زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت کنندگان در کنکور ۹۲ دانشگاه آزاد - گروه مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
RE: شرکت کنندگان در کنکور ۹۲ دانشگاه آزاد - گروه مهندسی کامپیوتر
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  درمورد سوال ۵و۶ شما فکر کنم یه کم بایستی بررسی کنید. چون فکر کنم س ۵ ۲nf نبود بخاطر ارتباط با اجزای کلید اصلی و اگر ۲nfنباشد ۳nf هم نیست و ۱nfاست البته از نظر بنده و در مورد س ۶ فرآیند و روش ابزار که لایه های مهندسی نرم افزار است و زمان هم که در بحث مدیریت پروژه های نرم افزاری مطرح شده است و هزینه کمتر فکر کنم مطرح است از نظر من.

آره اون که تابلو بود ۱ nf هست نباید از اجزای کلید اصلی فلش خارج شود
اون یکی هم بین هزینه و زمان هزینه مهم نیست چون زمان تو چرخه فرایندها مهم است و ۲ گزینه دیگر ابزار + کیفیت ۱۰۰ درصد غلط اند
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۳۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم
چرا و کدام گزینه رو زدین دلیلش رو بگین لطفا!

اونایی که من زدم >

۶۷) تعداد وابستگی تابعی بعد از کمینه کردن رابطه ؟ ۴ تا
۶۸) بهترین تعریف اتصال طبیعی؟ گزینه۲ ) یک عمل باینری از ترکیب کامل اطلاعات دو رابطه
۶۹) کدام یک از موارد زیر در رابطه با Null نادرست است؟ گزینه ۳) در دستور union با آن مثل سایر مقادیر رفتار می شود
۷۰) سطح نرمالیتی رابطه؟ BCNF
۷۱) تفاوت بین TYpe و Domain در پایگاه داده؟ همه موارد
۷۲) دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل در پایگاه داده به صورت خودکار اجرا میشود؟ Stored Procedur
======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۸) گزینه ۱ , تو کتاب پایگاه داده راهیان ارشد عینا اومده
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۰) bcnf , دقیقا عین این سوال تو کتاب راهیان ارشد اومده ( من اشتباه زدم ۳nf Sad )
۷۱) من زدم همه موارد
۷۲) assertion , فکر نمی کنم stored procedure به صورت خودکار اجرا شوند
آفرین. من واسه سوال ۶۹ و ۷۲ شک دارم. جواب دقیق رو نمیدونم

خوب تو سوال ۷۲ گفته دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل به صورت خودکار اجرا میشه
==============
من خودم هم تو سوال ۶۹ و ۷۲ شک دارم
ولی stored procedure یا همون روال های ذخیره شده مثل یک تابع هستند که برای انجام باید فراخوانی شوند به صورت خودکار اجرا نمی شوند بیشتر تاکید روی خودکار بودنش هست!!
۰
۲
ارسال: #۳۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط hanturk.)
۱- سوالات زبان Angry
۲- سوالات بعدی Big Grin
منظور میگن: ما دانشگاه آزادیم. ما مسخره ایم! ما دغلیم! ...
Smile
۱
۴
ارسال: #۳۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)*angle* نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)hanturk نوشته شده توسط:  بچه ها فکر کنم روی سوالات پایگاه داده بیشتر بحث نکردیم! گزینه هایی که من زدم رو مینویسم تا روشون بحث کنیم
چرا و کدام گزینه رو زدین دلیلش رو بگین لطفا!

