زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج ازمون وزارت نیرو در سال ۹۱ اعلام شد

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط good-wishes.)
دوستان میتونند به لینک زیر مراجه کنند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من که مردود شدمBig Grin جالبه فقط نوشته مردود از درصد و رتبه و از اینجور چیزا خبری نیستExclamation
good-wishes، در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان ویرایش و منتقل شد
ممنون میشم سال در عنوان چنین آگهی هایی ذکر بشه

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط mf_79.)
RE: نتایج ازمون استخدامی وزارت نیرو
شما هم اعتراض دارید؟
اصلا به نظر شما کارنامه این تعداد متقاضی را می شد در ۲۱ روز کاری تصحیح و نتایج را به این زودی اعلام نمود؟
بعضی سازمانها ۴-۵ ماه طول می کشد که نتایج رو اعلام کنند.
۳
۱
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  شما هم اعتراض دارید؟
اصلا به نظر شما کارنامه این تعداد متقاضی را می شد در ۲۱ روز کاری تصحیح و نتایج را به این زودی اعلام نمود؟

خوب مسلما اعترض دارم بابت اینکه من درس ها رو چند درصد زده ام و رتبه چند شده؟ ولی خوب با ۲۱ روز کاری همین میشه دیگه فقط مینویسه مردود . انقدر مشکلاته دیگه هست که برای اعتراضم که نه حوصله دارم نه وقت

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
نتایج ازمون استخدامی وزارت نیرو
عزیز دلم پارتی باید داشته باشی من پسر عموم چون باباش اونجا بود با پارتی استخدام شد....
۳
۱
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط saaraa.)
من اعتراض ندارم؛ چون بعد از ۴ آزمون استخدامی که مردود شدم
این یکی رو بالاخره قبول شدم، سهمیه آزاد هم بودم
ولی شدید دوس دارم بدونم رتبه ام چند شده و درصدام چطور شده
حالا کسی میدونه برا مصاحبه عنوان شغلی کارشناسی نرم افزار چی باید بخونم چون پارتی ندارم و تکیه ام فقط رو مصاحبه اس؟
۲
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ق.ظ
دو تا از دوستان بنده هم با هم میومدن با هم میرفتن، ینی یه روز ندیدم که یکیشون باشه یکیشون نباشه، میومدن کتابخونه و مطالعه میکردن دو روز پیش دیدمشون یکیشون گفت مردود شدم یکیشون گفت قبول شدم و دارم واسه مصاحبه آماده میشم، به نظرم هیچ گونه پارتی بازی ای وجود نداره (البته تا الان) اگه تو مصاحبه هم پارتی بازی نکنن خوب میشه. چون دوستای من خیلی زحمت میکشن انشاالله هر چه سریعتر برن سر کار. فعلا
۱
۲
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  عزیز دلم پارتی باید داشته باشی من پسر عموم چون باباش اونجا بود با پارتی استخدام شد....
داداشم فرماییش شما صحیح ولی الان اونم دیگه زیر میزی نیست
تو متن اگهیشون رسمی کردن میگن اگه بابا ننت اونجا کار می کنه یکراست بفرما داخل!!!
فقط وزارت نیرو هم نیست لاااقل بانک و وزارت اموزش پرورش مخابرات و خیلی جاهای دیگه این پارتی بازی رو قانونی کردن متاسفانه
۲
۲
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ق.ظ، توسط mf_79.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)saaraa نوشته شده توسط:  من اعتراض ندارم؛ چون بعد از ۴ آزمون استخدامی که مردود شدم
حالا کسی میدونه برا مصاحبه عنوان شغلی کارشناسی نرم افزار چی باید بخونم چون پارتی ندارم و تکیه ام فقط رو مصاحبه اس؟

مبارکه، انشالا قبول نهایی هم بشید. میشه بگید کدوم شهر قبول شدید؟

(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)رضا خان نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  شما هم اعتراض دارید؟

خوب مسلما اعترض دارم بابت اینکه من درس ها رو چند درصد زده ام و رتبه چند شده؟ ولی خوب با ۲۱ روز کاری همین میشه دیگه فقط مینویسه مردود . انقدر مشکلاته دیگه هست که برای اعتراضم که نه حوصله دارم نه وقت
من هم واقعا دلم می خواهد بدونم چند نفر شرکت کرده بودن تو آیتمی که من شرکت کرده بودم، من چندم شدم و اختلاف درصدام با آخرین فرد قبولی چقدر است...
البته از اعتراض به این موارد که بگذریم، اعتراض به سوالها هم به نظرم وارد است، چون من که نرم افزار شرکت کرده بودم، عنوان سوالا رو زده بود ساختمان داده توش سوال سیستم عامل زده بود. یعنی کل آزمون سوال ساختمان داده نداشت!
توی سوالا ۲-۳ تا سوال عیناً تکراری بود و ...
۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ق.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)saaraa نوشته شده توسط:  من اعتراض ندارم؛ چون بعد از ۴ آزمون استخدامی که مردود شدم

مبارکه، انشالا قبول نهایی هم بشید. میشه بگید کدوم شهر قبول شدید؟

ممنون از تبریکتون،
ایشالا ایشالا SmileAngelAngel
من برا اهواز قبول شدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close