زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری مهارت لازم جهت بازار کار

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط arshad91.)
سلام میخواستم بپرسم چه نرم افزارهایی باید یاد بگیریم که بتونیم کار کنیم...شبکه را نمیشه بدون کلاس یاد گرفت درسته؟..شما لطفا راهنمایی کنید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: یادگیری مهارت لازم جهت بازار کار
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بپرسم چه نرم افزارهایی باید یاد بگیریم که بتونیم کار کنیم...شبکه را نمیشه بدون کلاس یاد گرفت درسته؟..شما لطفا راهنمایی کنید

سلام. کار تو چه زمینه ای؟؟؟
network + رو میشه بدون کلاس یاد گرفت.
۱
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ق.ظ
فقط شبکه کار کن برنامه نویسی فقط تو تهران جواب میگیری!من مشهد که واسه خودش شهر بزرگی هم هستش برنامه نویسی کار کردم و اصلا فایده نداره امروزه نون تو شبکه و خدمات جانبی هستش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۲
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  فقط شبکه کار کن برنامه نویسی فقط تو تهران جواب میگیری!من مشهد که واسه خودش شهر بزرگی هم هستش برنامه نویسی کار کردم و اصلا فایده نداره امروزه نون تو شبکه و خدمات جانبی هستش

شبکه رو بدون کلاس چطور و از کجا میشه شروع کرد؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۰ ق.ظ
اتفاقا منم نمیدونم چکار کنم... قبلا یک مقدار برنامه نویسی کار کردم.. که بخاطر کنکور بیخیال شدم.. حالا نمیدونم برنامه نویسی ادامه بدم یا برم طراحی سایت؟
دوستانی که کار میکنن تو این زمینه‌ها میشه یک کمکی بدهند..

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۱
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ق.ظ
با تجربه نصفه نیمه ای که من دارم
پیشنهاد می کنم برید دنبال
۱- شبکه ۲- برنامه نویسی شرپوینت (SharePoint) اگه بتونید تسط پیدا کنید ۳- طراحی و برنامه نویسی وب
البته این سه تا به نوعی با هم در ارتباط هستند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  با تجربه نصفه نیمه ای که من دارم
۱- شبکه ۲- برنامه نویسی شرپوینت (SharePoint) اگه بتونید تسط پیدا کنید ۳- طراحی و برنامه نویسی وب

microsoft sharepoint همون طراحی سایت میشه دیگه؟
حالا کدوم بهتره؟
شبکه یک کم مردونست من کارآموزی واحد شبکه و سخت افزار جایی بودم اما بنظرم میومد بدرد خانم‌ها نمیخوره ..

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin-82
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۳ ب.ظ
عزیز من از من به تو نصیحت.چون دختری می گم.واسه هیچ کس کار نکن.آدم خودت باش .خودتو پیش این و اون خم نکن واسه کار.علمتو زیاد کن آموزش بده.بی منت بی ذلت.تمیز و باصرفه و موقر..

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لاله عباسی
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  عزیز من از من به تو نصیحت.چون دختری می گم.واسه هیچ کس کار نکن.آدم خودت باش .خودتو پیش این و اون خم نکن واسه کار.علمتو زیاد کن آموزش بده.بی منت بی ذلت.تمیز و باصرفه و موقر..

با عرض پوزش. به نظر من اگه شخص استاد دانشگاه هم باشه داره برای دانشگاه و دولت کار میکنه.
اگه کسی هم بخواد شرکت بزنه و اموزش بده. حتما باید قبلش واسه کسایی کار کرده باشه تا تجربه داشته باشه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , k_111 , لاله عباسی
ارسال: #۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۶ ب.ظ
فکر می‌کنم با شقایق خانم بودن ایشون...

