زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون دکتری ۹۲ نرم فزار

ارسال: #۴۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: بررسی آزمون دکتری ۹۲ نرم فزار
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ)darbarabarebad نوشته شده توسط:  با سرانگشتی میشد ۲۷۰۰۰ البته اگه اشتباه نکنم.
اگه ضرب رو می گید، نه . خیلی بیشتر از این حرف ها میشد. ابعاد خیلی بزرگ بودن. فقط A1 *A2 می شد ۲۴۰۰۰ تا. حالا بقیه اش رو هم حساب کنید. من که زدم ۲۴۰۰۰ که اشتباه.

العبد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان سوالات رو پیوست کردم. خیلی عجیب این مسئله که بعد از چند ساعت از کنکور سوالات تمامی رشته بیرون می آید !
من اینطوری زدم ( البته ظاهرا همه اش رو اشتباه زدیمBig Grin)
۱/ ۳ ۲/ ۴ ۳/ ۳ ۴/ ۳ ۵/ ۲ ۶/ ۴ ۷/ ۳ ۸/ ۴ ۹/ ۳ ۱۰/ ۱ ۱۱/ یادم نمی آید.
۱۲/ ۲ ۱۳/ ۴( البته گزاره دوم رو می تونیم میانوندی رو بدست آوریم ولی یکتا نخواهد بود که من تو تونستنش زوم کردم وگفتم پس درست !) ۱۴/ --- ۱۵/ ۲ ۱۶/ --- ۱۷/ --- ۱۸/ ۲ ۱۹/ ۴ ۲۰/ ۳
۲۱/ --- ۲۲/ ۲ ۲۳/ ۳ ۲۴/ ۳ ۲۵/ ---- ۲۶/ ۳ ( البته گزینه ۴ درست. چون من الان اون جمله داده تغییر یافته رو دیدم!) ۲۷/ ۴ ۲۸/ ---- ۲۹/ ۴ ۳۰/ نزدم ( همه گزینه به نظرم درست. مطمئنم)
۳۱/ --- ۳۲/ --- ۳۳/ ۱ ۳۴/ --- ۳۵/ --- ۳۶/ ۱ ۳۷/ ۴ ۳۸/ ۲ ۳۹/ ۴ ۴۰/ ----
۴۱/ ۳ ۴۲/ ۲ ۴۳/ ۲ ۴۴/ --- ۴۵ . ۴

سلام
از بابت سوالا ممنون
اینم جوابای من
۱/۳
۲/۳ با بزرگتر درخت AVL میسازیم و تمامی اعداد N را جستجو می کنیم.
۳/۳
۴/۲ اینم هزینه سرشکن شده ۲ میشود-.. هزینه درج+هزینه انتقال میشود ۲n/n=2 البته اگر جدول کوچکو حذف نمیکرد جواب میشد ۳
۵/۲ من اشتباه زدم!!!!
۶/۱ استدلالم استفاده از درختهای مجموعه جدا بود که هر عمل ادغام logn میشود درخت را باید اصلاح کنیم که فایند هم در ۱ پیدا شود اونم ارتفاع درخت را باید اصلاح کنیم میشه logn . n بار این عمل گزینه ۱ میشه.
۷/۳ بحث شد قبلا
۸/۳ کاملا واضح بود.
۹/۳ واضح بود. حداکثر nlogn-n+1
۱۰/۱
۱۲/۳ سوال ۳۱ طراحی الگوریتم ارشد امسال را ببینید من به همین اساس اینو زدم.
۱۳/۲ اولی درسته دومی اگه گره ای تک فرزند داشته باشه نمیتونی درختو بکشی.
۱۴/۲
۱۵/۲
۱۶/۲
۱۷/۱ همیشه یک درخت میشه ساخت همون treap خودمونه. درخت میشه موربم در بیاد پس ۲ غلطه. گره تک فرزندی میشه داشت.
۱۸/۴ مونده ارتفاع ریشه را صفر بگیری یا ۱
۲۰/۳ ترکیب ۲ از ۴
۳۱/۴
۳۲/۳ مجموع وزنها را داریم نصف وزن را m/2 به الگوریتم میدیم اگه بگه نه قسمت دوم یا بزرگتر را برمیداریم اگه گفت بله قسمت اولو همین طور ادامه میدیم جستجوی دودویی.
۳۴/۱ روی گراف انجام بدیم معلوم میشه.
۳۵/۱ من اشتباه ۲ زدم.
۳۷/۲
۳۹/۳
۴۳/۲
۴۵/۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf , mahdiii
ارسال: #۴۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان سوالات رو پیوست کردم. خیلی عجیب این مسئله که بعد از چند ساعت از کنکور سوالات تمامی رشته بیرون می آید !
۱۲/ ۲ ۱۳/ ۴( البته گزاره دوم رو می تونیم میانوندی رو بدست آوریم ولی یکتا نخواهد بود که من تو تونستنش زوم کردم وگفتم پس درست !) ۱۴/ --- ۱۵/ ۲ ۱۶/ --- ۱۷/ --- ۱۸/ ۲ ۱۹/ ۴ ۲۰/ ۳
۲۱/ --- ۲۲/ ۲ ۲۳/ ۳ ۲۴/ ۳ ۲۵/ ---- ۲۶/ ۳ ( البته گزینه ۴ درست. چون من الان اون جمله داده تغییر یافته رو دیدم!) ۲۷/ ۴ ۲۸/ ---- ۲۹/ ۴ ۳۰/ نزدم ( همه گزینه به نظرم درست. مطمئنم)

