زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت دانشگاهها (رتبه ۱۳۹ گرایش ۱ و ۴)

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
سلام
به نظر شما دانشگاههای زیر رو (در گرایش ۱ و ۴ IT) با چه ترتیبی بهتره بزنم:

تهران-پردیس قم
الزهرا
تحصیلات تکمیلی کرمان
یزد
ارومیه
قم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
بهتر از اینا قبول نمیشین یعنی؟
مثلا شبانه خواجه نصیر ؟

به نظر من :
۱-تهران - پردیس قم
۲-قم
۳-یزد
۴-الزهرا
۵-کرمان
۶-ارومیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lyrebird
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
چرا امکانش هست که قبول بشم، اما می خواستم بین این دانشگاهها اولویت بندی کنم.
مرسی از نظرتون
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
RE: اولویت دانشگاهها (رتبه ۱۳۹ گرایش ۱ و ۴)
با سلام

ببخشید یک مقدار طولانیه ولی شاید به شما کمک کنهBlush

خوب در بین دانشگاه های که ذکر کردین باید تصمیم بگیرید که معیار انتخابتون برچه اساسی هستش
۱/سطح علمی
۲/سابقه پذیرش دانشجو آی تی
۳/امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری
۴/زمینه علمی و فعالیت های اساتید
و...

خوب تا اونجایی که من می دونم پردیس قم دانشگاه تهران اولین سالی هستش که داره آی تی پذیرش میکنه و این دانشگاه قبلا فقط در حوزه علوم انسانی فعالیت می کرده و چیزی تحت عنوان دانشکده مهندسی یا گروه آی تی اصلا نداره ولی خوب با توجه به اینکه من یکی از دوستام در این دانشگاه تحصیل میکنه فهمیدم که در مدرکش ((ظاهرا)) عبارت پردیس قم ذکر نمیشه و حتی تو کارت دانشجویی هم عبارت پردیس قم وجود نداره و این رو هم در نطر بگیرید که دانشگاه تهران هم دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و هم دانشکده علوم و فنون نوین اقدام به پذیرش دانشجو دکتری آی تی کردن
رتبه دانشگاه تهران در کشور : ۱(به استناد رتبه بندی ISC)

دانشگاه قم که سال هاست داره تجارت پذیرش میکنه که گروه آی تی قم ۳ عضو هیئت علمی و گروه کامپیوتر قم هم ۷ نفر عضو هیئت علمی داره و ۲ سال هم هست که داره دانشجو دکتری میگیره
رتبه دانشگاه قم : ۵۰(به استناد رتبه بندی ISC)

دانشگاه الزهرا
در مورد این دانشگاه چیز زیادی نمی دونم فقط میدونم دکتر قلی زاده عضو هیئت علمی اینجاست
رتبه دانشگاه الزهرا : ۳۲(به استناد رتبه بندی ISC)

دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان
سال ۸۶ تاسیس شده و از سال ۸۸ داره بدون وقفه دانشجو میگیره میگن اساتید خوبی هم داره
رتبه دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان : ۶۴(به استناد رتبه بندی ISC)

دانشگاه یزد
جزو اولین دانشگاه های ایران بود که گرایش شبکه رو آورد امسال هم که گرایش مخابرات امن میگیره که سیلابس اون خیلی شبیه گرایش امنیت هستش،نزدیک ۱۴ نفر عضو هیئت علمی داره و در گرایش مهندسی نرم افزار دکتری میده و ارشد هوش مصنوعی(رباتیک) هم میگیره
آزمایشگاه های تحقیقاتی خوبی هم داره :
۱/آزمایشگاه تحقیقاتی الگوریتم و محاسبه پذیری
۲/آزمایشگاه امنیت شبکه
۳/آزمایشگاه تحقیقاتی بازیابی هوشمند اطلاعات
۴/آزمایشگاه تحقیقاتی شبکه پیشرفته
۵/آزمایشگاه تحقیقاتی مدیریت شبکه
۶/آزمایشگاه تحقیقاتی مهندسی اینترنت و وب
۷/آزمایشگاه هوش محاسباتی و رباتیک
۸/آزمایشگاه تحقیقاتی پردازش اطلاعات و استخراج دانش
۹/آزمایشگاه تحقیقاتی پردازش هوشمند تصویر
رتبه دانشگاه یزد : ۲۱(به استناد رتبه بندی ISC)

دانشگاه ارومیه هم ۳ عضو هیئت علمی دکتری داره و امسال برای اولین بار دانشجو دکتری هم گرفت
رتبه دانشگاه ارومیه : ۱۴(به استناد رتبه بندی ISC)

