زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۲۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ)_narjes نوشته شده توسط:  منم خطای ساختاری زدم
اصلا خطای ساختاری نداریم تو کامپایلر که عزیزم.
خطای منطقی بود.
شما خداقل اینو در نظر داشته باش که برای خطای معنایی، ساختاری(که صرفا تو برنامه های تجزیه کننده پیش میاد، یعنی مشکل از خود تجزیه گر هستش)،خطای نحوی، کامپایلر پیغام خطا صادر میکنه.
فقط در حالت خطای منطقی هستش که هیچ پیام خطایی نشون داده نمیشه.شما این برنامه رو توی سی پلاس پلاس که بنویسین متوجه میشین که کامپایلر بودن مشکل این برنامه رو ترجمه میکنه ولی برنامه از لحاظ منطقی مشکل داره.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۲۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
بچه ها منم با این اسکن درب و داغون چیزی که دستگیرم شد جالب نبود ،مشترکا که روم نمیشه بگم،تخصصی فکر میکنم ۳۰ درصد و خورده ای،مدریریت هم ۳۰ و خورده ای،بعضی سوالا یادم نیست کدومو زدم اینا حدودیه،واقعا نمیدونم آخرش یعنی چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عوض ناراحت بودن خندم میگیره

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel
ارسال: #۷۲۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
دوستان مانشتی عزیز سلام.من بعد n ماه الان اومدم مانشت.و میبینم که چه خبرِ واقعا، با این سوالایی که امسال دادن.
من که اصلا نمیتونم به هیچ کلید و پاسخنامه و جوابی که تا حالا اومده نگاه کنم...
کلا یه چیز دیگه فکر میکردم رفتم سر جلسه دیدم که زرشک...!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Mohammad-A , xani
ارسال: #۷۲۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
من که رسما دور کلید و ... رو خط میکشم میرم دنبال کارا و برنامه هایی که داشتم...با ندا خانوم موافقم!اگه خدا خواست قبول شدیم که میرم ارشد اگه هم نه اون موقع اردیبهشت تصمیم میگیرم که چیکار کنم....
دیگه در این شرایط غصه خوردن هیچ فایده ای نداره!
توکل به خدا!
التماس دعا از همگی....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۹
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , jameshenas , Mänu , Marcel , neda_Network , shima_24 , IT.setareh91 , avril22 , virtual girl , xani , m@hboobe
ارسال: #۷۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ
بچه ها بیاین لااقل تا ۲۹ام دیگه از کنکور و سوالات و چه می دونم غلط ها و درست ها حرف نزنیم . بابا این مغزم خفه شد از بس رو حساب احتمالات پیش رفت .
گذشته رو رها کن / به فکر آینده باش
به خدا به خاطر خودتون میگم .
خدا تو سوره یونس آیه ۶۲ میگه : آگاه باشید که دوستان خدا هرگز هیچ اندوهی از وقایع گذشته و هیچ ترسی از حوادث آینده ندارند

ما تلاشمون رو کردیم . هر کی در حد توان و هدفش. بیاین نتیجه رو بسپاریم به خدا . خدا خودش هم به هرکسی که این وسط مسئولیتی داشت و اون رو جدی نگرفته (از طراح سوال بگیر تا مراقب امتحان و تایپیست و ...) سزای عملش رو میده. به نظرم تا زمانی که نتایج مشخص نشده ما هر اظهار نظری اینجا بکنیم فقط وقتمون رو تلف کردیم و کار مدیر بخش ها رو سخت تر کردیم . همین!
بعد نتایج به هر شکلی فرصت برا اعتراض هست. الان وقتمون رو تلف نکنیم که به قول امضای یکی از دوستان اتلاف وقت یعنی خودکشی

گاهی گمان نمی کنی و میشود / گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دور دعا بی اجابت است / گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست / گاهی تمام شهر گدای تو می شود
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , neda_Network , m..ch , H3NGAM3H , mohammadali1990 , IT.setareh91 , r.jafari , mary.moj , m@hboobe , SSMAE , saeid1389 , asiehmohammadian , amnhck123 , ENGii
ارسال: #۷۲۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
منم همینو میگم دیگه. صبر کنید.

هنوز نتایج نیومده کدوم دیوانه‌ای گفت بیخیال تهران به فکر قزوین باشیم؟؟ (خودم بودم) Tongue

از اول گفتم صبر کنید.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , good-wishes , shima_24 , mohammadali1990 , virtual girl
ارسال: #۷۲۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم همینو میگم دیگه. صبر کنید.