سلام
از بابت سوالا ممنون
اینم جوابای من
۱/۳
۳/۳
۴/۲ اینم هزینه سرشکن شده ۲ میشود-.. هزینه درج+هزینه انتقال میشود ۲n/n=2 البته اگر جدول کوچکو حذف نمیکرد جواب میشد ۳
۵/۲ من اشتباه زدم!!!!
۶/۱ استدلالم استفاده از درختهای مجموعه جدا بود که هر عمل ادغام logn میشود درخت را باید اصلاح کنیم که فایند هم در ۱ پیدا شود اونم ارتفاع درخت را باید اصلاح کنیم میشه logn . n بار این عمل گزینه ۱ میشه.
۷/۳ بحث شد قبلا
۸/۳ کاملا واضح بود.
۱۰/۱
۱۴/۲
۱۵/۲
۱۶/۲
۱۷/۱ همیشه یک درخت میشه ساخت همون treap خودمونه. درخت میشه موربم در بیاد پس ۲ غلطه. گره تک فرزندی میشه داشت.
۲۰/۳ ترکیب ۲ از ۴
۳۱/۴
۳۲/۳ مجموع وزنها را داریم نصف وزن را m/2 به الگوریتم میدیم اگه بگه نه قسمت دوم یا بزرگتر را برمیداریم اگه گفت بله قسمت اولو همین طور ادامه میدیم جستجوی دودویی.
۳۵/۱ من اشتباه ۲ زدم.
۳۷/۲
۳۹/۳
۴۳/۲
۴۵/۱
در مورد هزینه سرشکن و اون ۲ مطمئنید؟
چون اگر ۱ برای درج در نظر بگیریم که خوب ۱ می مونه. اون یکم هم به انتقال بدیم می شه ۰/ خوب الان وضعیت هناصر سابق مونده تو جدول چی می شه؟ من ۱ هم برا اونا در نظر گرفتم و زدم ۳/ بعد اسلاید های نویسنده رو دیدم اونم اینطور بود.
در مورد ۲ هم من نمی دونم کجا این سوال رو دیدم! البته الان منطقی که عنصر بزرگتر رو در نظر بگیریم!
سوال ۱۱ چطور؟ من یادم رفته کدوم گزینه رو زدم. ولی فکر کنم یا ۲ رو زدم یا ۳ رو.
در مورد سوال ۱۸ هم به نظرم ۲ درست. چون وقتی تو گزینه ها عدد صفر رو آورده یعنی از سطح ۰ شروع می شده دیگه!!!
سوال ۱۹؟ من زدم ۲ به توان ۱۳۹۱/
در کل من فکر کنم حداکثر ۳۰ زده باشم. امیدم از اول زبان بود حالا نتایج رو میدن می بینم انو کم تر زدمHuh

