زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۹۶۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  بله دوست عزیز من فیکم. echo000 فیک اصن هر کی تو فک کنی فیکه.
آره اصن من خیلی ادعام میشه هیچی هم حالیم نیست.اصن کی گفته من شبکه حالیمه؟؟؟من زبان فارسی رو هم به زور صحبت می کنم بابا Big Grin
شما ماشالله دانشجو کارشناسی ارشدی هوش خوندی با هوشی Big Grin
تک به تک حرفاتو قبول دارم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مرسی از اینکه شهامت داشتی و گفتی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
Cool

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۸
۱۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , kati , hasan_azad , mohammadali1990 , ansarirobo , ana_12345
ارسال: #۹۶۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  بابا واسه اینم فرمول!!!!!!!!!
(تعداد درست *۳-تعداد غلط)/تعداد کل سوال

مرسی احتمالا منظورتون این بوده که مخرج هم در ۳ ضرب می شه .
Smile

میگم چرا دصدا از ۱۰۰ میزنه بیروم واسه همین بوده پسRolleyesTongue
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ana_12345
ارسال: #۹۶۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط comp_s.)
من دوره کارشناسی رشته نرم افزار بودم ۲ ساله فارغ التحصیل شدم سال اول میخواستم کار کنم یه کار مرتبط با رشته خودم اما توی شهر ما هیچ خبری از کار نیست تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم رشته آیتی رو انتخاب کردم کنکور خیلی بد دادم فکر میکردم درس خوندم اما الان فهمیدم که اصلا درس خوندن من به هیچ درد نخورده سر جلسه کنکور شکه شدم
روحیه ام خیلی خراب شده دوست ندارم دانشگاه آزاد هم برم فکر میکنم ارزش نداره کلی پول میدی آخرشم به جایی نمیرسی الان نمیدونم چه کار کنم به بنبست رسیدم احساس میکنم اگه سال دیگه هم بخونم نمیتونم سوالاهایی شبیه کنکور آیتی امسال جواب بدم یه دانشجوی نابغه فقط میتونه به این سوالا جواب بده نمیدونم چه کار کنم HuhSad

من دوره کارشناسی رشته نرم افزار بودم ۲ ساله فارغ التحصیل شدم سال اول میخواستم کار کنم یه کار مرتبط با رشته خودم اما توی شهر ما هیچ خبری از کار نیست تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم رشته آیتی رو انتخاب کردم کنکور خیلی بد دادم فکر میکردم درس خوندم اما الان فهمیدم که اصلا درس خوندن من به هیچ درد نخورده سر جلسه کنکور شکه شدم
روحیه ام خیلی خراب شده دوست ندارم دانشگاه آزاد هم برم فکر میکنم ارزش نداره کلی پول میدی آخرشم به جایی نمیرسی الان نمیدونم چه کار کنم به بنبست رسیدم احساس میکنم اگه سال دیگه هم بخونم نمیتونم سوالاهایی شبیه کنکور آیتی امسال جواب بدم یه دانشجوی نابغه فقط میتونه به این سوالا جواب بده نمیدونم چه کار کنم SadHuh
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi
ارسال: #۹۶۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ)comp_s نوشته شده توسط:  یه دانشجوی نابغه فقط میتونه به این سوالا جواب بده نمیدونم چه کار کنم HuhSad
سلام دوست گرامی.
من مثل شما فکر نمی کنم. یک استاد ریاضیات گسسته (خانم نسب زاده) داشتیم که می گفت اگر چیزی را بلد نیستم نارحت نمی شم و خودم رو نمی بازم بلکه سریع به خودم می گم من مطالعه کافی نکردم ، پس به جای اینکه اعتماد به نفسم رو از دست بدم تلاش بیشتری می کنم و مطالعاتم رو اصلاح و بیشتر و عمیق تر می کنم .
همه کسانی که از سد کنکورهای زندگیشون عبور می کنند لزوما نابغه نیستند. قبولی هم فقط حاصل درس خوندن نیست . برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.
به خاطر داشته باشید : انسان ساخته افکار خویش است ، فردا همان می شود که امروز می اندیشد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: comp_s
ارسال: #۹۶۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
ههههههی .... دلمان عجیب گرفته است ....

پست بی ربط ....

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , Mänu
ارسال: #۹۶۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ههههههی .... دلمان عجیب گرفته است ....

پست بی ربط ....
ظاهرا دیگه رستگار نیستی.
دلیلش همینه.

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , virtual girl , mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۹۶۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
سلام دوستان
من دو تا سوال غیر علمی درباره این ۲ تا دانشگاه دارم Smile
بیاین در رفع ابهام بهم کمک کنین
دستتون درد نکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۶۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ههههههی .... دلمان عجیب گرفته است ....

پست بی ربط ....
ظاهرا دیگه رستگار نیستی.
دلیلش همینه.

Big Grin
نه دیگه همون یه شب رستگاری بسمون بود !
رودل میکردم Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , shima_24
ارسال: #۹۶۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
دوستان گروه ما در حال تکمیل هست کس دیگه ایی نبود؟
۱
۱
ارسال: #۹۷۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوستان گروه ما در حال تکمیل هست کس دیگه ایی نبود؟
چه گروهی؟ قضیه چیه؟بگید شاید منم اومدم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , virtual girl , r.jafari , rahhil
ارسال: #۹۷۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
سلام دوستان من
مشترک ۳۶
مدیریت ۳۳
تخصصی ۴۶
بچه ها به نظرتون من تهران روزانه یا شبانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی استرس قبولی دارم.اگه کسی میدونه بگه.
آخه نمیتونم شهرستان برم.ببخشید اینجا پرسیدم

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
ارسال: #۹۷۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
من پارسال که کنکور دادم، ینی لحظه شماری میکردم کلیدا بیاد برم صحیح کنم،
امسال نمیدونم چم شده؟ الان که دو هفته هم از کنکور گذشته عمرا نمیتونم سمت کلیدا برم...
چرااااااا.....؟؟؟
۴
۰
ارسال: #۹۷۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
ریاضی ۰ درصد زبانم اصلا همون ۰ درصد باشه. برای قبولی روزانه باید مشترک و تخصصی رو به طور حداقلش چطور زده باشیم که قبولی مون حتمی باشه؟؟؟ البته میدونم تعداد حالات این درصدا از ۲ حالت تخصصی و مشترک متفاوته اما چند حالتشو بگین!! من مشترک زدم و تخصصی.

۱
۰
ارسال: #۹۷۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  من پارسال که کنکور دادم، ینی لحظه شماری میکردم کلیدا بیاد برم صحیح کنم،
امسال نمیدونم چم شده؟ الان که دو هفته هم از کنکور گذشته عمرا نمیتونم سمت کلیدا برم...
چرااااااا.....؟؟؟
یک ضرب المثلی هست میگه no news is good news یعنی بیخبری خوش خبریه Big Grin
به نظر من همینطوری بی خبر سیر کنید آرامش اعصابتون بیشتره تا مثل خیلی از ماها که خبردار شدیم.
انشاا... خیر در پیشه برا همه
۲
۰
ارسال: #۹۷۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
دلم تنگ شده بود اومدم یسری بزنم ببینم چخبرهههههه....
خوبه که هنوز هستین :دی

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , good-wishes , mohammadali1990 , virtual girl , nina69 , kati , shima_24 , mis masi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۸۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close