوای و اون نخواد بهترینها باشی شاهزاده باشی خوشتیپ ترین باشی زیباترین باشی... مهربون ترین باشی ..برای تو نیستو میره... من زیباترین ها نبودم اما زیبا بودم،من خوشتیپ ترین ها نبودم اما خوشتیب بودم، من بیسواد نبودم، من بد اخلاق نبودم،من بی عاطفه نبودم...برعکس باعاطفه تر از هرکی نسبت بهش بودم..... اما نخواست دیگه!!!! پس چرا من دل نداشتم اونو تنها بزارم؟؟؟؟؟اون این کارو کرد!!!!!!!!! هر دو دو سر یه رابطه بودیم....اما چرا تو این یه مدت انقدر دوست داشتنی بود و مهربون...!!! حالا که دور شدیم به درد هم نخوردیم؟؟؟؟ مشکل ما اینه که تو فکرمون همچین کاری رو از طرف مقابلمون به انتظار نداشتیم..باورش سخته
این رابطه هم که تموم شده واس مشگلی که بگین پیش اومده و دعوایی بوده و ازین مدلا نبوده. فقط اون نخواست:همین!!!! راحت!!! وقتی مقایسه میکنم با ۴ ماه پیش قلبم میگیره،اون آدم به این خوبی...این شد؟؟؟؟؟متوجه شدم یکی دیگه اومد تو رابطه دوستیش. چوبشو یه روز میخوره،مطمئنم.... چون یکی منو واقعا دوسم داشت،من پسش زدمو .... امسال برعکش شده....
اما وسط درس خوندم یهو میبینم همه جا تار شده و چشام داره میباره... همه چیو از وسایلم محو کردم... تا برام خاطره نشه.... فقط باید از خدا بخوام کمکم کنه.... من باید بخونم ..یه روز میاد به باد فحش میگیرمش و میگم چرا فکر اون آدم پست نذاشت بهترین وقت کنکورمو از دست بدم... اما خدا کمکم کنه. ایام محرمم هست،ازخدا آرامش میخوام.

رفتم کتاب حافظو باز کردم این اومد: از زندگی با تلاش و زحمت و دوست داشتن، گردش و برنامه های نو لذت ببر. اگر از کسی ناراحتی و کینه ای به دل داری آن را فراموش کن و به فکر انتقام مباش و آنها را به خدا واگذار کن...

آدم انقدر پست؟؟؟؟؟؟؟ دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد بعد این همه راستی و درستی.کثافت پست میدونست واقعا دوسش دارم.... از ته دلم. حالام گوره باباش،از خودمم بدم میاد انقدر اجازه دادم بیاد راحت بازی کنه با روحیه و زندگیم ..... گریه های من واس خاطر کار زشت اونه،خدا جواب گریه هامو ازش بگیره.همین. دوستای گلم مرسی،الان وقت تایپیکای کنکور آزمایشیه انگار

۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , atti joon , H3NGAM3H , mohammadali1990 , zeitun , Shady205 , asiehmohammadian , Amir V , Mehran , mahak.k , xani , maneshty , sheyda
ارسال: #۱۴۴
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  ..
. من باید بخونم ..یه روز میاد به باد فحش میگیرمش و میگم چرا فکر اون آدم پست نذاشت بهترین وقت کنکورمو از دست بدم... اما خدا کمکم کنه. ایام محرمم هست،ازخدا آرامش میخوام.

اورین به اقتدارت.ادما سریع ظرف یکی دو هفته با شرایط عادت میکنن.مهم همین روزای اوله.
این نشد ایشاله یکی بهتر از اون گیرت میاد.
پس غصه نخور.

راستی من امروز تا ۹/۳۰ خوابیدم.روز استراحتم بود.
چه کیفی داد بعد از ۲ ماه و خورده ای...................
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , skygirl_00 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۵
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط H3NGAM3H.)
بعد ساعتها تلاش خوابم برد
داشتم خواب میدیدم که یکی از بازیگرای خوابم راجع به موفقیت حرف میزد ، همین که اسم موفقیت آورد یاد کنکور افتادم از خواب پریدم ، دیدم ساعت ۷.۴۶ هست و من ۸ آزمون دارم !
توی نه دقیقه اعمال بعد از خواب + شال و کلاه کردن + ماشین از پارکینگ درآوردن (اینو میگم چون خودش وقت گیره برای یه خانوم : دی ) انجام دادم !
و سر ساعت ۸ توی جلسه آزمون بودم
۲ساعته آزمون رو دادم و اومدم خونه
الانم برای اینکه بدموقع نخوابم اومدم پای لپ تاپ ، تا تست کار کنم از آزمونای قدیم ...

