زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۵۵۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چه جالب همه مثل اینکه وعده هاشون رو عملی کردن و از آواتار جدید و واقعی شون رو به روز کردنSmile فکر نمیکردم این کار رو بکنید!
بچه ها حرف حاج سید امیرِ واو رو زمین نمیندازن Big Grin

There is no there there.
۶
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , mohammadali1990 , jameshenas
ارسال: #۵۵۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  مهندسین ماه مانشتی لطفاً نظر بدید !
سوالت خیلی کللیه انصافا"
بستگی به علاقه و گرایش طرف داره ...

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امیرِ واو
اااا ...من فکر میکردم امیر وی ای که:دی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ENGii , Amir V
ارسال: #۵۵۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط IT86.)
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
اما اینا برای ما بچه های آی تی هم به گندکشیدن!!
میخان مشکلو درست کنن؟ستاره دار بودنشو بردارن که همه نیان!گره ای که با دست بازمیشه چرا با دندون؟!
تکلیف ماهایی که ۶ماه تمام زندگیو کارمونو گذاشتیم روی این درسا کم آوردیم چه از لحاظ زمانی که داشت چه سوالات
مفهومی و مشکل بدن ایرادی نیس اما زمانشو که دیگه عادلانه بدن!خداوکیلی خیلی کم بود زمانش
۰
۰
ارسال: #۵۵۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط mojiry.)
بچه های نرم خسته نباشید
در پاسخ به دوستی که گفته بود آی تی سخت بود، نرم استاندارد
والا من کاملا برعکس این نظر را دارم.
البته من خیلی نخوندم، احتمالا من فکر میکنم ای تی اسون بوده.
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
پیش به سوی شبکه قزوین ....
چندتا میگیره حالا؟
کسی میدونه؟

۰
۰
ارسال: #۵۶۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط Meysam1990.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
منم مثل سایر دوستان خسته ام خیلی خسته...هنوز خستگی کامل از تنم درنیومده ولی ای کاش نتیجه ی اینهمه خستگی و کوفتگی و اون چند ساعت وقتی که هر روز با ذوق و اشتیاق صرف خوندن میکردیم رو بگیریم...همیشه میگن در ناامیدی بسی امید است ایشالا خدا جواب همه ی این ناامیدی هارو بده...
۴
۰
ارسال: #۵۶۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shabah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shabah نوشته شده توسط:  آره گفته بودن تا امروز وقت هست ولی هیچی نداره تو سایت

لینکش رو حذف کردن ولی آدرسش هنوز برقراره تا همینم برنداشتن زود برو به این لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شماره پرونده و اینا رو وارد کن و ویرایش اطلاعات رو بزن

مرسی من که کاملا هنگم اصلا فکرم کار نمی کرد ! مرسی که گفتی
یه سوال داشتم راسته که بعد از اومدن رتبه ها اگه مجاز باشیم می تونیم کارت غیر انتفاعی رو بخریم ؟

درسته امکانش هست.من پارسال فقط روزانه و شبانه شرکت کرده بودم،مجاز که شدم گفته بودن که میتونم پیام نور و غیر انتفاعی هم شرکت کنم
فقط باید هزینه اولیه ثبت نام رو هم پرداخت میکردم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۵۶۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  پیش به سوی شبکه قزوین ....
چندتا میگیره حالا؟
کسی میدونه؟

تودفترچه زده ۱۵ تا !!
۱
۰
ارسال: #۵۶۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)سارا محمدی نوشته شده توسط:  ده ۱۵ تا !!
صفحه چنده pdf?
ممنون

