زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خانوم مورد علاقه(لطفن خانوم ها نخوانند)

ارسال: #۳۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: خانوم مورد علاقه(لطفن خانوم ها نخوانند)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  متولد ازر بود(این ماه رو دوس ندارم )

به مامان گفتم بریم حاستگاری اون یکی که تعریفش کردی!
اونم مامی تحقیق کرده میگه سرازخوده ..
خلاصه من تصمیم خودم گرفتم! حداقل ۵ سال باید از خود ادم کوچیکتر باشه
فعلن از فکرش اومدم بیرون تا خدا کمک کنه
از یه ویژگی خودم خیلی خوشم اومد که هروقت میخام یه کاری کنم
کتاب میخونم مطالعه میکنم و مشورت با نزدیکان

متولد آذر؟؟؟چه دلیل منطقی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب شد از فکرش اومدین بیرون بنظرم یکم براتون زوده بیشتر مطالعه کنید...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , fatemeh85 , teacherpc , shayesteNEY
ارسال: #۳۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط teacherpc.)
البته که باید هرکی تمومه حرفاشو بزنه
ولی شک زن داداش من تو اون قضیه درست از اب درومد ما ÷سرا چشم نداریم بعضی جاها نیازه چشم تیزبینی کمکون کنه
چرا که زن رو زن میشناسه فقط
ما ÷سرا فقط جنبه مثبت میبینیم و بس
البته ما ÷سرا همیشه تو رویاهامون سیر میکنیم شما رو نمیدونم
نکته : ÷=پ
راستی به خانوم یا اقایی بر تخوره من دوست دارم رک حرفمو بزنم
من از اون دختره خیلی خوشم اومده بود وقتی فهمیدم مدت زیادی با ÷سرداییش نامزد بوده تا دو روز خیلی ناراحتش بودم که چرا وضع اینطور شده سراغ هرکی میری یا جداشده یا نامزد بوده
من اگه دختر بودم هیچ وقت با بسر رابطه طولانی برقرار نمیکردم که بعد بزاره بره شما هم به من حق بدین همش ترسم از این باشه مبادا دوباره سر و کله نامزد اولش بیدا شه یا ÷اک زندگی کنین یا مثل مرد با هرکی گفتین یاعلی تا اخر یاعلی

دلیلش منطفی نیست از مطالعه یکی از کتب فهمیدم این ماه فقط واسه من بده منم نمیتونم دلیلشو بگم
دامنه مطالعاتم گسترده است
از کتب یوگا هیپن.تیزم علوم غریبه و ... عیرمجاز و مجاز .من هرکتابی که برام جالب باشه میخونم یه زمانی به کتابخ.نه مرجع دسترسی داشتم و...

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  البته که باید هرکی تمومه حرفاشو بزنه
ولی شک زن داداش من تو اون قضیه درست از اب درومد ما ÷سرا چشم نداریم بعضی جاها نیازه چشم تیزبینی کمکون کنه
چرا که زن رو زن میشناسه فقط
ما ÷سرا فقط جنبه مثبت میبینیم و بس
البته ما ÷سرا همیشه تو رویاهامون سیر میکنیم شما رو نمیدونم

شما شاید اینجوری باشید... اتفاقا پسرا خیلی تو رویا هاشون سیر نمیکنن،معمولا احساسی تصمییم نمیگیرن،اینو بیشتر روانشناسا میگن،شاید زن دادشتون از قبل میدونستن طرف نامزد داشته!!! حالا شایدم این مورد این استثنا حرفشون درست دراومده،اما راحت حرف زدن دلیل نمیشه،اینکه طرف نامزد داشته معمولا راحت تو تحقیقا آدم متوجه میشه...یعنی چیزی نیست که بشه پنهونش کرد.بلاخره لو میره و خیلیم طول نمیکشه و بهتر ادم حقیقت رو بگه...نگه هم لو میره خیلی زود.