بازم معذرت می خوام که اینقدر طولانی نوشتم انشاالله یک تصمیم درست و منطقی بگیرید و دانشگاه خوبی هم قبول بشید
خود من هم امسال ۱۰۹ آی تی و ۲۳۹ شبکه آوردم،نمی دونم که آی تی پزشکی دانشگاه تهران و امیر کبیر رو بالاتر از خواجه نصیر بزنم یا نهHuhHuh
کلا گیج شدم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , white bird , ana_12345 , lyrebird , tayebe68 , reza777gh , nnss , neda.h , majid67110 , morteza_dm , saeedehs , maryam parvini , m..ch , sahar.kh6988 , arshad92
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
مرسی از توضیحات کامل و مفصلتون. خیلی خوب بود.
اینطوری که در مورد تهران-پردیس قم گفتین به نظر میرسه بهتر از بقیه باشه.
حالا به نظر شما اصفهان بهتره یا پردیس قم؟
من هم احتمالا شبانه آی تی پزشکی رو قبول میشم، و مثل شما نمی دونم که بعد از خواجه نصیر و اصفهان بزنم یا نه.
شما رتبه خوبی آوردین. حتما دانشگاه خوبی قبول میشین.
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
از لطف شما سپاسگزارم و ممنون هستم که مطالبی که بنده نوشتم مطالعه کردید
در مورد پردیس قم دانشگاه تهران شما سعی کنید از طریق خود دانشگاه تهران یا کسانی که در این دانشگاه درس می خونن باز هم اطلاعات کسب کنید،نگران هم نباشید تازه اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش ساعت ۱۶ شنبه منتشر میشه که به احتمال زیاد تا روز دوشنبه انتخاب رشته تمدید میشه و امکان ویرایش هم وجود داره(شاید فرجی شد و به ظرفیت آی تی هم اضافه شدAngel)

این دوست من هم لیسانس آی تی داره(با هم تو یک دانشگاه بودیم) و پارسال در کنکور ارشد رشته فلسفه شرکت کرد(خیلی به فلسفه علاقه داشت!) و با رتبه ۷۰ پردیس قم دانشگاه تهران قبول شد و من این اطلاعات رو از ایشون گرفتم.ولی شما باز هم تحقیق کنید و اگر این قضیه عدم ذکر عبارت قم در مدرک درست باشه می تونه خیلی خیلی خوب باشه

بازم ببخشید من همیشه زیاد حرف میزنم ولی خوب دلم نمیاد این ها رونگم!!

در مورد مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی خود من هم چیز زیادی نمی دونم ولی سعی میکنم هرچی بلدم بگم،ببینید این رشته در واقع جزو گرایش های مهندسی پزشکی محسوب میشه(مهندسی پزشکی + IT) و متولی این رشته در دانشگاه امیر کبیر بر اساس صحبت های آقای دکتر رهایی(رئیس دانشگاه) دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه امیر کبیر هستش(دانشگاه امیر کبیر چندین دوره دانشجو مجازی در رشته مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی جذب کرده)
نمیدونم به سایت دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران نگاهی انداختین یا نه؟ (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
رشته فناوری اطلاعات پزشکی جزو گروه علوم و فناوری شبکه این دانشکده است و بهتره در قسمت دروس ارائه شده لیست درسها به همراه سرفصلها و منابع رو ببینید تا یک دید کلی به دست بیارید،در ضمن در قسمت معرفی گروه، پروژه های بچه های ورودی ۹۰ هم نوشته شده تا با مبنای پروژه ها و پایان نامه های این رشته هم آشنا بشید

خوب انتخاب این رشته طبیعتا باید از روی علاقه و تصمیم منطقی باشه،ولی به نطر من رشته خوب و با کلاسی هم هست و مهمتر از این که در دانشگاه های خوبی مثل تهران و امیرکبیر ارائه میشه و طبق تحقیقی که انجام دادم بازار کارش(حوزه بهداشت و درمان) هم خوبه و مقاله دادن هم در این رشته تقریبا راحته(طبیعیه چون رشته جدیدی هم هست)