۰
۰
ارسال: #۵۶۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  من تو این کنکور اشتباهاته بچه گونه ای انجام دادم که تنها دلیلش محل برگزاری ازمون بود و یه مشت سیاهی لشکر که فقط هر هر و کر کر می کردن
مراقب هم که بوووووووووووووووق بود
خدا لعنتشون کنه
شاید باورتون نشه ولی یک انسان ابله بود که بعد از اینکه دفترچه اول رو گرفتن ۲۰ دقیقه داشت سروصدا می کرد که باید وقت بیشتری به دروس مشترک میدادن و از وقت دروس تخصصی کم می کردن.با مراقب داشت دعوا میکرد
بگو آخه............... جلسه ی کنکور جایه این ........... هاست
هیچ دلیلی واسه این حرکات و بقیه ی موارد نمیتونم پیدا کنم بجز اینکه اینجا لرستانه

daghighan mese man sare jalase konkur,engar bache ha umadan ordu,khob shoma ke nakhundin bara chi miayn sare emtehan
moragheba ham ke engar amdan saro seda mikonan ke baghe bache ha ke neshastan bian pasokh name ro bedan,engar ma barge choghandarim unja,enghad sholugh mikonan ke yeki bayad khodeshun ro saket kone
۰
۰
ارسال: #۵۶۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
پس این بی خوابی تنها واسه من نیست... Big Grin
داشتم میگفتم آخه واسه چی الان موندی بیدار دیدم نه باباااااا جمعیت کثیری از مانشت همگی با هم دچارش شدیم Tongue

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  من پارسال فقط روزانه و شبانه شرکت کرده بودم،مجاز که شدم گفته بودن که میتونم پیام نور و غیر انتفاعی هم شرکت کنم
فقط باید هزینه اولیه ثبت نام رو هم پرداخت میکردم.
واقعا!!
چه جالب نمیدونستم!

فایل‌(های) پیوست شده

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۵۶۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  امیر آقا به نظرم همش عالیه.بخصوص مورد(۳و۴).
۳ یکم گیر داره. چون همونطور که گفتم نیاز به پیشنهاد داره. اما اگه علاقه داره کسی میتونه استارتش رو بزنه.
نقل قول: ولی طبق نظر خودت تو هر کدوم که خواستی به امید خدا تدریس رو شروع کنی اول منبعی رو معرفی کن،تا آماده باشیم.راستی از نظر شما که استادی کدوم دوره های شبکه بهتره؟Huh
ببین اگه میخوای یک Networker حرفه ای بشی، باید مایکروسافت بدونی، و بعد بری سمت سیسکو.
با داشتن دانش MCITP و CCNP، تازه میتونی گرایش اصلیت رو انتخاب کنی. پس اینطور نیس که بشه جدا کرد.
نقل قول: درباره زبان های برنامه نویسی هم بنظرتون کدومشون بیشتر رو بورسه؟؟؟Huh
نمیدونم.
نقل قول: برای یکی از دوستان که گفته بودن با عملی کار کردن یاد میگیریم هم یه پیشنهاد دارم.استاد ما از نرم افزار شبیه ساز شبکه packet Tracer برای فهم بیشتر استفاده میکردن.البته برای بقیه موارد آموزشی مثل Active Directoryو... هم از vmware بهره می بردن.می تونین اینا رو روی سیستم منزل نصب کنید و هر توضیحی یا کدی رو که استاد(امیر)داد روی اون برای خودت پیاده کنی.
بله دقیقا. و برای شبیه سازی حرفه ای تر از GNS میشه استفاده کرد.

نقل قول: بنظر شما یه مهندس کامپیوتر(سخت افزار/نرم افزار)ومهندس IT(شبکه)چه مهارت ها و optionهایی رو باید داشته باشه تا در بازار کار پیشرفت کنه؟Huh
۱) تخصص ۲)پارتی

There is no there there.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , neda_Network
ارسال: #۵۶۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  پس این بی خوابی تنها واسه من نیست... Big Grin
داشتم میگفتم آخه واسه چی الان موندی بیدار دیدم نه باباااااا جمعیت کثیری از مانشت همگی با هم دچارش شدیم Tongue