العبد
ارسال: #۴۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  در مورد هزینه سرشکن و اون ۲ مطمئنید؟
چون اگر ۱ برای درج در نظر بگیریم که خوب ۱ می مونه. اون یکم هم به انتقال بدیم می شه ۰/ خوب الان وضعیت هناصر سابق مونده تو جدول چی می شه؟ من ۱ هم برا اونا در نظر گرفتم و زدم ۳/ بعد اسلاید های نویسنده رو دیدم اونم اینطور بود.
در مورد ۲ هم من نمی دونم کجا این سوال رو دیدم! البته الان منطقی که عنصر بزرگتر رو در نظر بگیریم!
در مورد سوال ۱۸ هم به نظرم ۲ درست. چون وقتی تو گزینه ها عدد صفر رو آورده یعنی از سطح ۰ شروع می شده دیگه!!!
در کل من فکر کنم حداکثر ۳۰ زده باشم. امیدم از اول زبان بود حالا نتایج رو میدن می بینم انو کم تر زدمHuh
سوال یک نگفته بود عمق از ۰ یا یک. من از طورانی پارسه خونده بودم. نوشته بود گاهی صفر و گاهی یک می گیرن عمقو. خوب طراح زورش میاد بنویسه؟ واقعا چی بگم لایقشونه
به نظر منم سوال ۲ گزینه چهار میشه حداقل از سه بهتره
۵ کجاش غلطه!!!
۶ چهار میشه به نظرم با اون چیزی که خونده بودم
۱۰ برای ساخت هرم ۴ تا جابجایی لازم داریم و برای حذفش از یکی بیشتره
۱۱ نزدم بین دو گزینه دو به توان n و سه به توان n شک داشتم. ای کاش می زدم فکر کنم دو به توان n بشه. n به توان دو که مطمئنا نیست
۷و۸و۹و۱۲و۱۳و ۱۵و۱۶و۲۰ با شما موافقم
سوال ۱۴ گفته میانگین طول کدها و بعدش اومده گفته O یعنی باید حداکثرو بگیریم. منم برای یه مثال که بدترین حالت کد هافمنه درنظر گرفتم (همونی که دو تا کمترین با هم ادغام میشن و نتیجه با یکی دیگه ادغام میشه و باز نتیجه با یکی دیگه) اونوقت طول کدهامون به این صورت میشن
[tex]\frac{(n-1 n-1 n-2 n-3 ... 1)}{n}=\frac{(n-2)*(n-1)}{2n} \frac{2*(n-1))}{n}[/tex]
که برای n های بزرگ تقریبا طول میانگین کدها میشه n/2 و از مرتبه on هست.
دقت کنین سوال نگفته میانگین الگوریتم، اون طوری اگه بود باید برای همه جور کدی حساب می کردیم و نه یکی و بعدش برایندش میشد اما اینجا گفته میانگین طول کد و بعد هم o اورده به نظرم بدترینو باید درنظر بگیریم. اینم سوال افتضاح و گنگی بود. می تونست بنویسه در حالت میانگین یا بدترین برای الگوریتمSad
برای ۱۷ این همون درخت treap هست که حتما و دقیقا یکی می تونیم بسازیم. این گزینه تو جوابا نبود. (واقعا مسخرست)
یک که نیست چون گفته همیشه نمی توان ساخت بلکه درستش اینه که همیشه می توان ساخت
برای دو گفته می تونیم درختی بسازیم که ارتفاعش log باشه که اینم صحیح نیست چون می دونیم که این ساختار یکتاست و برای بعضی حالات مورب میشه و نمی تونیم اونو با چرخش و این چیزا به درخت متوازن تبدیل کنیم
سه درسته چون گفته حداقل یکی که میشه
چهار هم غلطه برای درختهای مورب، من زدم یک
ارسال: #۵۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط www.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان سوالات رو پیوست کردم. خیلی عجیب این مسئله که بعد از چند ساعت از کنکور سوالات تمامی رشته بیرون می آید !

سلام
از بابت سوالا ممنون
اینم جوابای من
۱/۳
۳/۳
۵/۲ من اشتباه زدم!!!!
۷/۳ بحث شد قبلا
۸/۳ کاملا واضح بود.
۱۰/۱
۱۴/۲
۱۵/۲
۱۶/۲
۲۰/۳ ترکیب ۲ از ۴
۳۱/۴
۳۵/۱ من اشتباه ۲ زدم.
۳۷/۲
۳۹/۳
۴۳/۲
۴۵/۱
در مورد هزینه سرشکن و اون ۲ مطمئنید؟
۲ مطمینا ۳ میشه کپی سوال ارشد بود.
هزینه سرشکن ۲ میشه اینم قبلا اومده بود.
۱۱ من نزدم تا ان به توان دو رفتم دیدم نمیشه قشنگیش این بود که میشد T(N) را حذف کرد و به منفی رسید. وقت شد میکشم میزارم ایتجا.
۱۹ هم ۲ به توان ۱۳۹۱ بدترین حالت ممکنه. فکر کنم این نیست من با ۱۳۹۱ تا به جواب رسیدم اما چون تو گزینه ها۱۳۹۲ بود نزدم.

