زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان‍‏‏های گسسته

ارسال: #۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۱ ق.ظ
ساختمان گسسته
گسسته درس آسونیه. البته اگر حداقل گسسته دبیرستان را بلد باشید. با همون دانش اگر فقط می خواهید در ارشد قبول شید آنقدر عمقی نمی خواهید یاد بگیرید پوران پژوهش عالیه البته باید تمریناتش را هم حل کنید
گریمالدی به عنوان مرجع کتاب خیلی خوبیه. خیلی هم از حجمش نباید ترسید. چون ۱- خیلی از این حجم برای توضیح کاملیه که کسی که پایه خیلی ضعیفی هم داره می تونه ازش یاد بگیره ۲- همه کتاب جزو سرفصل نیست

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: la85
ارسال: #۴۷
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۳۰ ق.ظ
RE: ساختمان گسسته
سلام دوستان من چون متاهلم نمی تونم از شهرم خارج بشم و برم یک شهر دیگه برا درس اما چون
مشتاق ادامه تحصیلم می خام دانشگاه آزاد شهر خودم درس بخونم میشه بگید برا آزاد برا درس
گسسته حتمی باید کتابای مرجع مث گریمالدی خونده بشه یا ههمون پوران کافیه
اینجا اهواز برا آزاد ۲۰ میگیرن ورغابت خیلی سنگینه میشه منو راهنمایی کنید؟
اگه برا بقیه هم بگبد ممنون میشم.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۴۸
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۳۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان من چون متاهلم نمی تونم از شهرم خارج بشم و برم یک شهر دیگه برا درس اما چون
مشتاق ادامه تحصیلم می خام دانشگاه آزاد شهر خودم درس بخونم میشه بگید برا آزاد برا درس

برای آزاد پورانم زیاده!!!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: karostami , SarahArshad
ارسال: #۴۹
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۳۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان من چون متاهلم نمی تونم از شهرم خارج بشم و برم یک شهر دیگه برا درس اما چون

به نظر من سطح سوالات آزاد پایینتر از دولتی هست. تست های تکراری از سالهای گذشته ش خیلی زیاده. کتاب پوران پژوهش رو بخونید و مهمتر از این تستهای ۵-۶ سال اخیر رو کامل مسلط بشید.
اینکارو انجام بدید می تونید درصد خوبی بزنید، البته اگه گریبان گیر تستهای غیر استاندارد یا نامفهوم از نوع کنکور دانشگاه آزاد نشیدSmile.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۵۰
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
من می خام برا آزاد همه درس‌ها رو بالای ۸۰ بزنم از همین حالا هم شروع کردم آیا برای این هدف لازم هست منبع بخونم یا همون کتاب های کنکوری کفایت میکنه؟ ممنون .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۵۱
۰۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  من می خام برا آزاد همه درس‌ها رو بالای ۸۰ بزنم از همین حالا هم شروع کردم آیا برای این هدف لازم هست منبع بخونم یا همون کتاب های کنکوری کفایت میکنه؟ ممنون .
اووووه! چه خبره؟ سراسری رو مردم با ۵۰ ۶۰ راه میندازن(اونم زیر ۱۰۰)‌، به نظرم اگه سعی کنید بیشتر تمکزتون روی کتاب های کنکوری باشه و کتب مرجع رو هم در کنارش برای رفع ابهام احتمالی و فهم بهتر مطالعه کنید بهتره، چون هدفتون دانشگاه آزاده تست های سالهای گذشته هم شدیدا از سوی علمای اهل فن توصیه میشه، معمولا هر ساله یه چند تایی تکراری از سالهای گذشته(سراسری و آزاد) دارن!

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۵۲
۰۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۴۱ ب.ظ
Sad RE: ساختمان گسسته
من اگه گفتم ۸۰ هدفم رو گفتم یعنی برا ۸۰ بخونم که ۵۰ بشم برا ۵۰ بخونم که ۲۰ هم نمی زنم شما گفتید برا سراسری ۵۰ ۶۰ سخته برا آزاد من هدفمه ممنون

ارسال: #۵۳
۰۳ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۵۵ ب.ظ
من چند نفر میشناسم که سراری غیر مجاز بودن اما آزاد قبول شدن. در هر حال آزاد خیلی ساده‌تر از سراسریه. چه پاسخ دهیش و چه قبولیش.

ارسال: #۵۴
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۸۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  من چند نفر میشناسم که سراری غیر مجاز بودن اما آزاد قبول شدن. در هر حال آزاد خیلی ساده‌تر از سراسریه. چه پاسخ دهیش و چه قبولیش.

من که برعکس شد! آزاد قبول نشدم. سراسری بالاخره شبانه قبول شدم

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
ارسال: #۵۵
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ)karostami نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۸۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  من چند نفر میشناسم که سراری غیر مجاز بودن اما آزاد قبول شدن. در هر حال آزاد خیلی ساده‌تر از سراسریه. چه پاسخ دهیش و چه قبولیش.

من که برعکس شد! آزاد قبول نشدم. سراسری بالاخره شبانه قبول شدم

البته من کلی گفتم، سطح دانشگاهایی مثل علوم تحقیقات‌، تهران جنوب و قزوین و امثالهم به مراتب بالاتر از سایر دانشگاهاست و قبولیشون سختتره. اما چون دوستمون دانشگاه آزاد شهرستانو گفتن، فک کنم حرف من صدق میکنهSmile.

ارسال: #۵۶
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۵۲ ق.ظ، توسط ف.ش.)
ساختمان گسسته
حل تمرین گریمالدی ویرایش ۵

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خود کتاب گریمالدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: asemani , آرمین , vovin , SarahArshad , دایانا۲۰۱۱ , **sara** , reyhaneh64 , Aurora , 8Operation , miki_martini , aydingol
ارسال: #۵۷
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ
ساختمان گسسته
کتاب قدیمی گسسته پوران یوسفی که جلد دو رنگ آبی پر رنگ و کمرنگ داره واقعا بی خوده، اما الان کتابشو ویرایش کرده (چاپ ۸۷ به بعد)، انصافا کتاب خوبیه. خیلی بهتر از مقسمیه، اما نمی دونم از راهیان ارشد هم بهتره یا نه. کسایی که خوندن لطفا در مورد راهیان ارشد هم نظر بدن.

ارسال: #۵۸
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۹ ق.ظ
ساختمان گسسته
راهیان ارشد رو امروز یه نگا کردم فقط منطق رو از یوسفی بهتر گفته رضا اما تو مبحث دیگه فکر نکنم به پای یوسفی برسه بعدم من خودم چون وقت زیاد دارم و سال دومه الان فکر کنم برای بار ۵ یا ۶ کتاب یوسفی رو خوندم میخوام برم مثال‌ها و تستای راهیان رو هم کامل حل کنم فکر میکنم برای کنکور اماده‌تر میشم و نباید سوال گسسته از دست بدم انصافا ها

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۵۹
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۴۳ ق.ظ
ساختمان گسسته
سلام برای بحث شمارش اگه می خوای از پایه یاد بگیری گریمالدی ولی در این رابطه بهترین کار حل تمرینه.به شخصه نظری به کلاس رفتن ندارم.
ارسال: #۶۰
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط ف.ش.)
ساختمان گسسته
من یه جلسه رفتم سر کلاس گسسته خیلی خسته کننده بود.
یکی از اساتید میگفت پوران هر صفحش کلی فرمول داره من نفهمیدم این یعنی خوبه یا بده؟؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۳ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۸۰ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۵۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۲۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۸ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۹۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۳۳۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close