اونایی که من زدم >

۶۷) تعداد وابستگی تابعی بعد از کمینه کردن رابطه ؟ ۴ تا
۶۸) بهترین تعریف اتصال طبیعی؟ گزینه۲ ) یک عمل باینری از ترکیب کامل اطلاعات دو رابطه
۶۹) کدام یک از موارد زیر در رابطه با Null نادرست است؟ گزینه ۳) در دستور union با آن مثل سایر مقادیر رفتار می شود
۷۰) سطح نرمالیتی رابطه؟ BCNF
۷۱) تفاوت بین TYpe و Domain در پایگاه داده؟ همه موارد
۷۲) دستوراتی که به عنوان عکس العمل یک عمل در پایگاه داده به صورت خودکار اجرا میشود؟ Stored Procedur
======
۶۷) من زدم ۴تا
۶۸) گزینه ۱ , تو کتاب پایگاه داده راهیان ارشد عینا اومده
۶۹) من زدم گزینه ۴
۷۰) bcnf , دقیقا عین این سوال تو کتاب راهیان ارشد اومده ( من اشتباه زدم ۳nf Sad )
۷۱) من زدم همه موارد
۷۲) assertion , فکر نمی کنم stored procedure به صورت خودکار اجرا شوند

بچه ها کسی می دونه از کجا میشه سوالای دانشگاه ازاد رو دانلود کرد؟

مهندس اونی که خودکار انجام میشه تریگر
۱
۱
ارسال: #۳۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
مهندسین @ اگه تو آزاد از این ۲۰ رشته که انتخاب کردیم یکی رو قبول بشیم میشه نرفت و تو تکمیل دوباره انتخاب رشته کرد ؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۳۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)help2010 نوشته شده توسط:  من رفتم تو کتاب دکتر روحانی این رو پیدا کردم که :
trigger =stored procedure میباشد و هر دو یک مفهوم هستند ( trigger نوعی روال ذخیره شده می یاشد ) پس گزینه ۳و ۴ سوال ۷۲ نمیتونن درست باشن و میمونه گزینه ۱ که اصلا ربطی نداره پس چواب ۱۰۰ درصد همون assertion میباشد که گزینه ۲ است و من هم این رو زدم

assertion برای تعریف محدودیت استفاده میشود..کاری نداره که ..روی یکی از table ها در sql ،
crear trigger رو بزن و یک trigger تعریف کن ببین چه اتفاقی میفته
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: help2010
ارسال: #۳۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط sadeghd.)
دوست عزیز trigger برای خودکار سازی پایگاه داده استفاده میشه علاوه بر کتاب ودیدن علنی در ویکی پدیا هم می تونید سرج کنید
۱
۱
ارسال: #۳۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)help2010 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  دوست عزیز trigger برای خودکار سازی پایگاه داده استفاده میشه علاوه بر کتاب ودیدن علنی در ویکی پدیا هم می تونید سرج کنید
HuhHuhHuhHuh
خوب قبول کن trigger نوعی stored proecedur است پس طبق گفته شما سوال ۲ جواب صحیح دارد گزینه ۳ و ۴

از جهت رویه ای بودن مثل stored proecedure است و تفاوتش در خودکار سازی پایگاه داده است
۳
۰
ارسال: #۳۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ق.ظ، توسط help2010.)

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
زبان=۲۰%
ریاضی=۰%
مشترک=۲۱%
تخصصی=۲۳%
با این درصدا امیدی به قبولی هست؟ ترازم به ۵۰۰۰ میرسه؟
لطفا جواب بدید
SadSadSad
ترازت میشه ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰
۲
۰
ارسال: #۴۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط help2010.)

کسی از گروه بعد از ظهر جمعه نرم افزار اینجا هست تا ببینیم سوال گروه صبح آسون بوده یا بعد از ظهر ؟؟