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  در مورد هزینه سرشکن و اون ۲ مطمئنید؟
سوال یک نگفته بود عمق از ۰ یا یک. من از طورانی پارسه خونده بودم. نوشته بود گاهی صفر و گاهی یک می گیرن عمقو. خوب طراح زورش میاد بنویسه؟ واقعا چی بگم لایقشونه
به نظر منم سوال ۲ گزینه چهار میشه حداقل از سه بهتره
۵ کجاش غلطه!!!
۶ چهار میشه به نظرم با اون چیزی که خونده بودم
۱۰ برای ساخت هرم ۴ تا جابجایی لازم داریم و برای حذفش از یکی بیشتره
۱۱ نزدم بین دو گزینه دو به توان n و سه به توان n شک داشتم. ای کاش می زدم فکر کنم دو به توان n بشه. n به توان دو که مطمئنا نیست
۷و۸و۹و۱۲و۱۳و ۱۵و۱۶و۲۰ با شما موافقم
سوال ۱۴ گفته میانگین طول کدها و بعدش اومده گفته O یعنی باید حداکثرو بگیریم. منم برای یه مثال که بدترین حالت کد هافمنه درنظر گرفتم (همونی که دو تا کمترین با هم ادغام میشن و نتیجه با یکی دیگه ادغام میشه و باز نتیجه با یکی دیگه) اونوقت طول کدهامون به این صورت میشن
[tex]\frac{(n-1 n-1 n-2 n-3 ... 1)}{n}=\frac{(n-2)*(n-1)}{2n} \frac{2*(n-1))}{n}[/tex]
که برای n های بزرگ تقریبا طول میانگین کدها میشه n/2 و از مرتبه on هست.
دقت کنین سوال نگفته میانگین الگوریتم، اون طوری اگه بود باید برای همه جور کدی حساب می کردیم و نه یکی و بعدش برایندش میشد اما اینجا گفته میانگین طول کد و بعد هم o اورده به نظرم بدترینو باید درنظر بگیریم. اینم سوال افتضاح و گنگی بود. می تونست بنویسه در حالت میانگین یا بدترین برای الگوریتمSad
برای ۱۷ این همون درخت treap هست که حتما و دقیقا یکی می تونیم بسازیم. این گزینه تو جوابا نبود. (واقعا مسخرست)
یک که نیست چون گفته همیشه نمی توان ساخت بلکه درستش اینه که همیشه می توان ساخت
برای دو گفته می تونیم درختی بسازیم که ارتفاعش log باشه که اینم صحیح نیست چون می دونیم که این ساختار یکتاست و برای بعضی حالات مورب میشه و نمی تونیم اونو با چرخش و این چیزا به درخت متوازن تبدیل کنیم
سه درسته چون گفته حداقل یکی که میشه
چهار هم غلطه برای درختهای مورب، من زدم یک
در مورد کد هافمن بگم مثالتون به درد نمیخوره برای رد مثالتان مرتب سازی سریه بدترین حالت ان به توان ۲ است اما میانگینnlogn است حالا بگه میانگین اینه تو مثال بدترینو بزنی!!!!
ارسال: #۵۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط mahdiii.)
نگفته میانگین شما از کجا میانگینو اوردی؟!! اون میانگین که گفته مربوط به طول کدهاست. وقتی می گه o باید حداکثرو درنظر بگیری. سوال ۱۱ هم من یادم رفت بگم این سوال باید حذف شه جمع نمی تونه تا n بره
اون سوال ۲ هم شما به n<m دقت نکردی منم این سوالو قبلا دیده بودم اونجا برعکس اورده بود m<n
الگوریتمش اینه که یکی رو مرتب می کنیم و دیگری رو با جستجوی دودویی تو اون آرایه مرتب پیدا می کنیم که هست یا نه.
پس هم سه میشه و هم چهار. یعنی آرایه بزرگرو مرتب کنیم و عناصر اون یکی دیگه رو توش بگردیم میشه و یا بالعکس آرایه کوچکترو مرتب کنیم و ...
[tex]nlogn mlogn=(n m)logn[/tex]
[tex]mlogm nlogm=(m n)logm[/tex]