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , shima_24 , teacherpc
ارسال: #۳۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:   یا مثل مرد با هرکی گفتین یاعلی تا اخر یاعلی

دلیلش منطفی نیست از مطالعه یکی از کتب فهمیدم این ماه فقط واسه من بده منم نمیتونم دلیلشو بگم
دامنه مطالعاتم گسترده است
از کتب یوگا هیپن.تیزم علوم غریبه و ... عیرمجاز و مجاز
.من هرکتابی که برام جالب باشه میخونم یه زمانی به کتابخ.نه مرجع دسترسی داشتم و...

تعجب و دیگر هیچ!! به شما توصیه می کنم با هرکی انشاالله خواستین ازدواج کنین لینک این تاپیک رو هم بدین بخونن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Mehman , sahar121 , m_al , shima_24 , nina69 , teacherpc , azad_ahmadi , ماه بانو , shayesteNEY
ارسال: #۳۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط teacherpc.)
نه دیگه میترسه اینجوری

محیط مجازیه کی میشناسه بیخیال فوقش فردا ایدیم عوض میکنم شبیه خیلی دیگه
وفتی اول راهنمایی بودم خیلی دوس داشتم چیز یاد بگیرم
وفتی شروع کردم بعد مدتی از خیلی کتب مطالعه شد کتب روانشناسی دینی
مثلن ایین سخنوری و بسوی کامیابی و خیلی کتب دیگه اون زمان مطالعه شد
بنظرم خیلی خوبه ادم از همه چی بدونه

خیلی جالب میگین چرا زوده اتفاقن دیره ولی چون گزینه ای نمونده میگم از فکرش بیا بیرون

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال: #۳۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
کی میخواد با شما ازدواج کنه؟؟؟ جل الخالق!!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , teacherpc , dordane
ارسال: #۳۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط teacherpc.)
یکی مثل شما!
البته من دوست دارم طرفم متواضع باشه نه خشن و مغرور
چرا که انسانهای مغرور بنده های شیطان هستند! و ما همه از شر شیطان به خدا پناه می بریم

[تصویر:  170087_1_1379085001.jpg]

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال: #۳۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط nasrolah.)
حیف بنده مجرد نیستم و نمیتونم چیزی بگم
ولی یه چیزی بهت میگم دقت کن دنبال چیزی نباش قسمت باشه فوق تصور خودت اتفاق میفته سعی کن زندگیتو ادامه بدی و واسه آینده فکر بکنی این ازدواج میاد میگذره اصلا هم نمیفهمی کی چطوری چی شد زیاد به یه چیز متمرکز نشو از من گفتن برو دنبال کارو تحصیلات بگیه چیزا خودشون میان تفاوت یه دختر با یه زن خیلی زیاده سعی کن باکسی ازدواج کنی که بیشتراز خودت مردتر باشه دخترهای این دوره زمون همشون ۷ ساله هستن بلااستثنا منم نمیگیم توشون زن پیدا نمیشه ولی کمتر دختری هست که همون زمان ازدواج عقلش مثله زنا باشه اغلب دخترهای که ازدواج می کنند بعد۱۰ سال میفهمند زن هستند زندگی دارند سعی کن با کسی وصلت کنی که عاقل باشه نادان نباشه. نادان باشه یک عمر باید با نادانیشی بسوزی و بسازی
خدا هم مارو دوست داشته و اینجور آدم هارو از ما دور نگه داشته
به امید بهترین روزها
ببخشید حرفا یکم تند بود ولی لازم بود خانومها هم اگر خواندن عیبی ندارد همه دخترهای مانشتی بلا استثنا عاقل هستند کسی که درفکرش افزایش علم و تحصیلاتش باشه اساسا یک فرد عاقل هست
یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , hadilg
ارسال: #۳۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  ...
ببخشید حرفا یکم تند بود ولی لازم بود خانومها هم اگر خواندن عیبی ندارد همه دخترهای مانشتی بلا استثنا عاقل هستند کسی که درفکرش افزایش علم و تحصیلاتش باشه اساسا یک فرد عاقل هست

