زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم!

ارسال: #۳۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط FARMOKH.)
RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم!
سلام دوستان از کجا میشه فهمید یه ژورنال رایگان هست و یا پولی؟

سلام دوستان از کجا میشه فهمید یه ژورنال رایگان هست و یا پولی؟منظورم اینکه معمولا عنوانی که برای پولی بودن یا رایگان بودن ژورنال استفاده میکنن چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
سلام

اکثرا فکر می کنم این عبارت رو د در صفحه ژورنال قرار میدند برای اعلام کردن هزینه، من عبارت دیگه ای تا به حال بر نخوردم
Publication Charges

اگر رایگان باشه که خب مینویسه Free وگرنه که هزینه رو به دلار یا یورو و ... میذاره

البته در ژورنال های رایگان که اصولا معتبرتر هم هستند، اگر نویسندگان مقاله تمایل داشته باشند، می تونند هزینه ای که خود ژورنال مشخص میکنه رو پرداخت کنند تا مقالشون رایگان در اختیار همه باشه (میزان استفاده از مقاله بالا میره و امکان رفرنس دادن بهش بیشتر میشه)
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , FARMOKH , tayebe68 , masome12345
ارسال: #۳۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط FARMOKH.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ)nima_pw نوشته شده توسط:  سلام

اکثرا فکر می کنم این عبارت رو د در صفحه ژورنال قرار میدند برای اعلام کردن هزینه، من عبارت دیگه ای تا به حال بر نخوردم
Publication Charges

اگر رایگان باشه که خب مینویسه Free وگرنه که هزینه رو به دلار یا یورو و ... میذاره

البته در ژورنال های رایگان که اصولا معتبرتر هم هستند، اگر نویسندگان مقاله تمایل داشته باشند، می تونند هزینه ای که خود ژورنال مشخص میکنه رو پرداخت کنند تا مقالشون رایگان در اختیار همه باشه (میزان استفاده از مقاله بالا میره و امکان رفرنس دادن بهش بیشتر میشه)
سلام دوست عزیز، بسیار سپاسگزارم بخاطر راهنماییت ولی الان لینک زیر رو ببین اینجا که ننوشته Publication Charge????
اینجا چجوری میشه فهمید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
بله در هیچ کدوم از صفحاتش ذکر نکرده، تا جایی که من هم نگاه کردم، این ژورنال هزینه ای نداره و خب البته Wiley که معتبره و خیلی دور از انتظار هم نیست و البته طبق توضیحات
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فقط هزینه ای برای انتخاب گزینه "قرار گرفتن در دسترس عموم" (Online Open) دریافت می کنه.
اما برای اینکه کاملا مطمئن بشید و با خیال راحت ارسال کنید، می تونید باهاشون از طریق اطلاعات
تماس بگیرید و بپرسید. من که قبلا پیش اومده بود به ژورنال های خارجی ایمیل زدم، خیلی خوب وسریع پاسخ دادند.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , FARMOKH
ارسال: #۳۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ)nima_pw نوشته شده توسط:  بله در هیچ کدوم از صفحاتش ذکر نکرده، تا جایی که من هم نگاه کردم، این ژورنال هزینه ای نداره و خب البته Wiley که معتبره و خیلی دور از انتظار هم نیست و البته طبق توضیحات
فقط هزینه ای برای انتخاب گزینه "قرار گرفتن در دسترس عموم" (Online Open) دریافت می کنه.
اما برای اینکه کاملا مطمئن بشید و با خیال راحت ارسال کنید، می تونید باهاشون از طریق اطلاعات
تماس بگیرید و بپرسید. من که قبلا پیش اومده بود به ژورنال های خارجی ایمیل زدم، خیلی خوب وسریع پاسخ دادند.
این ژورنال(CCPE) کاملا رایگان هست و هیچ نگرانی ای از حا هزینه نداشته باشید. هزینه ای که واسه انتشار رایگان نوشته شده کاملا اختیاریست و واسه ژورنالهای رایگانی که هزینه هاشونو از فروش مقالات بدست میارن وجود داره. اگر دوست دارین بقیه مقالتونو رایگان دانلود کنن میتونید بپردازید...
اما یه نکته در مورد این ژورنال: این ژورنال به شکل کاملا بارزی اثبات میکنه که اعتبار ژورنال به میزان و اندازه ایمپکت فکتور نیست. چرا که توی برخی از شاخه هایی که کار میکنه بسیار سخت گیر و مدت زمان سابمیت تا اکسپت میتونه تا ۱۰ ماه طول بکشه و حتی از برخی ژورنالهای با ایمپکت ۲ برابر خودش سختگیرتره!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: FARMOKH , Lonely Palm
ارسال: #۳۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ
دوستان بی نهایت سپاس گزارم من جواب سوالاتم رو گرفتم.Smile
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ
دوستان یه سوال دیگه، من چند روزه دنبال ژورنال معتبر میگردم که isi باشه و کل ieee, science direct, wiley رو زیر رو کردم ولی نتونستم تو زمینه خودم ژورنال پیدا کنم که به مقاله من ربط داشته باشه، مقاله من تو ۳ زمینه امنیت، بدافزار و داده کاوی هست. یعنی با داده کاوی بدافزار رو تشخیص میدم کسی هست منو کمک بکنه تا ژورنال خوبی رو پیدا کنم؟اصلا چجوری میشه پیدا کرد؟ باتشکر از دوستان
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ)FARMOKH نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دیگه، من چند روزه دنبال ژورنال معتبر میگردم که isi باشه و کل ieee, science direct, wiley رو زیر رو کردم ولی نتونستم تو زمینه خودم ژورنال پیدا کنم که به مقاله من ربط داشته باشه، مقاله من تو ۳ زمینه امنیت، بدافزار و داده کاوی هست. یعنی با داده کاوی بدافزار رو تشخیص میدم کسی هست منو کمک بکنه تا ژورنال خوبی رو پیدا کنم؟اصلا چجوری میشه پیدا کرد؟ باتشکر از دوستان
هم الزویر هم اشپرینگر یه امکاناتی به اسم ژورنال فایندر دارن ...با توجه به تایتل و ابسترکت مقاله تون بهتون ژورنال پیشنهاد می کنن
ازشون استفاده کردین؟ تو همین مانشت معرفیشون کردن دوستان