ولی یک سری ابهامات هنوز وجود داره،اولیش اینکه آیا با مدرک این رشته بغیر از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز مرتبط با بهداشت و درمان میشه استخدام شد یا خیر؟
سوال بعدی هم این هستش که آیا امکان ادامه تحصیل در داخل کشور تا مقطع دکتری وجود داره؟برای خارج از کشور چطور؟
که هنوز به جواب نرسیدم و خیلی من رو کلافه کرده، ولی به محض اینکه پاسخ هاش رو بگیرم در اختیار شما و بقیه دوستان قرار میدم
ولی شما بازم به علاقه خودتون نگاه کنید چون در مقطع ارشد معدل بالا و ارائه مقالات خوب بسیار مهم و حیاتیه و حتما بهتر از من میدونید که این امر رابطه مستقیم با سطح علاقه،تلاش و پشتکار شما داره و اینکه آدم تو هر رشته ای که باشه،اگه واقعا با علاقه زحمت بکشه یقینا موفق میشه
انشاالله شما هم رشته مورد نظر و دانشگاهی که میخوایید قبول میشید
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , atenaa , ana_12345 , lyrebird , white bird , sahar.kh6988
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ
فناوری اطلاعات پزشکی رو سرفصل دروسش رو دیدم و هیئت علمیش رو هم نگاه کردم. به نظرم رشته خوبیه اما نمی دونم واقعا میشه تو این رشته کارهای مهمی انجام داد یا نه. یا اینکه چقدر ورود به این رشته آدم رو از مباحث اصلی آی تی دور می کنه. اینطور که معلومه بیشتر درسها به کاربرد آی تی در پزشکی پرداختند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
من در مورد پردیس قم شک دارم، چطوری می خوان آیتی رو تدریس کنند؟ اصلا رشته های مهندسی نداره!
نظر شما در مورد این ترتیب چیه: (قبلیهارو حذف کردم چون می دونم قبول نمیشم)
شبانه علم و صنعت
روزانه خواجه نصیر
روزانه اصفهان
شبانه فناوری اطلاعات پزشکی
شبانه خواجه نصیر
روزانه شاهد
روزانه الزهرا
روزانه ارومیه
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
با سلام مجدد

ترتیب انتخابتون به نطر من کاملا درست و منطقیه
در مورد تجارت الکترونیک علم و صنعت خدمت شما عرض کنم که من به دکتر فتحیان(معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت و عضو هیئت علمی گروه تجارت الکترونیک دانشکده صنایع دانشگاه علم صنعت) ایمیل زدم و ایشون گفتن که به زودی در دوره دکتری هم دانشجو پذیرش میکنن که در اینصورت ارزش این کدرشته خیلی بالا میره

دانشگاه خواجه نصیر هم در ۲ سال گذشته دکتری آی تی پذیرش کرده

دانشگاه اصفهان هم در زمینه کامپیوتر و آی تی در این چند ساله خیلی پیشرفت داشته :
گروه کامپیوتر اصفهان : ۱۸ عضو هیئت علمی و در ۳ گرایش دکتری میده گروه آی تی اصفهان : ۶ نفر عضو هیئت علمی و در سه گرایش کارشناسی ارشد آی تی میگیره

البته این نظر شخصی من هستش ولی ترتیب انتخاب های شما خوبه و به امید خدا یه جای خوب قبول خواهید شد
در مورد پردیس قم دانشگاه تهران هم باید یک مقدار وسواس به خرج داد،عرض کردم اولین سالی هستش که داره آی تی میگیره و ممکنه سال بعد نگیره!!(البته مجوز راه اندازی ۴۲ رشته رو گرفتن) البته یک احتمال هم هست که اساتید از دانشگاه تهران باشن و فقط محل تشکیل کلاسها قم باشه(مثل ۲ سال پیش که امیرکبیر پردیس گرمسار هم آی تی گرفت) من دارم در موردش تحقیق میکنم،اگه نتیجه بگیرم به شما و بقیه دوستان هم اطلاع میدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , lyrebird , amingorgan , neda.h , mohammadali1990 , sahar.kh6988
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
بچا ها!! من درک نمیکنم این ترتیبارو رو چه اساس بهشون میرسین!!؟ چرا شبانه علم و صنعت قبل از روزانه خواجه نصیر؟؟
کاش یکی باشه اطلاعات درست حسابیو اساسی داشته باشه بیاد این بحث دانشگاه هارو قشنگ جمع کنه!! هرکی یه ترتیبی برای برتری دانشگاه ها میگه!! توی رتبه بندی ها هم کلی فرق هست!!! یکی ارومیه رو میبره بالا یکی میاره پایین! یزد هم همینطور!کرمان!قم!!!اصفهان، صنعتی شیراز،سهند تبریز،بوعلی همدان که امگار سال دومشه شبکه میگیره! کاش یکی یه مقایسه ی اساسی بکنه!! و دقیقا توی گرایشای آیتی. خصوصا شبکه. اینکه دانشگاه اصفهان دانشگاه خوبیه حرفی نیست، اما شبکه توش چطوره؟؟خوابگاه چطوره؟؟ اصفهان رو مثال زدم حالا.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ)hamed_benz نوشته شده توسط:  اگر شما میخواین گرایش شبکه اصفهان شرکت کنید ، بدونید دانشکده قویی داره ، اما ۲ ترم اول ( حداقل ۲ ترم، شاید ترم های بعدی هم ایجوری باشه ) به هیچ وجه خوابگاه نمیده و خوب موقعیت دانشگاه هم بالا شهره اصفهان هست ، یعنی برای اجاره خونه دانشجویی یا پانسیون ، باید هزینه ی بالایی کنار بذارید.

