زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون انتخاب بین واحدهای دانشگاهی دانشگاه ازاد

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟!(ثبت نام آزاد)
سلاااممم الان موقع ثبت نام آزاده من میخوام حتما یه جایی در بیام

سطح درسیم معمولیه کجا بزنم ریسکش کمتره؟!
شنیدم تحقیقات سخته! بقیه چطورن؟!
و اینکه درسته که میگن اگه یک دانشگاه انتخاب کردی ولی در نیومدی تویه سایر دانشگاه های دیگه تو همون شهر هم شانس داری؟!
با تشکررررررررررررررر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟!(ثبت نام آزاد)
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)aka111 نوشته شده توسط:  سلاااممم الان موقع ثبت نام آزاده من میخوام حتما یه جایی در بیام

و اینکه درسته که میگن اگه یک دانشگاه انتخاب کردی ولی در نیومدی تویه سایر دانشگاه های دیگه تو همون شهر هم شانس داری؟!
با تشکررررررررررررررر

دوستی دانشگاه تهران شمال زده بود و با رتبه ۱۰۰۰ علوم تحقیقات یکی از شهرستانها قبول شده بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)aka111 نوشته شده توسط:  سلاااممم الان موقع ثبت نام آزاده من میخوام حتما یه جایی در بیام

با تشکررررررررررررررر

دوستی دانشگاه تهران شمال زده بود و با رتبه ۱۰۰۰ علوم تحقیقات یکی از شهرستانها قبول شده بود

ممنون سایر دوستان هم اگه نظری دارن بگن
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
من هوش علوم تحقیقات زده بودم رتبم ۲۲۳ شد ولی هیچ جا قبول نشدم الان منم مثل شما مرددم نمی دونم واسه امسال کجا رو انتخاب کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ب.ظ
هوشه آزاد چرا اینقدر ظرفیتش کمه

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
دوستان گرامی
از بین شهرهای شبستر، بروجرد ،محلات و آشتیان کدوم ترازش کمتره؟!
۱
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
من علوم تحقیقات زده بودم تهران شمال قبول شدم!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111 , پشتکار
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
کمک برای انتخاب واحد دانشکاهی ازاد ۹۱
خواهشاً دوستان راهنمایی کنند که در تهران برای رشته نرم افزار کدوم واحد بهتره (شمال یا جنوب یا مرکز یا علوم و تحقیقات)
دوستانی که پارسال شرکت کردند لطف کنند توضیح بدند که کدوم واحد رو انتخاب کنم. و کدوم واحد ترازه بالاتری نیاز داره؟ مثلاً با یه رتبه مشخص احتمال تهران جنوب بیشتره یا علوم و تحقیقات
تورو خدا زود بگین
شانسم واسه کدوم بیشتره؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط javadjj.)
سیستمی که بر روند انتخاب شهر دانشگاه آزاد حاکم هست بدین صورت که یکسری از شهر‌ها که مستقیما اسمشون در لیست دفترچه هست تا رتبه مشخصی مثل ۲۴ پذیرش میکنند(البته در مورد واحد های تهران علوم و ت حقیقا و مرکز و شمال و جنوب فک کنم پذیرششون بصورت یکجا هست یعنی اگه دیدید رتبتون شده ۸۰ و قبولید بدونید که رقابت این چهار تا دانشگاه مشترک هستش) در مرحله اول اگر رتبه مجاز واحدتون رو آوردید که قبولید در غیراین صورت منتظر تکمیل ظرفیت اول باشید در تکمیل ظرفیت اول معمولا همون واحد تکمیل داره(البته شاید هم نداشه باشه معمولا علوم و تحقیقات‌ها تکمیل ظرفیت دارند) و یا شمارو در واحد های علوم تحقیقات دیگه که اسمش در دفترچه نیست تو تکمیل ظرفیت شرکت می دهند مثل علوم تحقیقات خراسان رضوی(نیشابور)،کرمان،زاهدان وکرمانشاه و .........و به همین صورت تکمیل ظرفیت های بعدی که در بهمن میاد.بطور مثال افرادی که هوش مشهد شرکت کردند و قبول نشدند برای تکمیل ظرفیت در علوم و تحقیقات کرمان شرکت داده می شوند و خود مشهد در رشته هوش اصلا تکمیل ظرفیت نداره یا مثلا علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت های خوبی برای همه واحد های زیر مجموعه اش داره
بطور کلی فکر میکنم که دانشگاه ازاد سه تا واحد علوم و تحقیقات رسمی بیشتر نداره یکی تهران دومی خوزستان و سومی شیراز بقیه واحد‌ها زیر نظر تهران هستش و مدرکشون هم از تهران صادر می شود.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aka111 , aatwo , baran_f
ارسال: #۱۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
من شنیدم خیلی از این علوم تحقیقات‌ها رو هواست مدرکشون یه کم بیشتر در مورد انتخابتون تحقیق کنید
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , parimehraban
ارسال: #۱۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  خود مشهد در رشته هوش اصلا تکمیل ظرفیت نداره

