زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۹۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خدا شاهده من تنها انگیزه ای ...

انشالله که بتونید دل اعضای خونواده تون رو شاد کنید.
قطعا هیچ کاری نشد نداره و قطعا هم هیچ کاری بدون تلاش و کوشش انجام پذیر نیست.
اگر ارشد گرفتن و ادامه تحصیل حق شما باشه، بهش خواهید رسید.
امید همه ما در درجه اول به خدا و بعد به تلاش خودمونه.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , atti joon , Autumn.Folio , asiehmohammadian , avril22 , reyhaneh64
ارسال: #۹۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
من که خودم را آماده کرده یا ارشد یا آش خور(سربازی)SleepySleepy

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
۵
۱
ارسال: #۹۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ب.ظ
انگیزتون قابل تحسینه.واقعا از خوندن متنتون خوشحال شدم ک اینقدر مادرتون رو دوست داریدHeart
ایشالله با موفقیتتون خانوادتون رو شاد کنید

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۹۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط zarei1991.)
دوستان برای کسانی که زحمت کشیدن آرزوی سرافرازی دارم.به هر حال خدایی هم اون بالا هستو میدونه کی زحمت کشیده و نتیجشو بهش میده.خدایی من خودم خیلی خوندم درسای ترممو و درسای ارشدو یه ماه فقط تابستون خوندم که اونم فایده نداشت.من زحمتمو واسه درسای ترم کشیدمو نتیجشم دیدم.شما هم واسه کنکور خوندید بدونید هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه.موفق باشید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , jameshenas
ارسال: #۹۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ق.ظ
ولی دیروز عجب بازی جالبی دیدیم.سپاهان بدون جام از لیگ خداحافظی نمیکنه.
اشتباه اومدم.ببخشید.Big Grin
خوب حالا که تا اینجا اومدیم یه بحثی هم در مورد کنکور میکنیم.اولا همتون میدونین که کنکور سراسر بی عدالتیه.هزاران عوامل در کسب موفقیت در کنکور دخیل هستن که این نشان دهنده اینه که کنکور معیار خوبی برای سنجش دانش نیست.
بهترین کاری که میشه توی این چند روزه باقی مونده انجام داد اینه که سطح توقع خودتون رو پایین بیارین.بجای اینکه خوش بین باشین و منتظر رتبه خوبی باشین چه بهتر که نیمه خالی لیوان رو ببینین و اگه خدایی نکرده رتبه دلخواهتون رو کسب نکردین دلخور نشین.بنده از بس توی درسام بر خلاف انتظارم نتیجه گرفتم دیگه حوصله شکست بعدی رو ندارم.اینقدر انتظارم رو پایین اوردم که در عین حال که از اول شهریور شروع کرده بودم و روزی کمتر از ۷ ساعت درس نمیخوندم و خیلی زحمت کشیدم و ازمونم خوب دادم اما حتی اگه مجاز هم نشم واسم مهم نیست.مهم اون تلاشی بود که انجام دادم.پس سعی نکنین خودتون رو اذیت کنین.یاد بگیرین که در تمام مراحل زندگیتون قناعت رو در نظر بگیرین.توقع بالا همیشه مفید نیست.خودتون هم میدونین که الان مدرک فوق ارزش چندانی نداره.تا همینجاش هم رسیدیم باید خدا رو شکر کرد.حالا دیگه موقع تجربه و کاره.۲۵ سال درس خوندیم از این به بعد باید وارد بازار کار شیم
با ارزوی موفقیت برای همه شما مسافرانی که از جاده کنکور گذشتین
۱۴
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , LordAriana , Amir V , pershang , asiehmohammadian , zarei1991
ارسال: #۹۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
پرسپولیس Sad
دیشب بسیار تلخی بود که پرسپولیس ...