واقعا؟؟ حتی به روزانه ها؟؟ تاحالا اینو نشنیده بودم!!مطمئنید؟
اونجا کرایه ی خونه یا شهریه پانسیون چقدره مثلا؟

میتونید شبکه اصفهان رو با شبکه دانشگاه های دیگه مقایسه کنید؟؟
اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بله در مورد خوابگاه من هم اینطوری شنیدم که ترم اول خوابگاه نمیدن ولی ممکنه از ترمهای بعد بتونین بگیرین.
در مورد شبانه ها اطلاعاتی دارید؟
برای شهریه ها هر ترم میشه وام گرفت؟ هر ترم چقدر وام به یک دانشجو تعلق می گیره؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچا ها!! من درک نمیکنم این ترتیبارو رو چه اساس بهشون میرسین!!؟ چرا شبانه علم و صنعت قبل از روزانه خواجه نصیر؟؟
کاش یکی باشه اطلاعات درست حسابیو اساسی داشته باشه بیاد این بحث دانشگاه هارو قشنگ جمع کنه!! هرکی یه ترتیبی برای برتری دانشگاه ها میگه!! توی رتبه بندی ها هم کلی فرق هست!!! یکی ارومیه رو میبره بالا یکی میاره پایین! یزد هم همینطور!کرمان!قم!!!اصفهان، صنعتی شیراز،سهند تبریز،بوعلی همدان که امگار سال دومشه شبکه میگیره! کاش یکی یه مقایسه ی اساسی بکنه!! و دقیقا توی گرایشای آیتی. خصوصا شبکه. اینکه دانشگاه اصفهان دانشگاه خوبیه حرفی نیست، اما شبکه توش چطوره؟؟خوابگاه چطوره؟؟ اصفهان رو مثال زدم حالا.
به نظر من در مورد دانشگاهها باید با کسانی که اونجا درس می خونن یا تدریس می کنن مشورت کرد و از اونها اطلاعات گرفت.
دلیل اینکه من شبانه علم و صنعت رو قبل از روزانه خواجه نصیر زدم این بود که در مورد ارشد تجارت الکترونیک اون مطالب خوبی نشنیده بودم، البته در مورد علم و صنعت هم مطمئن نیستم که بهتر از خواجه نصیر باشه و باید اطلاعات بیشتری کسب کنم.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
این سوال منم هست . البته من با توجه به رتبم فقط به شبانه شهرستان ها فکر میکنم . دوستان لطفا هر کی در مورد رشته شبکه دانشگاه های اصفهان - صنعتی شیراز - یزد - همدان اطلاعاتی داره بگه . به نظرتون چه ترتیبی برای این دانشگاه ها خوبه ؟ کدوم ها را بالاتر بزیم ؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط hamed_benz.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  اقعا؟؟ حتی به روزانه ها؟؟ تاحالا اینو نشنیده بودم!!مطمئنید؟
اونجا کرایه ی خونه یا شهریه پانسیون چقدره مثلا؟

خوب شما به قسمت توضیحات دفترچه ( قسمت سوم ) مراجعه کنید ، نیاز به شنیدن نیست، خوده دانشگاه اعلام کرده به ورودی های روزانه و شبانه تا ۲ ترم به هیچ وجه خوابگاه تعلق نمیگیره ( ابتدای صفحه ی ششم )

ببینید دوستان ، من میخواستم یه تاپیک راجع به این موضوع بزنم، ولی دیدم شاید کاره چندان درستی نباشه.
دانشگاه اصفهان به شدت به مشکل مالی بر خورده ( بنده دوستانم در مقطع ارشد در خال تحصیل هستن ) که اصلا تعجب کرده بودن چرا اصفهان داره شبانه پذیرش میکنه ( اولین باره در IT )

اتصالش به سایت های رفرنس و مرجع قطع شده.
هزینه ی غذا برای پنج شنبه ها نیمه آزاد شده.
خوابگاه که ۲ ترم حتی به روزانه ها نمیتونه بده.

میتونید از دوستانی که فعلا در حال تحصیل هستن سوال کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط lyrebird.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  این سوال منم هست . البته من با توجه به رتبم فقط به شبانه شهرستان ها فکر میکنم . دوستان لطفا هر کی در مورد رشته شبکه دانشگاه های اصفهان - صنعتی شیراز - یزد - همدان اطلاعاتی داره بگه . به نظرتون چه ترتیبی برای این دانشگاه ها خوبه ؟ کدوم ها را بالاتر بزیم ؟
ممنون
من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم، ولی ترتیبی که موسسه ماهان برای گرایش ۲ و ۳ شهرستانها ذکر کرده به صورت زیر هست، هر چند نمی دونم قابل اعتماده یا نه ولی براتون میذارم:
یزد-شبکه
بوعلی-شبکه
صنعتی شیراز-شبکه
سهند تبریز-شبکه
ارومیه-شبکه
اصفهان-امنیت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close