زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت کنندگان در کنکور ۹۲ دانشگاه آزاد - گروه مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
RE: شرکت کنندگان در کنکور ۹۲ دانشگاه آزاد - گروه مهندسی کامپیوتر
سوال ۵ :
سطح ۱nf : فیلد مرکب وجود نداشته باشد و...
سطح ۲nf : فیلدها با بخشی از کلید کاندید وابسته نباشد (اگه سوال یادتون باشه , هردو فیلد غیرکلید با کلید کاندید در ارتباط هستند)
سطح ۳nf : فیلدها غیرکلید با یکدیگر وابستگی نداشته باشند فقط به کلی اصلی وابسته باشند.
سطح bcnf: ارتباط فیلدهای کاندید با یکدیگر احتمال وجود ناسازگاری را افزایش می دهد.
پس می توان نتیجه گرفت که در سطح ۳nf است.

سوال ۶ : من خودم بین هزینه و زمان شک داشتم اما یه تست رو خوندم که مربوط میشد به اهداف مهندسی نرم افزار را بررسی می کرد که در این تست اولویت هزینه رو بالاتر از زمان آورده بود. (از تست های کنکور بود)
حالا مطمئن نیستم میشه به این تست استدلال کرد یا نه ! اگه این تست نبود شاید خودم گزینه مربوط هزینه رو تو سوال می زدم!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۱۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
چرا a توان b میشه logn ؟
لطفا جواب بدید
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط hadirr.)
سلام
زبان=۲۰%
ریاضی=۰%
مشترک=۲۱%
تخصصی=۲۳%
با این درصدا امیدی به قبولی هست؟ ترازم به ۵۰۰۰ میرسه؟
لطفا جواب بدید
SadSadSad
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  سوال ۵ :
سطح ۲nf : فیلدها با بخشی از کلید کاندید وابسته نباشد (اگه سوال یادتون باشه , هردو فیلد غیرکلید با کلید کاندید در ارتباط هستند)
سطح ۳nf : فیلدها غیرکلید با یکدیگر وابستگی نداشته باشند فقط به کلی اصلی وابسته باشند.
سطح bcnf: ارتباط فیلدهای کاندید با یکدیگر احتمال وجود ناسازگاری را افزایش می دهد.

سوال ۶ : من خودم بین هزینه و زمان شک داشتم اما یه تست رو خوندم که مربوط میشد به اهداف مهندسی نرم افزار را بررسی می کرد که در این تست الویت هزینه رو بالاتر از زمان آورده بود. (از تست های کنکور بود)
حالا مطمئن نیستم میشه به این تست استدلال کرد یا نه ! اگه این تست نبود شاید خودم گزینه مربوط هزینه رو تو سوال می زدم!
س۵ درسطح ۲nf مطمینید است؟چون ارتباط اجزا کلید اصلی با غیرکلید اصلی را داریم(البته از یک طرف ارتباط کلید اصلی با هم دو طرفه است)====>!!!!!!!
س۶ دو مورد کیفیت و ابزار که ظاهرا نیست در مورد زمان و هزینه که خیلی تنگاتنگ است دراین مورد در فصل یازدهم کتاب آقای مقسمی یکی از چیزهایی که برنامه ریز پروژه باید به آن توجه داشته باشد را مدت زمان لازم برای انجام پروژه ذکر کرده.
۲
۰
ارسال: #۲۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط nasi.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  چرا a توان b میشه logn ؟
لطفا جواب بدید

شبیه این سوال در تست دولتی ۸۴ نیز امده بود اما به جای (a,b) , متغیرهای ( x,y) بود

فقط این یادمه که با روش بازگشتی (تقسیم و حل) , در هر مرحله مقدار y تقسیم بر ۲ میشد تا به یک برسه

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  سوال ۵ :

