زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار، ۱ الگوریتم

ارسال: #۹۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
سلام

منم تبریک میگم
امیدوارم همیشه با همین طرز فکر باقی بمونید

و همچنان راهنما باشید

من نمیدونم سیستم عامل رو چطوری بخونم
واسم خیلی سخته و کلی سوال واسم پیش میاد وقتی می خونم و نمیتونم حفظ کنم چون درکش نمیکنم

این سهمیه ای که واسه رتبه های اول هستش توی کنکور ارشد و شامل دانشگاه آزاد و علوم پزشکی نمیشه واسم سوال شده که چطور رتبه اول یه دانشگاه غیر انتفاعی در یک جای دور از این سهمیه بهره مند میشه اما رتبه اول دانشگاه آزاد حتی علوم تحقیقات تهران چنین سهمیه ای نداره؟اگه اونا هم دارن چطوریه؟ پس چرا در دفترچه نوشته ندارن؟
اصلا تفاوت رتبه اول با دوم چقدر هست از نظر علمی که چنین سهمیه ای شامل رتبه ۲ها نمیشود؟
این بی عدالتی نیست؟

کلا از این سهمیه چند بار میشه استفاده کرد میشه هم سال آینده کسی که درسش تموم میشه استفاده کنه هم سال بعد ترش؟

پیشاپیش از راهنماییتان کمال تشکر را دارم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط esi.)
RE: 1 معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار، ۱ الگوریتم
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  تبریک
با امکانات و اساتیدی که من تو شریف تو مقطع لیسانس دارم می بینم، این درصدا زیاد هم برام تعجب برانگیز نیست( وقتیکه داری DA ، DS رو با دکتر قدسی، نظریه زبان با دکتر موقر، کامپایلر رو با جابری پور و .... که هر کدومشون تو تخصص خودشون جز برترین ها هستن، پاس می کنید پس تعجبی از این درصدا نیست)
البته مسلما تلاش و هوش شما هم ۱۰۰ درصد دخیل بوده و همه شریفی نمی تونن رتبه ۱و۲ بیارن.
واقعا درصدای خوبیه
موفق باشید

با سلام و ممنون
باید بگم فقط DS رو درست گفتین و من DS رو با دکتر قدسی DA رو با آقای مهینی، نظریه رو با دکتر صفری و کامپایلر رو هم با دکتر قاسم ثانی پاس کردم!

موفق باشید
میرمهدی رهگشای
فرقی زیادی با هم ندارن و این اساتید هم واقعا خوبن و تخصصی بالایی دارن اونم برای مقطع لیسانس
آفرین به این درس خوندن
اما این روال برای هر کسی که بخواد و واقعا تلاش کنه می تونه سال های بعد اتفاق بیفته، پس واقعا می ارزه تلاش کنیم
شاید این تلنگری باشه برای خودم و دوستانی مثل من که از این وضع درس خوندن خودشون راضی نیستن
البته خدارو شکر اما برای رسیدن به هدف نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد

بازم تبریک و با آرزوی موفقیت

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۹۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ق.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  باسلام خدمت همه دوستان

درصدهای من:
زبان ۴۲/۲۲
ریاضی ۶۸/۷۵
مشترک ۶۵/۲۲
تخصصی معماری سفید
تخصصی هوش مصنوعی ۲۵/۰۰
تخصصی نرم افزار ۵۰/۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

باسلام مهدی جان
من هم تبریک عرض می کنم بخاطر رتبه ات و از اون بیشتر تبریک عرض می کنم بخاطر معرفت و افتادگیت.
در پناه حق همیشه سربلند باشی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , mohammadali1990 , jafarir
ارسال: #۹۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ق.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  باسلام خدمت همه دوستان

درصدهای من:
زبان ۴۲/۲۲
ریاضی ۶۸/۷۵
مشترک ۶۵/۲۲
تخصصی معماری سفید
تخصصی هوش مصنوعی ۲۵/۰۰
تخصصی نرم افزار ۵۰/۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

میشه معدل موثرتونو بگین؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
بنده هم این رتبه های عالی رو خدمتتون تبریک عرض می کنم.
براتون آرزوی موفقیت دارم.
۱
۰
ارسال: #۹۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ
باز هم سلام و تشکر

در مورد منابع و معدل موثر در پاسخ های قبلی اشاره کردم و برای اینکه حتما برین اونا رو بخونین دوباره ذکر نمیکنم!

در مورد مصاحبه هم من تا الان نمیدونستم که باید برم به بخش مصاحبه و حتما در اولین فرصت (شاید امروز) این کارو میکنم

در مورد درس سیستم عامل هم نظر من اینه که این درس به دلیل داشتم بخش های حفظی توام با بخش های مفهومی جز سخت ترین درس هاست. برای خوندن این درس باز هم توصیه من فهم عمقی درسه. اگه متوجه نمیشین و نموتین چیزایی که تو کتاب نوشته یا استاد میگه رو درک کنین باید مفاهیم پایه تر و دروس ابتدایی تر مثل معماری، منطقی، و حتی برنامه نویسی (مقدماتی و اسمبلی) رو هم خوب نفهمیده باشین. پس بهتره که اول به فهم اونا بپردازین تا بعد به این درس برسین.
(از این درس در کنکور امسال ۴ سوال اومد که یک سوال غلط داشت و حذف هم شد! سوالی که گفته بود در مورد کد کدام گزینه غلط است! سوال زمان بندی غلط نبود و حذف هم نشد و جوابش هم به درستی ۳۹/۳۳ میشد!)