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
باید برم دکتر Confused

من مشکلی که با خواب دارم اینه که نمیتونم فکرمو آزاد کنم !
قبل خوابم توی افکار گوناگون غرق میشم
فکر عامل دیرخوابیمه
گاهی دیگه گریه میکنم ! اینقد مشکلم حاده ...

لطفا لبخند بزنید !
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۶
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ
سلام
من که اصلا آزمونهای پارسه شرکت نکردم میتونم این ۲تا آزمون جامعشوشرکت کنم؟
رفتم توسایتش اما چیزی دستگیرم نشد
دوستان لطف میکنید بگید اول اینکه این امکان وجود داره یا نه؟
واگروجودداره چطوری باید اقدام کنم؟
ممنونم

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۴۷
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بعد ساعتها تلاش خوابم برد
داشتم خواب میدیدم که یکی از بازیگرای خوابم راجع به موفقیت حرف میزد ، همین که اسم موفقیت آورد یاد کنکور افتادم از خواب پریدم ، دیدم ساعت ۷.۴۶ هست و من ۸ آزمون دارم !
توی نه دقیقه اعمال بعد از خواب + شال و کلاه کردن + ماشین از پارکینگ درآوردن (اینو میگم چون خودش وقت گیره برای یه خانوم : دی ) انجام دادم !
الانم برای اینکه بدموقع نخوابم اومدم پای لپ تاپ ، تا تست کار کنم از آزمونای قدیم ...
واقعا شما الگوی دخترا هستید که توی این وقت کم آماده شدید. آخه آماده شدن دخترا معمولا دوساعتی طول میکشه. اول دوش، بعد ۴۵ دقیقه جلو آینه .... Tongue

آزمون خوب بود حالا؟

There is no there there.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , fifa2020
ارسال: #۱۴۸
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بعد ساعتها تلاش خوابم برد
واقعا شما الگوی دخترا هستید که توی این وقت کم آماده شدید. آخه آماده شدن دخترا معمولا دوساعتی طول میکشه. اول دوش، بعد ۴۵ دقیقه جلو آینه .... Tongue

آزمون خوب بود حالا؟

من حالت عادیشم این کارا رو نمیکنم دیگه چه برسه به حالت غیرعادی
حالت عادی اگه هم معطل کنم بخاطر تموم شدن آهنگیه که حین آماده شدن میذارم !

----

بد نبود ، یعنی سوالا خوب بود ، اما خب مطالب مرتب باید دوره باشه تا به یه تسلط نسبی برسی
من هنوز در اون حد نیستم و سریع هم پا میشم از سرجلسه

آزمون شما چطور بود ؟

لطفا لبخند بزنید !
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , Amir V , sheyda
ارسال: #۱۴۹
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
چی بگم؟! آخه دیگه الان چی میتونم بگم به خودم!!!!!!!!!!!! اصلا با خودم قهرم.کلی هم باخودم دعوا کردم کلی هم فحش دادم به خودم...که تبدیل به سه نقطه و بوق شده
۲هفته وقت داشتم ۱درسم تموم نشده
آخه چه آزمونی برم بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۵۰
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  چی بگم؟! آخه دیگه الان چی میتونم بگم به خودم!!!!!!!!!!!! اصلا با خودم قهرم.کلی هم باخودم دعوا کردم کلی هم فحش دادم به خودم...که تبدیل به سه نقطه و بوق شده
۲هفته وقت داشتم ۱درسم تموم نشده
آخه چه آزمونی برم بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز زیاد ناراحت نباش این موضوع برای خیلی ها (و من)پیش میاد . تو باید سعی کنید سرفصل آزموناتو تا آزمون تموم کنی. ولی اگه نرسیدی بازم اشکال نداره تو هفته های بعد باید جبران کنی.مصاحبه نفرات برتر رو بخون اونا هم از سرفصل آزمونا عقب میوفتادن ولی بعد جبران میکردن.بهترین مزیت آزمونا همینه که داوطلب رو به موقع از خواب غفلت بیدار میکنن.اگه ازمونا نباشن نزدیک کنکور به خودت میای میبینی ای وای چقدر عقبی ولی اون موقه دیگه فایده نداره.ولی الان هنوز وقت داری.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , tayebe68 , asiehmohammadian , mahak.k , mis masi , maneshty , avril22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۴۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close