زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتمام خدمت در ۲۷ فروردین و ثبت نام ترم بهمن!

ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
Wink اتمام خدمت در ۲۷ فروردین و ثبت نام ترم بهمن!
۲۷ فروردین سربازیم تمام میشه
در مرحله اول تکمیل ظرفیت خمین قبول شدم و ثبتنام نکردم

با ترازی که دارم حتماً پردیس علوم تحقیقات لرستان قبول می شم.(تکمیل ظرفیت مرحله دوم)

میشه دوستان راهنمایی کنن که اگه وقت ثبتنام در ترم بهمن نامه ای از پادگان بیارم که در ۲۷ فروردین خدمتم تمام میشه و متعهد بشوم که تا این تاریخ از نظر نظام وظیفه وضعیتم روشن بشه آیا من رو ثبت نام می کنند و میتونم سر کلاسا برم ؟ یا حتما باید ۱ ترم رزرو کنم؟
اخه ترم بهمن تا نیمه دوم فروردین کلاسا درست و حسابی تشکیل نمیشن!
میشه این رو از آموزش گروهتون بپرسین؟ ممنون می شم بهم کمک کنین.

ایشالاه که بشه چون نمیتونم تا مهر صبر کنم و زورم میاد تو فروردین سربازیم تماتم میشه و نشه ثبت نام کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ق.ظ
RE: اتمام خدمت در ۲۷ فروردین و ثبت نام ترم بهمن!
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  ۲۷ فروردین سربازیم تمام میشه
در مرحله اول تکمیل ظرفیت خمین قبول شدم و ثبتنام نکردم

با ترازی که دارم حتماً پردیس علوم تحقیقات لرستان قبول می شم.(تکمیل ظرفیت مرحله دوم)

میشه دوستان راهنمایی کنن که اگه وقت ثبتنام در ترم بهمن نامه ای از پادگان بیارم که در ۲۷ فروردین خدمتم تمام میشه و متعهد بشوم که تا این تاریخ از نظر نظام وظیفه وضعیتم روشن بشه آیا من رو ثبت نام می کنند و میتونم سر کلاسا برم ؟ یا حتما باید ۱ ترم رزرو کنم؟
اخه ترم بهمن تا نیمه دوم فروردین کلاسا درست و حسابی تشکیل نمیشن!
میشه این رو از آموزش گروهتون بپرسین؟ ممنون می شم بهم کمک کنین.

ایشالاه که بشه چون نمیتونم تا مهر صبر کنم و زورم میاد تو فروردین سربازیم تماتم میشه و نشه ثبت نام کنم.
فکر کنم بارها و بارها به سوال شما در بحث های مختلف پاسخ داده شده است. من جمله
۱- اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل قول: دوستان من رفتم رییس دانشگاه با یه ترم مرخصی موافقت کرد اما مسئول ثبت نام گفت نمیشه یا باید سرباز باشی یا محصل گفت وظیفه عمومی پس میزنه اگه ثبت نام کنیم .

۲- اینجا(البته در مورد دانشگاه دولتی است اما در مورد دانشگاه آزاد هم صدق می کند):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳-اینجا:

نقل قول: فکر کنم وقتی قبول شدید و خواستید ثبت نام کنید یا ازتون کارت معافی میخوان یا با توجه به وضعیت تون براتون درخواست معافیت تحصیلی میکنند و یا از خدمت ترخیص تون میکنن. بنابراین فکر میکنم قبول بشید باید بیایید ارشد بخونید و بقیه سربازی را بعد از ارشد انجام بدین.معمولا" ثبت نام کنید و سرباز درحال خدمت هم باشید یه امر محالی است. حالا اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
اتمام خدمت در ۲۷ فروردین و ثبت نام ترم بهمن!
چون آزاد هست یه ترم مرخصی بهت میده . و از مهر باید بری .
سراسری به هیچ عنوان نمیزاره حتی اون یه ترم هم مرخصی بگیری .
این جمله منه در پست بالا که دوستمون گذاشته و ۲۰ روز پیش رفتم برای ثبت نام :
{{{ دوستان من رفتم رییس دانشگاه با یه ترم مرخصی موافقت کرد اما مسئول ثبت نام گفت نمیشه یا باید سرباز باشی یا محصل گفت وظیفه عمومی پس میزنه اگه ثبت نام کنیم . }}}

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۳۱۱ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۵۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۲ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close