زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدف نهایی از ادامه تحصیل چیه ؟

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
راستش من خیلی به این موضوع فکر می کنم‌، من خودم کلا به درس خوندن و ادامه تحصیل علاقه دارم و خیلی تکلیفم با هدف نهایی‌ام معلوم نیست Huh، ولی خواهش می کنم دوستان بنویسند هدف نهاییشون چیه واقعا ؟ خارج رفتن ؟ استاد دانشگاه شدن ؟ کسب درآمد ؟ و...

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۰۶ ق.ظ
من یک دوستی داشتم اهل سنندج بود خیلی بچه مودب و شوخ طبعی هم بود بعضی وقتها هم حرف هایی می زد که از لحاظ دقت و نکته سنجی با قانون E=M*C^2 برابری می کرد
چرا؟ زیرا برای اینکه!!!!!! از گفته های این همکلاسی نکته سنج:
۱-تحصیلات بیشتر برای دختران =کلاس گذاشتن برای مادر زن * مهریه به توان دو
۲-تحصیلات بیشتر برای آقایان = معاشرت کمتر با مردم عادی * درآمد ^ دو
۳-دختر هر چه درس خوان‌تر = قیافه زشت‌تر * آویزان شدن از یقه اساتید ^ دو
۴-دختر هر چه زیباتر= مخ زنی در ترم اول * ازدواج در دو ترم آخر(این هم قانون یکی از دوستان تبریزی‌ام بود)
البته من نظریات دوستانم را گفتم تصمیم گیری با شماست!!!!
کسی این حرف‌ها را به من نسبت نده چون من هیچ نظری ندارم !!!
در ضمن ملیکا مگه نمی دونی هفته مبارزه با بی حجابیه !!! آقای تنهایی عکس این بی حجاب را گل بگیر وگرنه تا دو روز دیگه این وبلاگ به جرم اشاعه فحشا و منکرات فیلتر و جنابعالی مهر ورزی می شوید
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۸ ق.ظ
RE: هدف نهایی از ادامه تحصیل چیه ؟
(۲۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ق.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  من یک دوستی داشتم اهل سنندج بود خیلی بچه مودب و شوخ طبعی هم بود بعضی وقتها هم حرف هایی می زد که از لحاظ دقت و نکته سنجی با قانون E=M*C^2 برابری می کرد
چرا؟ زیرا برای اینکه!!!!!! از گفته های این همکلاسی نکته سنج:
۱-تحصیلات بیشتر برای دختران =کلاس گذاشتن برای مادر زن * مهریه به توان دو
۲-تحصیلات بیشتر برای آقایان = معاشرت کمتر با مردم عادی * درآمد ^ دو
۳-دختر هر چه درس خوان‌تر = قیافه زشت‌تر * آویزان شدن از یقه اساتید ^ دو
۴-دختر هر چه زیباتر= مخ زنی در ترم اول * ازدواج در دو ترم آخر(این هم قانون یکی از دوستان تبریزی‌ام بود)
البته من نظریات دوستانم را گفتم تصمیم گیری با شماست!!!!
کسی این حرف‌ها را به من نسبت نده چون من هیچ نظری ندارم !!!
در ضمن ملیکا مگه نمی دونی هفته مبارزه با بی حجابیه !!! آقای تنهایی عکس این بی حجاب را گل بگیر وگرنه تا دو روز دیگه این وبلاگ به جرم اشاعه فحشا و منکرات فیلتر و جنابعالی مهر ورزی می شوید

دوست عزیز مطالبتون سرشار از توهین و افترا و تشویش اذهان عمومیه. لطفاً از این دست مطالب نزنید. مثال های نقض زیادی واسه موراد ۳ و ۴ وجود داره. هر چند که گزینه های ۱ و۲ تقریباً درست هستند!!!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , Mänu , mahyamk , gunnersregister
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ق.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  1-تحصیلات بیشتر برای دختران =کلاس گذاشتن برای مادر زن * مهریه به توان دو

قطعاً منظورتون مادر شوهر بوده، دخترا که مادر زن ندارن Big Grin

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , Mänu
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۴۴ ب.ظ
منم جدا از اینکه از دوران مدرسه تا الان عاشق یادگرفتن ،ادامه تحصیل و حضور توی محیطهای علمی بودم،هدفم هست که آینده بعد از گرفتن مدرک ارشد حتمااستاد دانشگاه بشم.Blush
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
...................................

