زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۷۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
با نظر آقای فرداد کاملن موافقم ... دلتون خوشه ها با این وضع مملکت میخواید اعتراض کنین ؟ اونا هم حتمن رسیدگی میکنن !!!
همینی که هست ... قضیه سوختن و ساختنه ....
Fardad-A، در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من که نگفتم اعتراض نکنند. چون الآن همه فکر میکنن من گفته ام اعتراض نکنید.

۸
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , MS.rezvan
ارسال: #۶۷۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون گرایش هوش مصنوعی حداکثر تا چه رتبه ای میشه روزانه قبول شد ؟؟؟؟؟
تا ۵۰۰-۶۰۰
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۶۷۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
این آخرین تراز قبولی پارسال طبق آمارای مدرسان شریف تو رشته مهندسی کامپی هستش..
**

جدول آخرین فرد قبولی در رشته شما
شماره گرایش /نام گرایش / نام دانشگاه / نوع دانشگاه / تراز قبولی
۱ / مهندسی کامپیوتر- معماری کامپیوتری /دانشگاه امام رضا(ع)-مشهد (غیرانتفاعی) / مجازی / ۳۷۸۶
۲ / مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی /دانشگاه امام رضا(ع)-مشهد (غیرانتفاعی) /مجازی / ۳۹۴۵
۳ / مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / دانشگاه گیلان-رشت / شبانه / ۳۴۲۹
۴ / مهندسی کامپیوتر- الگوریتم و محاسبات دانشگاه تهران / شبانه / ۵۷۲۴

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۲
۰
ارسال: #۶۷۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  با نظر آقای فرداد کاملن موافقم ... دلتون خوشه ها با این وضع مملکت میخواید اعتراض کنین ؟ اونا هم حتمن رسیدگی میکنن !!!
امام خمینی در وصیت نامه اشون می گن که: تا زمانی که مظلوم مهیا نشود، ظالم پدید نمی آید، زمانی که شما مهیا شدید که زیر بار ظلم بروید ظالم هم پیدا خوهد شد.
در ضمن اگر در طول تاریخ همه اینجوری فکر و عمل می کردند که هیچ وقت پیشرفت و بهبودی ای حاصل نمی شد هیچ کدام از این حرکت های مردمی که منجر به اتفاقات بزرگ شده وجود نمی داشت
۱۰
۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mahsa_a3moon , r.jafari , SSMAE
ارسال: #۶۸۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  با نظر آقای فرداد کاملن موافقم ... دلتون خوشه ها با این وضع مملکت میخواید اعتراض کنین ؟ اونا هم حتمن رسیدگی میکنن !!!
امام خمینی در وصیت نامه اشون می گن که: تا زمانی که مظلوم مهیا نشود، ظالم پدید نمی آید، زمانی که شما مهیا شدید که زیر بار ظلم بروید ظالم هم پیدا خوهد شد.
در ضمن اگر در طول تاریخ همه اینجوری فکر و عمل می کردند که هیچ وقت پیشرفت و بهبودی ای حاصل نمی شد هیچ کدام از این حرکت های مردمی که منجر به اتفاقات بزرگ شده وجود نمی داشت

دوست عزیز حرفت کاملا درسته ولی به نظر من با این وضع کنکور و تا زمانی که این همه سهمیه هست ما حقی واسه اعتراض نداریم نهایتا اگه هم اعتراض قبول بشه سهمیه رو بالا میبرن بعد تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۶۸۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
حالا اگر چند نفری ناامید اند و نمیخوان تلاشی کنند، دست کم اراده ی کسایی که میخوان اعتراض کنند و پیگیری کنند رو سست نکنند، این حداقل کاریه که ازشون بر میاد

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , virtual girl , Helmaa , srj , mohammadali1990 , neda_Network , Engineer , reyhaneh64 , azad_ahmadi , IT.setareh91 , r.jafari , sajjad.a.m , fa_karoon
ارسال: #۶۸۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Meysam1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

کنکور نرم چطور بود؟ برا من که حکمه همون کنکور آی تی رو داشت الان گیجمHuh نمی دونم خوب دادم یا بد ولی امیدوارم...[/align]