The best defense against logic is ignorance
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: FARMOKH
ارسال: #۳۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط FARMOKH.)
دوستان نهایتا یک ژورنال رو پیدا کردم میشه در مورد این ژورنال نظرتون رو بگید؟ من میخوام امشب مقالمو اینجا بفرستم نظرتون در مورد این ژورنال چیه معتبر و سطحش در چه حدی هست؟
لینکش این هست
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط FARMOKH.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)nazaninam67 نوشته شده توسط:  زورنال با ترجمه را از لینک زیر دریافت کنید

دوست عزیزم، فکر نمیکنی ژورنال رو با مقاله یه چیز حساب میکنی؟Smile
ژورنال چیزی هست که توش مقالات جاپ میشن.
شما اون بالا آدرس یک سایتی رو نوشتی که توش چندتا مقاله هست.
۲
۰
ارسال: #۴۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ
Bug RE: درخواست ژورنال‌های ISI با IF مناسب و هزینه‌ی رایگان یا کم!
سلام میشه بگید evolutionary intelligence ژورنال isi هست یا نه؟ دنبال یه ژورنال میگردم که معتبر و isi باشه و دو هفته الی یک ماهه accept بده خواهش میکنم کمکم کنید ژورنال مورد نظرمو پیدا کنم
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ
چرا کسی جواب نمیده چطور میشه فهمید یه ژورنال آی اس آی هست یا نه ؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ق.ظ)masome12345 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب نمیده چطور میشه فهمید یه ژورنال آی اس آی هست یا نه ؟
اگر
رو می فرمایید، خیر isi نیست ولی ژورنال معتبری هست(توی Scopus و Scimago ایندکس میشه)
برای اینکه بفهمید ژورنالی isi هست یا خیر، تو انجمن می گشتید حتما راه حلشو که دوستان زیادی گفتند پیدا می کردید، از
ژورنالتون رو سرچ کنید، اگر نتیجه ای برنگردوند یعنی isi نیست ...

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masome12345 , equilibrium
ارسال: #۴۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
سلام. دوستان من جدیدا چنین چیزی شنیدم، نمیدونم چقدر موثق هست. کسی تایید میکنه؟
به خاطر تحریمها باید حتما اسم یکی دو تا استاد به نام در مقاله بخوره تا به عنوان isi پذیرفته بشه؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من جدیدا چنین چیزی شنیدم، نمیدونم چقدر موثق هست. کسی تایید میکنه؟
به خاطر تحریمها باید حتما اسم یکی دو تا استاد به نام در مقاله بخوره تا به عنوان isi پذیرفته بشه؟

چنین چیزی وجود نداره و نداشته دوست من Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۲۹۸ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۵۷۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  ۲۵ گنجینه‌ی رایگان تا در خانه بمانیم fo-eng ۳ ۳,۳۲۴ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close