خیلی حرفهاتون جالب بود ولی اگر یه کم جانب انصاف هم داشتین میگفتین که پسرهای الآن هم همچین عقل درست حسابی ندارن Tongue
و در مورد جمله آخرتون واقعا دلیلتون منطقی بودBig Grin
کلا هرکی تو مانشت هست پس عاقل هست ولی عکسش برقرار نیست.([tex]p\rightarrow q[/tex]
)
نه برادر من اینجوری نیست واقعیت اینه که نه دختر ها بی عقلن نه پسرها ،بحث جو زدگی هست که الآن باید بری ببینی جو غالب جامعه چیه؟ الآن کلاس اینه که خانم اگه خونه باباش درس نخونده الآن با دو تا بچه بشینه درس بخونه،بچه هاشم خدا بزرگه یه جوری بزرگ میشن.برای آقایون هم دنده پهنی و بیخیالی مد ه. البته ببخشیدآ اینا که گفتم شامل همه نمیشه،مختص اوناس که تو جو هستنBig Grin

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , GoodStudent67 , nina69 , Mänu , fatemeh85 , Xilinx , شاپری
ارسال: #۴۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  ...

خیلی حرفهاتون جالب بود ولی اگر یه کم جانب انصاف هم داشتین میگفتین که پسرهای الآن هم همچین عقل درست حسابی ندارن Tongue
و در مورد جمله آخرتون واقعا دلیلتون منطقی بودBig Grin
کلا هرکی تو مانشت هست پس عاقل هست ولی عکسش برقرار نیست.([tex]p\rightarrow q[/tex]
)
نه برادر من اینجوری نیست واقعیت اینه که نه دختر ها بی عقلن نه پسرها ،بحث جو زدگی هست که الآن باید بری ببینی جو غالب جامعه چیه؟ الآن کلاس اینه که خانم اگه خونه باباش درس نخونده الآن با دو تا بچه بشینه درس بخونه،بچه هاشم خدا بزرگه یه جوری بزرگ میشن.برای آقایون هم دنده پهنی و بیخیالی مد ه. البته ببخشیدآ اینا که گفتم شامل همه نمیشه،مختص اوناس که تو جو هستنBig Grin
من نگفتم عکس برقرار نیست ///
یکم بنظرم باید منصفانه نظر داد اگر جو غالب این باشه که همه مسافرت برند کیش شما یکی که شرایط نداره باید خودش رو بکشه بره کیش با همه با آرایش دنبال خواستگار خوبند یکی هم که شرایطش رو نداره باید بره تویه آرایش بید بیرون تا یه خواستگار مناسب داشته باشه و و و ....
با شما خیلی مخالفم اگه بی عقل نبودن حداقل چیزی که من خودم تویه محیط دانشگاهی دیدم یارو با ۷ ۸ نفر دوستش شده و آخرش به هیچی کشیده اینجور مراوده ها کلا از بی عقلی ناشی میشه و و از اساس غلط هس یکی از دوستان خوب گفته بودند اگه تویه مسئله ازدواج خانواده ها وارد نشوند به هیچ جای نمیرسه
گفتید جو زدگی بنظرم همین کلمه خودش یعنی بی عقلی یعنی یه چیزی بنظرشون انقده واسشون خوب میاد که کلا عقل مقل رو جمع میکنند میزارند کنار
بحث خوشبختی هست نه اینکه ببینم جو جامعه چطوره بنده منکر اینم نیستم که محدودیت های جامعه رو ندیده باید گرفت واسه خوسبختی ،خوشبختی داخل محدوده شخصیتی که جامعه به ما گفته
بحث درس خوندن نبود بحث این بود که کسی دنبال این باشه مه از یه راه مناسب بره دنبال خوشبختی بر فرض مثال درس ایشون فردی عاقلی هست شاید کسی بخواد از راه دزدی بره دنبال خوشبختی
اینم فکر کنم درباره مد که شبکه فرهیختگان واسه این کلمه مد سالی نزدیک به ۱۰۰ ساعت برنامه میزاره که اصولا حرکت با مد یعنی ضعف شخصی رو با مد بپوشونی که اینم ناشی از دور شدن مذهب و معنویات هس نه کاملا ولی مهنوی بودند انسان رو مستقل تر می کند
الان یه گوشی گران قیمت مد هس خب شما بنظرتون فکر میکنید چند درصد نمایندگان مجلس از برای گوشی خریدن با مد حرکت میکنند
؟
شما مثل های بنده رو به دختر و پسر نسبت بدین مثلا الان چه قیافه از دختر بورس هستند الان اکثرا همه ژاپنی شدن حرف اینکه توه پسر یا دختر باید بر اساس عقل و خواسته های درونی و انتظاراتی که خانواده می پسنندند حرکت کنی نه با احساس گرایی و جو گرفتیگی و و و ....
با جوگرفتگی حرکت کنی آخر برق گرفتگی می شود
یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , teacherpc
ارسال: #۴۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  ....
با جوگرفتگی حرکت کنی آخر برق گرفتگی می شود
یا علی

