زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۴۹۶
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  اتفاقی یکی از فرمول های توزیع ها رو در کتاب پارسه چک کردم و غلط از آب در اومد Smile و طبق کتاب منبع هم حل من درست بود.
یعنی نشستیم کلی فرمول غلط حفظ کردیم ؟ البته از همون اول حفظ کردنشون اشتباه بود.
توزیع های امار ? گاما و نمایی و ... غلط نیستن که !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۴۹۷
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...خوبید...از یه طرف خوشحالم که میخونید از طرفی هم ناراحتم و وقتی میام اشک تو چشم جمع میشه و میرم...چون من واقعا تابستون پر انرژی شروع کردم و وقتی اومدم دانشگاه نصفه کاره همه درسارو ول کردم...افسوس میخورم....میترسم سهمیه شاگرد اولی رو هم از دست بدم و کنکورم که از دست دادم...خدا لعنت کنه استادامونو که همشون پروژه دادن...فقط توکلم به خداست...همین...شرمنده سرتون رو درد آوردم...منم زنگ تفریحتون...امیدورام همگی موفق باشید...
دلم برات تنگ شده بود
جات حسابی خالیه خالیه پیش ما.......
آقا محسن لطف داری داداش...خوبه شما مارو شناختی...ایشالا ۲۰ روز آخر میخونم...هنوز امید دارم که قبول میشم...یه نصیحت:هیچ وقت توکل به خدا رو فراموش نکنید...زحمتتون رو سر جاش بکشید و بقیشو به خدا بسپارید...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , jameshenas , deh-ab , neda_Network
ارسال: #۴۹۸
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط Hamed92.)
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  توزیع های امار ? گاما و نمایی و ... غلط نیستن که !
چرا. مثلا تابع مولد گشتاور توزیع هندسی غلطه. یه چک بکن خودت.

نه دوست عزیز.
مولد گشتاور هندسی صفحه ۳۰۳ پارسه رو با کتاب جان فروند ص ۲۰۸ تمرین ۳۱/۵ چک کردم درست بود.
فقط پارسه به جای تتا از p و به حای ۱- تتا از q استفاده کرده.
اگه لازمه از طریق پیغام خصوصی عکس شو براتون می فرستم.

نصفه شبی ترسوندی ماروBig Grin

شب خوشRolleyes
۱
۰
ارسال: #۴۹۹
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان آی تی مهندسی نرم افزار (کتاب پرسمن ) تا چه فصلی باید بخونیم ؟ کسی از سر فصل های مهندسی نرم افزار خبر داره ؟
۰
۰
ارسال: #۵۰۰
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
فکر کن
با کلی اعتماد به نفس بری سرازمون جامع
بعد نتونی به جواب برسی
یا یه قسمت فرمول یادت بره
یا توی منفی،مثبت اشتباه کنی
کلافه شدم به خدا
دیگه دارم به خودم شک میکنم،قبلا انگار تسلطم به درسا بهتر بود
این همه زحمت
اخرش هم.......

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۱
ارسال: #۵۰۱
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  سلام دوستان آی تی مهندسی نرم افزار (کتاب پرسمن ) تا چه فصلی باید بخونیم ؟ کسی از سر فصل های مهندسی نرم افزار خبر داره ؟
فقط ۲۲ فصل اول میاد Big Grin

اینم توزیع سوالات

software.pdf
اندازه فایل: ۳۱۹/۳۷ KB
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , شاپری , deh-ab
ارسال: #۵۰۲
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
سلام
دوستان یه سر اینجا بزنین .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هوش A star هستش . توضیحیه نترسین مسئله نیست .Smile اگه تونستین کمک کنین .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۱
ارسال: #۵۰۳
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  معمولا تستهایی که دو گزینه درست دارن هر دو رو به عنوان جواب صحیح اعلام میکنن پس باید یکیش رو زد.
یکی از دوستان عزیز(خانم Helmaa) توی یکی از تاپیک ها اینو نوشته بود! می خواستم بدونم نظر سایر دوستان چیه!؟
آخه من تا حالا نشنیده بودم؟!
بزنیم این سوالا رو یا نه؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , deh-ab , چـکاوک
ارسال: #۵۰۴
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  معمولا تستهایی که دو گزینه درست دارن هر دو رو به عنوان جواب صحیح اعلام میکنن پس باید یکیش رو زد.
یکی از دوستان عزیز(خانم Helmaa) توی یکی از تاپیک ها اینو نوشته بود! می خواستم بدونم نظر سایر دوستان چیه!؟

