زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۳۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی تو تایپیک تا حدی متوجه وضعیت شدم بنده نیز تا حدی دچار مشکلات شما شدم برای کنکور امسال برای رسیدن به حد مطلوب برای سال اینده از هم اکنون دوباره تلاش رو شروع خواهم کرد
من این پیشنهاد رو دارم چند نفر جمع بشیم بصورت گروهی (در یاهو یا ایمیل) تحلیلی بکنیم از وضعیت خودمون بعد با برنامه بصورت گروهی درس بخونیم (گروهی منظورم ۴-۵ نفره) هستش به اینصورت هم میتونیم به همدیگه روحیه بدیم و خوب همدیگر رو انالیز بکنیم
بنده حتی فکر می کنم هر کدوم از ما تو بازه های زمانی که تعیین بکنیم برای دیگری باید تست طراحی بکنه(خودش رو بزاره جای طراح سوال!) و تست بده برای نفر بعدی و دیگری نیز همین طور
خلاصه من فکر می کنم این سری میتونیم بهترین جای ممکن در بیایم با برنامه ریزی و انجام شیوه ایی که براتون توضییح میدم
اگر فردی تمایل داشت و مثبت هست بنده خوشحال میشم برای کنکور سال بعد شما نیز در گروه حضور داشته باشید
رشته مورد نظر
فناوری اطلاعات (امنیت- شبکه - ای تی)
موفق باشید
سلام.
من هستم.هر برنامه ای داشتید منو هم در جریان بذارید.یا علیSmile
من امسال ضربه های زیادی خوردم و کلا روحیه ام رو از دست دادم و کنکور امسال هم مفت از دستم رفت....ولی خیلی مصمم هستم برای کنکور سال بعد ، اگه جایی برای من هست ،منم هستمSmileSmile

در زندگی مهم این نیست که به ایده آل زندگیتان برسید، بلکه مهم این است که در مسیر رسیدن به ایده آل زندگیتان حرکت کنید...
(امیدوارم همه به مقصدمون برسیمBig Grin)
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , ehsanlp , Engineer
ارسال: #۷۳۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)tiran22 نوشته شده توسط:  ما که رفتیم مدرسان شریف تو سایتش ثبت نام کردیم درصدای تخمینی دادیم ..یه رتبه بهمون داد..یکم امیدوار شدیم..یکم ناامید شدیم..اما خب
وضعیت کلیو فککنم بهم داد..دیگه بی خیال ..دیگه زندگی..دیگه..

سلام فک نکنم این تخمین رتبه ها درست باشن چون نسبت به سالای گذشته طراحی کردن که امسال با پارسال و پیارسال خیلی فرق داشت
۱
۰
ارسال: #۷۳۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
پاسخنامه مدرسان شریف ۱۰۰۰% غلطه
به هیچ عنوان روش حساب نکنید
من تافل زبان انگلیسی دارم تستای زبانشو خیلی غلط جواب داده
من تمام امتحانات سالهای قبل و پارسه و سنجشو زدم که نزدیک به ۱۰۰ تست گرامر میشه. تنها یک تست گرامر رو اشتباه زدم. چطور اینجا شد ۳تا از ۵تا؟
سوالای درک مطلبم که غلطه فاحش داره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۳۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
کنکور تمومشد اما این دوست یا دوستانی که منفی میدن بازم ادامه میدن دوست عزیز با منفی بودن و انرژی منفی به جایی نمیرسید بهتر نیست زندگی و آدمها را کمی مثبت تر ببینید دنیا ارزش اینهمه منفی بافی نداره بخدا مثبت بودن بهتره پس سعی کن خودتا عوض کنی و دنیا را از زاویه ی دیگه ای ببینی
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , avril22 , Amir V , nina69 , m@hboobe
ارسال: #۷۴۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ

ag barname ro monaseb bedonam manam hasam
fatima1537، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فارسی تایپ کنید.ارسالهای انگلیسی حذف میشن

۲
۲
ارسال: #۷۴۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  بچه ها من متأهلم، یه بچه هم دارم، از تابستون روزی ۱ ساعت ۲ ساعت از وقت زن و بچم زدم، این اواخر هم که فرستادمشون خونه مادرزنم، از کارم مرخصی گرفتم، خیلی امیدوار بودم فکر نمیکردم اینقدر بد بزنم، ای کاش اصلا وقت نذاشته بودم، ای کاش بجای درس خوندن بچم رو برده بودم پارک،‌ ای کاش...

الهی بمیرم واسه همه ... منم ۶ ماه مامان مریضمو به امان خدا رها کردم این بیچاره لنگان لنگان همه کاراشو خودشو انجام می داد تا من احمق برم تو سه سوت گند بزنم به همه زحمتام . از زور ناراحتی اشکمم در نمیاد . البته مشکل من همش از بی دقتی خودم بود ولی این بی دقتی بخاطر اضطراب ترس از آینده و چندین سوال اشتباه موجود بود . فکر کن اینهمه باید صدمه دید از هفت خان رستم باید رد شد موهای سرو سفید کرد تا تازه فارغ التحصیل بشی و هر جا بری بهت بگن ما دکترامون تو نوبتن.

