زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۲۴۱
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
درست اما امنیاز یه معیار کمی و موردی که شما می گین یه معیار کیفی . من خودم هم از این امتیاز منفی و مثبت دادن خوشم نمیاد و همون سپاس رو کافی میدونم جهت تشکر و به قول شما انتقاد رو هم میشه نوشت روی پیج فرد . اما خوب این سییتمی که مانشت گداشته اگه برای مقبولیت مثبت ازش استفاده می کنی در جاهایی هم که باید امتیاز منفی بدی پس باید ازش استفاده کرد شاید معیار درستی از امتیاز نباشه وقتی فقط موارد مثبت رو در نظر بگیری.
مسئله دیگه هم اینه که اینچا بعضی وقتا قبول دارم یه سری یا با شناخت قبلی از هم یا الکی شروع به دادن مثبت یا منفی می کنن . در هر صصورت مسئله کهکی نیست که الان وقتمون رو بزاریم روش . بعد کنکور یه فکری می کنیم پیشنهاد برای بهبود سیستم امتیاز دهی مانشت هم می دیم. Smile

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۵
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۲۴۲
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
سلام به همه کنکوریهای عزیز
من هر وقت میام اینجا انرژی میگیرم و عشق درس خوندن پیدا میکنم.
اگه میشه منو راهنمایی کنید:
شما طراحی الگوریتم رو چطور می خونید؟ من که دارم از روی clrs ترجمه دهقان طرزه میخونم و به نظرم پیچیده است و چیزایی که نمیفهمم زود ازش رد میشم و بعدشم عذاب وجدان میگیرم!Confused

تازه آخر هفته هم میانترم معادلات دیفرانسیل دارمDodgy کسی میدونه چی از معادلات با ریاضی مهندسی مشترکه و به درد کنکور میخوره؟
از همتون پیشاپیش ممنونShy

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۲۴۳
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام از دوستان کسی خبر نداره این رتبه هایی که تو کنکور آزمایشی میگیریم تو کنکور اصلی چه جوری میشن؟

راستش بیشتر فقط میتونی نفاط قوت و ضعفت رو بفهمی و به برنامه مطالعاتیت نظم ببخشی والا رتبه هاش خیلی حاوی نکات مفیدی نیست .
در واقع رتبه کنکور آزمایشی با رتبه کنکور میتونه خیلی متفاوت باشه مثلاش هم راحت تو مانشت و تو مصاحبه پیدا میشه .
در واقع چیزهای جانبی هم مهمه

در مورد کنکور ازمایشی میشه علاوه بر موارد فوق ، مزایای زیر نیز اضافه کرد :

۱- توانایی سوئیچ بین دروس مختلف در زمانی مشخص . این خیلی مهمه که بتونید ذهن خودتون رو از یه درس به درس دیگه سر جلسه منتقل کنید

۲- استرس کنکور اصلی رو کم میکنید

۳- متوجه میشید که چه شکلی تقسیم زمان داشته باشید و چطور جلسه کنکور اصلی رو شروع کنید.

۴- تو جو بچه های کنکوری قرار میگیرد و خودتون رو ملزم میکنید که تلاش بیشتری کنید و تفکراتتون حول کنکور بچرخه

پس هیچ امیدی نباید داشته باشم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۴۴
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
برای درس نظریه چه پیشنهادی دارید؟ لینز که من کار کردم همه چیزو گفته اما هنوزم توانایی حل مسئله ام کمه.
کتاب ۱۰۰۰ مسئله چطوره؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۲۴۵
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
سقوط انسان از جایی شروع میشه که برای رفتارهای اشتباهش توجیه میاره
رفتارها و حرفهای دور از انتظار افرادی که به خودشون اجازه میدن هرنوع کنشی با دیگران داشته باشن
من هیچ وقت خودم رو در سطح این افراد پایین نمیارم و باهاشون دهن به دهن نمیشم
این مسئله رو به مدیران سایت گزارش میدم و انتظار دارم بررسی بشه
ممنون

[تصویر:  ahr.jpg]
۱۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990 , Payam92 , deh-ab , 8Operation , m_sardaari , mahak.k
ارسال: #۲۴۶
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  برای درس نظریه چه پیشنهادی دارید؟ لینز که من کار کردم همه چیزو گفته اما هنوزم توانایی حل مسئله ام کمه.
کتاب ۱۰۰۰ مسئله چطوره؟

جزوه نظریه سید جوادی رو یه نگاهی بنداز شاید بدردت خورد
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Payam92 , deh-ab , asiehmohammadian
ارسال: #۲۴۷
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من که طبق معمول خراب کاری

زبان : ۳۵ ( خوبه تا حالا نخوندم!!)
ریاضی : ۰ (نتیجه ی زدن ۱۰ تا سوال)
مشترک : ۱۷
تخصصی : -۶ (تو ۳ تا آزمون حضوری همین شده)
...
ینی روحیه داغون در حد لالیگا!!!
میخوام زار بزنـــــــــــــــــــــــــم...