به نظرم ریسکه یه وقتایی آدم حس میکنه دوتا گزینه درسته اما اشتباه خودش بوده وفقط یه گزینه درست بوده،نزنیم بهتره.تو اینجور موارد باید سوال حذف بشه اما واقعا نمیدونم حذف میکنن یا نه؟؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۵۰۵
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
چند روز پیش با یکی از مشاورهای کاربلد قلمچی صحبت میکردم یه حرف جالبی زد برام خیلی خوب بود... میگفت که تو یه ازمون ۳۰۰ سوالی اگه مثلا تا ۵ تا سوال دو به شک داشتی (یعنی ۵۰ ۵۰)باید بزنی ولی اگه بیشتر شد هیچکدوم رو نباید بزنی...
استدلالش این بود که وقتی دو به شکها زیاد میشه یعنی ازمون ازمون گمراه کننده ای است که توش هر کی کمتر غلط بزنه موفق تره...پس بهتره ریسک غلطت رو بالا نبری.. ولی وقتی تعداد دو به شکی ها کمه یعنی خیلی این طوری نیست و زدن درستها بیشتر به کارت میاد...
با توصیفات اون میشه گفت حد دو به شک در مهندسی کامپیوتر و ایتی بین ۳ تا ۴ سواله... اگه بیشتر بود اصلا هیچکدومو نباید بزنی...

البته من خودم یه کامنت دیگه بهش اضافه میکنم که اگه خودت میدونی حوالی رتبه ات بین ۱ تا ۵۰ ۶۰ هست جای ریسک بیشتری داری چون اونجاها معمولا اختلاف داوطلبا با هم زیاده پس اگه ادم قوی هستی تو بعضی درسها میشه دو به شک رو زد (مثلا مدیریت که کسی نمیزنه ) ... اگه میدونی بین ۶۰ ۷۰ تا ۲۰۰ ۳۰۰ هستی اونجا اختلاف ادمها کمنتره با هم و ریسکت کمتر باید باشه (مثلا شاید ۱ یا ۲ دو تا حداکثر بتونی ریسکی بزنی) ولی اگه میدونی ۲۰۰ تا ۴۰۰ ۵۰۰ هستی اصلا نباید ریسک کنی چون اونجاها اختلاف خیلی کمه و هر یه غلط ممکنه سی چهلتا رتبه ات رو جابجا کنه.. پس باید کامل حواست باشه. و اگه ۵۰۰ ۶۰۰ به بالا هستی و میدونی مثلا با اون رتبه جایی که میخوای قبول نمیشی اتفاقا باید ریسک کنی چون شاید بین ۷۰۰ و ۸۰۰ فرقی نداشته باشه جفتش اونی که میخوای قبول نمیشی.... خلاصه این که حد و حدود خودتون رو بدونید بد نیست. اما این که چطور حد و حدود خودتون رو بدونید این همون مسئله اصلیه... از رتبه های ازمون ازمایشی جامع میشه یه تخمین هایی زد مثلا رتبه تون رو +۱۰۰ و -۱۰۰ کنید تا حدودتون به دست بیاد. هر چند که اون رتبه ها ملاک نیست و قطعا رتبه کنکورتون فرق میکنه با اون رتبه ها حتی شاید بیشتر از ۱۰۰ تا... ولی ما برای تخمین میخواهیم و مجبوریم یه تخمینی بزنیم.
نکته اخر این که ریسک کردن به درس هم بستگی داره. تو بعضی درسها (مثل سیستم عامل پارسال یا پایگاه داده دو سال پیش ایتی ) که میدونی سخت طرح شده و احتمال غلط زدن خیلی بالایه بهتره که اصلا ریسک نکنی... هر چی ریسک غلط رو بیاری پایین تر بهتره و تو بعضی درسها مثل مدیریت که کسی نمیزنه اگه مثلا سه تا بزنی که ودتاش غلط باشه هم چیز زیادی از دست نمیدی... البته به شرطی که یه دونه اون وسط درست باشه دیگه که این که چقدر میتونی درست بزنی رو باید تو ازمونهای ازمایشی امتحان کنی..(برای این کار سوالای سال ۹۰ ۹۱ مدیریت رو مثلا بگذار جلوت و به چند تاش بر حسب شهود جواب بده ببین اوضاعت چطوره.. اگه به سمت منفی رفتی اصلا نزن چون یعنی شهودت حرابه وضعش)