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Breeze , ReihanehTorkzadeh
ارسال: #۷۴۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط neda_Network.)
بنظر شما یک شدم ماشین جایزه بگیرم یا پول تا مصاحبه کنم؟:دی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mänu , r.jafari , moha
ارسال: #۷۴۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط farnaz55.)
از اول تا آخر تاپیک رو خوندم و رو گریه م گرفت. مخصوصا امضای بعضی از بچه ها رو که دیدم. واقعا دلم به حال خودمون سوخت. البته من خودم امسال امتحان ندادم. آیه یاس نیستم ولی واقعا با این روندی که دیدم آزمون ارشد هر سال فضایی تراز سال قبل میشه قید دانشگاه دولتی رو زدم. آزاد هم توی تکمیل قبول شدم و شاید از ترم دیگه برم. توی این مدت میرم کلاس که برنامه نویسیم رو قوی کنم.
فقط میخوام بگم بچه ها درسته خیلی زحمت کشیدین و حقتون خیلی بیشتر از این چیزاست ولی ناامید نباشین. اگه از یه راه به نتیجه نرسیدیم راههای دیگه رو امتحان کنیم. بالاخره یه روزی، یه جایی خدا جواب همه ی تلاشهامون رو میده. مهم اینه که امیدمون رو از دست ندیمShy

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , IT.setareh91 , srj , n_h , xani
ارسال: #۷۴۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
این کلیدها اصلا اعتبار نداره آقا...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , saeid1389
ارسال: #۷۴۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
کلیدا به مرور میاد کلیدای مهندسی احتمالا فردا میاد...
بابا به کلیدای خود سازمان سنجشم اعتباری نیس....والا...کنکور ۸۷ آی تی سیستم عامل پارسه رو اگه دیده باشین.. گفته که دوتاسوالا به درخواست دانشگا ه شریف حذف شده..ینی غلط محض..یه سوالا جوابش تو گزینه ها نبود..یه سوالام کلید سنجش ..
متن ش اینه..

:
در هرحال از طرف تمامی دانشجویان از طراحان محترم خواهش میکنیم که اولا
به این کار اهمیت داده وبرای آن وقت بگذارید
وثانیا ازطراحی تست هایی که یک گزینه درست واضح ندارد(نه لزوما ساده)خودداری کنند
در سال ۸۷
چهار تست در سیستم عامل مطرح شده است .دو تست آن غلط است و بانامه
دانشگاه صنعتی شریف حذف شده و از دوتست دیگریکی ابهام دارد(همین تسته که
زیرش اینو نوشته)و در دیگری گزینه نادرست!!!!انتخاب شده است
در این صورت چگونه این آزمون کسی که سیستم عامل بلد نیست را از
دانشجویانی که ماه ها وقت صرف یادگیری دروس کرده اند متمایز می کند؟؟؟
پ.ن: ..کنکور ارشده داریم..واقعا معیار انتخاب دانشجو چیه؟
دی: دی:

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , shima_24
ارسال: #۷۴۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  من که اصن جرئت نمیکنم برم سراغ پاسخنامه ... به همین برکت قسم ....Undecided

منم جرات نمیکردم ولی رفتم دیدم
مرگ یه بار شیون هم یه بار
نمیتونسم دیگه بیشتر کابوس ببینمConfused
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Engineer
ارسال: #۷۴۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
من زبان و مشترک و مدیریتم خوب شده

اما فک کنم تخصصیام منفیم میشهههههههههههههههههههه ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine
ارسال: #۷۴۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
بابا بیــــــــــــــــــــــــــــــــــاین یه شکایت نامه تنطیم کنیم بفرستیم تهران ....سازمان سنجش ......................... اینا دیگه گندس رو در آووردن!!!!!!!!!!!! واقعا کههههههههههههههههههههههههههههههههه

تسلیم نشــــو !
آغـــاز همیشه سخت ترین مرحله است...
۱
۰
ارسال: #۷۴۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  امیر خان
ما همچنان منتظر
برنامه های شبکه شما هستیم
برنامه چی شد؟
مرجان خان.
برنامه اوکیه.
پیشنهاد من اینه که اول یه نظر سنجی بزاریم و موضوعی که میخوایم صحبت کنیم رو مشخص کنیم.
بعد من یه سری منبع مثل کتاب و ویدئو معرفی میکنم و شما توی مثلا ۴ روز یه بخشی رو میخونید.
بعد میایم همگی روش بحث میکنیم و رفع اشکال.
نظراتتون رو بگید دوستان.

There is no there there.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , ehsanlp , virtual girl , xani , SSMAE , ENGii , r.jafari
ارسال: #۷۵۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
تا یکشنبه باید صبر کنیم ببینیم سازمان سنجش تو کلید اولیه اش می خواد چه بازی در بیاره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۷۶۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۵۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۵۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close