زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری دانشگاه نوشیروانی (صنعتی) بابل

ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
سلام بچه ها.
دانشگاه نوشیروانی بابل از سال بعد قراره رشته معماری کامپیوتر بیاره.البته امسال تو تکمیل ظرفیت گرفت اما میخوام بدونم با توجه به اینکه اولین سال هست که تو رشته معماری دانشجو میگیره میتونید حدس بزنید تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
رتبه مهم نیست و هر سال ممکنه فرق کنه ، و هم پوشانی مسئله مهمی تو این زمینه هست ولی تو معماری بعد تهران و اصفهان به نظر من صنعتی بابل می تونه انتخاب خوبی باشه انصافا جای خوبیه من لیسانس هم اونجا بودم
۲
۰
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
یعنی میشه تا ۳۰۰ ۳۵۰ قبول شد؟
در واقع نمیگم دقیق چند میخوام بدونم حدودا چند؟همپوشانی مگه چقدر تاثیر داره؟

۰
۰
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
zohour جون میشه از دانشگاه و محیط دانشگاه از استاداش بگی؟
من که به سایتش نگاه کردم به نظر می رسه که دانشگاه خیلی خوبیه.
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
کاش شبکه میاورد ما هم تو استان میموندیم
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
واقعا جای کارشناسی و ارشد آی تی هم در نوشیروانی خالیه
ولی علوم و فنون همیشه یکه!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
سلام ببخشید که دیر شد ایام محرم سرم خیلی شلوغ بود و اما در جواب unicornux که راجع به رتبه گفت ، می تونم بگم که شما فقط بخون و توکلت بر خدا باشه و دیگه به رتبه و این جور چیزا فکر نکن و همانطور که گفتم هرسال ممکنه رنج رتبه های قبولی تو یه دانشگاه با یه سال دیگه فرق کنه.

اماali.329 که راجع به دانشگاه گفتی ، دانشگاه صنعتی بابل دانشگاه خوبیه و از نظر علمی و رفاهی جای مناسبی برای درس خوندن هست راجع به اساتیدش هم بگم که گروه برقش که واقعا عالیه و می تونه برای ما سخت افزاریها مفید باشه، راجع به اساتید ثابت کامپیوتر هم باید بگم دکتر ولی نتاج در زمینه سخت افزاری و دکتر جزایری هم در زمینه های هوش مصنوعی کار میکنند آقای عمادی هم تو زمینه نرم افزار کار می کنن که البته الان نیستند و دانشجوی دکترای دانشگاه تهران هستند، یه خانم خزائلی هم هستند که ایشون هم برای دکترا رفتند آمریکا البته نمی دونم چرا اسمش رو از سایت دانشگاه حذف کردند دکتر منصوری هم هست که دکتراش رو تو گرایش کنترل گرفته -البته نمی دونم هنوز دفاع کرده یا نه- و فکر نکنم تو مقطع ارشد خیلی بتونه کمک کنه.

اگه بخوام یه نظر منصفانه بدم این دانشگاه بین دانشگاه های شهرستان (غیر از تهران) جزو بهترین هاست.
۲
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)zohour نوشته شده توسط:  سلام ببخشید که دیر شد ایام محرم سرم خیلی شلوغ بود و اما در جواب unicornux که راجع به رتبه گفت ، می تونم بگم که شما فقط بخون و توکلت بر خدا باشه و دیگه به رتبه و این جور چیزا فکر نکن و همانطور که گفتم هرسال ممکنه رنج رتبه های قبولی تو یه دانشگاه با یه سال دیگه فرق کنه.

راستش اینکه رنج رتبه رو خواستم بدونم واسه روحیه بود.اینکه بدونم با هدف چقدر فاصله دارم و اینا.البته حق با شماست و فقط باید خوند.
نکته بعدی اینکه نوشیروانی شبانه هم داره یا فقط روزانه هستش....؟؟؟؟

۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ
شبانه هم داره
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: معماری دانشگاه نوشیروانی (صنعتی) بابل
به نظرم سطح علمیش از دانشگاههای تهران که واقعا پایین تره. تو سایتش که دیدم فقط دو تا استادیار داشت و دو تا مربی. البته درسته که استادای دانشکده برق هم هستند ولی یه سری درسا واقعا سخت افزاریه (نه برقی) و نیاز به اساتیدی داره که تو این زمینه واقعا کار کرده باشن و مسلط باشن.
ولی بازم فک کنم نسبت به شهرستانها (کرمانشاه و اردبیل و کرمان) جای بهتری باشه. البته این نظر منه. در مورد کارشناسی که یکی دو تا از دوستام نوشیروانی بودن، یقینا میتونم بگم سطحش با اختلاف قابل ملاحظه ای از دانشگاههای تهران(شریف و تهران و امیرکبیر) پایینتره.(دوستای نوشیروانی ناراحت نشن. شایدم من اشتباه میکنمBlush)
من خودم اگه تهران قبول نشم و بخوام شهرستان برم، نوشیروانی رو اول میزنم احتمالاSmile
Rolleyes
۰
۲
ارسال: #۱۱
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ
سلام به همه . من تازه عضو شدم مکانیک ترم یک ۹۲ دانشگاه هرمزگان . می خوام به نرم افزار یا علوم تغییر رشته بدم . میشه راجع به نوشیروانی یکم توضیح بدین . مثلا نرم نوشیروانی بهتره یا علوم اصفهان ؟ راستش هنوز بین نرم و علوم شک دارم !( من به برنامه نویسی ولینوکس خیلی علاقه دارم ایده هایی خوب و پول درآور زیادی هم دارم و برنامه نویسی اندروید هم میکنم .)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۰۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۲۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
  معرفی رشته معماری سازمانی دانشگاه شهید بهشتی erfan.el ۱۱ ۹,۴۱۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close