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط arshad91.)
آها ببخش فکر کردم با من بودن...در هر صورت فرقی نداره..وقتی سرمایه اولیه نیست نمی تونی واسه خودت کار کنی...و فکر نمی کنم همیشه واسه کار کردن اجبار باشه سرت خم کنی...البته جامعه نه چندان سالم ما گاهی صدق می کنه حرف شما...
شاید هیچ کدوم از شما به ماهی ۲۰۰ تومان نیاز نداشته باشه اما اگر روزی روزگاری نیاز داشت مثلا میشه با مهارت تایپ ساده..همین مقدار به دست اورد..کم هست..اما هست!!
به درد می خوره

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۲
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹ ق.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  با تجربه نصفه نیمه ای که من دارم

microsoft sharepoint همون طراحی سایت میشه دیگه؟
حالا کدوم بهتره؟
شبکه یک کم مردونست من کارآموزی واحد شبکه و سخت افزار جایی بودم اما بنظرم میومد بدرد خانم‌ها نمیخوره ..

از خانمها هر کس که میخواد وارد حیطه کار شبکه بشه توصیه منو حتما توجه کنه ‌ :

کار شبکه یه کار مردونه هست( البته در بازار کار ایران )
نمیگم که شبکه فقط کابل کشی و چکش کاری هست ‌، نمیگم خانمها در بخش
نرم افزاری قضیه نمیتونن ممتاز باشن ‌، بلکه میگم بازار کار شبکه در ایران به شدت مردونه هست ‌،
یعنی در صنف کامپیوتری ایران عقیده اینجوریه که ‌ :

اگر یه خانومی بخواد بره تو پیاده رو وایسه تراکت تبلیغاتی پخش کنه یا بعنوان کارگر قنادی در مشاغل مردانه کار کنه زشت نیست و کسی بد نمیدونه اما اگر یه خانوم متخصص شبکه بخواد احیانا سالی یکبار از ۲ تا پله نردبان بره بالا و مثلا یکی دو تا کابل رو چک کنه بد میدونن ‌، زشت میدونن‌، کارهای رده بالای شبکه مثل مدیریت شبکه رو هم به این راحتی‌ها به خانمها نمیسپارن( بهتره بگم یکجور حسادت شغلی مزمن هست و آقایون تمایل دارن اقتدار کار شبکه فقط در دست خودشون باشه )
خیلی به ندرت پیش میاد که در آگهی های استخدامی کسی حاضر باشه متخصص شبکه خانوم استخدام کنه ‌، اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان شبکه رو از بین آقایون استخدام میکنن ‌، مگر در موارد بسیار استثنایی که مثلا کسی پارتی داشته باشه که بتونه وارد این کار بشه ‌، اینو خدمتتون توضیح دادم که ندیده و نشناخته نرید بیخودی چند میلیون تومن پول برای کلاسهای آموزشی شبکه هزینه کنید و آخر سر هم هیچ کس کارتون رو به حساب نیاره
خانمها توجه کنند . . .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Shady205 , لاله عباسی , *Najmeh* , chaka , fatima.sr68 , nazi takpar , d_felfelak , Sector
ارسال: #۱۳
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۱ ق.ظ
خب حالا ما دخترا چی کار کنیم.کسایی که تهران هستن در بارهی بازار کار آی تی چیزی میدونن

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ)MIT نوشته شده توسط:  خب حالا ما دخترا چی کار کنیم.کسایی که تهران هستن در بارهی بازار کار آی تی چیزی میدونن

کلا بازار کار ایتی و کامپیوتر تو سطح پایین شامل موارد زیر میشه
۱-برنامه نویسی ۲-طراحی وب ۳-شبکه و امنیت ۴- گرافیک و انیمیشن.
دیگه بستگی به خودتون داره که چه گرایشی رو بخواین دنبال کنین.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۹ ق.ظ
در مورد گرافیک انیمیشن بیشتر توضیح میدی؟..طراحی فرق نمی کنه با چه نرم افزاری؟..تخصص شبکه حتما نیاز به مدرک اموزشگاه داره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۶۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۶۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۲۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۸۰ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close