بله کاملا درست میفرمایید منم منظورم همین چیزهایی بود که الآن شما فرمودید Smile
موفق باشید.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
ارسال: #۴۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
مبارکه

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال: #۴۳
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
با این وضع اقتصادی و گرونی و بیکاری و تورم و گند زدگی تو کنکور و غیره، فکر کنم باید بیشتر به دوران مجردی توجه کنم!!!
ولی از شوخی گذشته... یه آقایی بود که پزشک بود و تو یه جلسه ای برای ما در مورد ازدواج حرف میزد
ایشون یکی از همدانشگاهی هاش رو برامون مثال زد که طرف برای زن آینده اش کلی مشخصات و فاکتور در نظر گرفته بوده!
ظاهرا طرف یه لیست درست کرده بوده و گفته بوده که فقط سراغ دختری میره که همه مشخصات اون لیست رو داشته باشه
نهایتا هم با دختری ازدواج کرده که هیچکدوم از مشخصات اون لیست رو نداشته!!!

حرفی که این آقای دکتر میزد این بود که آدما هر روز در حال تغییر هستن... هر روز رشد میکنن و هر روز بالغ تر میشن...
مثل همون دوستشون که تو فاصله یکی دو سال اونقدری تغییر کرده بوده که معیارها و ملاک هاش برای ازدواج به کلی و از ریشه تغییر کرده بود

منم یه دختری رو میشناختم که دانشجوی پزشکی بود و اون زمان هیچ کس رو بجز پزشک یا دانشجوی پزشکی آدم حساب نمیکرد! این که میگم آدم حساب نمیکرد، اصلا غلو نمیکنم! میگفت فقط یه پزشک هم سطح منه و من فقط با یه دانشجوی تخصص یا فوق تخصص ازدواج میکنم و این حرفا!
آخرشم با یه مهندس ازدواج کرد و خیلی هم از ازدواجش راضی بود و وقتی در مورد اون معیار و ملاک های تخصص و فوق تخصص بهش میگیم فقط میخنده و میگه اون موقع خیلی بچه بودم!

ایشالا که هرکاری میکنیم، با چشم و گوش باز و حواس جمع انجامش بدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hacker , Mänu , khatere987 , fatemeh85 , انرژی مثبت , Xilinx , teacherpc , Girbert , nina69 , شاپری
ارسال: #۴۴
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ق.ظ
باکسی ازدواج کنی که بیشتراز خودت مردتر باشه دخترهای این دوره زمون همشون ۷ ساله هستن بلااستثنا
من مخالفم بنظرمن زن باید زن باشه ویژگیهای یه زن
زیبایی متانت حیا صبر مهربانی و ناز باشه
برعکس مرد باید خصوصیاتش برعکس زن باشه هرچی برازن خوبه برامرد بده
البته بگذریم که الان زنها به قیافه خیلی بها میدن
مردا دنده پهن نشدن زنها اینجوری دوست دارن
شما بررسی کن ببین معیارات چیه وقتی یه زن معیار اوله انتخابش شد زیبایی دیگه نباید انتظار ...داشته باشه اون پسری که مثل یوسفه
براش مرد باشه
نمیگم معیارتون عوض کنین معقول باشه حداقل
این که میگین مد شده دخترا بعد ازدواج درس میخونن و دیگه خبری اززندگی نیست واقعن همینطور شده ....