که ۴ کمتره و جوابه
ولی من بودم همه رو می گفتم غلط. الآن شما به صورت سوال دقت کنین. آخه من نمی دونم طراح یه بار صورت سوالو نخونده خیر سرش دکتره. نوشته :
"با کدامیک از پیچیدگیهای زیر می توان تشخیص دادکه دو مجموعه ..."
یا من کلمه "می توان" رو نمی فهمم یا طراح. خوب این جوری همه گزینه ها درستن. باید بنویسه بهترین جواب رو انتخاب کنین. کلا تو این سوالا باید خودتو جای طراح بگذاری بفهمی چی تو کلشه حالا شانس بیاری درست فهمیده باشی وگرنه که هیچی
ارسال: #۵۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط esi.)
klogn بدترین حالته، چون درخت min heap و قصد داریم تمامی اعداد کوچکتر یا مساوی x رو پیدا کنیم پس مدام از هیپ حذف می کنیم تا به یه عددی بزرگتر از x برسیم یعنی K بار دیگه، هر حذف هم از مزتبه logn هست دیگه، دقت کنیم که کافی k برا حذف کنیم تا اعداد کوچکتر مساوی X پیدا بشه و کلا میشه klogn دیگه .
در مورد hash هم می تونیم چند تا عدد رو تست کنیم، به ترتیب برای ورودی هزینه ها به صورت زیر میشه : ۱و۲( ایجاد جدول ۲ تایی و درج داده اول و دوم)، ۳و۱(قبلا ۴ تا خونه ایجاد شده و هزینه درج فعلی میشه ۱)و۵و۱و۱و۱و۹و۱و۱و۱و۱و۱و۱و۱و۱۷و ....
من حساب کردم شد ۲ اما مطمئن نیستم.
در مورد ME هم قحطی به روند اجرا فرآیندها هم بستگی داره، پس هر لحظه ممکنه و یه جورایی قطحی می تونی به ترتیب، سرعت نسبی اجرا پردازنده بستگی داشته و یه جورایی نمیشه ۱۰۰ درصد رفع کرد و قسمتی از قطحی مستقل از الگوریتمه، به نظر م البته !!!
در مورد BST و minheap هم ، هیپ کمینه باید درخت کامل باشه و BST لزومی نداره حتما کامل باشه، پس درخت ایجاد شده اول باید شرط هیپ کمینه رو ارضا کنه بعد شرط BST رو مثلا داده های (۲۰,۱) ، (۵,۲) , )۱۰و۳) رو چطوری واسش همچین درختی درست کنیم (مسلما (۲۰,۱) باید تو ریشه باشه تا درخت هیپ کمینه باشه، بعد درخت باید کامل هم بشه اما چطوری BST ایش کنیم !!)
البته اینا نظرای من بود مسلما اشتباه هم داره
زیاد مهم نیست، من بیشتر برای آشنایی رفته بودم، بی خیال، تا جوابا نیاد چیزی نیمشه گفت
موفق باشید

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال: #۵۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط www.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  نگفته میانگین شما از کجا میانگینو اوردی؟!! اون میانگین که گفته مربوط به طول کدهاست. وقتی می گه o باید حداکثرو درنظر بگیری. سوال ۱۱ هم من یادم رفت بگم این سوال باید حذف شه جمع نمی تونه تا n بره
اون سوال ۲ هم شما به n<m دقت نکردی منم این سوالو قبلا دیده بودم اونجا برعکس اورده بود m<n
الگوریتمش اینه که یکی رو مرتب می کنیم و دیگری رو با جستجوی دودویی تو اون آرایه مرتب پیدا می کنیم که هست یا نه.
پس هم سه میشه و هم چهار. یعنی آرایه بزرگرو مرتب کنیم و عناصر اون یکی دیگه رو توش بگردیم میشه و یا بالعکس آرایه کوچکترو مرتب کنیم و ...

که ۴ کمتره و جوابه
ولی من بودم همه رو می گفتم غلط. الآن شما به صورت سوال دقت کنین. آخه من نمی دونم طراح یه بار صورت سوالو نخونده خیر سرش دکتره. نوشته :
یا من کلمه "می توان" رو نمی فهمم یا طراح. خوب این جوری همه گزینه ها درستن. باید بنویسه بهترین جواب رو انتخاب کنین. کلا تو این سوالا باید خودتو جای طراح بگذاری بفهمی چی تو کلشه حالا شانس بیاری درست فهمیده باشی وگرنه که هیچی
تو درس الگوریتم ممکنه همش جواب بشه هدف یافتن بهترین جوابه ۳و۴ فرقشون همینه با هر دو میشه ساخت اما کدوم بهتره مهمه. در مورد کد هافمن اشتباه کردم اینم غلطه.
ارسال: #۵۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
بچه ها برای من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دفترچه ها از کجا معلوم چندساعت قبل کنکور پخش نشده باشه؟
دیروز مگه تعطیل نبوده!
ارسال: #۵۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)www نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  نگفته میانگین شما از کجا میانگینو اوردی؟!! اون میانگین که گفته مربوط به طول کدهاست. وقتی می گه o باید حداکثرو درنظر بگیری. سوال ۱۱ هم من یادم رفت بگم این سوال باید حذف شه جمع نمی تونه تا n بره