شکار لحظه ها...Big Grin
تا ۲۹ بهمن همه بی خوابیمUndecided
۱
۰
ارسال: #۵۶۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام به همه دوستان مانشتی. من هنوز تو شوکم.آخه این چه کنکور مزخرفی بود که طراحی کرده بودن!!!! دفترچه رو که باز کردم چشمم به ریاضیات که خورد رنگ از رخسارم پرید و اینقدر اعصابم به هم ریخت که دیگه تا آخر جلسه تو هنگ بودم!!! حیف اون همه وقت که پای ریاضیات گذاشتم.انصافا به من و امثال من خیلی ظلم شد.منی که پایه ریاضیم منفی ۱۰۰۰ بود اینقدر واسه این ریاضی زحمت کشیدم که هیچ کدوم از کنکورای سال قبل رو زیر ۳۰% نزدم و حتی دیگه طوری شد که اول سوالای ریاضی رو میزدم که روحیه بگیرم!!! حالا از شانس بد من سر کنکور اول رفتم سراغ ریاضی کلا قفل کردم.دیگه اینقدر اعصابم خراب شد مشترک رو هم گند زدم.زبان رو که دیگه اصلا نرسیدم نگاش کنم! تازه الان فهمیدم ۲تا از سوالایی رو که گزینه غلط رو میخواسته من فکر کردم گزینه درست رو میخواد و اشتباه زدم! لعنت به مسئولین بی مسئولیت کنکور که چوبشو ما بدبختا باید بخوریم!!!! نصف سوالا که غلط بود و نصف بقیشم یا آسون که همه میتونستن بزنن و یا اینقدر سخت که نمیشد زد!!! از بس که وقتمو پای سوالات اشتباه گذاشتم که دیگه وقت واسه زبان کم آوردم! من نمیدونم فرق اونی که زحمت کشیده با اونی که اصلا زحمت نکشیده با این آزمون مزخرف چطور مشخص میشه!!!!!!!

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۰
ارسال: #۵۷۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ق.ظ
سلام به همه دوستای آی تی گل خودمممم
بچه ها منم موافقم به اینکه نوع سوالات آی تی نسبت به سالهای قبل فرق داشت و اینکه بتونیم خوب جواب بدیم باید
در هر درسی پایه قوی داشته باشیم و به کتابای مرجع تسلط کافی و در تحلیل وتست زنی با قدرت
خود من دوس دارم دانشگاه خوبی در تهران قبول شم و از تابستون کلاسای کنکور شرکت کردم وبیشتر تاکیید
اساتید کلاسای کنکور برپایه کنکورای گذشتس واز مطالبی که تا به حال نیومده سریع می گذرن
خوب ما که اکثرمون در کارشناسی نه مرجعی خوندیم و در حد چند صفحه جزوه
واسه کنکورم کتابهای خلاصه تست که بر پایه کنکورای سال قبل هست رو میخونیم و اینطور میشه که برامون سوالا سخت میشه
اگه یکی مثه من دوس داشته باشه جای خوبی قبول شه فکر کنم باید یه سال مرجع بخونه سال بعد تست ونکته و.....نه؟
خوب تا اینجا تا حدودی مقصر خودمونیم تو نتونستن جواب دادن به سوالا .
خوب از طرفی این طراحان محترم چرا مشخص نمیکنن این منبع برا این درسه؟آیا منابع کنکور کارشناسی که دروس دبیرستان هست مشخصه به فرض همه پزشکی قبول میشن؟؟ من که کلاسای شبکه دکتر حقیقت
رو شرکت کردم وکل کتابشو مسلط بودم دو تا سوالش اصلن برام نا آشنا بود....خوب با این همه خوندن آدم اعصابش خورد میشه
شکل سوالو نمیفهمه.این ها از هر کتابی که دوس دارن تو هر درسی در هر سال سوال میدن آخه این درسته؟
در کل فکر میکنم همه در حد توان زحمت خودشونو کشیدن و خدا به هر نحوی مطمئن باشید بی جواب نمیذاره
همگی موفق وشاد باشید.
fatima1537، در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام.چند تا پست مشابه در تاپیکهای مختلف ارسال کرده بودید . که بعضیش با عنوان تاپیک همخوانی نداشت.من غیر مرتبطها را پاک کردم.ولی خواهشا فقط یک تاپیک را برای ارسالتون انتخاب کنید.ممنون

۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۱۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close