تا کی شکست؟؟...هر چی میخونم بد تر میشه!!!

دوست عزیز در جوابتون این جمله را باید گفت:
شکست های زندگی ، درهای پیروزی را می گشاید و خودپسندی درهای پیروزی را یکی پس از دیگری می بندد.
و
ما همیشه وقت کافی داریم به شرط آنکه هم بخواهیم و هم درست از آن استفاده کنیم.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , H3NGAM3H , esisonic , asiehmohammadian , Pakzad
ارسال: #۲۴۸
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
دوستای خوبم خسته نباشید.
بچه ها بارتبه های آزمون های آزمایشی خودتون ناراحت وافسرده نشید چون اینا آزمایشی هستن برای اینکه خودتون رابهتربشناسید پس به جای ناامیدی بهتره سریع نقاط ضعف خودتون را تقویت کنید.کنکور فقط یک راند نیست پا راند آخرش باید قوی وبا انگیزه تلاش کنید.
از این روزهای طلایی درست استفاده کنید.
این شعارتون بشه هرروز قبل اینکه درس خوندن را شروع کنید:
خدایا با نام تو
من می خواهم
من می توانم
من تلاش میکنم
وحتما موفق می شوم.
یا حق،از همین حالا بلند شوید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , H3NGAM3H , svk7 , mis masi , mahi_24 , asiehmohammadian , Pakzad
ارسال: #۲۴۹
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ
موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن

۱- آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند
۲- آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا “با تو” بخندند..!!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Mahtab_m , mohammadali1990 , deh-ab , H3NGAM3H , mahi_24 , esisonic , asiehmohammadian , شاپری , Engineer , Spresso , Payam92 , mahaya , رعنا , mahak.k
ارسال: #۲۵۰
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
سلااااااااااااااااام من به همتون
من تازه عضو مانشت شدم، تازه هم می خوام شروع کنم به خوندن. البته یه درسایی را تا حدودی مسلطم که فکر نمی کنم زیاد وقتم را بگیرن ولی به قصد کنکور تاااااازه می خوام استارت بزنم.
بچه ها دوست منم میشییییییییییییییید؟

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , mahak.k
ارسال: #۲۵۱
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط Hamed92.)
Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  برای درس نظریه چه پیشنهادی دارید؟ لینز که من کار کردم همه چیزو گفته اما هنوزم توانایی حل مسئله ام کمه.
کتاب ۱۰۰۰ مسئله چطوره؟

جزوه نظریه سید جوادی رو یه نگاهی بنداز شاید بدردت خورد

جزوه سید جوادی چه خصوصیتی داره؟ من بیشتر دنبال نمونه تست خوبم

راستی منم درصدمو میگم بچس روحیه بگیرن!!
زبان ۸۲
ریاضی ۶
مشترک ۳
تخصصی هوش ۲۳

رتبه ۲۲۰ پارسه

به هیچ وجه ناراحت نیستم.کاملا میدونم هر درصدی رو به چه دلیل آوردم.دقیقا از آزمدنا فهمیدم اشکالاتم کجاهاس که این موضوع خودش خیلی با ارزشه.
من تا حالا خیلی زحمت کشیدم.واقعا خوب خوندم.بیشتر راهو رفتم فقط باید این مجموعه زحمتای پراکنده رو کنار هم جمع کنم.مثل چنتا خط که باید در تقطه هدف بهم برسن.
موفقیت نزدیکه
Sent from my A500 using Tapatalk HD
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , H3NGAM3H , foranyone , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۲
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان من سال گذشته برای کنکور میخواندم . از آذر ماه تا وسط های دی به علت مشکلاتی درس نخوندم رتبه های پارسه ام روحیه خراب کن بود ۲۰۰ به بالا.اما از دی تا بهمن را دوباره خوب خواندم به لطف خدا دانشگاه تهران قبول شدم . از خودتان بالاترین توقع را داشته باشید و ان شاالله بهش برسید.
برای همه تون ارزوی موفقیت دارم.Smile
۱۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Mahtab_m , H3NGAM3H , deh-ab , mis masi , white bird , *farnaz* , fatemesoleimani , sheyda , mohammadali1990 , asiehmohammadian , esisonic , Engineer , Payam92 , tayebe68 , virtual girl , mahak.k
ارسال: #۲۵۳
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
درود به همه.

قبل از اینکه حرفم رو بزنم، یه درود مجدد بفرستم تو روح پر فتوح طراح شبکه و سیستم عامل پارسه Big Grin

امروز اولین غذای نذری رو خوردم. شُله مشهدی کلی کیف داد جای همگی خالی Tongue

ساختمان از صبح ۱ فصل خوندم. ایشالا تا امشب ساختمان رو واسه ۲۵% سوم جمع میکنم.