سوال ۷۶ هم گزینه ۴ شد دیگه ؟ @ چون تو گزینه ۱ گفته مولفه ها پس درسته اگه میگفت مولفه غلط بود
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ)help2010 نوشته شده توسط:  
زبان=۲۰%
ریاضی=۰%
مشترک=۲۱%
تخصصی=۲۳%
لطفا جواب بدید
SadSadSad
ترازت میشه ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰
ممنون از اینکه جواب دادیSmile
یه سوال داشتم چه جوری میشه ترازو حساب کرد؟
۰
۱
ارسال: #۴۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ)help2010 نوشته شده توسط:  
زبان=۲۰%
ریاضی=۰%
مشترک=۲۱%
تخصصی=۲۳%
لطفا جواب بدید
SadSadSad
ترازت میشه ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰
ممنون از اینکه جواب دادیSmile
یه سوال داشتم چه جوری میشه ترازو حساب کرد؟
مجموع درصدهای من پارسال ۱۴۰ بود ترازم شد ۵۵۰۰ و با مقایسه کارنامه فرد دیگری اینجوری برات تخمین زدم
۱
۰
ارسال: #۴۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط help2010.)
سوال ۷۶ هم گزینه ۴ شد دیگه ؟ @ چون تو گزینه ۱ گفته مولفه ها پس درسته اگه میگفت مولفه غلط بود

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  درمورد سوال ۵و۶ شما فکر کنم یه کم بایستی بررسی کنید. چون فکر کنم س ۵ ۲nf نبود بخاطر ارتباط با اجزای کلید اصلی و اگر ۲nfنباشد ۳nf هم نیست و ۱nfاست البته از نظر بنده و در مورد س ۶ فرآیند و روش ابزار که لایه های مهندسی نرم افزار است و زمان هم که در بحث مدیریت پروژه های نرم افزاری مطرح شده است و هزینه کمتر فکر کنم مطرح است از نظر من.
آره همین که میگید درسته
۱ nf
هزینه مهم نیست

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)nasi نوشته شده توسط:  سوال ۵ :
سطح ۱nf : فیلد مرکب وجود نداشته باشد و...
سطح ۲nf : فیلدها با بخشی از کلید کاندید وابسته نباشد (اگه سوال یادتون باشه , هردو فیلد غیرکلید با کلید کاندید در ارتباط هستند)
سطح ۳nf : فیلدها غیرکلید با یکدیگر وابستگی نداشته باشند فقط به کلی اصلی وابسته باشند.
سطح bcnf: ارتباط فیلدهای کاندید با یکدیگر احتمال وجود ناسازگاری را افزایش می دهد.
پس می توان نتیجه گرفت که در سطح ۳nf است.

سوال ۶ : من خودم بین هزینه و زمان شک داشتم اما یه تست رو خوندم که مربوط میشد به اهداف مهندسی نرم افزار را بررسی می کرد که در این تست الویت هزینه رو بالاتر از زمان آورده بود. (از تست های کنکور بود)
حالا مطمئن نیستم میشه به این تست استدلال کرد یا نه ! اگه این تست نبود شاید خودم گزینه مربوط هزینه رو تو سوال می زدم!
س۵ درسطح ۲nf مطمینید است؟چون ارتباط اجزا کلید اصلی با غیرکلید اصلی را داریم(البته از یک طرف ارتباط کلید اصلی با هم دو طرفه است)====>!!!!!!!
س۶ دو مورد کیفیت و ابزار که ظاهرا نیست در مورد زمان و هزینه که خیلی تنگاتنگ است دراین مورد در فصل یازدهم کتاب آقای مقسمی یکی از چیزهایی که برنامه ریز پروژه باید به آن توجه داشته باشد را مدت زمان لازم برای انجام پروژه ذکر کرده.

آره اون اولی ۱nf هست
اون یکی هم هزینه در مقابل زمان قابل اغماض است
۲
۰
ارسال: #۴۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
کلید سوالات مهندسی نرم افزار رو کی داره ببینیم امیدی هست
ممنونRolleyes
۴
۱
ارسال: #۴۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط help2010.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ)yossef نوشته شده توسط:  کلید سوالات مهندسی نرم افزار رو کی داره ببینیم امیدی هست
ممنونRolleyes
آزاد که کلید نمیده بیرون با بچه ها حل کرده بودیم بیشتر سوال ها رو که تا صفحه ۴۱ پیش رفت ولی پاک شد الان تا صفحه ۴ موجود هست برو تو همون سوالات که عکس گرفته شده سر جلسه نگاه کن هر چی علامت زده ۸۰ درصدش درسته
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۳۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۹۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close