که ۴ کمتره و جوابه
تو درس الگوریتم ممکنه همش جواب بشه هدف یافتن بهترین جوابه ۳و۴ فرقشون همینه با هر دو میشه ساخت اما کدوم بهتره مهمه. در مورد کد هافمن اشتباه کردم اینم غلطه.

خوب چهار بهتره شما می گی سه بهتره؟؟؟!!!! نوشته n<m
ارسال: #۵۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)دیانا نوشته شده توسط:  بچه ها برای من سواله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دفترچه ها از کجا معلوم چندساعت قبل کنکور پخش نشده باشه؟
دیروز مگه تعطیل نبوده!
نه بابا این همه بدبین نباش.
ارسال: #۵۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  klogn بدترین حالته، چون درخت min heap و قصد داریم تمامی اعداد کوچکتر یا مساوی x رو پیدا کنیم پس مدام از هیپ حذف می کنیم تا به یه عددی بزرگتر از x برسیم یعنی K بار دیگه، هر حذف هم از مزتبه logn هست دیگه، دقت کنیم که کافی k برا حذف کنیم تا اعداد کوچکتر مساوی X پیدا بشه و کلا میشه klogn دیگه .
در مورد hash هم می تونیم چند تا عدد رو تست کنیم، به ترتیب برای ورودی هزینه ها به صورت زیر میشه : ۱و۲( ایجاد جدول ۲ تایی و درج داده اول و دوم)، ۳و۱(قبلا ۴ تا خونه ایجاد شده و هزینه درج فعلی میشه ۱)و۵و۱و۱و۱و۹و۱و۱و۱و۱و۱و۱و۱و۱۷و ....
من حساب کردم شد ۲ اما مطمئن نیستم.
در مورد ME هم قحطی به روند اجرا فرآیندها هم بستگی داره، پس هر لحظه ممکنه و یه جورایی قطحی می تونی به ترتیب، سرعت نسبی اجرا پردازنده بستگی داشته و یه جورایی نمیشه ۱۰۰ درصد رفع کرد و قسمتی از قطحی مستقل از الگوریتمه، به نظر م البته !!!
در مورد BST و minheap هم ، هیپ کمینه باید درخت کامل باشه و BST لزومی نداره حتما کامل باشه، پس درخت ایجاد شده اول باید شرط هیپ کمینه رو ارضا کنه بعد شرط BST رو مثلا داده های (۲۰,۱) ، (۵,۲) , )۱۰و۳) رو چطوری واسش همچین درختی درست کنیم (مسلما (۲۰,۱) باید تو ریشه باشه تا درخت هیپ کمینه باشه، بعد درخت باید کامل هم بشه اما چطوری BST ایش کنیم !!)
البته اینا نظرای من بود مسلما اشتباه هم داره
زیاد مهم نیست، من بیشتر برای آشنایی رفته بودم، بی خیال، تا جوابا نیاد چیزی نیمشه گفت
موفق باشید

شما مطلب منو درست نخوندی klogn در شرایطی بهتر از n هست. خیلی واضحه. به k بستگی داره اگه k کمتر یا مساوی با رادیکال n باشه بهتر از n هست. مگه اینکه شما بگی رادیکال n کمتر از log !!! که غلطه
ارسال: #۵۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان عزیز برای بحث و حل سوالات ازمون دکتری، برای هر درس در بخش مربوط به خودش تاپیکی باز کنید و در اینجا ادامه ندید تا سالهای اینده هم سایر کاربران براحتی بتونن دسترسی داشته باشن.

فعلا تاپیک بسته می شه تا دوستان اینجا بحث رو حالا که سوالات رو دارن ادامه ندهند. در اینده نزدیک باز می شه مجددا.اگه هم دوست دارند می تونید ارسالشون رو در اونجا کپی کنند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۲۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۹۳۲ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۶۵ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۳۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close