درود
من فک میکنم سوالات تخصصی و مشترک به جز ساختمان داده ها خوب بود(۱۲ تا از سوالا خیلی راحت بود) زبان من ۱۰ تای اول فقط رسیدم بخونم اسون بود(خیلی شبیه تافل بود) ریاضی هم در مورد ریاضی مهندسی نظری ندارم محاسبات جالب نبود(ولی یه سوالش خیلی شبیه سوال ازمون صد در صد دوم پارسه بود) امار و گسسته هم بد نبود
(هر چند من بد شانسی اوردم شب کنکور رفتم زیر سرم) AngryHuh
۰
۰
ارسال: #۶۸۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط دانشجوی خسته.)
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
من اگه اشتباه نکنم عددی رو ۵۰ زده باشم ولی پایه رو شاید ۲۰ و گسسته ۶ و داده رو ۶/۶۶
فکر نکنم حتی شبانه رو بیارم مگه نه ؟

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  ایول بچه ها خواهشا بگید فقط چنتا زدید همه درس ها رو میگم مثلا زبان ریاضی عمومی امار وو.. نظریه آنالیز مثل بچه های مهندسی بگید دیگه!!

ماکه داریم میگیم خودتونم اقدام کنید عزیزم
۱
۰
ارسال: #۶۸۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
دوستان اعتراض به سوالات اشتباه از طریق بعضی دانشگاه انجام بشه نتیجه بخشه و به داوطلبین فکر نکنم زیاد توجه کنن.

دکتر حقیقتم تو کتابشون گفتن:

فایل‌(های) پیوست شده

۵
۰
ارسال: #۶۸۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
من امسال خیلی نخوندم گفتم سال دیگه ایشالا
کنکور آی تی دادم .ساختمان و الکوریتم و پایگاه رو خیلی خوب خوندم، تست زدم، دوره کردم ولی سوالارو اوجوری که فک میکردم نتونستم بزنم Sad
ولی اینجور که شما میگید و خودم دیدم ف فک کنم ساله دیگم وقت تلف کردنه !!!
کلا بیخیال شم Sad
۲
۲
ارسال: #۶۸۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  ولی اینجور که شما میگید و خودم دیدم فک کنم ساله دیگم وقت تلف کردنه !!!
کلا بیخیال شم Sad
شما جه راحت با حرف این و اون نظرتون رو عوض میکنین....

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۶۸۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
[/quote]
درود
بهتون تو پروفایلتون جواب لازم داده شد
منتظرم
[/quote]

سلام.آقا منم هستم.امسال به خاطر یه سری مشغله های کاری نتونستم اونطور که باید و شاید بخونم.ولی ان شاء الله از همین الان می خوام استارت کار رو بزنم.قصدمم تو خوندن جدی جدیه چون به شدت به این مدرک(واسه کارم) نیاز دارم.یا علی! ما هم در گروهتون شرکت بدید.

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
ارسال: #۶۸۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
منم با اعتراض موافقم نمیگم نه ولی واقعا بی اثره من پارسال رتبه م شد ۷۰۰ واسه ای تی .یه غیر انتفاعی مجازی Undecidedیک سال تلاش کردم واقعا امید داشتم تک رقمی بشم ولی در صدام که حداقل اومده پایین تر خدا به داد رتبه م برسه استاندارد سوالا افتضاحه از هر کتابی بخونی تو کنکور یه سری فرمول جدید تولید میشه ولی خب توکل بر خدا بازم میریم واسه اعتراض
۰
۰
ارسال: #۶۸۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستان اعتراض به سوالات اشتباه از طریق بعضی دانشگاه انجام بشه نتیجه بخشه و به داوطلبین فکر نکنم زیاد توجه کنن.

دکتر حقیقتم تو کتابشون گفتن:

من با این دوستمون موافقم اگر دوستانی میتونن از طریق اساتیدشون و دانشگاهها اقدام بشه شاید موثرتر باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۶۹۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  [quote='mehrdad_rabbi' pid='162304' dateline='1360521832']
اگر نظرتون مثبت هست برای امنیت اطلاعات یا ای تی پیام بدید

درود
پیغام خصوصی بنده نیز مشکل داره تعدا گروه نهایتا ۵ نفره هست که ۳ نفر تکمیل شده ۲ نفر نیاز هستش
وفاداری به برنامه ایی که میدیم یه اصل هستش طراحی تست یادگیری مفهومی وهدفمند تو برنامه دقیقمون هست
تمایل داشتید اطلاع بدید بچه ها خوشحال میشن با هم باشیم
همه ما مانشتی هستیم
سلام میشه بیشتر در مورد برنامتون توضیح بدید؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close