There is no there there.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , avril22 , deh-ab , asusx59sr , H3NGAM3H , sheyda , asiehmohammadian
ارسال: #۲۵۴
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط jameshenas.)
سلام بچه ها....
این چند روز نتونستن بخونم...میدونم که فردا رو هم نمی تونم بخونم...ولی اینقده دلم میخاد بخونم که نگو...انشالله قصد دارم ساعات مطالعه ام رو بالا ببرم...بچه های دیگه هم که مثل خودم دانشجو هستن یه ساعاتی در روز حالا شب ها یا یه وقتی دیگه رو روی درسای دانشگاه بزارن که برای امتحانات پایان ترم سنگین نشه و معدلشون خدای نکرده پایین نیاد...
تلنگر:امشب و فردا از اون روز هایی که خیلی با ارزشه...بیاید برای هم دعا کنیم که همه ی دوستامون امسال یه دانشگاه خوب قبول بشن...اگه کمی هم تو راه کنکور شل شدید یا کمی خسته شدید(مث من)تجدید عهد کنید....هنوز هم فرصت داریم...تو این ۲ماه خیلی کارا میشه کرد....۲ماه سختی به خودمون بدیم بخدا نتیجه خوبی میگیریم..اهل بصیرتاش این شب ها منم دعا کنن

I definitely will win
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi , deh-ab , white bird , mohammadali1990 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , Payam92 , nana0 , virtual girl
ارسال: #۲۵۵
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  مسئله ژوزفیوس یه الگوریتم استاندارده که توی کتاب قدسی حالت ساده اون از کتاب کنوث چاپ دهه ها قبل کامل توضیح داده شده ولی متاسفانه توی کتاب قدسی فرمول کلی رو نگفته و خود آقای کنوث هم اونو به عنوان تمرین واگذار کرده و جای بسی خوشحالی که این فرمول کلی توسط یه جوون ایرانی به نام آرمین شمس براق توی دانشگاه فردوسی ابداع شده و مقاله اش رو هم چاپ کرده الانم آقای شمس توی دانشگاه منچستر ادامه تحصیل میده و مورد تحسین آقای کنوث پدر طراحی الگوریتم قرار گرفته (قبلا توی یکی از پستام در مورد آقای کنوث و کتابش توضیح دادم) . حالا این جریان و چگونگی ثبت این فرمول توسط این ایرانی و ابهامات بعضی ها توی ایران بر سر تقلب این جوون که بعدا اثبات شد واقعا خودش ابداع کرده رو بعدا اگه شد واستون میگم .

بهتون تبریک میگم دوست عزیز.میدونم که برای این رتبه زیاد زحمت کشیدین.
دوست عزیز این مساله که گفتین رو منم اشتباه زدم البته به این نکته که اشاره گر شروع کجا قرار داده شده هم توجه کردم و حتی برای تمام مقادیر محاسبه کردم که چه گره هایی حذف میشن و دیدم که گره ۲۹ حذف میشه و گفتم حتما تفاوتی نداره موقعیت اشاره گر کجا باشه.
عدد رو باینری نوشتم و چرخش به چپ دادم که شد ۲۷ ولی گزینه درست ۲۹ بود.

اگه لطف کنید این موضوع رو توضیح بدین ممنون میشم.

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من که طبق معمول خراب کاری

زبان : ۳۵ ( خوبه تا حالا نخوندم!!)
ریاضی : ۰ (نتیجه ی زدن ۱۰ تا سوال)
مشترک : ۱۷
تخصصی : -۶ (تو ۳ تا آزمون حضوری همین شده)
...
ینی روحیه داغون در حد لالیگا!!!
میخوام زار بزنـــــــــــــــــــــــــم...

تا کی شکست؟؟...هر چی میخونم بد تر میشه!!!
دوست عزیز شما اگه واقعا میخونی و بازم نمیتونی نتیجه بگیری اول ببین مشکلت کجاست کجای راهو داری اشتباه میری و بعد شروع کن برای آزمون بعدی. الان ۳تا آزمون گذشته باید بتونی نقاط ضعف خودت رو تشخیص بدی.
شاید منابع که میخونی مناسب نیست شاید شیوه مطالعه و مرور کردنت خوب نیست و...
در کل تا نفهمیدی که چرا میخونی و نتیجه نمیگیری شروع نکن برا خوندن چون بازم نتیجه نمیگیری.
این که میگن ازمون آزمایشی مهم نیست تا حدی درسته .اینجورم نیست که اصلا مهم نباشه .پس فکر نکنی که این آزمونا مهم نیست من کنکور نتیجه میگیرم. اگه الان مشکلت رو رفع نکنی کنکور هم نیمیتونی نتیجه بگیری.
موفق باشی.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , mohammadali1990 , H3NGAM3H , deh-ab , asiehmohammadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close