هنوز نتایج نیومده کدوم دیوانه‌ای گفت بیخیال تهران به فکر قزوین باشیم؟؟ (خودم بودم) Tongue

از اول گفتم صبر کنید.

دانشگاه ازاد واسه همین روزاس دیگه پس نیشتونو باز کنیدBig Grin
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , Amir V , shima_24
ارسال: #۷۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم همینو میگم دیگه. صبر کنید.

از اول گفتم صبر کنید.

امیر خان
ما همچنان منتظر
برنامه های شبکه شما هستیم
برنامه چی شد؟

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
ارسال: #۷۲۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
امروز اومدم از اول تا آخر تاپیکو خوندم
من دو هفته به کنکور دیگه مانشت نیومدم
این چند روزه که میام از حرفای بعضی از بچه ها حس هایی گرفتم
خصوصا شنیدم یکی ۲۵ تا مشترک با اطمینان زده یا یه نفر ۹ تا ریاضی
نمیدونم چرا من یکی سر جلسه اصلا نتونستم در این حد بزنم اونم با اطمینان
اما بازم میگم معلوم نیست و تا کلید نهایی نیاد قضاوت و درصدو تخمین زوده
این مدرسانم یه چیزیش میشه.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sue88
ارسال: #۷۳۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
دوستان اگر ممکنه بحث روی پاسخ سئوالات رو در تالار زیرانجام بدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای اغلب دروس تاپیک هست.اگر درسی تاپیک نداره خودتون میتونید ایجاد کنید
۰
۰
ارسال: #۷۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
خدا کنه کلیدا همش همونی باشه که من زدم پر از غلط غولوط Tongue

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibaziba
ارسال: #۷۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط gh elham.)
[quote='majid_22' pid='162573' dateline='1360584837']
ای خدا!!با این کلید آیتی مشترک ۱۳%!!
تخصصی ۲۲%!!
درکل خداحافظ امیدواری!
خوش به حال کسایی که نخوندن و نزدن!!
[/q
پارسال یکی از دوستام سر جلسه کامپیوتر خوابیده بود اصلا دفترچه باز نکرده بود که بخواد حتی به سوالا جواب بده فقط از اول تا اخر دفترچه رو سیاه کرده بود انوقت رتبه اش شد ۱۲۰۰ خیلی بهتر از اون یکی دوستم شد که چندین ماه تلاش کرده بود فکر کنم امسال دقیقا همین اتفاق ببیفته واسه خیلی اونایی که شانسی زدن از ما های که خونده بودیم بهتر شن
۶
۰
ارسال: #۷۳۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
بچه ها کسی پاسخنامه کلیدی مدرسان شریف رو نگاه کرده ؟! من دیدمش خیلی حالم گرفته شد، امیدوارم اشتباه زده باشه. اگه شما هم دیدینش نظرتون رو بگین که پرت و پلاس یا درسته !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mis masi
ارسال: #۷۳۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
دوستان لطفاً به این پست من توجه کنن.فکر کنم واقعاً سازمان سنجش گل کاشته.من حدسم اینه که سری D مثلاً یه سری منحصربفرد نبوده.یعنی D من با D یکی دیگه جای گزینه هاش فرق می کرده.خدایا به داد برس.۶ ماه درس خوندن و زجر و زحمت و .... داره به خاطر ندونم کاری یه مشت آدم بی مسؤولیت دود می شه می ره هوا!!!!!!!!!!!!!Huh

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۳۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  [quote='majid_22' pid='162573' dateline='1360584837']
ای خدا!!با این کلید آیتی مشترک ۱۳%!!
تخصصی ۲۲%!!
درکل خداحافظ امیدواری!
خوش به حال کسایی که نخوندن و نزدن!!
[/q
پارسال یکی از دوستام سر جلسه کامپیوتر خوابیده بود اصلا دفترچه باز نکرده بود که بخواد حتی به سوالا جواب بده فقط از اول تا اخر دفترچه رو سیاه کرده بود انوقت رتبه اش شد ۱۲۰۰ خیلی بهتر از اون یکی دوستم شد که چندین ماه تلاش کرده بود فکر کنم امسال دقیقا همین اتفاق ببیفته واسه خیلی اونایی که شانسی زدن از ما های که خونده بودیم بهتر شن

موافقم باهات!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۱۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close