بچه ها من الان فقط توکل کردم به خدا و همه چیزو سپردم دست خدا

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۷
ارسال: #۹۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
لطفا اینقدر کلیشه ای صحبت نکنید دوستان زیادی هستند که واقعا تلاش کردن ولی اصلا راضی نیستند Confused
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nader618 , x86
ارسال: #۹۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
دوستان اینجا یه سر بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۱
ارسال: #۹۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  دوم اینکه ، خدا شاهده من تنها انگیزه ای که برای درس خوندن دارم فقط و فقط "مادرم" هست

منم دقیقا مثل شما هستم
و ۱ طرفشم خودمم

الان من ۱ جای خوب خدا را شکر میرم سر کار و درآمدم بد نیست. پروژه برنامه نویسی و طراحی وب سایت هم خارج از شرکت انجام میدم. حتی تو دانشگاه آزاد هم به کاردانیها درس دادم
ولی وقتی میبینم بیشتر همکلاسیهام یا دوستام که درسشون خیلی بدتر از من بوده ، همشون فوق لیسانس دارن، از خودم خجالت میکشم. که چرا درسو ول کردم چسبیدم به کار و زندگی

میدونم که مامانم هم خیلی دلش میخواد من فوق داشته باشم. دقیقا از روی حرفاش مثل مامان شما، معلومه.
همسرم هم همینطور. وقتی پا به پای من وقتی برای ارشد میخوندم، باهام همراهی کرد، خیلی وقتا شامو اون پخت که من به درسم برسم،خونه را تمیز میکرد، رفت و آمد ها را کم کرد که من راحت باشم و ....
وقتی این از خودگذشتگی ها و آرزوها را میدیدم ، انگیزم ۱۰۰برابر میشد که بیشتر درس بخونم

فقط حیف که کنکورمو خراب کردم Sad
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , slinda , x86 , reyhaneh64 , nader618
ارسال: #۱۰۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)gh elham نوشته شده توسط:  لطفا اینقدر کلیشه ای صحبت نکنید دوستان زیادی هستند که واقعا تلاش کردن ولی اصلا راضی نیستند Confused

Huh اینجوری که شما می گید واسه من که امسال می خوام بخونم که انگیزه ای نمیمونه اخه!!!
۱
۲
ارسال: #۱۰۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
توکل بر خدااااااا.....امیدوارم همه دوستان بعد اومدن نتایج کنکور به اندازه تلاشی که داشتن راضی باشن و برا هممون دعا میکنم.
هیچ موقع امیدتونو از دست ندید Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , x86
ارسال: #۱۰۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  اینجوری که شما می گید واسه من که امسال می خوام بخونم که انگیزه ای نمیمونه اخه!!!

شما نیایید تو این تاپیک Big Grin
هنوز که نتایج نیومده ، باید صبرو توکل کرد .
۴
۱
ارسال: #۱۰۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
منم خیلی منتظر جوابا هستم. بیشتر می خوام بدونم اگه رتبم به جاهایی که می خوام نمیرسه شروع کنم واسه سال دیگه خوندن. پارسال خیلی بد خوندم. اصلاً شبیه کنکوریها نبودم. بیشتر انگار اداشون رو در میوردم!
اگه نشد سال دیگه هم مثل یه دختر خوب میشینم می خونم. امسال چون همه تلاشمو نکردم وجدانم ناراحته. ولی سال دیگه همه تلاشمو می کنم دیگه هر چی شد. آدم وقتی همه تلاششو کرده باشه دیگه خیالش راحته. می دونه بهترین نتیجه ای که می تونسته رو گرفته. اگرم نشد که دیگه می رم بقیه زندگیمو می کنم! Smile

ولی با همه این حرفها استرس گرفته منو! D:
امیدوارم نتایج خوب و منصفانه باشه.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Marcel , maneshty , TnT , AI.
ارسال: #۱۰۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
دیشب خواب دیدم ۳ شبکه و امنیت شدم، لعنتی خیلی واقعی بود، چه حالی میکردم واسه خودم تو خواب...بعد یهو چشامو باز کردم دیدم زارت...پسر عمم بالا سرم ایستاده، بش میگم اهه، تو از کجا اومدی!؟ میخنده!!
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Amir V , maneshty , Mänu , asiehmohammadian , Amoojan , mehrdad372 , neda_Network , iApp
ارسال: #۱۰۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
کو تا نتایج!!! ایامو بکامتون تلخ نکنید هنوز ۶ روز مونده
۶
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۳۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close