در مورد قوانین حاکم بر سهمیه ها من بی اطلاعم و بهتره که کسانی که اطلاع دقیق دارن حرف بزنن و متاسفم که کمکی از من بر نمیاد
در مورد فلسفه وجودی سهمیه ها هم قانون گذار باید تصمیم بگیره و هرچیزی که ما بگیم بیش از یک نظر بی اهمیت نیست

موفق باشید
میرمهدی رهگشای
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , saiedattar , mohammadali1990 , jafarir , behrad :)
ارسال: #۹۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
واقعا تبریک میگم
شخصیتتون هم مثل رتبتون یکه

Stay hungry , Stay foolish
۲
۰
ارسال: #۹۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  باز هم سلام و تشکر

در مورد منابع و معدل موثر در پاسخ های قبلی اشاره کردم و برای اینکه حتما برین اونا رو بخونین دوباره ذکر نمیکنم!

در مورد مصاحبه هم من تا الان نمیدونستم که باید برم به بخش مصاحبه و حتما در اولین فرصت (شاید امروز) این کارو میکنم

در مورد درس سیستم عامل هم نظر من اینه که این درس به دلیل داشتم بخش های حفظی توام با بخش های مفهومی جز سخت ترین درس هاست. برای خوندن این درس باز هم توصیه من فهم عمقی درسه. اگه متوجه نمیشین و نموتین چیزایی که تو کتاب نوشته یا استاد میگه رو درک کنین باید مفاهیم پایه تر و دروس ابتدایی تر مثل معماری، منطقی، و حتی برنامه نویسی (مقدماتی و اسمبلی) رو هم خوب نفهمیده باشین. پس بهتره که اول به فهم اونا بپردازین تا بعد به این درس برسین.
(از این درس در کنکور امسال ۴ سوال اومد که یک سوال غلط داشت و حذف هم شد! سوالی که گفته بود در مورد کد کدام گزینه غلط است! سوال زمان بندی غلط نبود و حذف هم نشد و جوابش هم به درستی ۳۹/۳۳ میشد!)

در مورد قوانین حاکم بر سهمیه ها من بی اطلاعم و بهتره که کسانی که اطلاع دقیق دارن حرف بزنن و متاسفم که کمکی از من بر نمیاد
در مورد فلسفه وجودی سهمیه ها هم قانون گذار باید تصمیم بگیره و هرچیزی که ما بگیم بیش از یک نظر بی اهمیت نیست

موفق باشید
میرمهدی رهگشای

سلام رتبه یکیتون رو تبریک میگم.امیدوارم که همیشه رتبه یک باشد.
تاجایی که من میدونیم اون تست سمافور اشتباه نبوده ولی مبهم بود و در آخر هم حذف نشد! و تست زمانبندی نیز صددرصد اشتباه بود و حذف هم شد. به عنوان رتبه یک ازتون انتظار نداشتم که درباره این دو تست اینطور نظر بدید!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , reza777gh
ارسال: #۹۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  تاجایی که من میدونیم اون تست سمافور اشتباه نبوده ولی مبهم بود و در آخر هم حذف نشد! و تست زمانبندی نیز صددرصد اشتباه بود و حذف هم شد. به عنوان رتبه یک ازتون انتظار نداشتم که درباره این دو تست اینطور نظر بدید!
zx24 درست گفته و احتمالا مرد شماره ۱ انقدر سرگرم مصاحبه وپاسخگویی شده که دیگه حواس براش نمونده Shy
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zx24
ارسال: #۱۰۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بارآفرین میر مهدی رهگشای!
آرزو می کنم همیشه بدرخشید، از دیدن کارنامتون لذت بردم.
۱
۰
ارسال: #۱۰۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
رتبه ۱ المپیاد کامپیوتر هم مبارک باشه میر مهدی خان
انشالله رتبه ۱ زندگی رو هم بیاری

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
با تبریک زیاد امیدوارم همیشه موفق باشین
همه یکا رو درو کردین
راستی رتبه یک هوشم فهمیدم کیه. ایشون هم موفق باشن. خواهر یکی از دوستام هستنSmile
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
تبریک فراوان ... امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق و مؤید باشید ...

فقط نمیدونم چرا حس میکنم سرم داره گیج میره Tongue

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام واقعا تبریک میگم.ایشالا که موفق باشی توی زندگیت و کار و موقعیت اجتماعی.کمک ما کنکوریای امسال می کنی؟حالش داری؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
سلام با تبریک فراوان به شما دوست گرامی
متوجه شدم که در کنکور کارشناسی(کنکور سراسری) سال ۸۷ هم جزو رتبه های تک رقمی کشور بودین و الان هم در کنکور کارشناسی ارشد ، رتبه یک کشور را کسب کردین. Smile
موفقیت شما در تمام مراحل نشان دهنده تلاش و زحمات شماست که شما را جزو نخبگان کشور قرار داده.
با آرزوی موفقیت در بقیه مراحل زندگی .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close