سوال ۶ : من خودم بین هزینه و زمان شک داشتم اما یه تست رو خوندم که مربوط میشد به اهداف مهندسی نرم افزار را بررسی می کرد که در این تست الویت هزینه رو بالاتر از زمان آورده بود. (از تست های کنکور بود)
س۵ درسطح ۲nf مطمینید است؟چون ارتباط اجزا کلید اصلی با غیرکلید اصلی را داریم(البته از یک طرف ارتباط کلید اصلی با هم دو طرفه است)====>!!!!!!!
س۶ دو مورد کیفیت و ابزار که ظاهرا نیست در مورد زمان و هزینه که خیلی تنگاتنگ است دراین مورد در فصل یازدهم کتاب آقای مقسمی یکی از چیزهایی که برنامه ریز پروژه باید به آن توجه داشته باشد را مدت زمان لازم برای انجام پروژه ذکر کرده.
============================
تو سوال هردو فیلد غیر کلید به هردو کلید وابسته هستند یعنی d,e به کلید کاندید b,c وابسته هستند در شکل e هم به c , b وابسته کرده (به طور مجزا) و d نیز به همین شکل , که به نظر میاد وابستگی با جزئی از کلید وجود دارد اما از آنجایی که هر دو فیلد غیر کلید به هردو کلید کاندید وابسته هستند مثل این می ماند که یک کادر دور کلید کاندید b,c بشکیم و d,e را به آن وابسته کنیم. در صورتی که یکی از وابستگی های موجود , وجود نداشت حرف شما درست بود (البته به نظر من اینطور میاد)
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
زبان=۲۰%
ریاضی=۰%
مشترک=۲۱%
تخصصی=۲۳%
با این درصدا امیدی به قبولی هست؟ ترازم به ۵۰۰۰ میرسه؟
لطفا جواب بدید
SadSadSad

۵۴۰۰ تا ۵۷۰۰ میشه ترازت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۲۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط hanturk.)
سوال ۶۳ طراحی الگریتم مسیر از راس دلخواه a به راس دلخواه b در درخت به ارتفاع log n جواب کدوم شد ؟ n یا log n ؟ چرا؟
من log n زدم
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سوالات مهندسی کامپیوتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط help2010.)
مهندسین اگه تو آزاد از این ۲۰ رشته که انتخاب کردیم یکی رو قبول بشیم میشه نرفت و تو تکمیل دوباره انتخاب رشته کرد ؟؟؟Huh
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط hanturk.)
بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم
چرا و کدام گزینه رو زدین دلیلش رو بگین لطفا!

اونایی که من زدم >

۶۷) تعداد وابستگی تابعی بعد از کمینه کردن رابطه ؟ ۴ تا
۶۸) بهترین تعریف اتصال طبیعی؟ گزینه۲ ) یک عمل باینری از ترکیب کامل اطلاعات دو رابطه
۶۹) کدام یک از موارد زیر در رابطه با Null نادرست است؟ گزینه ۳) در دستور union با آن مثل سایر مقادیر رفتار می شود
۷۰) سطح نرمالیتی رابطه؟ BCNF
۷۱) تفاوت بین TYpe و Domain در پایگاه داده؟ همه موارد
۷۲) دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل در پایگاه داده به صورت خودکار اجرا میشود؟ Stored Procedur
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم

اونایی که من زدم >

۶۸) بهترین تعریف اتصال طبیعی؟ گزینه۲ ) یک عمل باینری از ترکیب کامل اطلاعات دو رابطه
۶۹) کدام یک از موارد زیر در رابطه با Null نادرست است؟ گزینه ۳) در دستور union با آن مثل سایر مقادیر رفتار می شود
۷۲) دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل در پایگاه داده به صورت خودکار اجرا میشود؟ Stored Procedur
======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۸) گزینه ۱ , تو کتاب پایگاه داده راهیان ارشد عینا اومده
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۰) bcnf , دقیقا عین این سوال تو کتاب راهیان ارشد اومده ( من اشتباه زدم ۳nf Sad )
۷۱) من زدم همه موارد
۷۲) assertion , فکر نمی کنم stored procedure به صورت خودکار اجرا شوند
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ
i همه ۳۰ صفحه نظراتمون پرید ! Sad

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۲
۰
ارسال: #۲۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط hanturk.)

(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم

اونایی که من زدم >

======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۰) bcnf , دقیقا عین این سوال تو کتاب راهیان ارشد اومده ( من اشتباه زدم ۳nf Sad )
۷۱) من زدم همه موارد
آفرین. من واسه سوال ۶۹ و ۷۲ شک دارم. جواب دقیق رو نمیدونم

خوب تو سوال ۷۲ گفته دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل به صورت خودکار اجرا میشه
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم

اونایی که من زدم >

======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۱) من زدم همه موارد

بچه ها کسی می دونه از کجا میشه سوالای دانشگاه ازاد رو دانلود کرد؟
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)*angle* نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  

اونایی که من زدم >

======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۱) من زدم همه موارد

بچه ها کسی می دونه از کجا میشه سوالای دانشگاه ازاد رو دانلود کرد؟

بفرمایید آزاد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۸۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۶۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close