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ق.ظ
من که فقط واسه دلم میخوام ادامه تحصیل بدم.Smile

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ق.ظ
نمیدونم چرا ولی همیشه عاشق درس خوندن هستم حاضرم گرسنگی بکشم ولی درس بخونم.فکر کنم مریضیه.

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ب.ظ
خوب هدف بیشتر انسانها پول و شغل مناسب هست .به نظر من هم این مورد خیلی ارزشمند هستش
ولی کلا گفتن اینکه واقعا واسه چی درس میخونی جز بزرگترین مجهولات زندگی هستش
ارسال: #۱۰
۳۱ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
آخه درس خوندن در بهترین حالتش تو ایران اینه که دکترا بگیری بشی استاد یکی از دانشگاه های خوب تهران!!‌، با یه حقوق ثابت نه چندان عالی‌، بعد از ۳۰ سال هم با یه زندگی متوسط بازنشسته میشی( حالا بگذریم از زندگی تکراری معلمی ).. واسه همین هم هست که خیلی از استاد‌ها‌، بعد از دکترا تازه به فکر راه انداختن یه business می افتن .
پس اگه هدف پول درآوردن باشه آدم می تونه بره دنبال راه انداختن یه کار‌، که در آمدش خیلی بالاتر باشه ..
درس خوندن در کمترین زمان از لیسانس تا دکترا ۱۰ سال از بهترین سال های جوونی آدم رو می گیره ،( تازه اگه پشت کنکور نمونی )... واقعا ارزششو داره یا ما کلا تو توهم به سر می بریم..و وقتی دکترا رو گرفتیم از خواب بیدار میشیم و می بینیم نه استادی آش دهن سوزیه و هم جوونیمون رفته !!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Andrew S.Tanenbaum , rozh66
ارسال: #۱۱
۳۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ
حداقل دو سال سربازی عقب میافته و سه ماه هم از سربازی کم میشه!از طرفی مسیر برای خارج شدن از کشور راحت‌تر میشه.و مهمتر از همه خانواده خوشحال میشه!
از یک نگاه دیگه بعدها پیش خودت نمی گی اگر نشسته بودم درس خونده بودم الان وضعم بهتر بود.الان که من بیکارم و دنبال کار هم نیستم.یه مدتی یه جایی برنامه نویس بودم ولی بعد از چند وقت متوجه شدم این شغلی نیست که در آینده بتونم خرج خودمو ازش دربیارم و تناسبی بین ارزش کار و حقوق دریافتی نسبت به بقیه مشاغل وجود نداره.حداقل تا موقعی که خود فرد شرکتی رو تاسیس کنه که اونم ریسکش بالاست.
در کل وقتی چیزی برای از دست دادن نداشته باشید و تنها راهی که روبروتون هست همین ارشد باشه دیگه نیازی نیست که هدف بلند مدت برای خودتون تعیین کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , h_1234 , dehghani , luna , mosavat , banou , popp , Avicenna , rozh66 , mahyamk , gunnersregister
ارسال: #۱۲
۱۰ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  در کل وقتی چیزی برای از دست دادن نداشته باشید و تنها راهی که روبروتون هست همین ارشد باشه دیگه نیازی نیست که هدف بلند مدت برای خودتون تعیین کنید.

عجب جمله ای !!! آدم دپرس میشه Confused

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد
ارسال: #۱۳
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ ق.ظ
من که میخوام ارشد بگیرم تا بعدش دکتری بگیرم مطب بزنم پول در بیارم باهاش یه نیسان بگیرم با اون کار کنم بازم پول در بیارم!

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۱۴
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  در کل وقتی چیزی برای از دست دادن نداشته باشید و تنها راهی که روبروتون هست همین ارشد باشه دیگه نیازی نیست که هدف بلند مدت برای خودتون تعیین کنید.

عجب جمله ای !!! آدم دپرس میشه Confused
از یک دید که نگاه کنید جمله ای نا امیدکننده است ولی با توجه به جملات قبلی منظورم این بود که آینده برای آینده است.
ارسال: #۱۵
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ
می دونید جهان هر کسی به اندازه‌ی رویا های اوست اگه واقعا پول همه چیزه پس شما راست می گید ولی من می گم می شه رویا هایی داشت که پول رو در نظر نگرفت . مثلا ارزوی من رها کردن همه انسان‌ها از زیر ظلم وجوره و من هم این رشته رو برای تحقق این راه برگزیدم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: xxx , gunnersregister

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۳۰۱ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۵۲۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۷۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close