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , maryam.raz , neda_Network , 8Operation , Lonely Palm , deh-ab , maneshty , hemoso , white bird , samaneh_aftab
ارسال: #۵۰۶
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سلام علیکم،
کسانی که هفته پیش سنجش (کامپیوتر) دادند، سؤال‌های معماری رو تونستن حل کنند؟ یکی‌اش محاسبهٔ تعداد پوش‌ها و پاپ‌ها بود، بعدیش ترتیب اجرای دستورات در خط لوله و بعدیش متوسط زمان رجوع به حافظه با دو حافظهٔ نهان بود.
من هر سه تاش رو نتونستم!!!!!
سؤال حافظه رو که مطمئنم غلطه
پایپلان رو ۸۰ درصد حدس میزنم غلط باشه. چون هر کاری می‌کنم گزینه چهار هم درسته.
اما پوش و پاپ رو هم هر کاری می‌کنم به دست نمیاد!!!
فرصت کردین یه نگاه بندازین خبرم کنین.
ممنون.
۰
۰
ارسال: #۵۰۷
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  معمولا تستهایی که دو گزینه درست دارن هر دو رو به عنوان جواب صحیح اعلام میکنن پس باید یکیش رو زد.

به نظرم ریسکه یه وقتایی آدم حس میکنه دوتا گزینه درسته اما اشتباه خودش بوده وفقط یه گزینه درست بوده،نزنیم بهتره.تو اینجور موارد باید سوال حذف بشه اما واقعا نمیدونم حذف میکنن یا نه؟؟؟؟

د اتن موارد سوال حذف نمیشه.تا حالا به چند مورد این شکلی برخورد کردم.توی کلید سوالات هردو گزینه ی درست رو میزنن.کنکور سال گذشته سوال ۱۰۳ به این شکل بود که دو گزینه ی ۱و۴ توی کلید سوالات صحیح ذکر شد

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , 8Operation , deh-ab , maneshty , Engineer
ارسال: #۵۰۸
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ
وقتی میام اینجا یه ذره روحیه میگیرم دیشب تصمیم گرفتم امسال اصلا کنکور ندم و خودمو خلاص کنم
روحیه ام زیر خط صفرشاید به منفی بی نهایت میل میکنه
اگه کسی هست کمک کنه من تسلطم رو از دست دادم نمیتونم تمرکز کنم بیخیال شدم

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۲
۰
ارسال: #۵۰۹
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط atti joon.)
خدا منو بکشه اخه این چه ازمون دادنیه از من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همش غلط غلط غلط.......
کنکور اومد من کی میخام درست شم نمیدونم.
سر یه نکته های الکی بی دقتی میکنم ازمونمو خراب میکنم این چه وضعشه اخه
میترسم کنکورمو همینجوری خراب کنمSad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , deh-ab
ارسال: #۵۱۰
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  خدا منو بکشه اخه این چه ازمون دادنیه از من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همش غلط غلط غلط.......
کنکور اومد من کی میخام درست شم نمیدونم.
سر یه نکته های الکی بی دقتی میکنم ازمونمو خراب میکنم این چه وضعشه اخه
میترسم کنکورمو همینجوری خراب کنمSad

منم همینطورم. خیلیا اینطورین نگران نباش.
ایشالا کنکور اصلی اینطور نمیشه Smile

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close