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال: #۴۵
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ق.ظ
شما انگار خیلی دیدتون منفی شده نسبت به خانمها و وجهه بدش رو دارید میبینید و مدام تکرار میکنید!!! شما یه سری خانم محدود رو انتخاب کریدید و سفت و سخت رو صفاتی که خیلی کاملند جبهه گرفتید که اینارو داشته باشند..دوست من ،من شما بچه های همین مانشتم تو مسئله انتخاب همسر دقت میکنندووهمه همینیموواما شما هر چی بیشتر بازش میکنی انگار بدتر به چشم میاد!!!چرا؟؟؟
خوب معلومه زن یا مرد باید همون ویژگی زن یا مرد رو داشته باشند...الان مثلا این چه حرفی بود که زدید؟منظورم اینه همه حرفا درسته و شما هی زوم میکنید و بیشتر آدم فکر میکنه شما چه ادم سفت و سختی در حالی که همه همینن....
من اول باید ظاهر طرف ببینم ،تا بدونم به دلم میشینه...قیافه اااونقدرا مهم نیس برای من که دخترم
قیافه مرد یا زن برای همه تا ۶ ماه ۷ ماه جذاب باشه..بعد این قیافه تکراری میشه و میمونه رفتار که برامون همیشه هست و زندگی رو عوض میکنه... میبینید ..منم حرفای شما رو زدم اما با دید مثبت..شما دارید انگار خانمها رو محکوم میکنید! خوب ی سری دخترام بعد ازدواج درس میخونند..میدویند چرا؟ من مثلا دختر خالم این شکلیه!! ۲۸ سالشه..بچم داره.. سیکل داشته ک ازدواج کرده..کم کم دیپلمشم گرفت.ظاهرشم ب کل عوض کرد ،و اون چیزی که قبلش بود نیست الان ۳۶۰ درجه اختلاف!!!!! حالا خوب یا بد.. الانم داره تو یکی ازین دانشگاهای بدون کنکور که همه جا هست درس میخونه اونم رشته ای که نه آیندش باشه..بلکه دانشگاه و درس براش حکم تفریحیه که این چند سال نداشته !!! خوب نگاه کنید ..شوهرش خواسته که بره..زندگیشم داره میچرخونه..هر دو ظرف راضین.. پس شما از الان یه دختر لیسانسه لااقل بگیرید یا نه همون دیپلمه... شما تحصیل کرده اید کتاب خوندید تو جامعه بودید...چه عیبی داره یه دختر بعد ازدواجشم درس بخونه و به زندگیشم برسه؟؟؟!! حالا هر کسی که این کارو کرده ،زندگیش رو ول نمیکنه بچسبه به درس!!! بعد مثبت رو هم ببینید..

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , teacherpc

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۸,۰۱۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  معرفی سایت برای مشاهده برنامه های مورد علاقه (TV) Xilinx ۴ ۵,۰۵۴ ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: naser72
  به کدامیک از دروس کامپیوتر یر بیشتر علاقه مندید ؟ a i ۱۸ ۱,۳۶۵ ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elnazjoon
  استخدام مهندس کامپیوتر علاقه مند به تست نرم افزار leonora ۰ ۲,۳۶۲ ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: leonora
  راهنمایی به رشته های دیگر مهندسی برای ورود به مهندسی کامپیوتر +مفید برای علاقه مندان arashzoly ۲ ۲,۵۹۶ ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Exclamation انتخاب رشته براساس گرایش با رتبه بهتر یا علاقه ؟؟ αɾια ۶ ۳,۳۴۰ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: axarsu
  لطفن برای سلامتیمون دعا کنید mmirzay ۳ ۷۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  لطفن راهنمایی کنید ۳۶۴ معماری ؟؟؟ media_68 ۷ ۲,۲۸۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: media_68
  پیشنهاد شما به یک دانش آموز علاقه مند به کامپیوتر sahand_18 ۳ ۱۷۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: codin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close