زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آخرین خط دفتر مانشت در سال ۹۱ رو با دست خودت بنویس

ارسال: #۴۶
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ق.ظ
RE: آخرین خط دفتر مانشت در سال ۹۱ رو با دست خودت بنویس
باعرض پوزش بخاطر تاخیردرارسالم که البته از روز۲۷اسفندنمیتونستم سایت مانشت را بازکنم.
به همه دوستای خوب مانشتیم سال نو را تبریک میگم.

فایل‌(های) پیوست شده

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Aurora , شاپری , Jooybari , Lantern , Helmaa , esi , Eternal , banafshe , Donna , shima_24 , narges_r , IT.setareh91 , Engineer , ReihanehTorkzadeh
ارسال: #۴۷
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سلام. منم سال جدید رو به همه دوستان تبریک عرض می‌کنم. انشاا... سال خوبی در پیش داشته باشید. خواستم ساعات آخر دعای تحویل سال رو بفرستم ولی خوب فروم رفت رو هوا و رودست خوردم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , good-wishes , Helmaa , esi , Eternal , banafshe , sahar121 , Sunshine Off , انرژی مثبت , SaMiRa.e , azad_ahmadi , shima_24 , narges_r , Engineer , ReihanehTorkzadeh
ارسال: #۴۸
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط esi.)
عیدتون مبارک دوستان ، منم از ۲۷و۸ ام نمی تونم مانشت رو باز کنم و ۱و۲ روزی هم به اینترنت دسترسی نداشتم، خونه هم اسکنر نداشتم و وقت نکردم دست نوشتمو اسکن کنم.
البته دست خطم خوب نیست و با این گوشیم هم عکس خوبی نشد و ترجیح دادم جهت حفظ آبرو Big Grin خود متن رو بذارم چون می دونم که به سختی میشه خوند Big Grin :

" عمری با حسرت و انده زیستن نه برای خود فایده ای دارد و نه برای دیگران ؛ باید اوج گرفت تا بتوانیم آن چه را که آموخته ایم با دیگران نیز قسمت کنیم .
گر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می آورد.پس نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند
با آروزی موفقیت و سربلندی و سلامتی برای تمامی دوستان مانشتی
esi
"

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Eternal , Helmaa , banafshe , sahar121 , Sunshine Off , انرژی مثبت , SaMiRa.e , good-wishes , Lantern , Jooybari , shima_24 , narges_r , Engineer , ReihanehTorkzadeh , shany , atti joon
ارسال: #۴۹
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سلام گرم یه تک تک دوستان مانشتی Smile
من هم به نوبه خودم فرا رسیدن سال نو رو به همگی تبریک میگم و امیدوارم این نو شدن رو از رستاخیز طبیعت به ارث ببریم.
و آرزو دارم سالی سرشار از سلامتی و موفقیت در کنار خانواده هاتون پیش رو داشته باشید. Smile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , esi , Sunshine Off , SaMiRa.e , good-wishes , Jooybari , azad_ahmadi , narges_r , انرژی مثبت
ارسال: #۵۰
۰۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط sahar121.)
دقت کردید کسایی که تو این صفحه حرفاشونو زدند
۱- بیشترشون از مدیران هستند Big Grin
۲- همشونم کارشونو به آخر روزای ۹۱ گذاشتند و نوشته هاشون بعد از تاریخ انقضا بدست ما رسیده Big Grin
۳-بازم بیشترشون دست خط خودشونو نذاشتند!!!!! Big Grin
این چه وضع مدیراست!!!Tongue

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , banafshe , esi , Jooybari , Helmaa , narges_r , ashkan_d13 , انرژی مثبت , هاتف , Sunshine Off , Breeze , شاپری
ارسال: #۵۱
۰۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
یه چیز دیگه هم هست! اکثراً دستخط خودشون رو خوب نمیدونن. دست نوشته من که اگه خطوطش موازی هم باشه، (یعنی در بهترین شرایط) به دو سه مرحله رمزنگاری احتیاج داره. درضمن این موارد چه ربطی به مدیریت داره؟ مگه ما دانشجو نیستیم؟ کدوم دانشجویی وقت شناسه؟ آدم یا دانشجوئه یا وقت شناسه یا هیچکدوم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , esi , sahar121 , انرژی مثبت , Helmaa , Eternal , narges_r , IT.setareh91 , Sunshine Off , Engineer , nasrolah
ارسال: #۵۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم.
من هم در اولین پستم در سال جدید سالی سرشار از شادکامی و سلامتی برای همه شما دوستان خوبم از درگاه خداوند مسئلت میکنم.

من میخواستم دست نویس بنویسم ولی دیدم انگار روند تاپیک عوض شدهSmile.
اگه لازمه ، یه تذکر بدن خانم good-wishes عوض میکنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , azad_ahmadi , Eternal , Helmaa , narges_r , Jooybari , esi , انرژی مثبت , IT.setareh91 , 8Operation , Sunshine Off , Engineer , ReihanehTorkzadeh , شاپری , good-wishes
ارسال: #۵۳
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
بهار آمد بهار آمد بهار خوش عذار آمد
خوش و سرسبز شد عالم اوان لاله زار آمد

ز سوسن بشنو ای ریحان که سوسن صد زبان دارد
به دشت آب و گل بنگر که پرنقش و نگار آمد

گل از نسرین همی‌پرسد که چون بودی در این غربت
همی‌گوید خوشم زیرا خوشی‌ها زان دیار آمد

سمن با سرو می‌گوید که مستانه همی‌رقصی
به گوشش سرو می‌گوید که یار بردبار آمد

بنفشه پیش نیلوفر درآمد که مبارک باد
که زردی رفت و خشکی رفت و عمر پایدار آمد

همی‌زد چشمک آن نرگس به سوی گل که خندانی
بدو گفتا که خندانم که یار اندر کنار آمد

چندروزی از ابتدای سال جدید میگذره، هم از بابت دیر پست دادن و هم بابت ننوشتن با دستخط خودم از دوستانم معذرت می خوام. اگه خدا عمر بده سال آینده خودم ۹۲ رو ختم بخیر می کنم Smile. انشالله که سال ۹۲ آغاز سالیان خوش زندگی همه شما بزرگواران باشه.

ئازاد_ئه حمدی

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , banafshe , Eternal , Helmaa , narges_r , esi , reyhaneh64 , Sunshine Off , good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۱۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۴۳ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close