چه بد Sad

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
واسه هوش به نظرتون امسال کجا رو بزنم که قبول شم؟ این گرایش تکمیل ظرفیت دوم هم داره؟ کی اعلام میشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ ب.ظ
کمک برای انتخاب واحد دانشکاهی ازاد ۹۱
چرا هیچکی کمکم نمی کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط aatwo.)
RE: کمک برای انتخاب واحد دانشکاهی ازاد ۹۱
دوسته عزیز
Heartیکم تحمل داشته باش ۱۰۰۰ تا پست تو هر تاپیک دادی اگه کسی بدونه کمکت میکنهSmile

۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سیستمی که بر روند انتخاب شهر دانشگاه آزاد حاکم هست بدین صورت که یکسری از شهر‌ها که مستقیما اسمشون در لیست دفترچه هست تا رتبه مشخصی مثل ۲۴ پذیرش میکنند(البته در مورد واحد های تهران علوم و ت حقیقا و مرکز و شمال و جنوب فک کنم پذیرششون بصورت یکجا هست یعنی اگه دیدید رتبتون شده ۸۰ و قبولید بدونید که رقابت این چهار تا دانشگاه مشترک هستش) در مرحله اول اگر رتبه مجاز واحدتون رو آوردید که قبولید در غیراین صورت منتظر تکمیل ظرفیت اول باشید در تکمیل ظرفیت اول معمولا همون واحد تکمیل داره(البته شاید هم نداشه باشه معمولا علوم و تحقیقات‌ها تکمیل ظرفیت دارند) و یا شمارو در واحد های علوم تحقیقات دیگه که اسمش در دفترچه نیست تو تکمیل ظرفیت شرکت می دهند مثل علوم تحقیقات خراسان رضوی(نیشابور)،کرمان،زاهدان وکرمانشاه و .........و به همین صورت تکمیل ظرفیت های بعدی که در بهمن میاد.بطور مثال افرادی که هوش مشهد شرکت کردند و قبول نشدند برای تکمیل ظرفیت در علوم و تحقیقات کرمان شرکت داده می شوند و خود مشهد در رشته هوش اصلا تکمیل ظرفیت نداره یا مثلا علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت های خوبی برای همه واحد های زیر مجموعه اش داره
بطور کلی فکر میکنم که دانشگاه ازاد سه تا واحد علوم و تحقیقات رسمی بیشتر نداره یکی تهران دومی خوزستان و سومی شیراز بقیه واحد‌ها زیر نظر تهران هستش و مدرکشون هم از تهران صادر می شود.

مرسی از راهنماییه خوبتون نرم افزار علوم تحقیقات تو خیلی از شهرها شعبه زده می خواستم بدونم شعبه علوم تحقیقات واسه هوش هم موجود هست و اگر آره کجاها است ؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close